Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) dugynok válasza anonymus89 (#5500) üzenetére


dugynok
senior tag

Ez a Podung egy fekete lyuk... Nekem aliról 4 rendelésem is szeptember közepe óta nem érkezik be hozzànk onnan. Ami nem onnan jön, az 15-20 nap nàlam van.

(#5502) anonymus89 válasza dugynok (#5501) üzenetére


anonymus89
addikt

Nagyon örülök neki és ráadásul nem is az én cuccom hanem barátomnak szívesség... :(

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5503) Zoty4


Zoty4
őstag

Nem tudom hogy mi van mostansag, de kb fel eve valami gaz van a csomagokkal, elotte 20-30 rendelesbol 1 nem jott meg, mostanaban a tracking nelkuliek tobb mint 50%ban nem erkeznek meg. Ezt most a kinai shoppok, a nemzetkozi posta vagy a magyar posta csinalja nem tudom, de ha ez nem valtozik nagy gondok lesznek ezen a piacon.

(#5504) Imy


Imy
veterán

A pontért kedvezmény kupon még mindig nem érhető el másnak sem? Ezt végleg beszüntették? Így nehéz lesz elkölteni a pontokat. :(

(#5505) dugynok válasza Imy (#5504) üzenetére


dugynok
senior tag

Nàlam megy régóta, kis idő volt, hogy nem működött.

(#5506) Imy válasza dugynok (#5505) üzenetére


Imy
veterán

Én nem látom, tudsz róla egy képet csinálni?

(#5507) dugynok válasza Imy (#5506) üzenetére


dugynok
senior tag

App-ban működik a profil/pontok menü alatt. Asztali verziót nem használok.

(#5508) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!
Mit ajánlanátok 10-5 kuponra? Holnap lejár 2db-om. 20 dollár alatt érdekelne egy adott termék.

(#5509) Phülöp válasza gorje (#5508) üzenetére


Phülöp
addikt

én azt, amit mindenkinek ajánlok:

[link]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#5510) dugynok válasza Phülöp (#5509) üzenetére


dugynok
senior tag

Sajna nem jó rà. Ezért vettem egy Orico-t 7 dollàrért :))

(#5511) gorje válasza Phülöp (#5509) üzenetére


gorje
senior tag

Köszi az ötletet. Töltőm már van az elárazott 5 portos BW :DDD
Esetleg valakinek más?
(BW-PF1-et vettem az egyikből)

(#5512) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok.

Egy kérdés, csak nálam megy a tracking applikacion keresztül? Nem kérek tracking kódot sosem, de simán tudom követni a csomagot :D

Ami érdekes webes felületen nem találtameg merre van de aplikacion ott a tracking gomb kékkel :)

Előre is köszi.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#5513) zeon.hu válasza erikke17 (#5512) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez mindenkinek ott van, de a megbízhatósága kérdéses mostanában.

Szerk.
Eszerint 1 hónapja landolt az országban a Blitzwolf kábel, ennyit talán még a magyar posta sem ül rajta.
(Vagy ezt már soha nem fogom megkapni...)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#5514) dugynok válasza zeon.hu (#5513) üzenetére


dugynok
senior tag

Nàlam volt olyan, hogy azt mutatta itt, hogy 26.-àn beérkezett az orszàgba, közben meg 24.-én vettem àt a postàstól...

(#5515) Bornie127 válasza zeon.hu (#5513) üzenetére


Bornie127
senior tag

Ez nem az országban, hanem a hollandoknál landolt. Nekem is van ilyen, mostanában nem futnak jó időt. Én várnék még. Ragszám nélküli? Mert ez tuti belga lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5516) zeon.hu válasza Bornie127 (#5515) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nincs tn.
Ezt a hetet kivárom, utána refund.

#?*@&!

(#5517) sambenez válasza zeon.hu (#5513) üzenetére


sambenez
addikt

Ez nem LVS csomag? Mert akkor a belgákhoz érkezett 2-án. Onnan nem sietik el a tovább küldést.

(#5518) zeon.hu válasza sambenez (#5517) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem tudom.

#?*@&!

