Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) DJ. Ru$y válasza spidersoft (#5899) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nincs az a kupon, több kuponnal együtt megszűnt. Azok vannak, amik jelenleg a My Points alatt beválthatók, ennyi.

Volt már erről szó több ízben itt a topic-ban is.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5902) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

#?*@&!

(#5903) explo1


explo1
csendes tag

November 11-i rendelés miatt kezdhetek már a Banggoodnal hőbörögni. Nov. 20 óta meg sem mozdul a csomag.

(#5904) Dluinet válasza explo1 (#5903) üzenetére


Dluinet
nagyúr

igen

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5905) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Erre van most kupon?
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#5906) V/ válasza beci (#5905) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezzel jobban jársz, EU-ból jön és jobb.
A másikhoz hozzászámolandó a 27% áfa 3228 Ft, a vámeljárási költség 3000 Ft így a végösszeg 18183 Ft, míg a másik csak 12191 Ft, mondjuk úgy hogy 33 % kedvezmény és 1 héten belül itt van.

[ Szerkesztve ]

(#5907) zeon.hu válasza V/ (#5906) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kellett neked belinkelni, mindjárt elcsábulok :DD

#?*@&!

(#5908) beci válasza V/ (#5906) üzenetére


beci
őstag

Sajna nincs úgy fehérben...

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#5909) V/ válasza beci (#5908) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor várj még egy kicsit, itt írtam pár napja a különbséget a kettő közt, egyszerűen nem éri meg hogy 6000 Ft-al többé legyen meg a gyengébb. Én legalábbis így gondolom.

(#5910) cbrfireblade válasza V/ (#5906) üzenetére


cbrfireblade
aktív tag

nekem a 2.1A változat van és nagyon jó lámpa, nem bántam meg a vételét, már majd 2 éves

(#5911) V/ válasza cbrfireblade (#5910) üzenetére


V/
Topikgazda

Én is azt tartom jobbnak.

(#5912) Zoty4 válasza V/ (#5911) üzenetére


Zoty4
őstag

Ha leocskaznak vennek egyet en is, no meg ha lenne eu pluggal
Amugy a 4 szallitasi mod kozul melyik az ajanlott? Arban ha jol latom nagy kulonbseg nincs

[ Szerkesztve ]

(#5913) V/ válasza Zoty4 (#5912) üzenetére


V/
Topikgazda

150-220 Ft egy átalakító. De én úgy számolom 2 héten belül kapható lesz, feltöltik a "raktár készletet".
A szállításra meg itt írtam

(#5914) Zoty4 válasza V/ (#5913) üzenetére


Zoty4
őstag

Koszi :R

(#5915) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Tracking number, Add Shipping Insurance to your order ezeket érdemes, illetve szoktátok használni? Egy közel 5ezer ft-os rendelésről lenne szó.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#5916) V/ válasza bajtokarpi (#5915) üzenetére


V/
Topikgazda

Én igen 1500 Ft felett, mert így biztosítva a van a csomag és elvesztés esetén nem kell könyörögni az újraküldés vagy a refund miatt náluk.

[ Szerkesztve ]

(#5917) bajtokarpi válasza V/ (#5916) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Köszönöm szépen a válaszodat!

battletag: bossi#2666

(#5918) cris78


cris78
őstag

Nitecore kulcstartó elemlámpa
Kupon: CRIS87
Kupon ár:5,90$
link

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#5919) bul07


bul07
nagyúr

Van bármiféle mód 2évnél régebbi rendeléseim megnézésére?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5920) Imy válasza cris78 (#5918) üzenetére


Imy
veterán

Miért olyan nagy sztárság az a kulcstartós lámpa?

(#5921) Phülöp válasza bul07 (#5919) üzenetére


Phülöp
addikt

Visszaigazoló e-mailek között?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#5922) atoszmester


atoszmester
tag

Sziasztok,

Azt szeretném kérdezni, hogy ha le szeretnék mondani egy megrendelést, akkor azt csak Chat-en vagy e-mailen keresztül lehet? Nem látok más lehetőséget (pl. Cancel gomb)

(#5923) V/ válasza atoszmester (#5922) üzenetére


V/
Topikgazda

Alapvetően ha már szállítás alatt van nem lehet visszamondani. Előtte még az Összefoglalóban is benne lévő űrlapon keresztül kérheted. Your Topic: After-Sales - Cancel this order

(#5924) atoszmester válasza V/ (#5923) üzenetére


atoszmester
tag

Köszönöm a segítséget, megtaláltam. :R
Amúgy fél órája rendeltem, csak meggondoltam magam.

