Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) Beni2360 válasza zeon.hu (#5748) üzenetére


Beni2360
félisten

Nálam meg 600 pont feletti kuponvásárlást ki sem írja. :F
Így nem is vehető 10-5 kupon. :W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5752) zsiz válasza zeon.hu (#5748) üzenetére


zsiz
őstag

Szomorú... van 4 kuponra való pontom :( Annyit úgyse vásárolok, hogy elfogyjanak a pontjaim, plusz általában pontozva is az Aliexpress árai felett vannak a cuccok. Inkább onnan veszek szinte mindent már.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#5753) Watcher45 válasza trol75 (#5743) üzenetére


Watcher45
tag

Én még november közepe körül tudtam váltani 10-5 kupont, így nem régen vezethették ki a lehetőséget

(#5754) DJ. Ru$y válasza Watcher45 (#5753) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az is lehet, hogy valahol megvan még az opció, de bevezettek újakat és csak az első 8 jelenik meg... Nálam konkrétan 440 a legdrágább...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5755) Ciccuka válasza zeon.hu (#5748) üzenetére


Ciccuka
veterán

Én se látom :(

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#5756) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Létezik az, hogy az app-ban van track, a honlapon nincs. A rendelésnél azt írták, hogy nincs track.

(#5757) zeon.hu válasza qqcqqc (#5756) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Létezik, néha kb jó, de nem mindig van benne köszönet...

Viszont pár terméknél bedobja a 17track-et, az mindig pontos.

#?*@&!

(#5758) laskr99


laskr99
addikt

Nyomkövetős küldeményt (táska) ki kell hoznia a postásnak vagy be kell menni érte? Eddig egy darab volt az is akksi és azt du. hozta egy másik postás nem a saját. A saját a nyomkövetős cuccnál a kezembe nyomott egy bejárós cetlit és kész. Azt mondta nagyobb mint a postaláda így ott marad.(nem könyvelt cuccnál is ezt teszi de ott tudom,hogy ezt kell.)

A nyomkövetés azt írja sikertelen a kézbesítés.

(#5759) ANOka válasza laskr99 (#5758) üzenetére


ANOka
őstag

Nekem az Aliról rendelt TN-es háti táskát a csomagszállító postás hozta ki.
(Kis faluban élek.)

(#5760) V/ válasza laskr99 (#5758) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel ez könyvelt küldemény és alá kell írnod ezért ki kell vinni.
Többször írtuk a nem könyvelt küldeményre vonatkozik, hogy azt, ami nem fér be a postaláda méretbe azt nem viszik ki.
Itt a szabályuk:

[ Szerkesztve ]

(#5761) laskr99 válasza V/ (#5760) üzenetére


laskr99
addikt

Igen ezt tudtam, de mivel TN-es gondolom könyvelt. Akkor csak lusta volt? Vagy nem tudom.

(#5762) V/ válasza laskr99 (#5761) üzenetére


V/
Topikgazda

Átvágott, nem vitte ki. Ha már be kell érte menni én szólnák a kézbesítő részleg aktuális vezetőjének, hogy rosszul tudják a kézbesítési szabályukat. Ez miért nem került az aláírós listájára a kézbesítőnek?
Persze rajta kell hogy egyen. Meg is tudják nézni a kézbesítő az napi listáját és az lesz rajta, hogy értesítő hagyva.
A mezei nem könyveltről nincs feljegyzésük.
Viszont ha 500 g-nál nagyobb súlyú vagy nagyobb méretű azt gépkocsis vinné ki, ha nme vagy otthon akkor másnap viszi a gyalog postás az értesítőt.
De ott nálatok lehet, hogy ezzel trükköznek, ezt sem viszik ki, hogy kevés km legyen felhasználva.

