Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) norbert1998


norbert1998
veterán

Üdv.

Van egy csomag ami nem jött meg.
Jó pár napja nyitottam egy ilyen ügyet az order details-nél,ahol a részletes számla leírás volt, hány darab, darab ár, subtotal, posta stb. Azóta is így néz ki. Ez mitől van? Rossz helyen járok?

(#5352) V/ válasza norbert1998 (#5351) üzenetére


V/
Topikgazda

Mit hiányolsz? Mivel a mobil appban nézed szerintem azért nem látsz mindent, mert a böngészős verzión egy kicsit máshogy néz ki az oldal ha indítva lett refund kérés:

Esetleg az app gyorsítótár törlése előhozza.

[ Szerkesztve ]

(#5353) norbert1998 válasza V/ (#5352) üzenetére


norbert1998
veterán

Ez böngésző, csak rá nyomtam a processingre.
Amúgy ugyanazt látom, mint te.
Hol látom, hogy halad a dolog?

(#5354) V/ válasza norbert1998 (#5353) üzenetére


V/
Topikgazda

Most is látod: Processing, folyamatban
Ha lesz változás akkor mást fogsz ott olvasni.

(#5355) norbert1998 válasza V/ (#5354) üzenetére


norbert1998
veterán

Értem. De ha már több mint egy hete megy akkor nincs gond?

(#5356) V/ válasza norbert1998 (#5355) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem kaptál tőlük e-mailt?
we will process your case and reply to your e-mail within 24 hours during the week days and 48 hours during the weekends.

(#5357) norbert1998 válasza V/ (#5356) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem

(#5358) V/ válasza norbert1998 (#5357) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha nem 2. és 7. közt indítottad 48 órán belül reagálniuk kell és szoktak is. Nem tudom mi lehet, esetleg a Contac Us űrlapon keresztül kérdezz rá az ügyfélszolgálatnál, ezzel a tárggyal: Your Topic: After-Sale - Other after-sale inquiry, hogy hol áll a dolog.
Bár megnéztem, ha rákattintok a Processing-re akkor előjön a refund kérés. Ha ez neked is megvan akkor elméletben folyamatban a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#5359) norbert1998 válasza V/ (#5358) üzenetére


norbert1998
veterán

Ezt látom én is :K
Köszönöm, rá kérdezek :R

(#5360) Beni2360


Beni2360
félisten

Sziasztuk!
Kaptam egy levelet, a rendelési ideje 09.09.e volt, 10.20.-i szállítással.
Thank you for your order.
We are sorry to inform you that the item(s) in your order is/are still out of stock at the moment. It may take several days for it/them to be back in stock.
Here are the details of your order:

Item: [[SKU640828]SONOFF® S20 10A 2200W Wifi Wireless Remote Control Socket Smart Timer Plug Smart Home Power Socket EU US UK AU Standard Via App Phone Support Alexa[+Adaptor;EU]]

Expected arrival time: [Nov 03,2017]
We could like to know which one do you prefer:wait for the replenished stock, exchange to other items or get the refund?

Please kindly notice that we will cancel the out of stock item and arrange the refund first if the item does not come until our expected arrival time.

We apologize for this inconvenience and looking forward to hearing from you
Hol ott most is előrendelés van rá okt.20 dátummal igaz dupla áron ahhoz képest amin én vettem.
Hol kell és mit válaszolnom? nekem ráér várok az árura. :R
Nagy sumák folyik itten. :W

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5361) DJ. Ru$y válasza Beni2360 (#5360) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Válaszban annyit írj nekik, hogy "I will wait."

Azt akarják elérni, hogy visszamondd szerintem. 19$-os WoWStick-et még mindig nem adták fel, 10-én azt írták, hogy 5 nap, ma már a restock + preorder 10.18 lett, szóval komolyan mondom a Gearbest kezdi lenyomni őket... Holott régen pont fordítva volt.

Nagyon elment a kedvem a Banggood-tól, beváltom a pontjaim 10-5-ös kuponokra, amint lehet, elvásárolom őket, és offolom az accountom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5362) FingR86 válasza DJ. Ru$y (#5361) üzenetére


FingR86
őstag

beváltanád ha lehetne, reggel meg nem működött a dolog.

