Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

A Paypal már magyar nyelven is elérhető.
(egyelőre a mobil alkalmazás nem, de böngészőből szintén magyar)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#6452) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal Vámeljárási Osztálya azt a tájékoztatást adta, hogy májusban 45.78 $-ig adómentes a küldemény

.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#6453) zeon.hu válasza zeon.hu (#6452) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A fentihez kiegészítés olvasható az összefoglaló 7. pontjában (V/ kolléga jóvoltából).

#?*@&!

(#6454) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Az egyik rendelésem visszautasitotta a PayPal (pont elötte töltöttem fel a kártyám) . Probáltam még egyszer azt már elfogadta. De most két rendelésem látszik. Az utobbi:processing, az első: payment pending és egy Pay gomb látszik.
Ugye csak az utolsó, elfogadott fog teljesülni?
Az első, sikertelent hogyan törölhetem?

(#6455) V/ válasza user112 (#6454) üzenetére


V/
Topikgazda

Kéred a törlését BG felültén, te nem tudod törölni, amit kifizettél csak az az érvényes, nem a PayPal utasított vissza, a bankod, nincs 5 perc a feltöltés érvényessé válásához? Erste esetén van.

[ Szerkesztve ]

(#6457) user112 válasza V/ (#6455) üzenetére


user112
senior tag

Valószínű kell pár perc (Erste). A rendelést törölték (látszik, de az állapota Order Canceled).
Köszönöm.

(#6458) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

14"-os laptophoz keresek hátizsákot. Bangoodon láttam a következőket, valami hasonló modern, jó kialakítással rendelkező, lopásgátlós usb portos megoldást keresek:

IPRee 14inch Laptop Bag Ez nagyon olcsó ennyiért, de semmi visszajelzés nincsen.

Ekphero® Men Anti Theft Backpack Ezen borzasztó nagy akció van, kérdés valójában mennyi lehet az ára...

CLICK 17.3L 15.6inch Ez brutál nagy és talán az egyik leghiresebb is.

ARCTIC HUNTER B00216 22 Talán ez az egyik legesélyesebb ár/érték arányban.

Mit gondoltok, ezek közül melyik a legjobb? Esetleg rendelt már ilyesmit valaki innen?

Köszi! :R

(#6459) ANOka válasza Vasinger! (#6458) üzenetére


ANOka
őstag

Tigernu márkát nézted?
Pl.

(Tigernu hátitáskám van, amivel meg vagyok elégedve. Viszont az Aliról rendeltem.)

[ Szerkesztve ]

(#6460) Breaker


Breaker
tag

Sziasztok,

Megérkezett a rendelés.

[Intelligent 8 LED Night Light PIR Motion Sensor Lamp for Bedroom Bedside Cabinet ]

1400HUF-ot abszolút megért, nagyon jó fénye van és 3db AA elemmel muxik. Jó designra is :)

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#6461) Breaker válasza Breaker (#6460) üzenetére


Breaker
tag

* AAA

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#6462) matyikusz133


matyikusz133
tag

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy a Priority Direct Mail áfamentes szállítási mód? Supportot megkerdezve a valasz igen de facebookon egy csoportban pedig azt kaptam, hogy nem az. Biztosra szeretnék menni mivel cirka 400$ a termék.

(#6463) V/ válasza matyikusz133 (#6462) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha rákeresel, akkor itt írta valaki hogy nem kell nálunk + költséget fizetni.
Én nem rendeltem még így, de én mindig számolom a fizetendő közterheket, a garanciás ügyintézés megoldását és ha így is megéri akkor megveszem.

