Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:31:37

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) vasi89 válasza Ra3 (#5600) üzenetére


vasi89
addikt

az ab aj h most már minden időszak problémás lesz. Több külföldi topicban is láttam h szeptemberi rendelések is vannak függőben, az októberiek meg alig jöttek meg. Mindegy honnan volt rendelve.

(#5602) erikke17


erikke17
őstag

Egyik Xiaomi fülesem nekem is csúszott. TN szerint már múlt héten postán volt de csak tegnap jött meg. Valami csúszások vannak itt vagy csak túl vannak terhelve haloweenes kacatok miatt. Ilyet tudok elképzelni :)

Mert Xioami MiJiA éjjeli lámpa időre érkezett meg ma :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#5603) Tommmysun válasza Ra3 (#5600) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Nekem is volt egy augusztusi rendelésem ami nem jött meg....... de én arra már rég kértem újraküldést és az is megjött a héten :).

Most "csak" egy távirányító maradt ki az egyik csomagból :W ... szóval jöhet az újabb küzdelem ... és jó lett volna ha karácsonyig megvan, de már kétlem, hogy abból lesz valami, ha újra küldetem!

(#5604) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

View Orders-ben csak az utolsó rendelésem látom. Miért? A régiek hova tűntek?

(#5605) Krogoth válasza -secret- (#5604) üzenetére


Krogoth
senior tag

Nálam megvannak, próbálj egy kukitörlést.

(#5606) fecus válasza Beni2360 (#5590) üzenetére


fecus
őstag

Tegnap jött meg.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5607) cbrfireblade válasza AtiSnatch (#5597) üzenetére


cbrfireblade
aktív tag

nincs, minden a régi.... csak a csomagérkezési idő nem :D
Anno azért nyargaltam át a Bg.re mert extra gyorsan itt voltak a csomagok, mégha valamivel drágább is a vetélytársnál, de jár elveszítette ezt a pozitív tulajdonságát.
Jönnek egyébként a csomagok, még egysem tünt el, de hatalmas időket futnak.

(#5608) zeon.hu válasza cbrfireblade (#5607) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez nem csak a BG-ra igaz, mostanában változó az ebay, ali, GB is.
Feltehetően a magyar posta nagy szerepet játszik ebben.

#?*@&!

(#5609) ANOka válasza zeon.hu (#5608) üzenetére


ANOka
őstag

Ha legalább a királyi posta nyomkövetési oldalán 60 napon belül megjelenne, hogy "Célországban feldolgozva", akkor kevésbé izgulna az ember, hogy elveszett-e útközben... :U

(#5610) cbrfireblade válasza zeon.hu (#5608) üzenetére


cbrfireblade
aktív tag

Tudom és nincs is bajom a BG-vel, csak eddig csak és kizárólag onnan rendeltem, de így már oly mindegy és renndelek innen is onnan is feleségem nagy örömére :DD

(#5611) Zoty4


Zoty4
őstag

Szeretnek venni egy bt hangfalat 40$ert, van itt olyan opcio, hogy ne fogja meg a vam?

(#5612) erzol


erzol
őstag

Sziasztok!
Egy rendelésen belül vásároltam több terméket 10.03.-án, 2csomagban adták fel.
Az elsőt 10.26-án hozta a kézbesítő.
A második még sehol.
Kérdezzek rá a supportnál vagy a posta attrakciózik vele a mérete miatt?

(#5613) dugynok válasza Zoty4 (#5611) üzenetére


dugynok
senior tag

Csak ha EU raktàrból tudod rendelni. Gearbest-en van euexpressz tréfamentes szàllítàs.

(#5614) ANOka


ANOka
őstag

Javaslato(ka)t kérek:

Rendeltem a BG-ről Dremel géphez gyémánt szerszámokat. 2017.09.10-én leadtam 5 db rendelést (külön-külön fizetve), amiből 3 azóta sikeresen megérkezett. Mindegyiket - 1 kacat kivételével - TN-nel és a biztosítást kifizetve rendeltem.
Kettő viszont "belesett" a "pudingi" fekete lyukba: a 60 nap letelt és a királyi postán oldalán még semmi érdemi bejegyzés nincs róla. (RU769832767CN; RU769837089CN).

