Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) bitmad válasza V/ (#6800) üzenetére


bitmad
aktív tag

Most regisztráltam csak a Banggoodra, és ez a 3D nyomtató lenne az első vásárlásom onnan.
Szóval még nem értem teljesen, hogy is van ez.
Akkor a kínai raktárból rendelve, ingyenes szállítással lesz 55779 Ft és ez vám nélkül?
Mert így jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#6802) UberMutant válasza bitmad (#6801) üzenetére


UberMutant
őstag

kínából vám nélkül,de plusz áfa lesz, ami jobban fáj , mint a vám

(#6803) V/ válasza UberMutant (#6802) üzenetére


V/
Topikgazda

Eredetileg USA raktárra gondolt és ott még a szállítási költség is rámegy így a kínai az olcsóbb.

(#6804) V/ válasza bitmad (#6801) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha 3D-s nyomtató kell akkor EU-s warehouse-okat célszerű figyelni. Ha nem sürgős akkor délután majd kereslek pü-ben ezzel a témával.

[ Szerkesztve ]

(#6805) bitmad válasza V/ (#6804) üzenetére


bitmad
aktív tag

Rendben! :R
Délutános vagyok, ezért lehet csak este tudok válaszolni.

(#6806) WestBam válasza bitmad (#6801) üzenetére


WestBam
senior tag

Természetesen tudsz a banggood-ról is rendelni adómentes postával, European Direct Mail ezt keresd.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#6807) Markizmark válasza WestBam (#6806) üzenetére


Markizmark
addikt

Garancia nincs rá, hogy tényleg mentes lesz.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6808) WestBam válasza Markizmark (#6807) üzenetére


WestBam
senior tag

Sehol nincs garancia erre, de a gyakorlat ezt mutatja, legalábbis nálam ;)

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#6809) vegyszer


vegyszer
addikt

Az mennyire megszokott, hogy az European Direct Mail, ami ugye 24-órán belüli postára adást íger, már több ,mint 50 órája Order Processing státuszban ragadt, miközben van készleten?

Túl sok pontot lőttem volna el? Túl olcsó lett nekem?

Mi 4k drone, 469->415$ pontozás után.
Sajnos mikor kopnnal volt ennyi, nem volt fedezet. De nem valószínű, hogy másra elvertem volna ennyoi pontot a lejárata előtt.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6810) UberMutant válasza vegyszer (#6809) üzenetére


UberMutant
őstag

én most vettem blitzwolf l3 töltőt és 2 óra alatt postára is adták szintén EDM, szóval ha van, akkor gyorsan tudják csomagolni. sztem

(#6811) vegyszer válasza gulac12 (#6781) üzenetére


vegyszer
addikt

Meggyógyult a pont osztás.
Írtam a cseten dél körül, most jött egy mail, hogy kijött egy új verzió, és frissítsem. És láss csodát, valami tényleg történt a háttérben, mert működik.

Bárcsak más is ilyen gyorsan menne...

Most már neked is jó?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6812) gulac12 válasza vegyszer (#6811) üzenetére


gulac12
tag

Nálam szintén rendbejött a pontvadászat az app frissítését követően. Köszi, hogy írtál nekik, lehet pont ez kellett a megoldáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#6813) Bec válasza vegyszer (#6809) üzenetére


Bec
tag

Az előző oldalon írtam EDM postázást,nekem 5 nap után adták fel az "in stock" terméket.

