Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) laskr99 válasza V/ (#5200) üzenetére


laskr99
addikt

Közbe szerkesztettem.

(#5202) nyogo83 válasza DJ. Ru$y (#5195) üzenetére


nyogo83
senior tag

Szerintem mi egyidoben rendeltuk a flash sale akcioban.
Ugyanez a helyzet nalam is. Rajuk irtam mult heten(25.-en), akkor kuldtek uzenetet, hogy sajnaljak, de out of stock es 1 heten belul lesz. Ha nem szeretnek annyit varni, akkor visszautaljak a penzt. De mar elotte 2x volt egy ilyen uzenetvaltasunk.

Szerintem tulvallaltak magukat az akcios keszlet szammal. Azota se lattam sehol 4,5k korul ilyet, szoval mostmar belenyugodtam, hogy lehet ebbol november vegen lesz csak valami.

Tobb sunyitas is van most naluk, egy aug 9.-i csomagomat megreklamaltam, hogy nem kaptam meg, tobb massal egyutt amik viszont megjottek. Minden kotozkodes es kotelezo 3-4 koros "kerlek varj 1 hetet" uzenetek nelkul visszautaltak az arat (mivel nincs is azota keszleten ilyen termekuk). Sanszos, hogy fel se adtak.

Egy masik szeptember eleji flash sale-es kameraval szinten eljatszottak ezt a restock datum tologatast, de vegul mult heten feladtak.

(#5203) V/


V/
Topikgazda

Srácok buli van!

We are celebrating our National Holiday from October 1st to October 5th.
For this reason, we may not be able to reply to your messages as fast as usual.

(#5204) DJ. Ru$y válasza nyogo83 (#5202) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen, igen, abban vettem én is. Én nem is írtam,tudtam, hogy, ha az van kiírva, hogy nincs stock-on, akkor csak mellémagyaráznak majd.

Esetleg, ha feladják a tiédet, akkor egy privátot dobsz vagy ide egy hozzászólást? Ha nekem feladják, akkor írok én is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5205) nyogo83 válasza DJ. Ru$y (#5204) üzenetére


nyogo83
senior tag

Persze.
Egyebkent pont ma jott meg egy 10.-en rendelt kamera, amire 18.-an volt restock es 24.-en adtak fel.
Ha mar igy elhuzodik a WowStickes dolog, remelem az is ilyen gyors lesz.

A termek leirasahoz ezt adtak hozza:
The first 1-200 orders have already been shipped out.
Orders 201-700 will be shipped on Oct. 8th.
Orders 701-1500 will be shipped before Oct. 15th.

Szoval kerdeses, hogy mi hanyadik rendelesbe ferunk bele. Az elsobe mar nyilvan nem, tudnank rola :DDD

Amugy ahogy lattam a forumon, nem egyeduli eset, raadasul tobb mas termekkel is eljatszottak ugyanezt.
Ez a Wowstick meg ugy latszik elegge peches, mert a postok alapjan tavaly ugyanezt megcsinaltak:

"I bought this at September 2016. But order cancelled after 3 months because of no stock. Yesterday, I saw it 39,90$ price and I added it in the cart. I have set my payment today and I want to buy it now. And frustration. The product does not stock again and the fee has risen. "
Pluszban akik meg is kaptak, nem volt benne a leirasban szereplo 18 bit, hanem csak 6 vagy 8. Persze utolag mar senkinek nem tudtak kuldeni, keszlethianyra panaszkodva, hanem visszakuldes+refundot ajanlottak fel.

[ Szerkesztve ]

(#5206) zeon.hu válasza V/ (#5203) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezután egész Kína egyszerre fog postázni mindent, amitől a hazai posta végképp beáll.
Mert hogy ez a lélegzetvételnyi szünet nem lesz elég arra, hogy rendezzék soraikat, az biztos...

#?*@&!

(#5207) mikej95


mikej95
aktív tag

Ez szuper korrekt. 3 db nemzetközi TN-es csomagom (BE, SE, CN) érkezett, aláírásos és postaládába is belefér, erre mindhárom postán átvehető...
Az egyiket állítólag megpróbálta kézbesíteni a postás, se csöngetés, se értesítő lap, se semmi. Erről az állítólagos kísérletről is csak a 17track-en keresztül tudok, magyar posta követési oldala nem reklámozta ezt.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#5208) Talala válasza mikej95 (#5207) üzenetére


Talala
senior tag

Nálam is rendszeres. Ha beférne a postaládába, ha nem. Jó ha van egy értesítő a postaládába bármiféle kézbesítési próbálkozás nélkül. Pedig mindig van otthon valaki...már nem is várok csodát. Inkább besétálok érte.