Ezt jeleztem a BG felé, amire válaszoltak. Írtam nekik hogy még várhatok 2 hetet, - "Pudingot" ismerve - hátha megjön, de akkor kérdeztem, hogy mi lesz a vásárlói védelmemmel. De az ügyintézők "write only" üzemmódban működnek: a javaslatomat figyelembe sem véve csak annyit kérdeznek, hogy visszatérítést vagy újraküldést szeretnék.

Én viszont most nem tudom, hogy mit válasszak. :F
"Pudingon" keresztül - az éppen Ali-s volt - kaptam már meg csomagot ~65 napra. Akkor visszatérítést kértem, amit meg kaptam, mielőtt a csomag megjött. Rendeltem ugyanattól az eladótól még egy terméket helyette (ami azóta is "Pudingon" keresztül utazik :D). A késve megkapott csomagot jeleztem az eladó felé és visszafizettem az árát. Az ~5 USD kacat (kábel) volt: lesz@rom.
Ezeknél BG-s a termékeknél viszont ezt az "ismétlést" nem szeretném eljátszani, mivel a csomagok értéke ~17 USD/csomag. A termékekre szükségem lenne, viszont csak 1-1 db mennyiségben és csak ennyit szeretnék kifizetni.

Mit csináljak? :F :U :O
("Trükközés" nem játszik: korrekt akarok maradni és ennél sokkal többet ér a saját lelkiismeretem/becsületem!)

[ Szerkesztve ]

(#5615) dugynok válasza ANOka (#5614) üzenetére


dugynok
senior tag

Akkor vàrj, pp 180 napos védelme miatt nincs aggodalomra okod.

(#5616) zeon.hu válasza ANOka (#5614) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Próbáld a live chat-et, ott nagyobb az esély, hogy megértik, mit szeretnél.

#?*@&!

(#5617) ANOka válasza ANOka (#5614) üzenetére


ANOka
őstag

Kellett nekem aggodalmaskodnom: ma ("most") megjelent a királyi posta TN oldalán "Célországban feldolgozva" státusszal! :D

(#5618) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Elég lassú az oldaluk most.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#5619) tibibi válasza Ciccuka (#5618) üzenetére


tibibi
őstag

Konkrétan nem megy....

(#5620) zeon.hu válasza tibibi (#5619) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nálam megy asztalin is, mobilon is.
(Mobilnetről mindkettő)

#?*@&!

(#5621) laskr99


laskr99
addikt

Na szóltam nekik a táska miatt, a táska rendelési oldalán jeleztem és küldtem videót. Jött vissza a levél,hogy a küldemény csomagját és a rendelési+ product id számot küldjem el mert ő nem technikus nem ért hozzá. Küldjek képet mert úgy látják mi van ott. Írtam küldtem videót de akkor itt vannak a képek. Meg egy SKU bar kódot ami azt se tudom merre van, nem gondolja komolyan,hogy 2 hónapig megtartok minden szemetes zsákot.. Nevemet se tudják leírni pedig szóltam már nekik de komolyan.. Kriszián....

(#5622) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Egy gyors kérdésem lenne. Szeretnék Banggoodról Blitzwolf kábelt vásárolni. Az lenne a kérdésem, hogy vásárolhatok-e webkártyával, vagy mindenképp regisztrálnom kell-e PayPalra?
Előre is köszönöm a választ!

(#5623) V/ válasza pete_21 (#5622) üzenetére


V/
Topikgazda

Természetesen nem muszáj PP, választod a 2. rádió gombot, nem a PayPal-t:

[ Szerkesztve ]

(#5624) BuildP


BuildP
újonc

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a linken található kupon (2b44f2) működik valakinek?
Nekem nem ad semmi kedvezményt a linken található egyik termékre sem.....
Dátumhoz kötést, eleve kupon érvényességére utaló tól-ig dátumot sem látok.
Előre is köszönöm!