(#6814) vegyszer válasza Bec (#6813) üzenetére


vegyszer
addikt

Én ma elröhögtem magam. A Mi 4k drone mellé lehet venni egy, kütyüt, ami a kamerát árammal, és vezérléssel el tudja úgy látni, hogy a gimbal funkció működik, illetve irányítható marad a kamera. Ezt a GB épp akciózza 42.74$ ellenében, de július 16-23 időt jelölt be, és bizony nincs készleten. Jellemző ára (kupon nélkül) olyan 62-65$.
Mondom magamban, hogy akkor jöjjön, ha már a gépmadár napokon belül itt lehet.
Ma 10:54-kor fizettem ki, 15:38-kor jött a csomagkövetési száma. :Y

Ha ilyen gyors, mikor nincs valami raktáron, akkor a 24h shipping miért nem fér bele lassan a 72h-be, ha az van is raktáron...
:W :Y :F :P :R

Ki érti ezt?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6815) WestBam válasza vegyszer (#6814) üzenetére


WestBam
senior tag

Magyar webshopok erre standard azt válaszolják, hogy "külső" raktáron van, napokon belül postázzák. Na most a kettő közt az a különbség, hogy az ilyen irtózatos nagy cégek mint pl. a banggood valóban rendelkezhetnek külső raktárakkal, szemben a kb. 0 készlettel rendelkező magyar webshopokkal. Szerintem hamarosan postázzák, de ha megnyugtat volt már nekem is szépen elcsúszott extra gyors postával kért csomagom tőlük. Pl. most is áll egy és nem miattuk, mert az országba bejött itt meg bedobták a "ráér az még" sarokba.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#6816) azbest válasza vegyszer (#6814) üzenetére


azbest
félisten

Követési számot azonnal lehet fpglalni, attól még lehet hogy egy hónap múlva kerül átadásra a szállítónak

(#6817) GIJoe


GIJoe
addikt

ö :B ha rendelek melyik is jó (jobb, takarékosabb) választás nekem: Priority Direct Mail v. European Direct Mail :R

(#6818) vegyszer válasza Bec (#6813) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem is elindult az EDM a hetvennegyedik órában. De legalább megindult...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6819) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Úgy látszik megvan az első Priority Direct Mailes csomagom amit megfogtak, küldte a posta hogy küldjem el a vámkezeléshez szükséges infókat. BG kifizeti majd amit rámver a posta vagy ne is próbálkozzak?

(#6820) sambenez válasza PainKiller13 (#6819) üzenetére


sambenez
addikt

Mivel sehol nem írja azt a BG hogy garantáltan áfa mentes ez a szállítás, nem fognak fizetni semmit.
De ha ráérsz megpróbálhatod.

(#6821) WestBam válasza PainKiller13 (#6819) üzenetére


WestBam
senior tag

Nem csak az European Direct Mail tréfamentes?
Illetve van olyan opció némi plusz pénzért, hogy "Tariff Insurance". Ha ezt bepipáltad vásárláskor akkor ha jól emlékszem 100$-ig visszafizetik az adót, csak el kell küldeni nekik a kifizetés igazolását.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#6822) PainKiller13 válasza WestBam (#6821) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nem és az nem is az.

(#6823) V/ válasza PainKiller13 (#6819) üzenetére


V/
Topikgazda

Majd oszd már meg hogy mikor kapod meg, nekem a posta vámeljárása 29 napig tartott és be is vasaltak tőlem a kedvezményes áfa határt leszámolva 1524 Ft Áfá-t. (Bruttó 4755 Ft-ot számoltak fel, úgy hogy beküldtem azt is, hogy nem kell áfát fizetnem, de azt a vámos már nem kapta meg.)

[ Szerkesztve ]

(#6824) Ra3 válasza WestBam (#6821) üzenetére


Ra3
őstag

European direct mailnél és Priority direct mailnél eltűnik a tariff insurance lehetőség, szóval elvileg ezekre már nem kellene semmit fizetni, én mindenképp futnék egy kört a Banggoodnál, nemrég volt itt olyan sztori hogy fizették a közterhet a doksik beküldését követően.
Én hónap elején rendeltem egy telót pdm-el, pont ma jött be az országba, egy nap alatt átváltott belföldi feldolgozásra továbbítva-ra, és a nyomkövetésben csak onnantól láttam hogy Hollandiából eljött, a nyomkövetés is azt mutatja hogy ott adták fel, Kínának semmi nyoma a listában.
Painkiller: A te nyomkövetésed hogy néz ki, illetve a bg-n mit ír, nekem priority air mail-t.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#6825) V/ válasza Ra3 (#6824) üzenetére


V/
Topikgazda

a nyomkövetés is azt mutatja hogy ott adták fel, Kínának semmi nyoma a listában.
Persze mert átcsomagolják, hogy ne legyen rajta a CN22 vámárú nyilatkozatnak nyoma.