(#5209) laskr99 válasza Talala (#5208) üzenetére


laskr99
addikt

Nekem se nagy dolog besétálni kb 8 perc séta 2 perc busz. Csak most idegel,hogy nem lehet már aznao átvenni.

(#5210) mikej95 válasza laskr99 (#5209) üzenetére


mikej95
aktív tag

Engem jobban aggaszt, hogy van egy LVS csomagom, arra majd lehet hetente 2x rákérdezni, miután belga posta kiírja az ominózus "pár napon belül megkapod állapotot" - feltételezem arról sem kapok értesítőt - nehogy visszaküldjék.

Az lenne a legjobb, ha lehetne külföldi rendeléseket csomagautomatába kérni, azzal a postának se kell sokat vesződnie se nekem. DHL pedig nem éri meg 22 dollár alatti cuccokra.

[ Szerkesztve ]

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#5211) bul07


bul07
nagyúr

Megjött már valakinek a WT3110A három lábú állvány?

Most már azért erősen kételkedek benne hogy megfog jönni

2017-08-14 adták fel
Alkalmazásba ez az utolsó infó

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5212) Vertigo18 válasza bul07 (#5211) üzenetére


Vertigo18
addikt

Megjött az már! Ott van valamelyik kézbesítő lakásán már hetek óta! ;]

Bocs testvérem! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#5213) V/ válasza bul07 (#5211) üzenetére


V/
Topikgazda

Flight Express és Sanghaj? Ez a legrosszabb párosítás. Ez bárhol lehet, de nem Mo-n.

(#5214) zeon.hu válasza bul07 (#5211) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A múlt héten, szerintem be is írtam ide.

#?*@&!

(#5215) powers válasza bul07 (#5211) üzenetére


powers
tag

pontosan így áll nálam is,illetve mindenhol 1 perccel előbb volt,mint nálad :D

(#5216) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Az enyém állapota 100%-ban ugyanez.

Leleveleztem velük, 09.28-án adták fel újra, rendes TN-nel, most hagyta el az új Sanghai-t.
Annyit kértek, ha mégis mindkettőt megkapom, fizessem ki a másodikat is - szvsz ez természetes.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#5217) zeon.hu válasza bul07 (#5211) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nekem 1 hónapig meg se mozdult, de utána 4 nap múlva megkaptam:

Szám: RU...CN
Csomag állapota: Kézbesítve
Célország: Magyarország
2017-09-25 09:17 ...1 posta, szállítás regisztrálva
2017-09-22 01:35 A hazai válogató továbbított
2017-09-21 20:27 A rendeltetési országban történő feldolgozás
2017-08-17 08:45 Külföldre küldött cikk
2017-08-15 20:19 Postai szolgáltató által elfogadott elemet
Származási ország: Kína
2017-09-25 09:17 Magyarországon a posta már szavazott
2017-09-21 20:27 Budapest, Magyarország, hogy Csereirodájának
2017-08-21 20:19 Shanghai Qi Yun
2017-08-18 19:20 Shanghai Pudong, bal oldali navigációs
2017-08-18 12:14 Shanghai Pudong, reach
2017-08-17 08:19 Shanghai irodája, közvetlenül exportálták
2017-08-17 07:40 Shanghai postai expressz és logisztikai, exportált megnyitása
2017-08-16 12:46 A Hangzhou Csereirodájának, kivitelre kerültek egymással (belső árutovábbítási)
2017-08-16 07:57 Nyissa meg a posta a Hangzhou város iroda a nemzetközi kommunikáció, és az export
2017-08-15 21:23 Üzleti-Small Business Bureau...

#?*@&!

(#5218) laskr99 válasza zeon.hu (#5217) üzenetére


laskr99
addikt

Mi ez a tört magyar?

(#5219) zeon.hu válasza laskr99 (#5218) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

17track mobil app fordítója :)

#?*@&!

(#5220) laskr99 válasza zeon.hu (#5219) üzenetére


laskr99
addikt

Jaaa, Azt nem használom. A te csomagod alapján lehet várnom kéne még. 24-25 1-1 csomag azóta sincs itt. A GB 14-én feladott csomag tegnap jött meg.

(#5221) zeon.hu válasza laskr99 (#5220) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Írtam már itt, hogy nekem is/másnak is csak a GB csomagok érkeznek mag hamar/időben mostanában.

#?*@&!

