Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 07:06:01

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) jozsi252 válasza Beni2360 (#6100) üzenetére


jozsi252
veterán

Tudom hogy miről van szó, nem kell kioktatni. ;) Csupán egyik oldalon írtak egy robot porszívóról hogy ott igénybe lehet venni, megnéztem de nem ajánlja fel ezt a szállítási lehetőséget. Ezért kérdeztem hogy ennek mi lehet az oka hogy drágább terméknél sem látom.

iPhone 13 Pro Max

(#6102) Beni2360 válasza jozsi252 (#6101) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem kioktatás volt, hanem szín tiszta tények, és a kérdésedre is ott válasz.
Ennek ez az oka.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6103) sonar válasza DJ. Ru$y (#6094) üzenetére


sonar
addikt

Kb hány nap után érdemes ráírni a live supportra?
Megírtam a gondomat, a státusz átváltott Processing-re, de péntek óta semmi (tudom 7vége + jön a kínai újév)
Illetve mi szokott ilyenkor történni?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#6104) V/ válasza sonar (#6103) üzenetére


V/
Topikgazda

Majd reagálnak, adj még egy kis időt.

(#6105) Flashy válasza sonar (#6103) üzenetére


Flashy
veterán

számold bele az időeltolódást és a hétvégét. ha péntek délben írsz, ők már hétvégéznek, valamikor hétfőre virradó éjjel álltak újra munkába ha dolgoznak még. egyébként nekem a másik webshop most hétvégén is válaszolt kétszer is, lehet ott előre dolgoznak az újév miatt.

(#6106) sonar válasza Flashy (#6105) üzenetére


sonar
addikt

Tisztában vagyok vele. (dolgozok kinaiakkal) De ezeknél nincs 7vége ;) Csomagot is simán adnak fel 7végén.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#6107) V/ válasza sonar (#6106) üzenetére


V/
Topikgazda

Papíron, pontosabban elektronikus csomagszám igénylés.

(#6108) DJ. Ru$y válasza Flashy (#6105) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A supportot a legtöbb esetben nem Kínából intézik szerintem...Főleg nem kínaiak, nekem általában vagy EU munkaidőben vagy USA munkaidőben válaszolnak webshopok. (Nyilván kivétel ez alól eBay, ahol az eladók általában azért közvetlenül tartják a kapcsolatot.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6109) sonar válasza DJ. Ru$y (#6108) üzenetére


sonar
addikt

No meg a többség Home office-ból, azért tudják lefedni a teljes világot.
Mondjuk múltkor egy kinaival próbálkoztam a Gearbesten beszélni, eléggé basic angolra kellett visszamennem. Ő tuti, hogy google translate-tel nyomta... kb 45 percig tartott egy shipping infó korrigálása. (elirás volt a cimben, csak fizetés után vettem észre a hibát)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#6110) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

hello.
segítségeteket kérem.
rendelni szeretnék pár bicajos cuccot ,/eddig nem mertem külföldről rendelni. féltem hogy hibás lesz az árú. de most csak neki vágok/
km óra. lámpa. szerszám. stb. mire kell oda figyelni?
mennyi most az az ár amire semmi plusz költség nem fog itthon tevődni.

(#6112) V/ válasza nagysandor79 (#6110) üzenetére


V/
Topikgazda

22,6 $ vagy 44 $, de ennél ezt külön kell kérni és lehet 3000 Ft eljárási költség

(#6113) nagysandor79 válasza V/ (#6112) üzenetére


nagysandor79
aktív tag

akkor kb 5500ft alatt legyen a vásárlás összege?

(#6114) V/ válasza nagysandor79 (#6113) üzenetére


V/
Topikgazda

Elnézést :R Az elsőt hibásan írtam, a 25,6 $ lenne , nem 22,6.
Nem véletlenül írtam $ összegeket.
Ha forintra állítva vásárolsz többet költesz, mint amikor a $-t a bankod váltja.
De ezek forintban 6541 Ft és 11243 Ft, Visa kártya esetén.

[ Szerkesztve ]

(#6115) nagysandor79 válasza V/ (#6114) üzenetére


nagysandor79
aktív tag

köszi a tippet. de "forintban könnyebb számolni" mert mindenre van egy "megtervezett keretem" aminél nem adok többet érte. értsd jól ;-)
még egy kérdés ha angol fontban vásárolok akkor mi a helyzet.

(#6116) V/


V/
Topikgazda

Jut eszembe, újévi kedvezmények, kuponok.

(#6117) V/ válasza nagysandor79 (#6115) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor is rossz.
Példa mondjuk ez. Nubia M2
Kártyával fizetve, bank vált.
US$ 169.99 = 43439.26 Forint
£ 126.48 = 45212.15 Forint
Nincs váltás mert forint a BG-n = 44585 Ft

(#6118) nagysandor79 válasza V/ (#6117) üzenetére


nagysandor79
aktív tag

értem. köszönöm a segítséget.