(#6826) PainKiller13 válasza Ra3 (#6824) üzenetére


PainKiller13
őstag

Így néz ki:

2018-07-09 11:55:31 Processed in the destination country
2018-07-04 13:00:00 NLAMSA(Netherlands ( Item sent abroad
2018-07-04 08:46:00 NLAMSA(Netherlands ( Item sent abroad
2018-07-03 13:11:00 NLAMSA(Netherlands ( Item accepted by postal operator

(#6827) Ra3 válasza PainKiller13 (#6826) üzenetére


Ra3
őstag

Nekem ugyanezek szerepelnek benne csak 9. 10. és 12.-ei dátummal, úgy látszik a pdm se 100%-os megoldás, még a bg-nél jelezd hogy mi történt, kíváncsi leszek mit mondanak.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#6828) gabo91


gabo91
aktív tag

Nincs tapasztalatom még banggood-al kapcsolatban, tegnap rendeltem Mi Band3-at illetve egy filléres tételt. Filléres tételről jött az email, hogy feladták "standard shipping", viszont a másikról eddig semmi.
Processing státuszt ír, Expected shipping date, ma reggel lejárt, elvileg légi postával kellene küldeniük.
Szokott probléma lenni feladással, mennyi időre lehet számítani?
Ha nincs raktáron stb akkor szolnak? Eddig csak ebayről rendeltem, ott sosem volt gond.

(#6829) PainKiller13 válasza Ra3 (#6827) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nincs semmi gond, válaszolt is a BG, a prior direct mail vámmentes, ha megfogják akkor kifizetik a sarcot, csak be kell mutatni a bizonylatot.

(#6830) Cirbolya_sen


Cirbolya_sen
aktív tag

Nem tudom ki mit tapasztalt mostanában, de nálam már két különböző forrásból is elveszik az a csomag amihez nincs nyomkövetési szám. Így jártam Ebay-en és Banggood-on is. Ellenben egy nyomkövetési számosnál 10 nap alatt itt volt a cucc. Idei rekord :)
Az igaz, hogy 3-4000-es csomagocskák, na de akkor is érdekes ez így.

[ Szerkesztve ]

Cirbolya_sentinel

(#6831) qqcqqc válasza Cirbolya_sen (#6830) üzenetére


qqcqqc
őstag

Nekem is volt most egy május elei és van egy más forrás május végi

(#6832) haxy27


haxy27
aktív tag

sziasztok.

Mi a tapasztalat az europa direct mail csomagokkal mert rendeltem egy telefont de még sehol sincs a rendszer látja már hogy a gsl fogja hozni Belgiumbol, de ezenkívül sehol semmi. már négy hete. A BG oldalán nem is mutat semmit a csomagról csak hogy postázva.

eddig mindig megjött a csomagom rendben néha ugyan voltak késések de az a magyar postán vándorolt vagy akadt el. de az posta kódosak voltak, kód nélkül másfél hónap alatt jöttek meg. De ezzel EUDM el semmi tapasztalatom sincs, csak azt ígérték hogy vám mentes.

A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni!

(#6833) Beni2360 válasza haxy27 (#6832) üzenetére


Beni2360
félisten

Négy hét az még ilyen szállításnál sovány. Több okból kifolyólag, türelemmel várni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6834) haxy27 válasza Beni2360 (#6833) üzenetére


haxy27
aktív tag

De akkor a 15 nap az minek van ott ha úgyis késik. akkor írják hogy több mint 35 nap azt nem rendelem úgy meg többet. Tablettet akartam még rendelni de inkább jöjjön vámosan a postán azt kész. Telefonomat mikor rendeltem az itt volt 8 nap alatt a postán volt még 3 hétig de azt láttam hogy ott van és mit csinálnak épp vele.