(#5519) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Tudnátok segíteni egy rendelésemmel kapcsolatban.
Szeretnék kérni egy refundot mert 1 hónap után kb 2x-i használattal a Xiaomi powerbank 2-m meghalt szerintem. Elolvastam mit hol kellene kitölteni csak nem tudom, hogy ha driveon van a 3 videom akkor mit tegyek linkeljem be vagy youtube.? :U
A lényeg látszik a videón de röviden leírva az, hogy a saját honor 8-as töltőmmel Qc3-as vibrál pár másodperc után a powerbank ledje. Aztán a telefont rácsatlakoztatva 2 type-c kábellel kipróbálva 2 sec után megáll a töltés. Kikapcsol és nem lehet visszakapcsolni csak úgy ha töltőre teszem.

Nem volt olcsó 2-t rendeltem de ha nem muszáj nem küldeném vissza mert gondolom nem lesz olcsó.
Igyekeztem olyan videókat készíteni, hogy még csak véletlenül se forduljon meg a fejükben visszakérni.

Előre is köszi a válaszokat!

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5521) V/ válasza anonymus89 (#5519) üzenetére


V/
Topikgazda

Az Összefoglalóban is ott a videó feltöltési rész, amíg nincs kitöltve látható hogy ők ott Youtube videót kérnek.
De visszaküldés nélkül nem lesz refund vagy csere, mert ez már garanciális probléma, nem pedig közvetlen vásárlás -megérkezés- utáni gondok.
3. If it is covered under our Guarantee; you will likely be asked to return the product to us. Responsibility for the payment of shipping charges is determined on a case by case basis; usually the shipping costs for warranty claims are shared between Banggood and the customer.
Persze csak a rosszat kell visszaküldeni.
A BG garancia oldalról idézve.

[ Szerkesztve ]

(#5522) anonymus89 válasza V/ (#5521) üzenetére


anonymus89
addikt

Rendben köszönöm!

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5523) outdoor válasza anonymus89 (#5519) üzenetére


outdoor
aktív tag

Sajnos úgy tűnik, a Powerbankek eleve rossz, instabil gyártmányok. Hamar tönkremennek, és fénykorukban sem remekelnek. Simán megtörténik az is, hogy egy feltöltött Powerbank ismeretlen okból nem lát hozzá tölteni a mobilt. Lám, az agyonreklámozott Xiaomi sem kivétel.

A proper digital assistant could be my best friend

(#5524) outdoor válasza anonymus89 (#5519) üzenetére


outdoor
aktív tag

Szerintem nem teheti meg a Xiaomi, hogy 50%-ban rosszat szállít.

POWERBANK tapasztalatok

[ Szerkesztve ]

A proper digital assistant could be my best friend

(#5525) dugynok


dugynok
senior tag

Van még remény!!! 09.17.-i Pudong-i célorszàgba elküldve nyomkövetés ma célorszàgba feldolgozva :) Biztos nem a magyar posta lassúsàga, mert egyéb màs csomag postàzàsàtól szàmítva 12 nap àtlag nàlam van.
Ez a Podung egy fekete lyuk....
Mondjuk Alis rendelès, 4 napja írtam az eladóra, hogy megàllt a track, erre azt ìrta, hogy nyissak dispute-ot, mert visszakúldték hozzà...

(#5526) Druss válasza dugynok (#5525) üzenetére


Druss
aktív tag

Ez az olcsó damil? Nálam szintén ma változott erre.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#5527) woodworm válasza dugynok (#5525) üzenetére


woodworm
veterán

Akkor szeptember végi rendeléssel üljek még nyugodtan a fenekemen? :DDD

(#5528) dugynok válasza Druss (#5526) üzenetére


dugynok
senior tag

Nem damil.

( #5527 ) woodworm:

Ha Podung a feladàs helye, nyugodtan szerintem. Màs feladàs gyorsan megérkezik, de onnan minden lassan.