(#6119) jozsi252 válasza Beni2360 (#6102) üzenetére


jozsi252
veterán

A színtiszta tényeket a rendeljkinait blog adta meg a kérdésemre tegnap.

"Kérdésünkre elárulták, hogy nem szűnt meg az áfamentes European Direct Mail szállítás, csupán a kínai újév miatt több másikkal együtt ideiglenesen szünetel."

Szóval ezért nem tudjátok elérni ti sem az áfa mentes szállítást BG-n!

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#6120) Beni2360 válasza jozsi252 (#6119) üzenetére


Beni2360
félisten

Kérdésünkre elárulták, - eddig sem volt titok, hogy leállnak a szállítások.
Senki nem írta, hogy megszűnt az EU Express és a European Direct Mail szállítás, hanem, hogy nem kívánság műsor.
Most is lehet rendelni és a szállítási opciók is el érhetők. Tehát nem szünetel a lehetőség-vásárlás. ( csupán a kínai újév miatt több másikkal együtt ideiglenesen szünetel). A kettő, amit írtak köszönő viszonyban sincs egymással.
De ezt nem érdemes ragozni tovább.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6121) bul07


bul07
nagyúr

Van ám kattintós játék is [link]
Képeken kattintani és gyűjteni a Red Packets-et, és 20Red Packets egy pörgetés a rouleten

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6122) megema válasza megema (#6081) üzenetére


megema
őstag

A hétvégén újrarendeltem, és jeleztem, hogy inkább refund-ot szeretnék az előző rendelésre, ami továbbra sem jött meg. Erre kinyögik, hogy várjak még egy hetet, mert hogy szóltak a szállítóknak, hogy kezdjék el keresni. Most... Nem a 2.5 hét alatt, amióta várok. December 4-ei rendelés.

Kérdéses, hogy ezek után rendelek-e valamit tőlük.

(#6123) Terentius


Terentius
őstag

Sziasztok! Rendelnék egy telefont, van tréfamentes posta itt is ésszerű áron?

Poco F5 12/256 Gb

(#6124) V/ válasza Terentius (#6123) üzenetére


V/
Topikgazda

Pár hozzászólást esetleg visszaolvasol. Van, csak épp nem mindig használható.

(#6125) maestro87 válasza V/ (#6124) üzenetére


maestro87
őstag

A Priority Direct Mail szerintem mindig használható. Én legalábbis olyan terméket még nem találtam aminél nem lenne elérhető.

(#6126) V/ válasza maestro87 (#6125) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem én írtam, hogy nincs. #6119

[ Szerkesztve ]

(#6127) atyca


atyca
senior tag

A Livolo termékekre már nem működik a trükk,vagy csak én vagyok béna?
Találtam az Alin is a cuccaikból,de onnan sem engedi a rendelést.
Valami új okosság esetleg,hogy ne a húzós magyar árakat kelljen kicsengetni?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#6128) maestro87 válasza V/ (#6126) üzenetére


maestro87
őstag

Beni2360 az European Direct Mail-t említette, én a Priority Direct Mail-t. Én úgy tudom, hogy az is "áfa mentes" szállítás, mellesleg már régebb óta elérhető mint GB-n az EU express. Tehát ahol nincs ez az újfajta szállítási mód akkor ezt érdemes választani.

(#6129) V/ válasza maestro87 (#6128) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha te úgy tudod, akkor rendben van.
De tényleg azt írták, hogy ideiglenesen felfüggesztve, de én elhittem, nem teszteltem.

(#6130) maestro87 válasza V/ (#6129) üzenetére


maestro87
őstag

Nem csak én tudom így, BG is ezt ajánlotta 1-2 hónapja. Magyar tapasztalatról mondjuk idáig kb. csak kettőről tudok (kevesebben rendelnek már BG-ról :F ) ahol az illetőnek nem kellett semmit ráfizetnie (okostelefon rendelés) Priority Direct Mail-t választva, viszont interneten azért találni jó pár pozitív tapasztalatot a PDM-ről. Google a barátod. ;)
Amúgy decemberben is szünetelt az European Direct Mail valami logisztikai hiba miatt, lehet hogy most is ez van a háttérben...

[ Szerkesztve ]

(#6131) Zoty4 válasza maestro87 (#6130) üzenetére


Zoty4
őstag

En expectedet vagy expeditivet nem tom mar pomtosan szoktam valasztani tariff insuranceszel.

[ Szerkesztve ]

(#6132) choco01


choco01
addikt

Hali.

Megjött egy ilyen drón akksi szett.

És a USB töltő adapter el van törve.