(#5625) -secret- válasza BuildP (#5624) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

invalid coupon code

(#5626) laskr99 válasza laskr99 (#5621) üzenetére


laskr99
addikt

Jött is a válasz,hogy mi lenne ha refund lenne azt a 3670 forintot. Most 4600 ezért írtam,hogy resend, mondja rendben itt a number és küldjek reviewet ezekre az oldalakra... Mondtam okés és gyorsan ment.

(#5627) BuildP válasza ANOka (#5614) üzenetére


BuildP
újonc

Némi saját tapasztalat:

2017.09.16-ikán rendelt ágyak kuponnal (9.99$) RUxxxxxCN, (Célországba elküldve 2017.09.18.)
40 nap után reklamáltam, hogy nem nagyon ért ide, küldjék újra. Refundot nem akartam mert kuponnal vettem, most meg "drága" ugye. Kérték, hogy várjak egy hetet, hátha megjön. Nem jött, írtam nekik újra.
Feladták újra.
Erre fel, 2 nap múlva beérkezett az országba (még ül rajta a magyar fosta, de itt van) 55 naptári nap alatt jött meg.

Szintén 2017.09.17-i rendelés, ugyan ez a szituáció. Ott refundot kértem. Megkaptam.
Megjött a refund PP-ra, aznap befutott a csomag is. (52 naptári nap).....

Remélem utólag ezeket nem ellenőrzik BG-ék :P Vagy igen?
Mert most gyakorlatilag lesz 2 ágyam amiből egyet fizettem ki, a másik meg azért mert újra küldettem.
Valamint a 17-ikei rendelést visszafizették, de közben megjött.....
Remélem nem fognak emiatt csesztetni...?!?

Várni kell.
TR-es október elején rendelt csomagok (RHxxxxxTR) most kezdenek el megjönni 25-30 nap.

(#5628) anonymus89 válasza ANOka (#5614) üzenetére


anonymus89
addikt

Első refundom volt most a Bg-n mert már 50 nap telt el a postázás óta sajnos beleesett a Pudong-i fekete lyukba rendesek voltak visszautalták az árát 6189,- Ft-ot 2 napon belül.
Erre az 56. napon ma megérkezett eléggé leharcoltan mintha megtaposták volna vagy 20x.
Megy a visszatérítés Nekik ha már ilyen korrektek voltak és szó nélkül visszautalták az árát. :B

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5629) vandor01 válasza BuildP (#5627) üzenetére


vandor01
őstag

en ugy gondolom ha 60-napra vallaljak/igerik a szallitast akkor:
55-ik napon reklamalok nem a 40-iken.....
De ha mar megis es piizt visszaadjak vagy/es ujrakuldes is megjon idoben
aztan eredeti is megjon 60 napon belul.... akkor ugyereznem adosuk vagyok.

Csak megkerdeznem oket hogyan tudnam ezeket kifizetni!?

de ha a 60nap utan erkezik meg? akkor kicsit mas a teszta....
nekem is volt olyan hogy a 60ik naputani ujrakuldes beelozte az eredetit
az eredeti 86napon erkezett meg az ujrakuldes 21-iken...
Ekkor nem kerdeztem meg hogy kifizetnem :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#5630) V/ válasza BuildP (#5627) üzenetére


V/
Topikgazda

Röviden írom. Ki szoktuk fizetni a a refundként visszakapott árú terméket, ha megérkezik. A szállító késedelméért ők nem felelnek.
Mielőtt bárki mást gondolna, az amikor a BG nem adja fel az viszont az ő hibájuk.

