Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) qqcqqc válasza marec1122 (#5650) üzenetére


qqcqqc
őstag

Nekem 1 hónap alatt megjött egy tablet és ebben benne van az áfa ügyintézés is. De volt olyan apróság, amiről már meg is feledkeztem. Egy rendelést bontottak 2-3 csomagba és a nagy része megjött. Majd 1 hónap múlva a maradék.
A kifizetéshez, dupla küldéshez: tavaly karácsony előtt rendeltem telefontokot. Redmi 3-as helyett, note3-as tokot kaptam, reklamáltam, küldtek újat, jót és a hibás teljesítésre azt mondták, csináljak vele azt, amit akarok.

[ Szerkesztve ]

(#5652) outdoor válasza qqcqqc (#5651) üzenetére


outdoor
aktív tag

A Banggood maga egy áruház, nem piac. Ez azt is jelenti, hogy például a tabletre könnyebben lehet érvényesíteni 12, 24 hónap garanciát, mint másutt, Ebayen, AExpressen?

Most épp olyan helyzetben vagyok, hogy érzem a Tesco 24 hónapos garancia előnyeit tabletemre.

Jó lenne ugyanezt élvezni internetes vásárlás árai mellett. Mert pl a Média Marktban alulmúlta az elképzeléseimet a kínálat.

De a gari olyan fontos. Kétévente ajándék új tabletet jelent.

A proper digital assistant could be my best friend

(#5653) V/ válasza outdoor (#5652) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel Kínába kell visszaküldeni saját költségemre a BG-n vásárolt terméket, azért én nem tekinteném egyszerűnek a 12 és nem 24 hónap garancia érvényesítését. Nincs különbség a nehézségben az Ebayen, AExpressen vásároltakhoz viszonyítva.
Tény az, hogy a kínai garanciát nekünk egyenlőre nem igazán jó érvényesíteni.

A Tesco meg a MédiaMarkt itt nem igazán releváns, mivel helyben vannak és a magyar jogi szabályozás érvényes rájuk.

[ Szerkesztve ]

(#5654) qqcqqc válasza outdoor (#5652) üzenetére


qqcqqc
őstag

Áfával 27.000 volt egy 8 col, intel dualboot tablet 32 GB háttértárral. Itthon hasonló 50 körül van. Ha tönkre megy és rendelek még egyet, akkor is ugyanott tartok, mintha itt vettem volna garival. Ja és van egy két szaki, akik egész jó áron javítanak. :)

Most néztem hasonló androidos tabot: Media markt 60-80 eFt.

[ Szerkesztve ]

(#5655) vandor01


vandor01
őstag

belgiumbol ervenyesiteni a garanciat azaz a tabletet visszapostakinya majdnem 60euro volt! es idenincs pp-s visszafizetesi akcio..... a magyarkiralyi postanal ez olyan 7000ft be kerul.... szoval keremszepen nem panaszkodni inkabb halatadni a vezirnek, hogy az allami posta ilyen occo! :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#5656) Beni2360 válasza vandor01 (#5655) üzenetére


Beni2360
félisten

Na de akkor add ide a Belga fizudat is. Vagy legalább is hasonlítsd a mienkkel.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5657) vandor01 válasza Beni2360 (#5656) üzenetére


vandor01
őstag

haaat ha a belgat elcserelnem magyarra... en jobban jarnek :D :D
se berleti dij! se pukkanos metro! se pakiarabnegok tomkelege
tiszta dj hawai fanta napszumveg lenne :DDD :DDD
de ez mar az en szocproblemam.... :W

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#5658) sambenez válasza vandor01 (#5657) üzenetére


sambenez
addikt

Költözz haza, tárt karokkal várnak mindenkit aki rájött még sem jó a hanyatló nyugat. :D

(#5659) V/ válasza vandor01 (#5657) üzenetére


V/
Topikgazda

Nehogy azt mond már hogy 412 €-nál kevesebbet kapsz? Mert Belgiumban 1532 € a minimál bér.
Én igencsak nem cserélném el a két minimálbért.
Vagy félreértjük azt amit írsz.