A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni!

(#6835) V/ válasza haxy27 (#6834) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerinted ki az aki jelzi a BG-nek, hogy a Magyar Posta 7-15 napig is elvacakol a kézbesítéssel és ezért ezt az időt a magya vevőknek eleve adja hozzá?
Pont te is azt írod hogy itt volt 8 nap alatt a postán volt még 3 hétig A Banggood sara?
Ha figyelmesen elolvasod az üzleti feltételeket az nem szállítási idő garancia, hanem várható szállítási időről tájékoztató és az igaz is, ha a végpont nem a Magyar Posta. És a vámolás és egyéb logisztikai probléma sincs benne.
Garantált a szállítás ha a DHL-t veszed igénybe. Amíg postai szállítást, addig bizony számolhatsz késlekedéssel.
Az X és Y szállítási módnál az EU-n belül GLS van írva, de a GLS központjáig postai az út, a kínai posta sem mindig a gyorsaságról híres.

de inkább jöjjön vámosan a postán azt kész. Csak a vámolás 29 nap volt -tegnap kaptam kézhez- az ide szállítás 5 nap 12000 km-ről ez így lett 34 nap. Szóval ezt az opciót lehet hogy nem kellene nagyon forszítórozni.
Én sem hittem el amikor azt írták hogy ilyen sokáig tarthat, mert április végén még 5 nap vámeljárással a kezembe volt, májustól 3-4 hét csak a vámolás

[ Szerkesztve ]

(#6836) haxy27 válasza V/ (#6835) üzenetére


haxy27
aktív tag

A posta csomagszállítását befolyásolja az is hogy országon belül hova kell vinni, a vámolás meg egy külön ....hihetetlen opció. De engem ez most nem érdekel. Nekem elég sok csomagom jön kisebb nagyobb kiesésekkel átlag heti 3 csomagom jön most is hozott a posta 3db ott. ebből az egyik 5 nap alatt ért ide hozzám, a többi meg 3 hét. nincs is gond velük végig lehetett követni hol van. Persze volt olyan hogy másfél hónap volt a kézbesítés, nekem ritkán van ilyen. van más kínai shop ahol rendszerint több mint egy hónappal kell számolnom minimum másfél hónap, ezt tudom is és nincs gond így kell kalkulálni.

BG EU Direkt mail na ezzel nincs tapasztalatom és tudom hogy tájékoztató jellegű és átlagos kiszállítási időt veszik alapul ami Magyarországon szerintük 15 munka nap. na most ehhez képest 4 hete semmi infó a csomagról. 4 nappal előbb regisztrálták a csomagomat a gsl futárnál mint ahogy Kínából el küldték volna. engem az érdekelt volna hogy kinek mi a tapasztalata ezzel a csomagküldési opcióval. Ez is volt a kérdésem.
tehát még az sem biztos hogy a csomagom fel lett adva, mert ilyen is volt.
Mert ugye a Shipped Date az csak az hogy ekkor került regisztrálásra a postázás igénye és nem a ténye, mert a posta csak ezután viszi majd el lehet az 2-3-5 nap is.

De hogy értsd hogy miért írtam amit írtam. ha azt írják hogy 35 nap amit tudok hogy egy másik országba hozzák be és igazándiból sehol sem jobb a posta sem gyorsabb akkor kilehet számolni hogy minimum 2 hónapos átfutással kell számolnom. na ezt nem igazán vállaltam volna be. Ezért írtam hogy akkor vámolok inkább, De mivel 15na ami a hétvégékkel együtt 4 hét, gondoltam már jeleznie kellett volna hogy valahol ott a csomagom, de ennek ellenére az derült ki hogy előbb regisztrálták a csomagom mint ahogy Kínában feladták volna.

A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni!