(#5925) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok!

Az ilyen típusú tn-eket (Q126077*****X) hol lehet követni? Ahol a banggood álltal adottakat szoktam nézni ott ezt nem ismeri fel.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#5926) qqzs válasza marec1122 (#5925) üzenetére


qqzs
őstag

17track.net

Eladó: GTS450

(#5927) V/ válasza marec1122 (#5925) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez csak egy küldemény azonosító, nem igazán követhető és a magyar posta de szerintem a többi sem könyveli így a bejegyzések igazságtartalma kétséges

(#5928) hanczurs3


hanczurs3
csendes tag

Sziasztok. Volt egy csomagom 5000ft értékben ami megerkezett Magyarországra de a posta elkeverte. Beszéltem velük többször nem találják. Biztosítás volt rá, pénzt rendben visszakaptam. Aznap amikor megjött, hívott délután a posta, hogy megvan a csomag, kedden megkapom. Ilyenkor mi a teendő? Mármint a Banggood felé mi ilyenkor az eljárás?

(#5929) V/ válasza hanczurs3 (#5928) üzenetére


V/
Topikgazda

Jelzed hogy megérkezett és ők küldenek számlát a befizetésre.
Kapcsolat felvételi űrlap: Your Topic: After-Sales -Other after-sale inquiry és írod hogy megérkezett, fizetnéd.

[ Szerkesztve ]

(#5930) hanczurs3 válasza V/ (#5929) üzenetére


hanczurs3
csendes tag

Rendben, köszönöm

(#5931) marec1122 válasza V/ (#5927) üzenetére


marec1122
senior tag

akkor viszont nem értem miért tracking number-ként van feltüntetve illetve miért ilyen van ha külön fizettem azért hogy követhető csomagot kapjak.
illetve van mellette egy ilyen is RE260779***SE. ez Transfer Number-ként van feltüntetve és nagyban hasonlít az eddig követhető tn-ekre de ezt sem ismeri fel semmi.

[ Szerkesztve ]

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#5932) peestike válasza marec1122 (#5931) üzenetére


peestike
senior tag

ez a transfer number a rendes, követhető tn.
svéd posta, később meg fog jelenni rendesen mindenhol, nem kell aggódni, várni kell pár napot.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5933) V/ válasza marec1122 (#5931) üzenetére


V/
Topikgazda

Most tényleg meg kell magyaráznom, hogy a mezőnek az a neve ahova beírják, hogy: Tracking Number: és oda be lehet írni a küldemény azonosítót is. Az hogy Kínán belül náluk minden küldemény követhető az megint más dolog.
Van nyomkövetési számod RE260779***SE amit kifizettél, amely számokról már nagyon sokszor írtuk, majd ha konkrétan a svéd postához kerül, akkor nézegetheted a nyomkövetőkben.
Mondjuk Kínán belül nézed ezt a számot Q126077*****X ha onnan kijön, akkor meg ezt RE260779***SE

[ Szerkesztve ]

(#5934) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok, segítség kéne!
Rendeltem a BG-tól 2 db 26500 akkumulátort, közel 20 dollár értékben.
Eltelt 58 nap, és sehol a szállítmány (TN nem volt rajta sajnos).
Megreklamáltam a Help/Contact US/Submit Now oldalon. , de utána vettem észre az összefoglalóban, hogy ha megjelenik a repair& refund& resending lehetőség akkor ott lehet újraküldést kérni. Itt is megtettem!

A kérdésem az lenne, hogy a levelezésemet, amiket írtam és a válaszokat hol tudom megnézni, mert sehol nem találom?

Előre is köszönöm szépen a tanácsokat!

(#5935) V/ válasza balazs1956 (#5934) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha elküldted akkor majd regálnak, de a válaszokat hova kaptad? Ott nincs? A vásárlást megnyitva alul Product Information-nál valami sárga gomb és arra kattintva? Elméletben 48 órán belül reagálnak, lehet hogy kapsz új feladási értesítőt, ha újraküldést kértél és annyi a reakció.

De miért lényeges megnézned? Az van benne amit írtál.

Az újraküldés nem jó opció volt, mert így egy jó darabig a PayPal-hoz sem tudsz fordulni, mondjuk a 2*60 nap belefér a 180 napba.