[ Szerkesztve ]

(#5660) explo1


explo1
csendes tag

Kellemes csalódás ért tegnap. November 3-án rendelt BW kábeleim tegnap megérkeztek. Ez nálam új rekord. Jött vele egy Xiaomi power bank is de az okt. 10-i rendelés.

(#5661) Ittnemaz válasza V/ (#5653) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

évente 12szer fizeti a paypal visszaküldést, vagy már nem él ez?

(#5662) V/ válasza Ittnemaz (#5661) üzenetére


V/
Topikgazda

De működik.
A téma a garancia volt, arra azt nem lehet igénybe venni.
Ez a return refund arra vonatkozik amikor a megérkezés után közvetlenül derül ki a hiba, vagy meggondolom magam és mégsem kell, mindaddig az ideig, ameddig az eladó hajlandó visszavenni. A return idő tartam. Nem warranty. Ez a BG-n 3 nap.
Akkor sem lehet igénybe venni ha az adott webshop kifizeti.
Ahogy már itt is részleteztem tegnap.

[ Szerkesztve ]

(#5663) kovi75k


kovi75k
csendes tag

Kis segítséget szeretnék kérni Bangdood hibakezeléssel.

Nyitottam egy jegyet a hibával. Amire válaszoltak emailben.
Erre szerettem volna válaszolni, de az oldalon nem találtam erre lehetőséget, ezért email-ben válaszoltam. Ez volt 5 napja.

Két kérdés:
Tényleg nincs az oldalnak jegykezelő rendszere, vagy csak én nem találtam meg? Ha van, akkor hol van?
Normális az, hogy 5 nap után még nem válaszoltak? A jegy nyitásra másnap válaszoltak.

A válaszokat köszönöm.

(#5665) zeon.hu válasza kovi75k (#5663) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Általában 24 órán belül válaszolnak.
Írj rájuk ismét.
Estleg live chat, ha megy az angol.

#?*@&!

(#5667) V/


V/
Topikgazda

Ez egy szakmainak minősített topik. Kérném mellőzni az ÁSZF III. 10/3, 10/11 pontjainak megsértését. Köszönöm. Ui: Valójában a teljes III. pont előírásainak megsértését kérem mellőzni.

[ Szerkesztve ]

(#5668) anonymus89 válasza anonymus89 (#5632) üzenetére


anonymus89
addikt

No megtörtént és nagyon korrektek voltak mert felajánlották, hogy ebben az esetben visszafizetik vagy újraküldik a terméket.
Leírtam, hogy bátyámnak szántam aki nemrég jött vissza külföldről így nem volt használatban és most kapta meg október 26-án. 1 perces videó készült, ami kb. minden hiba leírást tartalmazott.

Azt szeretném megkérdezni, hogy érdemes még újraküldetni a terméket?

Köszönöm előre is! :R

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5669) Ittnemaz válasza V/ (#5662) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

:R jogos....

(#5670) Mr.Skyline


Mr.Skyline
senior tag

Sziasztok!

A Confirm Delivery-re csak akkor kell kattintanom ha megjött az áru ugye? :F

Köszi

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#5671) -secret- válasza Mr.Skyline (#5670) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#5672) Beni2360


Beni2360
félisten

Sziasztok, ma végre befutott a wifis akciós konnektorom.
Valaki esetleg segítene a beüzemelésére? :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5673) Beni2360 válasza Beni2360 (#5672) üzenetére


Beni2360
félisten

Sikerül magamtól!!!!! :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5674) zeon.hu válasza Beni2360 (#5673) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor már tudom, kinek írjak, ha egyszer nekem is befut... :D

#?*@&!