(#6837) Beni2360 válasza haxy27 (#6834) üzenetére


Beni2360
félisten

A 32 hsz-nél semmiféle időpontról, napról nem írtál. Nem értem a felháborodásodat. :F
A választ meg megkaptad részletesen a V/ kollégától.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6838) V/ válasza haxy27 (#6836) üzenetére


V/
Topikgazda

Lehet hogy ponttalanul fogalmaztam az a szállítási mód statisztikája EU országokba, nem csak Mo-ra az a több napos véglet és van a német vagy holland címre a rövid szállítás. Az utóbbi 3 nap a magyar 27 nap az átlag 15 nap.
A tapasztalat az hogy az a szállítás lassú, de a végeredmény meg "olcsó" - 27%.
Mindig van választási lehetőség.
A részemről említett dologgal az a gondom, hogy évek óta 1 héten belül ment a dolog, lehetett a munkákat tervezni, ha 2 hétre vállaltam, akkor a szükséges alkatrészek megérkeztek és mindenki jól járt.
A 3-4 hét esetleges vámolás azt eredményezi, hogy 5-6 hét az már nem éri meg a megrendelőnek, egy igencsak árérzékeny piacon viszont pl. a DHL költségeit a határidő megtartása miatt nem tudom a megrendelőre áthárítani, mert akkor meg az ár miatt ugrik az üzlet.

[ Szerkesztve ]

(#6839) haxy27 válasza Beni2360 (#6837) üzenetére


haxy27
aktív tag

Nem vagyok felháborodva, honnan veszed hogy felvágyok. még csak olyan hangnemben sem írtam sémit, amiből az jönne le hogy felvágyok háborodva.
kaptam egy választ ami igazán nem válasz nem ez érdekelt ezt a BG is megírta volna.
Erre adtam egy válasz ami a véleményem a jelenlegi álláspontom majd változik vagy nem ha megjön a csomag.
Erre kaptam egy olyan választ ami nem igazán érdekelt hogy őszinte legyek mert ha elolvasod a 32 hszemet akkor látod hogy nem ez érdekelt hanem egy opció az eu direkt mail és ott is a tapasztalatok.
nem írtam időpontot de nem is érdekes mert a tapasztalt emberek azaz olyanok véleménye érdekelt volna akik rendeltek így és van tapasztalatuk tudják azt hogy PL: ne keresem a kód alapján a csomagot mert nem találom úgysem, vagy csak akkor látom ha az országba van de az minimum 5-6 hét, és utána még a futár mire kihozza stb. Na mindegy azért köszönöm a kötekedés emberek azért itt is itt vannak. :W

A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni!

(#6840) haxy27 válasza V/ (#6838) üzenetére


haxy27
aktív tag

Igen ez az. hogy itt ezek szerint nem lehet így számolni. Bár gondolom azért a DHL mert azért ök elég gyorsan ide hoznák, de lehet hogy nem, így lesz, és nem is érdekelne ha nekem lenne a csomag. de így azért lehet bukni rajta.

A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni!

(#6841) Beni2360 válasza haxy27 (#6839) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát bocs ha kötekedésnek vélted a hsz-m, nem annak szántam.
Mivel több mint 10 éve rendelgetek Kínából vannak tapasztalataim.
Ha tudnád, hogy ezek a bizonyos sarc nélküli csomagok, hogyan járják be az utat amíg kézhez kapjuk, megértenéd a hsz-mat. De ez nem nyilvános fórumba való.
Attól, hogy te oda írtad, hogy: europa direct mail csomag nem kőbevésett szállítás főleg nem Belga postával. Mivel az egyik legnehezebben követhető szállítási mód. Én is kerülöm ha lehet.
Még 1x :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6842) haxy27 válasza Beni2360 (#6841) üzenetére


haxy27
aktív tag

Nem vettem kötekedésnem csak nem nagyon értettem hogy felháborodást írtál pedig nem. voltam vagyok. csak kicsit elbeszéltünk egymás mellett. az elején. Sajnos nem az én döntésem volt hogy hol és merre jön a csomagom ahogy az sem hogy futár hozza e vagy sem. ezen infók a BG-n nem annyira publikusak.
Persze én kértem a BG-től EU direk mailel de azzal a kevés infóval nagyon jól hangzik.