(#5529) woodworm válasza dugynok (#5528) üzenetére


woodworm
veterán

2017-09-30 00:02 Célországba elküldve / Item sent abroad
2017-10-02 11:00 [Shanghai] shipped
2017-10-01 07:46 Leave [Shanghai Pudong] traffic
2017-09-30 20:16 Arrive at [Shanghai Pudong]

(#5530) dugynok válasza woodworm (#5529) üzenetére


dugynok
senior tag

2017. 09. 18. 7:21 - Sent to airlines, Shanghai Pudong
2017. 11. 01. 12:03 - Célországban feldolgozva, Célországban feldolgozva

(#5531) V/


V/
Topikgazda

Írtam régebben is onnan (Shanghai Pudong) 50-59 nap a várható még légügyi szállítással is. A léghajó olcsóbb, csak lassabb mint a repcsi. ;]
Hajóval 52 nap alatt Rotterdamon keresztül ideér és kézbesítik

(#5532) xy2003


xy2003
tag

ha már postázás, szállítási idő.
ezt valami török raktárból küldik?

2017-11-01 14:21
Turkey, Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden), The item was forwarded to the destination country (Otb)
2017-11-01 14:04
İSTANBUL(AVR), BAŞAKŞEHİR, Kabul Edildi
2017-10-30 23:05
Origin, Item departed from origin
2017-10-21 20:03
Origin, Item is at agent warehouse
2017-10-20 13:08
Origin, Sipariş Sevk Edilmek İçin Hazır/Item Is Ready for Ship

[ Szerkesztve ]

(#5533) V/ válasza xy2003 (#5532) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem feltétlen, inkább török postai szállítás, ott nincs raktáruk.

(#5534) xy2003 válasza V/ (#5533) üzenetére


xy2003
tag

Ok, csak ilyennel még nem találkoztam.(sima air parcel register volt)
egyszer majd ide ér azt kiderül mi van rajta

(#5535) anadroid válasza V/ (#5531) üzenetére


anadroid
senior tag

Pontosan ezt teszik. Hajóval jön. A múltkor még a hajó neve is benne volt a nyomkövetésben. Lehetett követni a (kis) hajó útját, kiment a nyílt tengerre, ott kavirnyolt 8 órán át (átrakodtak a nagyobbra???), majd visszament Sanghaj környékére.

Aztán egyszer csak eltüntették a hajó nevét, a már kézbesített cucc nyomkövetéséből is eltűnt, helyette "Airlines shipped" jelent meg. Amúgy ma jött meg onnan valami, szeptember 10-i postázás. A következő az eddigi tapasztalatok szerint 11 nap múlva esedékes.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#5536) V/ válasza anadroid (#5535) üzenetére


V/
Topikgazda

Tévedés.
Airlines shipped = légiszállítással, köze nincs a hajóhoz.
Sea transport = tengeri szállítás

A nyomkövetésnél mindig látszik hogy honnan indítják:
A repülőtér neve: Shanghai Pudong International Airport
A kikötő neve: Port of Shanghai

Egyébként a 18-20 kg-ig jön légiúton a postai szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#5537) anadroid válasza V/ (#5536) üzenetére


anadroid
senior tag

Mint írtam, néhány napja átírták az eredetit, ami "Shanghai Qi Yun" volt "Airlines shipped"-re.

Régebbi nyomkövetésekről szól az alábbi:

A Qi Yun pedig egy teherhajó. Sanghaji illetőségű.

Itt meg azt is látod, merre evez a hajó

Ezt augusztus közepén végignyomoztam, amikor már egy hete a Shanghai Qi Yun szerepelt a nyomkövetésben. És úgy is maradt egészen szeptember 23-ig.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#5538) V/ válasza anadroid (#5537) üzenetére


V/
Topikgazda

Ahogy gondolod.
Apró vackokat nem szállítanak hajóval és azokon küldeményeken nagyon rajta van a Rotterdami vám pecsét.
És gondolom az sem zavar hogy nem Európába tart.

