Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) ACE- válasza ekrisztian (#5250) üzenetére


ACE-
addikt

Nekem BW-C8 van, az tökéletesen működik kb. 1 hónapja, viszont azt vettem észre, hogy nem mind1 milyen kábelt használok hozzá. Ha gagyit, akkor nem tölt rendesen. Bár gondolom ez minden töltőre igaz. Bár eddig nem sikerült rájönnöm hogy milyen kábel jó, és melyik szar...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#5252) laskr99 válasza ACE- (#5251) üzenetére


laskr99
addikt

Nekem BW S2 van ami több mint 1 éve hibátlan,de kapott sokat. Volt mikor meg lett rántva meg társai.. Semmi baja se hang se szag+tölt is meg minden.

(#5253) ekrisztian válasza laskr99 (#5252) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Tudod ez pont olyan, mikor a 20 éve készült első zserbó jobban sikerült a nejemnek, mint a múlt heti :DDD

(#5254) laskr99 válasza ekrisztian (#5253) üzenetére


laskr99
addikt

Hát kb. Eddig minden BW cucc hibátlan. BW-F3 naponta mdgy 1 éve van,hogy 8-10 órát. Ha film van akkor éjjel síri csöndben idegesít ,hogy ha 10% alatt van a hangerő olyan mintha lekapcsolná magát ha nincs hang. De alapból jó. Meg max a folyton sipákol ha merül,míg fel nem dugom.

(#5255) V/


V/
Topikgazda

Mai újabb szomorú postai tapasztalat. Ez szándékosan nem off.
Kaptam értesítőt, hogy 10.05-én átvehetek egy külföldi nagyalakú küldeményt. Séta a postára. de most jól időzítve így csak. 3 perc várakozás.
Megkeresi a postás kislány a csomagot és a kezembe nyomja.
Kifelé menet az ismerős postással beszédbe elegyedek, panaszolom, hogy az Egyesült Királyságból már itt kellene lenni több napja egy csomagnak és le kellene igazolnom. Felajánlja, hogy megnézi. Nemsokára hozza. :W
Posta KO-val győz V/ felett. :C

A szitu:
1. A nem könyvelt küldeményt már helyben sem írják kézbesítő könyvbe, az értesítő elkészülte nincs ráírva és könyvelve
2. Ezek a küldemények a kézbesítő körzet ládájában vannak, onnan szedik ki az értesítőre nyomott átvételi dátum alapján.

Amikor átadtam az értesítőt, amin 10.05- volt a lány csak a nevemet figyelte és ideadta a 10.06-al felbélyegzett!!! :W csomagomat, mert már az is ott volt benne. :F (Majd holnap hozzák az értesítőjét)

Konklúzió: ott hagytam azt, amit ma át kellett volna vennem és mivel nem írnak már több értesítőt 10.15-én visszaküldték volna, ha még akkor abban a kézbesítő körzet ládájában ücsörögne. Egy jó minősítéssel rendelkező eladót hozok kellemetlen helyzetbe, a meg nem érkezés miatti dispute-al.
Ők döntik el, hogy mikor is vehetem át, csak úgy 1 napot várakoztatnak, mert ők megtehetik.

Végkonklúzió: Amikor egy ilyen értesítővel vesztek át csomagot egyeztessétek a dátumokat, az értesítőn szereplő dátum legyen a csomagon is, említsétek meg annak, aki keresi, ha talál a neveden még egy csomagot, de más dátumra szól a kiértesítése, azt is hozza már magával.

1. A postás lányok a sok meló miatt már csőlátásban szenvednek a postai PTSD miatt. 2. Kérni fogok postás egyenruhát, mert most már naponta fogok kézbesíteni magamnak.

Véleményem szerint ez már a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság vizsgálódási körébe tartozik, mivel egy szolgáltató nem biztosítja a szolgáltatásainak az előírt szinten való nyújtását, a nem megfelelő kezelése a dolgoknak anyagi veszteséget okoz az ügyfeleinek.