[ Szerkesztve ]

(#5631) BuildP válasza vandor01 (#5629) üzenetére


BuildP
újonc

Az általam említett 2 cuccnál 2017.09.16-17.(Expected delivery date: 2017-10-23), sehol nem volt 60 nap megadva.... termék oldalán is 7-35 nap. Pontosan megnézve 43 nap után írtam rájuk....
Ha genyó akarok lenni, akkor a Support is hibás, mert nem írta hogy 60 napig várjak, 1 hetet írtak, azt kivártam, jeleztem, hogy semmi aztán refund meg újraküldés..... És mi van, ha "lesz...om"? Utólag baxtathatnak?

Hogy tudom újra kifizetni? A refundos cuccot? Vagy épp az újra feladottat? Írjak nekik aztán adnak "külön" PP linket? Nem akarok szemét lenni velük, 8 éve rendelgetek tőlük (is) meg a VIP4 státuszom is néha jól jön.... bár, ha nem írjátok most ezeket akkor szerintem fel sem merül bennem, hogy kifizessem..... Betudtam volna egy adag BGPointnak kvázi, némi kedvezménynek....11.11-nek akármi....
De ha kihathat a későbbi PP vagy egyéb rendeléseknél akkor inkább megadom nekik azt a 8-12$.... vagy töröljék el a XXXX pontomat......

(#5632) anonymus89


anonymus89
addikt

Még most fogom leadni a hibás xiaomi powerbank 2 ticket-et és azt szeretném kérdezni vannak-e valami kulcsszavak vagy tanácsok amit a érdemes lenne megfogalmazni benne?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5633) AtiSnatch válasza BuildP (#5627) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Szerintem tapsold meg magad...

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#5634) BuildP válasza AtiSnatch (#5633) üzenetére


BuildP
újonc

Most ezen mit tapsoljak....
Nem büszkeségből írtam, és leírtam azt is, hogy nem akarok genyó lenni.

Nem valami informatív a válaszod, hogy hogyan tudom kifizetni újra a cuccot...

(#5635) oke válasza V/ (#5630) üzenetére


oke
senior tag

Csak elméleti kérdés, velem még nem történt ilyen, de mi van akkor, ha nekem csak egy termékre van szükségem. Miért fizetném ki a másodikat (mondjuk ha a 70. napon érkezik meg...) ? Mit lehet tenni?

(#5636) bul07 válasza BuildP (#5634) üzenetére


bul07
nagyúr

Írj a cservice@banggood.com címmre hogy ez meg az order id számú rendelés csak befutott, mitudom én hány napra
Mi legyen?
És majd válaszolnak valamit

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5637) AtiSnatch válasza BuildP (#5634) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Az első kommentedre reagáltam.

Mindegy, nem idegesítem magam.

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#5638) V/ válasza oke (#5635) üzenetére


V/
Topikgazda

Tényleg elméleti, mert én arról írtam, ha már visszakaptuk az árát és megérkezik. Ha nem fizetem ki akkor ingyen van egy termék a Banggoodtól, azért mert a valamelyik posta nem volt képes időben leszállítani.

Újra küldött és később csak megjön az eredeti: nem kell kifizetned, hanem visszaküldeni kellene, mert az egy téves szolgáltatás volt, te egyet fizettél.
Elméletben ha nem veszed át akkor visszakézbesítik, ha átveszed, akkor meg illik valahogy lerendezni, velük megbeszélve.

[ Szerkesztve ]

(#5639) Digitalpimp válasza oke (#5635) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Visszaküldöd, a Paypal meg kifizeti a visszaküldés árát.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#5640) V/ válasza Digitalpimp (#5639) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez azért nem egészen jó, mert csak az eredeti vásárlásnál választható a visszaküldés és mire ez felmerül, addigra lejár az a PayPal előfeltétel, hogy az eladó által biztosított visszaküldési időn belül (3 nap a BG-n) visszaküldött dologra igényelhető és a leírtak szerint akkor nincs ez a visszatérítés, mert már akár 60 nap is eltelt.