(#5363) Beni2360 válasza DJ. Ru$y (#5361) üzenetére


Beni2360
félisten

Én is hasonló képen vélekedek az oldalról eddig korrektek voltak.
Hova írjam a választ? Arra a levélre amit küldtek?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5364) zeon.hu válasza Beni2360 (#5363) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen.
De ha megy az angol, akkor live chat-en is megerősítheted, majd csinálj screenshotot a beszélgetésről.

#?*@&!

(#5365) Beni2360 válasza zeon.hu (#5364) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi.
Sajnos az cseresznye, marad a rövid de valós levél.- Én szeretném az árut.
Majd meglátjuk mi lesz ebből.
Igazából még nem csalódtam bennük, volt, hogy egy 60 $ egy hónapos cuccot szó nélkül újra küldtek mert meghalt.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5366) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Kis segítségest szeretnék kérni a tapasztaltabbaktól: Banggoodról rendelt termékem (70USD) státusza: Küldemény kiválasztása hatósági eljárásra, postai árubejelentés. Ez eddig oké, csináltam bankszámla kivonat képernyőmentést, PayPal képernyőmentést, Banggood rendelésről képernyőmentést, valamint megvan a Banggoodos számla.
Az Egyszeri import vámkezelési megbízás kitöltésekor a Feladó neve mi legyen? Banggood megfelelő? Az adataim és a küldeménytartalom egyértelmű, ha a Postai vámkezelést szeretném választani, akkor elé X és az A.1 Rendelt küldemény szintén X.
A végén aláírom és megadom a szig.számot, bescannelem és az összes dolgot elküldöm a postaimport@posta.hu címre (vagy, ha megtelt, a vamkezeles@posta.hu, postavamugynokseg@posta.hu, customer.service@posta.hu-ra). Tárgyban szerepeljen a TN számom.
Ezt az egész paksamétát már küldhetem is nekik (sem sms, sem levél nem jött még tőlük, csak a posta oldalán lévő nyomkövetésnél látom a státuszt)?
Ha hozza a postás, akkor nála kp-ban fizetem a többit?
Jól gondoltam vagy valahol hiba csúszott az elképzelésembe?
Köszönöm a segítséget.

(#5367) V/ válasza pn4hvq (#5366) üzenetére


V/
Topikgazda

Feladó BG, a többi úgy ahogy írod, de ide kell küldeni: postaimport@posta.hu
Várd meg amíg arra vált, hogy adatbekérés. Nem kell kapkodni.
Vámkezelés:-Értesítést küldése a fogadónak és ez Adatbekérés a címzettől / Addressee contacted
Mert ekkor lesz ügyirat belőle.
A BG számla csak akkor, ha egyezik kiflizett összeggel, de egyébként meg elég a képernyő mentés.
Ha kell fizetni akkor átvételkor.

[ Szerkesztve ]

(#5368) pn4hvq válasza V/ (#5367) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Köszönöm a gyors választ, akkor várom az adatbekérést :R .
Az összegek mindenhol stimmelnek, mindenhol 70USD szerepel.
Az Egyszeri import vámkezelési megbízás kitölthető számítógépen is, elég, ha a végén az aláírás történik kézzel a nyomtatás után?

(#5369) zsiz válasza FingR86 (#5362) üzenetére


zsiz
őstag

Most már újra megy. Most vettem egy 10-5 kupont.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#5370) FingR86 válasza zsiz (#5369) üzenetére


FingR86
őstag

köszi az infót, gyorsan váltok be én is egyet akkor.

(#5371) V/ válasza pn4hvq (#5368) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, én is úgy szoktam csinálni, az első keretezett részbe csak a nyomkövetési szám kell és az ország, hogy tudják mihez lett beküldve, az egyébként is az ő részük.

(#5372) pn4hvq válasza V/ (#5371) üzenetére


pn4hvq
senior tag

:R

(#5373) DJ. Ru$y válasza FingR86 (#5362) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"Nagyon elment a kedvem a Banggood-tól, beváltom a pontjaim 10-5-ös kuponokra, amint lehet, elvásárolom őket, és offolom az accountom."

Értő olvasás, tisztában vagyok a problémával, ezért írtam, hogy amint lehet be fogom váltani.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5374) FingR86 válasza DJ. Ru$y (#5373) üzenetére


FingR86
őstag

hirtelen úgy olvastam, hogy amint lehet elvasarolod őket. sry, nem okoskodni akartam, csak nem vtam benne biztos, h olvastad reggel a nem működő kuponokat.