(#5256) Bornie127 válasza V/ (#5255) üzenetére


Bornie127
senior tag

Egyre keményebb dolgok folynak a postán. És még csak nem is az év végi hajrá. Teljes összeomlás várható, ez garantált.

(#5257) laskr99 válasza V/ (#5255) üzenetére


laskr99
addikt

Szóval lehet cuccom a postán? Könyvbe megnézettem de soha nem találtak semmit. 24 és 25 csomag hiányzik még. 09.01 táska is. 09.09-es napellenző megjött már.

(#5258) mikej95


mikej95
aktív tag

RS*********CH küldeménynek milyen mozgolódásai várhatók és kb mikor? GB, BG, általános topikban nincs sok találtat. Most épp ott tartok, hogy egy LVS csomagra várok már csak ezen kívül, ami láthatóan beelőzte, mert az országba érkezett bPost szerint. V/ után szabadon, hetente zarándokolhatok a helyi postára rákérdezni nincs-e valamelyik láda alján. :(

Küldemény postai feladása / Item accepted by postal operator
2017.09.25. | 17:10
Indító nemzetközi feldolgozó központba érkezett / Item in office of exchange
2017.09.25. | 17:10
Célországba elküldve / Item sent abroad
2017.09.25. | 17:10
Célországba elküldve / Item sent abroad
2017.09.25. | 23:59

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#5259) V/ válasza mikej95 (#5258) üzenetére


V/
Topikgazda

Megy Svájcba és majd onnan jön, oda küldték 25-én.

(#5260) V/ válasza laskr99 (#5257) üzenetére


V/
Topikgazda

Itt nálunk már nem írják a könyvet, mert nincs értelme, annyi küldemény van. De hangsúlyozom ezek azok, amelyek nem könyvelt nyomkövetőszámosak és nem férnek bele a postaládába.

[ Szerkesztve ]

(#5261) FingR86 válasza Bornie127 (#5256) üzenetére


FingR86
őstag

nem sok előnye van egy picsámnyi kis faluban lakni, de ez közéjük tartozik.
nálunk mindent kihoz a postás, kb még a házba is behozza magától, és megisznak egy kis páleszt is a faterral :D

(#5262) laskr99 válasza V/ (#5260) üzenetére


laskr99
addikt

Még azt hittem mindet a füzetbe írják..

(#5263) zeon.hu válasza V/ (#5255) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szép új világ...
A postás szerencsére szeret hozzám járni (minden esetben egy százast kap, de ugye sok a csomag és a 20 ft-os kütyü után is adom), mindig szól, ha lát bent csomagot a nevemmel.
Amint szabadságon volt, nekem kellett bemenni érdeklődni, mert értesítő is alig jött.

#?*@&!

(#5264) FingR86 válasza zeon.hu (#5263) üzenetére


FingR86
őstag

akkor neked még soha nem volt "free shipping" :D

(#5265) zeon.hu válasza FingR86 (#5264) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Tudom mennyit dolgoznak és mennyiért, ez a minimum részemről.
Persze amit a postán veszek át, az free shipping :)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#5266) bul07 válasza FingR86 (#5261) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen nálunk is ilyen akkorát kiált hogy a kert végébe hallani
Bár vannak gondok mert van hogy más cucca hozzám kerül mert automatikusan hozzánk dobja a "szemetes zsákos" csomagokat

Most ősszel érett be a nagyobb adag csemege szőlőnk és le is lett kenyerezve pár kiló szőlővel
Pár éve kezdtünk szőlőt ültetni van 1-tő Szőlőskertek Királynője, meg , 2-tő Attila , meg van még kettő fajta de nem tudom a nevüket ezek még nem igazán teremnek
Úgy van összeválogatva hogy felváltva érjenek meg
3-tő szőlőn idén is volt vagy 100-120Kg szőlő, így jutott minden is merősnek, családtagnak, munkatársnak

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5267) Beni2360 válasza V/ (#5255) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát akkor egy itthoni eset ha lehetséges.
Üzleti 1 napos csomag.
Tegnap felad jön minden értesítő nyomkövetés, mai állás.