(#5222) bul07 válasza zeon.hu (#5221) üzenetére


bul07
nagyúr

Aha na
Ott is van azért gond
Szept 11 kifizetett szep 14-én DPD-vel feladott cucc még elméletileg nem jutott el Angliáig

Nesze neked futáros szállítás

Meg szep 5 - 7 vett cuccok is sehol

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5223) fecus


fecus
őstag

A Priority Direct Mail is kap tracking számot vagy csak a Air Parcel Register?

Elveszett egy cuccom Ebay-ról. Persze másnak rendeltem névnapra ami már rég eltelt. Most próbálnám újra, de valahogy biztosítani kellene, hogy ideérjen.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5224) V/ válasza fecus (#5223) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez elsőbbségi levél, van száma, de nem nyomkövetős.Hamarabb kézbesítenék elméletben.

(#5225) Flashy


Flashy
veterán

a játékban nyert spinnert regisztrált levélként adták fel, ma megjött, bezzeg a rendes, pénzért vett dolgaim sehol. amúgy a spinner tök jól pörög, gondolták majd lenyugtat amíg ideérnek a rendes termékek :D

(#5227) V/ válasza nemethchek19 (#5226) üzenetére


V/
Topikgazda

Várjál még vagy 2 hetet, a héten egyébként is valami ünnepük van. Azt sem felejtsd el hogy itthon is gondok vannak szállítással. Ment pü.

[ Szerkesztve ]

(#5228) cris78 válasza Flashy (#5225) üzenetére


cris78
őstag

Te is kaptál matricát? :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#5229) Flashy válasza cris78 (#5228) üzenetére


Flashy
veterán

igen, az is volt mellette :)

(#5230) FingR86 válasza Flashy (#5225) üzenetére


FingR86
őstag

nekem is elég lassúnak tűnik mostanság a BG.
GB-ről rendre megérkezik minden, nagyon-nagyon max 3 hétre.
itt meg már a hónap is eltelt és még sehol semmi.

(#5231) V/ válasza FingR86 (#5230) üzenetére


V/
Topikgazda

Nekem meg sehonnan sem jönnek normális időben. Aliexpress, GB, eBay, BG és a helyi posta. Nem webshop specifikus szerintem.

(#5232) Bornie127 válasza FingR86 (#5230) üzenetére


Bornie127
senior tag

Nekem most pont fordítva. A sokkal később feladott BG-s lvs átvéve, GB-s lvs-nek már meg kellett volna jönnie, de sehol sincs.

(#5233) FingR86 válasza Bornie127 (#5232) üzenetére


FingR86
őstag

GB-nél azt veszem észre, hogy a sima unregistered csomagok, kb 1 héttel hamarabb megérkeznek, mint a belgium registered LVS csomagok

(#5234) V/ válasza FingR86 (#5233) üzenetére


V/
Topikgazda

Az LVS az hogy lenne regisztrált? Aláírod amikor átveszed? Rx999999999BE a formátuma a regisztrált levélnek, ami LVS-el kezdődik az bármi lehet, csak nem az.

(#5235) FingR86 válasza V/ (#5234) üzenetére


FingR86
őstag

akkor lehet rosszul fejeztem ki magam.
az összes olyan csomag amit GB-ről ezzel a szállítással választottam:
Shipping method: Belgium Registered
annál az összes csomagnál LVS kezdetű "TN" szám van.
na és ezek a lassabbak, mint a sima unregistered. (Shipping method: CJAHAM)

[ Szerkesztve ]

(#5236) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Sziasztok!

Mekkora eséllyel lehet a Banggod-nál BlitzWolf-ra garanciát érvényesíteni?
1 hónapja vásárolt 3db töltő mind letérdelt. :D

(#5237) V/ válasza FingR86 (#5235) üzenetére


V/
Topikgazda

Értem, akkor ők használnak pontatlan meghatározást, akkor ez az átverésük nem? Tényleg van utalás a belga postára a küldeményen és arra hogy regisztrált?

(#5238) V/ válasza ekrisztian (#5236) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel azt írják, hogy van rá garancia és ők intézik ezt, szerintem 100%
A garancia oldal általánosan.

[ Szerkesztve ]

(#5239) FingR86 válasza V/ (#5237) üzenetére


FingR86
őstag

több topikban is azt olvastam, hogy ez Belgiumig követhető, és onnan számítva 2-10 nap kb mire kézhez kapod. de délben megnézek neked jobban egy csomagot, úgyis jött tegnap vagy 10 :D

(#5240) ekrisztian válasza V/ (#5238) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Köszi, akkor dobok egy próbát.
:R

(#5241) V/ válasza FingR86 (#5239) üzenetére


V/
Topikgazda

Köszi előre is. A kínai küldemény azonosítók is "követhetőek" az országukon belül, mert az ottani posta meg tudja oldani hogy az ügyfeleik lássák a küldemény mozgást, de ez azért mégsem a nemzetközi nyomkövetés lenne.
Ez működhet a belga postánál is, nálunk is működhetne, ha akarnák, itt még az ajánlottat is titkolják.