Érdemes ezt jelenteni nekik? Egyáltalán hol kell, emailben vagy van erre valami felület a weblapon, mert a rendelés lapján nem találtam ilyesmit mint mondjuk ebayen.. :U

:R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#6133) V/ válasza choco01 (#6132) üzenetére


V/
Topikgazda

Pedig van rá lehetőség, Öf 3. pontnál a kapcsolatfelvételi űrlap, erre a dologra lehet téma a Your topic-nál
After-Sales - Package was broken vagy After-Sales - Items received with quality problem

Én jelezném

(#6134) Breaker


Breaker
tag

Most rendeltem 4 darabot ebből.

PDM-el jön majd, meglátjuk mennyit sikerül faragni a szállítási időből.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#6135) V/ válasza Breaker (#6134) üzenetére


V/
Topikgazda

Hát nem is tudom, ez preorder, február 28 a várható beérkezés és majd azután küldik, így nem egészen kalkulálható, viszont nem kavar be az új évi szünet

(#6136) Breaker válasza V/ (#6135) üzenetére


Breaker
tag

Igen. Én kb Márc 10-re számítok.

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#6137) hattrickuser


hattrickuser
tag

Egy kis segítség kellene. Előre is köszönöm!

Rendeltem 4.-én Priority Air Mail-el egy Bluetooth hangszórót. Feladásra 5-9 napot írt. Sajnos még nem adták fel. Belépve a rendelések fülre ezt látom:

[kép]

Én ezt úgy értelmezem, hogy értesítés nélkül visszamondták a megrendelésemet, és majd valamikor visszautalják a pénzemet.
Van ilyen esetben teendőm, vagy a full refund automatikusan meg fog történni?

(#6138) tonyrulez válasza hattrickuser (#6137) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nemnem, a backorder csak annyit jelent hogy nincs nekik raktáron, berendelték maguknak, majd ezután szállítják neked.

4 8 15 16 23 42

(#6139) hattrickuser válasza tonyrulez (#6138) üzenetére


hattrickuser
tag

Köszönöm a választ! Talán az is belezavarhatott, hogy az "Expected Shipping Date" is lejárt 3 napja, és megijedtem, hogy ilyenkor automatikusan visszamondják.
A lényeg, hogy meglesz ez csak kicsit később.

Köszi mégegyszer, ez jó hír!

(#6140) Nigér


Nigér
őstag

Sziasztok!
Leírná valaki érthetően, mi ez a mizéria a priority air mail körül?
Másfél hete rendeltem dolgokat így, mindegyikhez holland postás tr-t kaptam de sehol nem követhetőek még.
Vagy csak annyi a nyitja hogy kínai barátaink még ünnepelnek?

(#6141) choco01 válasza V/ (#6133) üzenetére


choco01
addikt

Megírtam nekik itt, és akkor most csak várjak?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#6142) V/ válasza Nigér (#6140) üzenetére


V/
Topikgazda

Azokhoz akkor lesz érdemi információ amikor már a holland posta kezeli, de a hétfőnél korábban nem igazán fognak vele foglalkozni mert az új évi időszakba eshetett a dolog.

(#6143) V/ válasza choco01 (#6141) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen.

(#6144) Nigér válasza V/ (#6142) üzenetére


Nigér
őstag

Akkor sokáig nem lesz ebből mozgolódás, mert jövő hét végig ünnep Kínában, és még fel sem adták csak a tr numbert kérték ki.
Köszi!

(#6145) V/ válasza Nigér (#6144) üzenetére


V/
Topikgazda

Február 21 a vége, de sokan már 19-étől dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

(#6146) Nigér válasza V/ (#6145) üzenetére


Nigér
őstag

Köszi.

(#6147) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok, segítség kéne

Reklamáltam a BG-n, de sehol nem találom az általam elküldött levelet.
Jött rá egy automata válasz,tehát megkapták.
Ma írtak, és kértek még valami adatot, de nem tudom erre hol válaszoljak?
Simán a gmail-ban a válasz lehetőségnél?
A BG oldalán nem találom sem a levelemet, sem ahol az övékre lehetne válaszolnil

Segítségeteket előre is köszönöm szépen.

(#6148) Phülöp válasza balazs1956 (#6147) üzenetére


Phülöp
addikt

a levélre kell válaszolnod

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#6149) #00573696


#00573696
törölt tag

Sziasztok a Banggoodrol szeretnek rendelni blitzwolf type c kabelt de meg soha nem vasaroltam onnet (sem ebayrol sem amazonrol). A kerdesem az lenne, hogy szimplan regisztralok es mehet minden, vagy vannak helyzetek amire a rendelesnel figyelnem kell? Valaszokat elore is koszonom! :R

(#6150) Beni2360 válasza #00573696 (#6149) üzenetére


Beni2360
félisten

Elvileg igen, de nem árt egy Paypal reg is a fizetéshez.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.