[ Szerkesztve ]

(#5539) azbest válasza anadroid (#5537) üzenetére


azbest
félisten

Mondjuk, ha a Qi Yun a nyílt tenger helyett Yangshan Portra ment átrakodni, az még esélyes lehetne. Mivel az a világ legnagyobb mélytengeri kikötője az óriás konténerhajókkal. Bár oda van kiépített marha hosszú híd is :)

[ Szerkesztve ]

(#5540) anadroid válasza V/ (#5538) üzenetére


anadroid
senior tag

Nem is apró vacakra gondolok, hanem gyűjtőárus konténerre. Bár ennek ellentmond a kínai ajánlott ragjegy. Mind a két cucc bőráru. A harmadik szerintem holnap érkezik. Azt 11 nappal a második után rendeltem, valahol 10 napot behozott. A Qi Yun amúgy túlnyomórészt ezen a környéken ingázik. A mélytengeri kikötő jó tipp, mert valami elnyúlt szigetfélét láttam emlékeim szerint a nyári követésben. Akkor a 8 órányi "helybenjárás" esetleg arra kellett, hogy felszabaduljon valami hely. Egyébként istentelenül sűrű arrafelé a hajóforgalom.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#5541) Emperor_ válasza Phülöp (#5509) üzenetére


Emperor_
addikt

Korrekt cucc, nekem is van. Ajánlom.

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#5542) thomasa válasza Emperor_ (#5541) üzenetére


thomasa
senior tag

Kár, hogy nem földelt.

(#5543) fant0mi válasza thomasa (#5542) üzenetére


fant0mi
addikt

En meg nem is lattam foldelt dugasztapot (toltot).

[ Szerkesztve ]

(#5544) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Isteniek ezek az újrafutós körök:

-"Csóklom, nem érkezett meg a termék, 2 hónap eltelt, jártam a helyi postán többször is, újraküldést kérnék és természetesen kifizetem, ha időközben mégis megérkezne az eredeti.
-Sajnáljuk. Járt a helyi postán?
- (Ítsanyád...) Igen, többször is! Nincs ott, szeretném, ha újra postáznák.
-Refundot szeretne vagy küldjük újra?
-(Ez retardált, komolyan!) Igen, küldjék újra, mint már írtam! Kétszer...
-Rendben, elküldjük újra. De ha mégis megérkezne az eredeti, akkor ki fogja fizetni?
-(Kész, feladom... Ki, B+, 3$-ért megtartom a gerincem.) Yes!"

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#5545) V/ válasza zeon.hu (#5544) üzenetére


V/
Topikgazda

De ha mégis megérkezne az eredeti, akkor ki fogja fizetni?
Nem fizetem ki, mert várható érkezési dátum + X nap után történő megérkezést kárpótlásnak tekintem a késedelemért.

Megoldották, hogy ilyet ne tudjak írni, most van egy ügyem, amire a Refund kérésem 2 hete Processing és írták, hogy várjak az indításkor, de most mást nem tudok vele kezdeni.

(#5546) dugynok válasza zeon.hu (#5544) üzenetére


dugynok
senior tag

Szerintem ez inkàbb egy 3 lépcsős protokol nàluk, kötelező végigmenni, belsős szabàlyzat. Mint nàlunk mikor bejelented pl., hogy elment a internyet, első, hogy be van-e dugva a modem, meg, hogy indítsd újra...

(#5547) zeon.hu válasza V/ (#5545) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én kifizetem, volt már ilyen, hogy több hónapos késéssel befutott valami (ebayen, bár ott az eladó azt írta, tartsam meg, ki se kell fizetni), amúgy is van mire használni (Blitzwolf kábel).

dugynök: Értem én, de akkor legközelebb csak bemásolom nekik újra és újra az eredeti levelemet.
Nyilván a gyorsabb ügymenet érdekében írtam le mindent egyből.

#?*@&!

(#5548) sambenez válasza V/ (#5545) üzenetére


sambenez
addikt

Kárpótlást talán a postán kellene behajtanod. Az eladó szerinted mennyire tud a postai ügymenetre hatni?

(#5549) fant0mi válasza sambenez (#5548) üzenetére


fant0mi
addikt

Es te?
Az aru addig az eladoe, amig at nem veszed.

(#5550) Tommmysun válasza sambenez (#5548) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Azt rendezze az eladó .... ők a posta "ügyfelei" nem én, mint vevő!

Szerk.: Nah nem frissítettem és mér írták is, bocsi!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.