(#5375) Bornie127 válasza Beni2360 (#5360) üzenetére


Bornie127
senior tag

Én annyit hozzátennk, hogy nekem feladták már pár napja, pedig 20.-ra volt kiírva. Szerintem kaptak egy adagot, időrendben szétosztották ki mikor nyomta le az order gombot. Szerintem te már nem fértél bele a mostani adagba, de tuti postázni fogják.

Pontosabban 13.-án adták fel. Én a szülinapi akció alatt vettem olcsón.

[ Szerkesztve ]

(#5376) Beni2360 válasza Bornie127 (#5375) üzenetére


Beni2360
félisten

Én is és ezért nem szeretném a refundot. Nem létszükséglet rá érne akár még a nov szállítás is. Van itt még a tarsolyban 3 db távirányítós is.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5377) ANOka válasza Bornie127 (#5375) üzenetére


ANOka
őstag

A nagy ló....t! :@
Kérés nélkül visszautalták a pénzt, pedig nem kértem! Én is kivártam volna!
Sőt, a weblapjukon még vissza is jeleztem az egyik levelükre, hogy várok!

(Vissza is kereshettek a topikban.)

[ Szerkesztve ]

(#5378) bul07 válasza ANOka (#5377) üzenetére


bul07
nagyúr

Úgy látszik ez az új divat, nálam a Gearbest játszotta ezt(úgy hogy közben vehető volt a cucc és következő napi szállítás)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5379) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

El sem hiszem. Kíváncsian várom, hogy megjön-e karácsony előtt. :))

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5380) V/ válasza DJ. Ru$y (#5379) üzenetére


V/
Topikgazda

Természetesen megjön, mert sok karácsony lesz még ;] Ez még a Pudongból is ide érhet a PNÖ előtt
( POSTA NAGY ÖSSZEOMLÁS)

(#5381) DJ. Ru$y válasza V/ (#5380) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Expected delivery date: 2017-11-12 00:00:00

Még akármi is lehet, de annak az ellentettje is. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5382) ANOka válasza V/ (#5380) üzenetére


ANOka
őstag

Miért nem NPÖ? :DD (Nagy Postai Összeomlás)

(#5383) V/ válasza ANOka (#5382) üzenetére


V/
Topikgazda

Egyrészt mert nem a posta nagy, hanem az összeomlás. Másrészt a NPÖ a használatos rövidítések szerint Nemzeti Posta Összeomlás lenne és a topikban nincs politika. :R

[ Szerkesztve ]

(#5384) cd334


cd334
tag

Először fordul elő velem, de bem jó dolgot küldtek a BG-től. Egy cikknek két változata van és nem azt küldték, amut rendeltem. Ikyenkor mi a teendő? Konfirmálni a megérkezést és leírni, hogy rossz dolgot küldtek?

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#5385) V/ válasza cd334 (#5384) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, az kellene.

(#5386) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

üdv!

A mycoupons-on belül nem található, 10-5$ kupont hol keresem?
nem járt még le.de ott nem találom :(

(#5387) FingR86 válasza Ittnemaz (#5386) üzenetére


FingR86
őstag

My Points lesz az
tekerj le és ott megtalálod

(#5388) Ittnemaz válasza FingR86 (#5387) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

jogos, már beváltottam és azt a kupont keresem :B

(#5389) DJ. Ru$y válasza Ittnemaz (#5388) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha pontból csináltál kupont, akkor az bizony a My Coupons alatt lesz, válts át az "Unused Coupons" fülre felül és ott meg fogod találni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5390) nyogo83


nyogo83
senior tag

Van akinek az elmult 2-3 honapban (mondjuk ugy augusztus ota) szinten "eltunt" csomagja volt?

Nagyjabol 8-9 eve rendelek rendszeresen kulfoldrol Ebay/BG/GB/Ali-rol, de eddig meg soha nem volt elveszlett csomagom.
Most az elmult 2 honapban mar a 3. csomagom tunik el, vagyis nem kapom meg. Ami gyanusabb, hogy a BG nem is nagyon kotozkodik ezzel kapcsolatban, 1x kertek hogy varjak meg par napot, viszont par nap utan siman refundoltak.