(#5675) Whynot? válasza Beni2360 (#5673) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Szerintem is tök egyszerű. A NAS-omat nem sikerül kívülről elérni, a konnektort simán kapcsolgatom munkahelyről. :P

(#5676) Beni2360 válasza Whynot? (#5675) üzenetére


Beni2360
félisten

És akkor a konnektoron látod milyen filmek vannak a NAS-n? Érdekes megoldás. :DDD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5677) AcCEsS válasza Beni2360 (#5672) üzenetére


AcCEsS
senior tag

De jó neked! Mikor volt ez akciós és mennyi volt az ára?

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#5678) Beni2360 válasza AcCEsS (#5677) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát szept.09 vettem, okt.22.-n postázták 5.80 $ volt, de mindenáron refundolni akarták de énnekem ráért. Filmvetítésnél az álló lámpához tettem egyelőre azt kapcsolgatom mint a moziban. :DD Igaz ezt egy sima távossal is menne. Majd még keresem a helyét.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5679) AcCEsS válasza Beni2360 (#5678) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Köszönöm, csak azért kérdezem, hogy tudjam mennyi is egy jó akciós ár! Valami hasonlóra várok én is, mert most az ár kb. a kétszerese! :)

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#5680) ANOka válasza AcCEsS (#5679) üzenetére


ANOka
őstag

Várni lehet, csak nem biztos, hogy érdemes. :((
Én hiába vettem akkor azon az áron 3 db-ot is, minden kérés nélkül törölte a cég a rendelést. :(((

Azóta én is csak "várok"... :(

(#5681) chemand válasza Beni2360 (#5678) üzenetére


chemand
tag

Én is úgyan így jártam. Akkor vettem 3 db-ot, azt írták h nincs készleten és visszatérítik az árat, de nekem is ráért ezért vártam még. Okt. 7-én postázták, azóta megérkeztek és használom is őket. :K

[ Szerkesztve ]

(#5682) Beni2360 válasza Whynot? (#5675) üzenetére


Beni2360
félisten

Megírnád, hogy hogyan lehet mobil netről kapcsolgatni? :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5683) Icetee


Icetee
aktív tag

Sziasztok!

Eddig a sima szállítást kértem az oldalon és minden csomagom megérkezett, de most (gondolom már a karácsony miatt) írták hogy akár 35 munkanap is lehet a szállítás. Így a ~300Ft-al drágább "Priority Direct Mail" kértem. Ezt ugyan úgy a posta hozza majd ki csak annyi, hogy nem kering egy hónapig a "föld körül"? :)
Elvileg 7-14 munkanapot írtak.

[ Szerkesztve ]

(#5684) V/ válasza Icetee (#5683) üzenetére


V/
Topikgazda

Elsőbbségi levél, elméletben megelőz minden más postai küldeményt a kezelése.

(#5685) Icetee válasza V/ (#5684) üzenetére


Icetee
aktív tag

Köszönöm! :)
Na most majd letesztelem. Ha tényleg 2x gyorsabb, akkor megéri azt a pár száz forint pluszt. ;)

(#5686) chatran


chatran
őstag

Sziasztok,

Szeptember 9-én rendeltem egy digoo kamerát, amire a mobilos app azt mutatja, hogy okt 6-án megérkezett az országba. Fura módon a weboldalra belépve nem mutat semmi tracking infó-t, csak, hogy no tracking number available.
A lényeg, hogy a mai napig nem kaptam meg a cuccot. Érdemes már reklamálnom?