De ha tudom akkor mint írtam inkább vám mint ez. Csak hát most jelenleg 3 Csomagom van így. És nem saját részre.

A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni!

(#6843) Icetee


Icetee
aktív tag

Régebben írta valaki, hogy ami nem egészen olyan mint amit mit elvártunk érdemes 5*-al értékelni és Magyarul beleírni, hogy nem az igaz és mellőzék a terméket. Én így jártam el egy terméknél és 2 hét múlva kaptam egy angol emailt lefordítva amit Magyarul írtam és kérdezték mi volt a baj, miért vagyok elégedetlen :)
Szóval minden (is) néznek ferde szemmel :D

Leírtam mi volt a gond és 500 ponttal honorálták nekem a "kellemetlenséget".

(#6844) haxy27


haxy27
aktív tag

Jó hogy Kínában már éjszaka reggel van :D Tudtam velük éjjel beszélni. jelenleg ezzel a szállítási móddal 45, 60 90 nap a szállítási határidő. Az én esetemben ha jól értettem 60 nap. Az időjárási viszonyokra hivatkoznak.

A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni!

(#6845) BW78 válasza GIJoe (#6817) üzenetére


BW78
csendes tag

Jó sokan kérdezgetik mostanában, szóval EDM: megrendeled, kapsz egy GLS csomagszámot, mely szerint a szolgáltatást megrendelték, a GLS a csomagot még nem vette át(Belgium). Itt 2-3 hét - mostanában inkább 3- szünet következik, aztán mikor végre a belga központ felveszi a motyódat, rá 3-4 napra dörömböl a GLS futár az ajtódon. Meglepetés elvileg nincs, a csomag EU-n belüli.

(#6846) Exelsior24 válasza BW78 (#6845) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Hát azért közel sem 2-3 hét az, én speciel 1,5 hónapja várom és azóta még mindig nem érkezett meg a Belga GLS-hez, szóval jóval több lehet az. Ezzel az egésszel csak az a gondom, amire @haxy27 is próbált utalni, hogy pl nem a tréfamentes szállítás miatt választottam az EDM szállítást, hanem azért mert minél előbb meg szerettem volna kapni a rendelt terméket és az a szállítási mód volt a legdrágább és azt írta a leggyorsabbnak is 4-7 munkanapnak, szóval emiatt egy kicsit átverve érzem magam, de mindegy most már a lényeg, hogy valamikor végre érkezzen már meg a csomagom.

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#6847) BW78 válasza Exelsior24 (#6846) üzenetére


BW78
csendes tag

Az azért már náluk is lassú. Nekem meg volt, ami 8 napra jött meg múlt héten. De sajnos ez mindig benne van....

[ Szerkesztve ]

(#6848) vegyszer


vegyszer
addikt

Mi torténhetett a áttérben?
A Mi 4K dron mellől lekerült a EDM ingyenes pósta, van helyette EMS 102$ ellenében...
Elkezdtem nézegetni, de az általam nézett motyók mellől mind eltűnt az EDM.
Megint dömping van, és megcsömörlött a rendszer?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6849) DJ. Ru$y válasza vegyszer (#6848) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vagy homokszem csúszott a gépezetbe, ugyanis már itt is írta valaki, hogy megfogták a csomagját és a BG fogja fizetni utólag a vámkezelést neki. Így gyanítom nem az az 1 db csomag kapott gellert, így inkább leállították. Érdemes megnézni, hogy, ha más országot nézel oda sem enged EDM-et, mert, ha igen, akkor csak nekünk magyaroknak lőtték le.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6850) haxy27 válasza vegyszer (#6848) üzenetére


haxy27
aktív tag

fentebb írtam miért. Tull nagy lett a kiszállítási idő. Magyarországra 60 nap és ha nem érkezik meg akkor szólni kell és meglehet beszélni a továbbiakat.

A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.