Na most ami bosszant az az, hogy mind a 3 termeket flash sale kereteben vettem (kettot szeptember 9., egyet meg augusztusban). A 3 termekbol 2 a bejelentes pillanataban out of stock, igy a leakciozott penzt kaptam vissza, amibol ugyanaz a termek mar nem jon ki akcio nelkul.
Most a harmadiknal latom, hogy van raktaron, igy arra kertem hogy kuldjek ujra.

Szeretnem inkabb azt hinni, hogy a BG kavart/szorakozott valamivel, mint hogy valahogy a korzetbe egy enyveskezu csomagkezelo kerult, mert az szarabb helyzet lenne a jovore nezve.(kezbesito tuti nem, szemelyesen ismerem regota).

Vagy csakis trackinggel kerjek minden piszlicsale dolgot ezek utan?(igaz, az se 100% garancia erre)

(#5391) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

10.06-án rendelt 2 db Blitzwolf USB Type-C (2.5 m-es és 1 m-es) kábel a mai napon megérkezett Banggood-ról..

Beazonosíthatatlan postával küldték... A matricából nem derül ki, hogy melyik posta hozta.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5392) kcsa válasza DJ. Ru$y (#5391) üzenetére


kcsa
veterán

CJAHAM? Én is csak idáig jutottam.

(#5393) Tommmysun válasza nyogo83 (#5390) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Én is múlt héten reklamáltam meg egy augusztusi csomagot. A szokásosnak mondható, "kérdezzem meg a postán" levélváltás után (pedig már elsőre írtam, hogy megkérdeztem ott is :) ) jött is a válasz, hogy refundot vagy újraküldést kérek. Én újraküldést kértem, de van egy tippem, hogy nem azt a terméket fogom kapni, mint amit rendeltem, mert azóta kicsit más van a linken :U , de amit rendeltem eredetileg az meg drágábban van. Szóval el tudom képzelni, hogy rájöttek, hogy túl jó áras volt, aztán így vonják vissza, bár egy darabig egészen jól látható a nyomkövetés, ami persze kamu is lehet!

Banggoddal sajnos már jártam korábban is úgy, hogy rendeltem valamit és mire ideért idő közben megváltoztatták a terméket az oldalukon, úgy, hogy a rendelésem is az új (persze gagyibb) termékre mutatott és én is már azt kaptam .... hiába magyaráztam, hogy eredetileg nem ez volt a termék, még az eredeti oldalról származó képeket is küldtem összehasonlításként, fogták és újra küldték ugyanazt a gagyit (vízálló táska), aztán persze kértem rá egy full refundot ... nem tudom hol érte meg nekik :W

(#5394) zeon.hu válasza DJ. Ru$y (#5391) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Most panaszkodsz vagy dicsekszel? :D
Igencsak jó időt futottak, ritka manapság.

#?*@&!

(#5395) DJ. Ru$y válasza zeon.hu (#5394) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A mostani bőven rossz tapasztalatok alapján örülve írtam, bár erről sem ők tehetnek igazából, hanem a posta, amivel feladták.

kcsa
Nem TN-es, fogalmam sincs, a "bélyeg helyén" PP TR van, török posta lenne?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5396) fecus


fecus
őstag

Segítséget kérek!
Ez a töltő hirtelen elfogyott. :)) De ajánlja, hogy az app-on keresztül rendeljük meg mert ott olcsóbb lesz.

Hiába teszem be a kívánságok közé, az app-ban nem tudom áttenni a kosárba.

Mit rontok el?

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5397) Dluinet válasza fecus (#5396) üzenetére


Dluinet
nagyúr

azt hogy nem ezt rendeled

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5398) fecus válasza Dluinet (#5397) üzenetére


fecus
őstag

Legalább egy vigyorkát tehettél volna oda! :D

1. Nem tudok az Aliról rendelni.
2. Amit vennék az olcsóbb.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5399) Dluinet válasza fecus (#5398) üzenetére


Dluinet
nagyúr

1 ??? ki vagy tiltva?
2 ami nincs, az nem lehet olcsóbb, BG kiszórta a raktárból, mert a kutyának nem kellet $9-ért

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5400) Beni2360 válasza fecus (#5396) üzenetére


Beni2360
félisten

Tedd a kosárba és a mobilon vedd meg. Ennyi ha ezt akarod. Ott már az olcsóbb árat fogod látni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.