(#5687) Icetee válasza chatran (#5686) üzenetére


Icetee
aktív tag

Kérdezz rá a postán. Ha nincs követési vagy csomagszám, akkor írj nekik! Nekem egy csomag veszett így el aminek nem volt tracking száma, de szerencsére pár levélváltás után újra elküldték és az megérkezett. Ebből tanulva csak olyat rendelek, amihez lehet trackinget kérni. Azóta volt hogy 2 hetet a postán volt mert elfelejtettek értesíteni... :/

(#5688) V/ válasza chatran (#5686) üzenetére


V/
Topikgazda

Még van akinek most futnak be az akkori a rendelések, nekem is 2 a hét elején. Az app-ban ami van információ, az nem valós.
Jelezheted nekik a vásárlásnál a Repair & Refund & Resending gombra kattintva:

(#5689) chatran válasza Icetee (#5687) üzenetére


chatran
őstag

A postán a néni nem fog elhajtani, azzal, hogy nemzetközi követési szám nélkül nem tudnak mit kezdeni?
Csak menjek be és kérdezzek rá, hogy nincs-e náluk a nevemre csomag?

(#5690) V/ válasza chatran (#5689) üzenetére


V/
Topikgazda

Pontosan, bár ha lenne bent, akkor arról kaptál volna értesítőt.
Annyira azért nem kavarják el.
Április 24-től a ki nem vitt csomagokat a kézbesítő körzetenként csoportosítva tárolják, írnak értesítőt és azt viszik ki. (Ami nem fér a postaládába) De 10 nap után nekik vissza kellene küldeni az át nem vett küldeményt.

(#5691) marec1122 válasza marec1122 (#5643) üzenetére


marec1122
senior tag

Sziasztok! Írtam arról múltkor hogy rendletem egy powerbankor szeptember 10.én

most ezt írják banggoodon.

Standard Shipping
Confirm Delivery
Delivery Date: 2017-11-16

Evaluation:that is ok

No logistics info temporary.

Ez akkor most WTF. Mert a csomag ettől még nem jött meg.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#5692) Krogoth válasza marec1122 (#5691) üzenetére


Krogoth
senior tag

Ez alapján tegnap igazoltad, hogy megérkezett.
Írj rájuk, hogy ez most mégis mi, mert te nem igazoltad le a megérkezést, hisz nem is jött meg.

(#5693) bul07 válasza chatran (#5686) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem ma jött meg egy szep 8 rendelésem, igaz 1.5$ kacat volt de már azt hittem meg se jön

És a csomagon feladási dátum szep 9 volt tehát tényleg elindult akkor

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5694) laskr99


laskr99
addikt

Nekem az újraküldött csomagom szerintem olyan jövő év elejére meg is fog jönni. A hét elején indult el Be végződésű csomagszám.

(#5695) V/ válasza laskr99 (#5694) üzenetére


V/
Topikgazda

Ne legyél kishitű, 19-30 nap volt az ilyeneknek a szállítási ideje a vásárlás napjától az utóbbi időben.

(#5696) laskr99 válasza V/ (#5695) üzenetére


laskr99
addikt

Tudom, csak félek a posta megint be fog halni(az új üzem ellenére is)

(#5697) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!
Kabátot már vett valaki innen? Végigjártam egy csomó boltot és nem találtam magamnak normális kabátot, itt meg egy csomó egész jól néz ki, bár nem is olcsók.

(#5698) V/ válasza mustang08 (#5697) üzenetére


V/
Topikgazda

Lényeg az hogy mérd le magad és a cm-nek megfelelőt válaszd és figyelj arra, hogy ne koreai méret tábla legyen amihez hasonlítod.

(#5699) fant0mi válasza mustang08 (#5697) üzenetére


fant0mi
addikt

A meretezesnek ne higgy, csak ha van hozza cm-es tablazat.

(#5700) V/ válasza laskr99 (#5696) üzenetére


V/
Topikgazda

Milyen új üzem? Az a néhány konténer a nagyobb városokban amit a belföldi szállításokra lett beállítva nem segít semmit, a törvénytelen korlátozásuk a céges feladókra nem segít semmit. Nagyobb probléma lesz most mint tavaly, ha csak nem vezénylik az utcákra az 3-szor annyi irodai dolgozót, mint amennyien a kézbesítők vannak. Kevés a gépjárművezető is a csomagosoknál és max 150 csomag fér be egy kézbesítési napba, de akkor azért hajtani kell.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.