(#6464) maestro87 válasza matyikusz133 (#6462) üzenetére


maestro87
őstag


Nem sokan válaszoltak még, de eddig pozitív a visszajelzés.
Egyébként a napokban néztem, hogy egyes nagyobb értékű termékekre a vámbiztosítás is nagyon alacsony összeg (5$ alatti) ha sima postával rendeled. Mondjuk a kettőt sajnos nem lehet kombinálni (Priority Direct Mail + Tariff Insurance). :)

[ Szerkesztve ]

(#6465) Mika1227


Mika1227
őstag

Nekem most jött meg a telóm amit Air Parcel Register módon rendeltem, 2 hét alatt itt volt. És megúsztam az áfa fizetést is! :)

2018-05-14 17:11:44 Debreceni Logisztikai Üzem Delivery registered
2018-05-11 03:59:31 Forwarded for domestic sorting
2018-05-10 17:42:03 Processed in the destination country
2018-05-09 09:30:00 Item sent abroad
2018-05-09 02:38:00 Item sent abroad
2018-05-14 06:53 Hungary Arrival distribution office
2018-05-10 17:42 Hungary Arrival from abroad
2018-05-09 02:38 Belgium Departure to country of destination
2018-05-08 20:34 Belgium Parcel is handled
2018-05-08 19:00 Belgium bpost has received the item
2018-05-02 20:01 Item is announced / bpost received the information

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#6466) V/ válasza Mika1227 (#6465) üzenetére


V/
Topikgazda

És honnan küldték? Nem EU raktárból véletlenül?

[ Szerkesztve ]

(#6467) Mika1227 válasza V/ (#6466) üzenetére


Mika1227
őstag

HK szerepelt a rendelésnél. Miért off nem ide tartozik?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#6468) V/ válasza Mika1227 (#6467) üzenetére


V/
Topikgazda

Amit megúsztál az nem igazán, az valami más dolog.
És Belgiumot látva gondoltam másra

[ Szerkesztve ]

(#6469) Mika1227 válasza V/ (#6468) üzenetére


Mika1227
őstag

Akkor ez most eu raktárból jött szerinted?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#6470) V/ válasza Mika1227 (#6469) üzenetére


V/
Topikgazda

12 nap alatt Hong Kongból egy nem elsőbbségi csomag az elég gyors lenne. Én legalábbis az elmúlt 3 év alatt nem kaptam ilyet. Inkább 21-25 nap közt jöttek.
A csomagoláson vagy a címkén elméletben nem lehet HK-ra utalás.

(#6471) Mika1227 válasza V/ (#6470) üzenetére


Mika1227
őstag

Holnap megnézem otthon.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#6472) Truman


Truman
senior tag

Sziasztok.

Szeretnék rendelni egy ilyen autós töltőt. Ahogy látom amerikai raktárból olcsóbb sokkal, mint a kínaiban. Onnan is ugyan annyi idő alatt érkezne meg? Ugyan úgy ingyenes lenne?

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#6473) V/ válasza Truman (#6472) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez csak akkor kérdés ha nem ezt olvasod: This warehouse can not ship to your location.
Kosárba téve a Free shipping az Free shipping marad.
Your preferred shipping method: US International Shipping (Free shipping & 10-30 business days) Ft 0
De Shipping time:10-30 business days-t írnak míg Kínából történő szállításra meg Shipping time:7-35 business days.-t.
Elméletben az USPS küldemény 10-12 nap alatt itt van, de nem tudni hogy mit értenek ez alatt: US International Shipping

[ Szerkesztve ]

(#6474) Truman válasza V/ (#6473) üzenetére


Truman
senior tag

Rendben köszi.
Rendeltem egyet a US Warehouse -ból. Engedte, és nem számolt fel szállítást. A többit majd meglátjuk.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#6475) V/ válasza Truman (#6474) üzenetére


V/
Topikgazda

Majd jelezd már ha megérkezik, legalább tudunk ezzel is kalkulálni szállítás ügyileg.

(#6476) ekrisztian válasza Truman (#6472) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nekem 2db-ot is küldtek, végül vissza kaptam az árát, mert egyik se működött.
Igaz nem USA raktáras volt, és nem is rendelésre reagáltam most.

[ Szerkesztve ]

(#6477) Truman válasza V/ (#6475) üzenetére


Truman
senior tag

Persze, jelzek majd.

ekrisztian: Hát már késő, ha ezt korábban olvasom, akkor nem rendelem meg. De hátha nekem szerencsém lesz. Amúgy nem sokat autózok, afféle S.O.S. töltőnek szánom. Bedőltem a marketing dumának amit a honlapján olvastam, hogy mindenféle védelem van benne. Meg általában a erről a márkáról jókat olvastam eddig.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#6478) JóGéza válasza Truman (#6477) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Tavaly augusztusban rendeltem egy ilyet, nekem bevált. Többször töltöttem vele két telefont is egyszerre, nem volt vele gond.
Lygte-info.dk BW-C4 teszt.