You have initiated your return of the item purchased above within the return period and in accordance with the return conditions authorized by the seller
és
Items that cannot be returned in accordance with the seller or merchant's general conditions of sale (e.g. the seller or merchant's authorized deadline for returns has passed);

[ Szerkesztve ]

(#5641) oke válasza V/ (#5640) üzenetére


oke
senior tag

Tehát a legjobb ilyen esetben nem átvenni?

(#5642) V/ válasza oke (#5641) üzenetére


V/
Topikgazda

Az lenne talán jó, de csak a nyomkövetettnél tudod hogy az a BG-től jött és nekem attól függetlenül, hogy azt írja a Posta Üzletszabályzat hogy visszaküldik én nem vagyok róla meggyőződve, hoyg tényleg így is van.
Amikor ők a törvényi előírást be nem tartva -az ÁSZF módosítást 15 nappal korábban nyilvánosságra hozni és a Felügyelettől előtte engedélyt kérni 45 nappal előtte, akkor miért tartanák pont ezt be?

(#5643) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok!

Rendeltem egy ilyet banggood-ról szeptember 10.-én. Még nem érkezett meg.
LEhet bármit tenni az ügy érdekében vagy buktam a lóvét és kész. Tracking number nem volt. A bg oldala ezt írja KÉP.

Van esetleg valami ötlet vagy tanács ilyen esetre.
Amúgy már 3x írtam nekik a supporton keresztül még egyikre sem reagáltak.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#5644) V/ válasza marec1122 (#5643) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem egészen világos az hogy miért buknád a pénzt, szeptember 10-től 180 napig reklamálhatsz a PayPal-n feléjük.
Múlt héten hétfőn kaptam meg tőlük egy szeptember 8.-i rendelést 59 nap volt.
Nekem mindig reagáltak amikor visítottam hogy már 30 nappal túlfutottunk a várható érkezésen az nálad majd 16--a lesz
Ha terméknél nincs a Repair & Refund & Resending gomb akkor a Customer Service oldalon írok, hogy After-Sale - Track my package, és azt nem érkezett meg. Úgyis azt válaszolják várj egy hetet.

[ Szerkesztve ]

(#5645) marec1122 válasza V/ (#5644) üzenetére


marec1122
senior tag

Rendben köszönöm. Akkor még nincs minden veszve :R

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#5646) bul07 válasza V/ (#5644) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem is van egy szep 9-i csomagom ami nem jött meg
De ezt a hetet még kivárom mert múlthéten megjött egy szep 8-i rendelés

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5647) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Egy ilyen lábjegyzetet találtam egy lengyel oldalon:
What kind of package to choose to minimize the risk of VAT?
- Banggood: Priority Direct Mail (PDM)
- Gearbest: Priority Line (GB)
Valaki próbálta már a PDM-et?

(#5648) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Ilyen karórát vett már valaki? Kíváncsi lennék milyen valójában.

(#5649) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

Nekem 61 nap után ma érkezett meg 1 csomagom.... felesleges reklamálni, türelmesen vártam.
Abban az időszakban lehetett vmi mert a mostani rendelések jönnek rendben.
Ha írok nekik x nap után, jön a szokásos protokoll.... aztán ha újraküldik és megérkezik az eredeti rendelés is, akkor vagy juttassam vissza vagy többletkiadásom lesz.
Amikor elkezdtem a csájna rendelést, emlékszem zseblámpát rendeltem és nagyon izgultam, amikor 24 nap után még nem érkezett meg..... ilyen a kezdők élete. Most már nem foglalkozom, egyszer úgyis megérkezik.
Azért nagy összegű rendelést még most sem mernék bevállalni pedig már több mint 2 éve űzöm az ipart.

(#5650) marec1122 válasza cbrfireblade (#5649) üzenetére


marec1122
senior tag

én is most mentem bele először ebbe az 5000 forint körüli rendelésbe. de itt az eltelt 60 nap azért kicsit aggaszt.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.