(#5242) laskr99 válasza V/ (#5241) üzenetére


laskr99
addikt

Itt az enyém.

Hétfőn már a postán volt másnap vehettem át.

(#5243) V/ válasza laskr99 (#5242) üzenetére


V/
Topikgazda

Köszi az információt. nekem ez ua a kategória, mint a kínaik, nem nyomkövetős küldemény, nem lehet rá reklamációt indítani emiatt.
Az utolsó bejegyzés 2017-09-27 17:28 Küldemény kezelése, (Parcel is handled) és a 3.-i postai átvétel itt most 6 nap, de a postánkat ismerve lehet több is és ezzel így nincs értelme kalkulálni. Arról nem is beszélve ha elveszne ezzel a számmal a magyar postán nem lehet reklamálni. A LVS1376360001426085 A megadott küldeményre vonatkozóan a rendszer sajnos nem talált adatot.
Nyomogathatjuk az orruk alá hogy a belgáknál még meg volt, de aztán semmi.

(#5244) Laci4 válasza ekrisztian (#5240) üzenetére


Laci4
senior tag

Halli!

Majd írd már meg mire jutottál!
Sajnos én is bele nyúltam a lecsóba, és már kicsit félek BG-től.. egyszer már ráfáztam velük...
A további, illetve mostani történet itt olvasható..
Nem tudom most mire számíthatok.. :((

Mindenesetre otthonról én is megpróbálom először a reklamáció-újraküldés menüt.. hátha..
Meg megkeresem az fordítós topikot.. mintha régen láttam volna valahol ilyet... :U

(#5245) V/


V/
Topikgazda

Na nekem is küldtek belgás számmal küldeményt, ma érkezett ide át is vettem.
Az tény hogy ennyi ideig nem ül rajta a magyar posta, így az utolsó "nyomkövetési" bejegyzés nekem kamu.
Belgiumból 1 óra 15 perc alatt semmi nem ér ide, a Concorde meg nem szállít csomagot, mást sem. ( 2 óra 5 perc az utasszállító ideje)
2017-09-22 13:00 Arrival at export hub
2017-09-22 14:15 Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.
LVS179969000026259, de van rajta utalás a belga postára és arra hogy Kínából indult. Ez egyébként 22 nap alatt ért ide. + 5 nap a feladás mert épp kifogyott, a 27 nap is jó mert legalább itt van és ezt hogy sikerült nekik összehozni: Expected delivery date: 2017-10-04 14:00:03 :F jó, 16:15-kor adta ide a postáslány, de azért a 14 órás becslésük is sikerült volna.

[ Szerkesztve ]

(#5246) zeon.hu válasza V/ (#5245) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Fényposta :D

#?*@&!

(#5247) ekrisztian válasza Laci4 (#5244) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Az a röhej rendeltem 3 fajta töltőt.
Az egyik alapból rossz volt. Reklamáltam, kaptam másikat. Kipróbáltam, félre tettem.
Pénteken kivettem a második verziót az aljzatból, ma reggel vissza tettem, semmi.
Sebaj van tartalék..ne baa@meg semmi az se működik. Gondoltam főnök lecsapta a biztit, kipróbálom az autóban..ott is sötét minden.
Na akkor a 3. verzió megy az autóban, akkor viszem azt a munkába. Ez működik még..
Kaptam egy autóskamerát, kuka az egész, köze sincs a leíráshoz.
Így részemről többet nem veszek semmit a Banggod-nál.
Mert azért 4 vásárlás után 5 xar termék, nekem nem fér bele.
Ezt a minőséget bármelyik hama töltő tudja :D

[ Szerkesztve ]

(#5248) fecus


fecus
őstag

A Snapup-ban nyert cucc meddig marad(hat) Back Order állapotban?
Közben dupla áron bármikor megvehetném.

Lehet ilyenért reklamálni? Ha igen milyen formában?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5249) Czimby válasza ekrisztian (#5236) üzenetére


Czimby
addikt

Pontos típusa? Csakhogy kerüljük....

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#5250) ekrisztian válasza Czimby (#5249) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Kameraami gagyi és a
BlitzWolf BW-C3 - C4, utóbbi csere is bedöglött. C6 még jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.