(#6479) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Az alábbi telót szeretném megvenni: Xiaomi Redmi 5 Plus Global Version 5.99 inch 4GB RAM.

Az a kérdésem, hogy volt róla szót, hogy itt is van ÁFA/vám mentes szállítási lehetőség. De nem egyértelmű számomra, hogy az itt azt írják, hogy a jó szállítás az az European Direct Mail. Ellenben a termék mellett csak a
Priority Direct Mail szerepel...

Ez jó nekem? Mert elég sok pontom jött össze, szívesen elverném erre...

Köszönöm szépen a segítséget!
:R

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6480) V/ válasza vegyszer (#6479) üzenetére


V/
Topikgazda

Ahol írják ott is rákérdezhetsz gondolom, biztos jobban ismerik, ha részletesen írnak róla, meg minek írná ha nem úgy lenne.
A mesében van "ÁFA/vám mentesség", nem csempészárut árusítanak, az hogy a végszámlán nincs részletezve, nem jelenti azt hogy nem fogsz fizetni mondjuk a vételárba vagy szállítási költségbe beépítve. Ha úgy lenne akkor itt a Btk. 396. §. lép hatályba adott esetben.
Persze így is kevesebb mint itt boltba megvásárolva, mert a kereskedő haszna az alacsonyabb és más EU-s áfa tarifát használhatnak, nem a 27%-os mértékűt.

Múlt héten is írták itt ezt témát, nem egészen világos számomra hogy miért nem lehet rákeresni a topikban.
Pl:
Priority Direct Mail

European Direct Mail

[ Szerkesztve ]

(#6481) Beni2360


Beni2360
félisten

Tudna valaki valami felvilágosítást adni az újfajta BGpay fizetési rendszerről. Sajnos az angol és a web fordítási lehetőség kevésnek bizonyul. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6482) V/ válasza Beni2360 (#6481) üzenetére


V/
Topikgazda

Új, belsős fizetési lehetőség.
Ha üzleti (nagyker) vásárló vagy és $-os bankszámlád van és arról tudsz kedvező áron utalni, akkor fel tudod tölteni ezt a BGpay egyenleget, illetve automatikusan ide kerülnek az aktiválás után a refund-ként visszajáró összegek
Normál felhasználóként nekünk csak a refundos feltöltés áll rendelkezésünkre.
Ha forintos bankszámláról utalná akkor az árfolyam és a utalási költség lényegesen többe kerül a fizetés, mint amikor a PayPal-on keresztül kártyával fizetsz.
És nincs vissza irány, nem lehet leszedni róla pénzt, csak levásárolni lehet.
De kapsz 2 % kedvezményt ha ezzel fizetsz, véletlenszerűen kaphatsz 200 pontot rá amikor refund kerül rá.

[ Szerkesztve ]

(#6483) Beni2360 válasza V/ (#6482) üzenetére


Beni2360
félisten

:R Akkor jól sejtettem, ez felejtős részemről-részünkről. :R
Nagyából nekem is ez jött le de biztos szerettem volna lenni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6484) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyho.
Egy olyan kérdésem lenne hogy ha olyan terméket rendelek ami elvileg van EU raktárban, és azt írja hogy 5-7 nap alatt lejön, akkor az le is jön?
Oké, ha 8-9 az sem tragédia, de akkor nem kell 25-40 napot várni mintha kínából jönne?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6485) V/ válasza Sirandrish (#6484) üzenetére


V/
Topikgazda

Szokták tartani az időt, most ráadásul nincs a közelben ünnep. Persze ha van tényleg épp raktáron.

[ Szerkesztve ]

(#6486) Sirandrish válasza V/ (#6485) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azt írták...
Nah meglássuk :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6487) V/


V/
Topikgazda

;] ;] Sokan szeretnének Áfamentesen vásárolni, itt a lehetőség ;] ;]

:) :) :) :) :)

(#6488) PainKiller13 válasza #40095744 (#50) üzenetére


PainKiller13
őstag

Sziasztok!
Tarifa insurancet próbálta már valaki? Tabletet rendelnék amit tuti megfognak.