És most érdeklődtem 12 perc után másodszorra felvették és téli gumi cserén volt a kocsi meg stb. Egy 22.000 létszámú városban.VICC kategória. Du 17 h van.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5268) V/ válasza Beni2360 (#5267) üzenetére


V/
Topikgazda

:F Nekem meg már veszítettek el, a kocsira tevés után már nem került elő.

[ Szerkesztve ]

(#5269) Beni2360 válasza V/ (#5268) üzenetére


Beni2360
félisten

Na most ment el a posta kocsi. érdemes volt kiverni a balhét, téli gumi nem volt rajta. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5270) erzol válasza FingR86 (#5261) üzenetére


erzol
őstag

Nálunk reggel 9-től 11-ig zeng a hegyoldal, úgy dudál a kézbesítő kisasszony.
Kb. háromezren lakunk itt, ~70% idősekkel.
Múltok megdöbbentem mennyi ismerős csomagolású pakk volt a postán.
:D

(#5278) V/


V/
Topikgazda

Néhány hsz-t töröltem mielőtt nagyon belemélyednénk a családi dolgokba, remélem megértitek. Maradjunk a topik alap dolgainál.

[ Szerkesztve ]

(#5279) mikej95


mikej95
aktív tag

Ezek a BlitzWolf cuccok veszettül jók. Akkupakk, töltő, kábelek. AmpCore verzió házibarkács méréseim alapján tényleg valamennyivel alacsonyabb ellenállású mint a sima. QC 3.0 töltő pár óra alatt telerakta QC 3.0 kompatibilis akkupakkot.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#5280) Czimby


Czimby
addikt

Ha veszek BG-ról pl egy telót vagy tabletet, arra van gari? Ha igen mennyi?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#5281) V/ válasza Czimby (#5280) üzenetére


V/
Topikgazda

A garancia oldalon le van írva, az érvényesítése egy kicsit körülményes.
Illetve az adott termék leírás Return policy-ében Pl. ennél a Xiaomi Redmi Note 4 Fingerprint 5.5-inch 3GB RAM 64GB MTK X20 Deca-core 4G Smartphone 1 év garancia

[ Szerkesztve ]

(#5282) Czimby válasza V/ (#5281) üzenetére


Czimby
addikt

Köszönöm!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#5283) ANOka


ANOka
őstag

Lemondták a 3 db (szept. 9-én) 5.80 USD/db áron vásárolt Sonoff S20-amat! :O :W
Pedig egyszer már a honlapjukon jeleztem, hogy várok!

Hazug gengszter banda!

(#5284) Beni2360 válasza ANOka (#5283) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem még lóg 1 db a levegőben, várakozó állásponton vagyok.
Egy hónapja feldolgozás alatt van. :W
De neked ez nem vigasz. :(

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5285) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Nekem is olyan gondom lenne,hogy vettem két termeket,de mire csomagolták volna elfogyott mindkettő!..Kérdeztek mi legyen ,mert csabk 5-6 nap mulva lesz raktáron?! Mondtam,hogy Ok!...várok ráér nekem. Erre egy nap múlva visszautalták mindket esetben a pénzemet amivel nem is lenne baj ,de mindkét terméknél f3lhasználtam egy-egy 5$ kupont!!!..ezt viszont nem kaptam vissza! Nem is akarjak megérteni mit hianyolok a visszatérítésnel!
Van esetleg tanácsotok?
Köszöne5 előre is!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#5286) V/ válasza 206 cc (#5285) üzenetére


V/
Topikgazda

Sajnos az le van írva, hogy a kupon összege nem jár vissza és logikusan a kupon sem használható fel újból.
Tanács: Ezt engedd el.

[ Szerkesztve ]

(#5287) numera007 válasza ANOka (#5283) üzenetére


numera007
tag

Tőlem is kérdezték (ugyanakkor vettük) én is kértem, hogy várok, majd küldjék. Azt írja a honlap, hogy okt. 20.-án lesz újra, addig előrendelés van (386 előrendelés van). Nekem "még" nem dobták vissza. Reménykedem.