(#5763) laskr99 válasza V/ (#5762) üzenetére


laskr99
addikt

Ipree 30 literes ráska. Súlyra nem tudom mennyi. Feljött reggel mama kezébe nyomta az értesítőt majd mondta,hogy meghaladja a postaláda méreteit. De majd rákérdek ha összefutok vele. Szerintem az akksit kocsi hozta mert a mama megjegyezte(ő vette át) ,hogy ez nem a postásunk volt wa nem abban az időben jött mint szokott a mienk(a mienk 9-11 fele) az akksi meg 13:30 felé jött. A mostanit meg láthatod a követésben. Lehet lusta kihozni. Majd postán ráérdeklődöm,hogy ezt ki kellett volna-e hoznia vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#5764) V/ válasza laskr99 (#5763) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd az Üzletszabályzatukból idéztem, egyértelmű, hogy majd alá kell írnod, ezek személyes kézbesítésűek, nem lehet postaládába kézbesíteni az aláírási kötelezettség miatt. A kocsit nem küldték ki, ezt nem a gyalog postás vitte volna.
Nekem azt mondták 2 hete, hogy nem tudják miért nem hozták ki, mert nekem még az értesítő sem került elő a könyvelt küldeményhez.
Csak a logisztikánál dolgozó ismerősöm szólt amikor kerestem a csomagot, hogy már előző hét szerdán beszállították a városi postára. A 4. munkanap alatt sem hozták ki, ezért fel csaptam postásnak.

(#5765) laskr99 válasza V/ (#5764) üzenetére


laskr99
addikt

Elkaptam a postást, mondja főnök dönti el és hangulatfüggő. Ő csak kisember.

(#5766) V/ válasza laskr99 (#5765) üzenetére


V/
Topikgazda

Az igazság az, hogy hiába vannak kevesen, ezért még kirúghatják a főnökét, mert 20 miiliárd forint az a bevétel a Magyar Postának amit a más országok postáitól kapnak a kézbesítésre.
Nincs joga a kínai posta (belga) által kifizetett házhoz kézbesítést nem végrehajtatni. Szabotálni a munkát.

(#5767) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Sziasztok!
Rendeltem valamit 1 hónapja és sajnos nem jött meg.
TN nélkül küldték a rendelésem és abban tudtok segíteni hogy melyik menüpont alatt tudnék érdeklődni hogy mi van a termékkel?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#5768) laskr99 válasza Zsozsoka 74 (#5767) üzenetére


laskr99
addikt

Szia!

Várj még vele nekem volt ami 2 hónap után jött meg.

(#5769) laskr99 válasza V/ (#5766) üzenetére


laskr99
addikt

Most postán vagyok itt rákérdek hogy hogy is van ez.

(#5770) AlyrArkhon válasza Zsozsoka 74 (#5767) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

az egy hónap még nem nagyon indok az aggódásra.
ellenőrizd a rendelésed, mikor adták fel (ha van róla értesítés), tényleg rendelés volt-e vagy előrendelés jellegű stb. a szállítási határidő vége felé érdemes elkezdeni levelezgetni.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#5771) laskr99 válasza laskr99 (#5769) üzenetére


laskr99
addikt

Azt mondták,hogy túl sok a cucc és teherautóval kellett volna kihozni. Mondta most ez van,tudja,hogy kényelmesebb lenne ha kivinnék.

(#5772) V/ válasza laskr99 (#5771) üzenetére


V/
Topikgazda

Világos, de nem az ő kényelmükért fizetjük a postai díjat.

(#5773) V/ válasza Zsozsoka 74 (#5767) üzenetére


V/
Topikgazda

Az Összefoglaló 2. Kapcsolatfelvétel kérdések és problémák esetén a Contact us menüben. segítségével menni fog a dolog az érdeklődés irányába, ezt a témát kell választani: Your Topic: After-Sale-Track my package

(#5774) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Rendeltem tegnap egy terméket, és TR végződésű tn-t kaptam ami Turkish Cargo elvileg. Mennyire megbízhatóak?

iPhone 13 Pro Max

(#5775) V/ válasza jozsi252 (#5774) üzenetére


V/
Topikgazda

Gyakorlatilag a Török Posta.
Nem tudni, mert itthon a magyar posta szállítja és a megbízhatóság az véleményem szerint megfoghatatlan dolog, a küldemény elvesztés minden postánál előfordulhat,a küldemény sérülése szintén, a nem határidőre történő kézbesítés szintén, de az már nem a felvevő posta problémája.
Nekem elfogadható időben és minden megérkezett amit rajtuk keresztül küldtek, így a tapasztalatom az hogy megbízható, szállítják a küldeményeket.
Tavaly gyulladt ki az egyik gépük, arról néhányan nálunk sem kapták meg a küldeményt, viszont a pénzt azt visszakapták.