[ Szerkesztve ]

(#5936) balazs1956 válasza V/ (#5935) üzenetére


balazs1956
senior tag

Azt írta, hogy a válaszokat az ÍInboxban keressem
Ez lehet ugye a saját email fiókom, vagy a BG felülete is.
Talán az Alin és a GB-n is tudom követni a leveleket oda vissza a webes felületen, plusz, ha küldök valamit felajánlja, hogy másolatot küld a gmail-be.

(#5937) V/ válasza balazs1956 (#5936) üzenetére


V/
Topikgazda

Nekem az e-mail fiókomban és amire az előbb utaltam ott vannak a dolgok.

(#5938) balazs1956 válasza V/ (#5935) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm szépen!
A Product information/ processing alatt megtaláltam a levelemet, és közben kaptam a gmail-be is egy mailt.
Nem túl felhasználóbarát ez a rendszer, vagy csak én vagyok nagyon béna.
A Gmail-emből válaszolva írtam le újból a panaszomat, és kértem újraküldést. Remélem így megfelel.

Még egyszer Köszi

(#5939) megema


megema
őstag

Sziasztok!

Tracking Numberrel rendeltem egy HDD házat decemberben. December 7-ei dátummal annyit látok, hogy célországba elküldve, azóta semmi változás. Január 3-ára kellett volna ideérnie a rendszer szerint. Ilyenkor mi van? Érdemes még várni? :F

(#5940) sambenez válasza megema (#5939) üzenetére


sambenez
addikt

Ez kb 20 munkanap. Nem is értem miért izgulsz már most.

(#5941) megema válasza sambenez (#5940) üzenetére


megema
őstag

Szerintem érthetően leírtam a problémát. De akkor konkrétan rákérdezek: Ezek szerint teljesen normális, hogy a TN szerint 1 hónapja nem történik semmi? Így a követésnek nem sok értelme van... Egyáltalán a "célországba elküldve" alatt mit kell érteni? Nekem ebből az jön le, hogy elküldték, de a Magyar Postához még nem érkezett meg 1 hónap alatt. Most hogy ez csak 20 munkanap volt, az egy külön dolog. Még úton van? Vámolják? :F

[ Szerkesztve ]

(#5942) Watcher45 válasza megema (#5941) üzenetére


Watcher45
tag

Milyen nyomkövetőben nézted a Tn-t? Egy hónap szállítási idő Kínából teljesen szokványos, a második hónap vége körül lehet aggódni és piszkálni őket.

(#5943) megema válasza Watcher45 (#5942) üzenetére


megema
őstag

Banggood-on belül / Magyar Posta / 17TRACK

Értem, köszi szépen! Ez az első Banggoodos rendelésem, eddig csak eBay-eztem, de onnan mintha gyorsabban megjöttek volna a rendelések. Igaz, ünnepek környékén sosem rendeltem...

(#5944) Watcher45 válasza megema (#5943) üzenetére


Watcher45
tag

A 17TRACK jó vagy a trackitonline.ru is. Értéket nem írtál, így senki sem tudja neked megmondani, hogy ÁFA jön-e rá vagy vámolják-e. Milyen bejegyzések vannak a tracking oldalon?

(#5945) sambenez válasza megema (#5941) üzenetére


sambenez
addikt

Annyit jelent elküldték kínából, és úton van.

(#5946) megema válasza Watcher45 (#5944) üzenetére


megema
őstag

Nem jön rá semmi, határ alatt van. A "Vámolják?" alatt csak azt értettem, hogy éppen vámellenőrzésen lehet-e.

(#5945) sambenez: Oké, köszi!

(#5947) idegen lény


idegen lény
őstag

Sziasztok! Ezt hogyan tudom megrendelni: [link] :F Esetleg ismeri valaki, jó termék, nem csöpög?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#5948) Flashy válasza idegen lény (#5947) üzenetére


Flashy
veterán

nincs belőle és nincs erre előrendelés, ha feliratkozol (arrival notice) akkor szólnak ha lesz, de ha nem változik addig, január 16-án jön.

(#5949) idegen lény válasza Flashy (#5948) üzenetére


idegen lény
őstag

Köszi, feliratkoztam az értesítőre, ezek szerint 16-tól rendelhető, az is jó nekem.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#5950) choco01


choco01
addikt

Rendeltem tegnap két csoamgot, egyet PDM-ben egyet meg sima regisztráltban mert nem volt PDM, de a regisztrálthoz nem kaptam követési számot, ez miért van?

Továbbá ha RU-val kezdődik és NL-el fejeződik be a követési szám akkor az melyik orszgából jön?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.