(#5288) laskr99


laskr99
addikt

Nekem 2 cuccom volt akciósan véve és egyiknél 15 napot másik a napokban lett feladva. Semmit se kérdeztek csak nyomtam egy waitet.

(#5289) ANOka válasza numera007 (#5287) üzenetére


ANOka
őstag

Múlt és e hónapban elb@sztamköltöttem náluk vagy ~50 ezer Ft-ot (~200 USD), de most sz@ros 15 USD miatt lemondják ezt a tucat bisz-b@szt!

(#5290) fecus


fecus
őstag

Írtam nekik a Back Orderrel kapcsolatban. Hol látom a levelemet vagy a levelezésemet?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5291) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

No, most adták postára a Sonoff S20-at.

#?*@&!

(#5292) Bornie127 válasza zeon.hu (#5291) üzenetére


Bornie127
senior tag

Na, az jó hír. Nekem még nem. Mikori rendelés? 09.09?

(#5293) laskr99


laskr99
addikt

Írtam nekik és válaszoltak,hogy nézzem meg pedig írtam nekik,hogy megnéztem. Mondták ha nincs ott refund. De én resendet akarok. El lehet érni?

(#5294) V/ válasza laskr99 (#5293) üzenetére


V/
Topikgazda

Az Összefoglaló 2. pontnál a 2. és 3. képeken látod a lehetőségeket. De bővebben a 4. Banggood-on újraküldés, visszatérítés, javítás-csere kérése leírásnál.

[ Szerkesztve ]

(#5295) zeon.hu válasza Bornie127 (#5292) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen.

#?*@&!

(#5296) laskr99 válasza V/ (#5294) üzenetére


laskr99
addikt

Várok még. A 24-én rendelt cucc ma jött meg össze volt gumizva a 9-én rendelt cuccal. A 9-én rendelt flytexpress a másik meg a szokásos. Hátha a többi is ideér. Az egyikből a csomagból 2 pohár+flaska+tölcsér helyett 1 flaska hiányzik, ilyenkor mit kell írni?

[ Szerkesztve ]

(#5297) laskr99 válasza laskr99 (#5296) üzenetére


laskr99
addikt

1 pohár hiányzik*

(#5298) laskr99 válasza laskr99 (#5297) üzenetére


laskr99
addikt

Mindegy az illetőnek megfelel így is.

(#5299) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ezt a pofátlanságot, amit csinálnak mostanában...

WOWStick... Igen, még mindig, tudom engedjem el, de nem. Fórumos kolléga írt pár napja, hogy neki feladták, nekem ismét nem...

Írtam nekik egy szép levelet, hogy se Pre Order nem volt semmi, és már akkor rendeltem, most meg már a Pre Order-es rendeléseket küldözgetik ki.

Jött a válasz, hát sajnos nincs raktáron, 5 nap múlva lesz, várok-e vele... Most ez a nesze semmi fogd meg jól. 700 előrendelő előtt rendelt terméket nem voltak képesek feladni abból a készletből amit már kaptak. :(

Megfogadtam soha többet előrendelés, de ez sem előrendelés volt és megint én szívok vele.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5300) peestike


peestike
senior tag

a szülinapos akciózáskor vettem egy kávéfőzőt
nem sikerült korábban 15 dollárért, 20 volt, mikor kifizettem.
kíváncsi voltam nagyon, pudongi reptérről jött, de "szuper" gyors 27 napra. :)
kipróbáltam, elsőre tetszett, aztán másodikra is. kotyogózunk itthon, 3 személyes bialettivel, ahhoz tudom hasonlítani. egyszerű a használata, grammos konyhai mérleggel mérve 9 gramm kávé ment bele. forró vizet tettem bele, aztán pumpa. ugyanúgy készítettem el a kávét, mint általában. asszonynak keserű volt, nekem kicsivel jobb, mint a kotyogó. krema volt a kávé tetején, kotyogóval azért kitöltés után már nem produkálható.
aki tényleg túrázó, vagy egy személyes kávét főz kotyogóval, annak szerintem pont ideális. műanyag rendben van, gumitömítés van benne pár, pót nem volt a csomagban, azokat érzem gyenge pontnak.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.