[ Szerkesztve ]

(#5776) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Sziasztok

Telefonomhoz rendelnék töltő kábelt. Viszont nem csak nekem kell, hanem kell a családba még másnak is, így nem 1 db-t rendelek, hanem 3-at. Darabja 2.000 Ft. Az ugye 6.000 Ft ( 3db ). Erre még rá jön a biztosítás is, meg kérek hozzá követési számot. Az úgy durván összesen 6.500 - 6.700 Ft.

Na a kérdés itt merül fel. A vám az 6.000 Ft felett van igaz? Vagy rosszul értelmeztem? Esetleg csináljam úgy, hogy külön rendelem őket?

Köszi

(#5777) laskr99 válasza zeus_2k14 (#5776) üzenetére


laskr99
addikt

Vám az 22 euró felett van. Biztosítás annyira nem szükséges, nekem augusztus óta volt 20 rendelésem és mind megjött.

(#5778) zeus_2k14 válasza laskr99 (#5777) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

oké köszi.

Van egy ilyen opció: "Drop Shipping Order (Remove Banggood logo from the package.)"
Tudja valaki,hogy ez mire jó?

(#5779) zeus_2k14 válasza laskr99 (#5777) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

Visszatérve erre a 22 euróra. Itt melyiket veszik figyelembe? Tehát mondjuk egy termék 10 Euro de le van akciózva 5 euróra, akkor a 10-et veszik vagy az 5-t? Tehát melyiket nézik a vámnál?

(#5780) zeon.hu válasza zeus_2k14 (#5779) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Amit fizettél érte postaköltséggel együtt.

#?*@&!

(#5781) Masooo válasza zeus_2k14 (#5778) üzenetére


Masooo
aktív tag

igazából semmi, nem lesz ráírva a cég neve. kb ennyi ahogy rákerestem neked.

A kérdésem annyi, hogy rendeltem valamit innen, lehet kérni követési számot de az nem érdekelne. és van egy opció hogy
Add Shipping Insurance to your order Ft57 amiből azt vettem ki, hogy ha ezt fizetem, eltűnés nem megérkezés akármi esetén lesz kompenzáció...?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#5782) zeon.hu válasza Masooo (#5781) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, de ilyenkor változik a postaköltség is, ha jól emlékszem.

#?*@&!

(#5783) Masooo válasza zeon.hu (#5782) üzenetére


Masooo
aktív tag

változott, csak akkor lehet ezt választani ha követési számot is kérek.
Viszont ha egyiket sem kérek akkor ha elkveredne némely kézen, akkor fújhatom?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#5784) zeon.hu válasza Masooo (#5783) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Általában nincs gond.
Első körben megkérnek, hogy keresd fel a helyi postát, stb, stb, de pár levélváltás után refund vagy újraküldés.
Utóbbi esetben mindenképpen tracking numberrel küldik.
Drágább holmit mindenképpen érdemes rögtön így rendelni, ne azon múljon azért.

#?*@&!

(#5785) ekrisztian válasza zeus_2k14 (#5778) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Tele van az ebay ilyen eladókkal.
Meghirdetem a terméket, te megveszed tőlem 25$-ért.
Én pedig kipostáztatom a Banggood-al neked 12$-ért.
A különbözet a hasznom.
Te meg nem látod, honnan jött.

(#5786) Masooo válasza ekrisztian (#5785) üzenetére


Masooo
aktív tag

zeon.hu köszönöm!