(#6489) V/ válasza PainKiller13 (#6488) üzenetére


V/
Topikgazda

Lásd ezt a hozzászólást.
Nem mindenki osztja meg nyilvános fórumokon, hogy miként "csökkentette a költségeket", van ahol ezt nem is szabad leírni.

(#6490) HXY


HXY
addikt

Banggood akar, de nem tud refund -olni valami hiba miatt.
Már hónapok óta megy az ígérgetés, de hiába.
A PayPal-on már megnyitottam a disputetot, de akkor is. Részletek:
[link]

Ha esetleg a Banggood olvassa:
Rendelési szám: order 38624677

(#6491) V/ válasza HXY (#6490) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem szoktunk keresztpostázást használni, mert tiltja az ÁSZF. Ugyanezt a kérdést felvetetted a Paypal topikban, arra ott ezt válaszoltam:
Jósolni nem fogok, ha lezárod akkor nem tudsz PayPal segítséget kérni, de hogy mi lesz a segítségük ha claim-re emeled azt nem tudom.
De ha lezárod, ők elküldik a pénzt. Nem szoktak ezzel szórakozni. Kérdés az hogy hol van a hiba hogy nem tudják elküldeni.
Ez közel a 180. naphoz hát nem is tudom. Nekem ami problémám volt velül mind 2 héten belül normálisan le lett rendezve, ennél nagyobb összegű dolog esetén is.

Ezért nem javasolt a "flood" mert egy újabb születik.

[ Szerkesztve ]

(#6492) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Sziasztok!
Jól megszívatott a B.
Vásároltam kollégámnak kettő darab ultrahangos állatriasztót.
KCASA KC-JK369 Garden Ultrasonic PIR Sensor Solar Animal Repeller Strong Flashlight Bird Repel
Akcióban volt, négyezerpárszáz forintért.
Levonták a webes kártyámról (paypal), rá pár nappal jön az email hogy nincs készleten, mit szeretnék? (wait, exchange, refund).
Mondom refund (ez ma volt), kérdésem hogy mennyi idő alatt utalják vissza a pénzt.
Ciki mert nem az én pénzem.
Meg az milyen már hogy megveszem, levonja és utána jön az email hogy nincs készleten.
Persze akciós áron már nincs, teljes áron engedné.

(#6493) zeon.hu válasza n@p@lm (#6492) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha értesítenek, hogy visszautalták, általában 2-5 munkanap, mire megkapod.

#?*@&!

(#6494) n@p@lm válasza zeon.hu (#6493) üzenetére


n@p@lm
őstag

Köszönöm, akkor várunk.

(#6495) technoboi


technoboi
tag

Sziasztok, mennyi idő után érdemes reklamálni hogy nem érkezett meg a rendelt termékem?
Az "Expected Delivery Date" már lejárt.

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#6496) zeon.hu válasza technoboi (#6495) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ilyenkor már lehet, de érdemes még várni 1 hetet.
Másik topikban írták (nem tudom, mennyire hiteles), hogy nemrég érkezett be az eu-ba egy 150000 darabos tétel, hátha közte van.

#?*@&!

(#6497) technoboi válasza zeon.hu (#6496) üzenetére


technoboi
tag

Köszönöm 😉

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#6498) Nigér


Nigér
őstag

Sziasztok!

Rendelésemen az utolsó állapot:
2018. 05. 18. 11:34
Posta import raktár
Célországban feldolgozva

Ezt látom a Posta mobilos appjában, 10 napja nem mozdult a pakkom, és ezzel a "posta import raktár" bejegyzéssel is most találkozok először.
Mit jelenthet?

(#6499) V/ válasza Nigér (#6498) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd meg egy másik keresőben mert betárolni azt szokták ami vámeljárás alá kerül. De lehet, hogy csak valami új móka tőlük.

(#6500) Nigér válasza V/ (#6499) üzenetére


Nigér
őstag

Ezt írja:

18.05.2018 12:34
Import (Megérkezett a célországba)
Posta Import Raktár

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.