Ide pedig annyit, hogy én általában megnézem a kínálatot elég sok oldalon és ott veszem ahol számomra a legkedvezőbb az ára. Kicsi odafigyeléssel kezelhető ez a gond. Aki meg nem kezeli az nem is tudja amit írtál és nem zavarja mert 25 pénzt is megért neki.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#5787) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Köszönöm a válaszokat.

Amúgy ha külön - külön ( 4.000 Ft - 4.000 Ft ) rendelek, akkor azt külön fogják csomagolni? (Vagy kérjem a másik csomagot másik címre, másik néven? ) Jobban megéri így nekem mint ha egybe rendelném és akár vámot fizetnék. Melyik a jobb megoldás?

Ja és ti hogy szoktátok? Euróba vagy Forintba fizettek?

[ Szerkesztve ]

(#5788) zeon.hu válasza zeus_2k14 (#5787) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Külön érdemesebb rendelni ilyen esetben.
Vagy külön cím vagy megvárod, míg az elsőt feladják.

Paypal fizetés az ajánlott, azon pedig legyen beállítva, hogy a kártya kibocsájtója (a bankod) váltsa a pénzt, paypal elég rosszul vált.

(Paypal topik linkje a fenti összefoglalóban)

#?*@&!

(#5789) zeus_2k14 válasza zeon.hu (#5788) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

Köszi

Rendelés után kb mikor adják fel? Feladást követően mehet azonnal? Vagy várjak még vele?

Csak mert 1 a gond, hogy amit rendelek, az fél áron van még 3 napig.

Drop Shipping Order (Remove Banggood logo from the package.) - Ha ezt esetleg ki pipálom, akkro ugye nem lesz rajta semmi sem. Ilyen esetben meg vámolhatják? Gondolják nagy csomag, akkor tuti hogy drága.

[ Szerkesztve ]

(#5790) zeon.hu válasza zeus_2k14 (#5789) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha külön címre kéred, akkor mehet rögtön.

#?*@&!

(#5791) #04441088


#04441088
törölt tag

Nem is tudtam, hogy BG-nek is van sajat topikja. :R

(#5792) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Írt valaki e-mailt a kuponok miatt? Én megpróbáltam rákérdezni, de nem jött rá válasz...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5793) Watcher45


Watcher45
tag

[link] Van itt egy Christmas puzzle bingo menüpont ami valami játék lenne december 1-26 között de nem aktív nem lehet kattintani, pedig Kínában már dec. 2 van most is. Valami infótok van róla?

(#5794) V/ válasza Watcher45 (#5793) üzenetére


V/
Topikgazda

Én is csak azt látom amit te, nem létezik az a hivatkozás. Az összes többi elérhető.

(#5795) zeon.hu válasza DJ. Ru$y (#5792) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Másik topikban beszéltem valakivel, live chat-en rákérdezett.
Szünetel a 10-5 kupon, egyelőre bizonytalan, hogy lesz-e megint.
(Már ha erre gondoltál :) )

#?*@&!

(#5796) Teplic válasza zeon.hu (#5795) üzenetére


Teplic
tag

Amelett, hogy nem tudok pontot bevaltani 10-5$ kuponra, a hamarosan lejaro 10-5$ kuponokat sem engedi elloni. Pedig nem promos termekekrol van szo..

(#5797) #04441088


#04441088
törölt tag

Van valami, amivel lehet most sok pontot szerezni?
Kellene a legnagyobb kupon. :B :R

(#5798) Teplic válasza Teplic (#5796) üzenetére


Teplic
tag

Asztali nezetbol engedte elvasarolni. Mobil nezetbol es app-bol nem..

(#5799) Teplic válasza #04441088 (#5797) üzenetére


Teplic
tag

Nem tudsz ertelmes kupont bevaltani mar..
Kerdesdre visszaterve: elvileg lesz jatek, de jelenleg nincsen.

(#5800) DJ. Ru$y válasza zeon.hu (#5795) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszi! Lemaradtam róla sorry.

Én mail-t írtam, arra nem jött válasz. Azért nem chat-en írtam, mert néha még az ügyfélszolgálatos angolja sincs a topon. ;]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.