Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) V/ válasza choco01 (#5950) üzenetére


V/
Topikgazda

NL Nederland, Kínából a holland posta szállítja. Hollandia a tranzit ország
Ha szállításra kerül akkor kap nyomkövetési számot.

(#5952) choco01 válasza V/ (#5951) üzenetére


choco01
addikt

És ez valóban megérkezhet 2 hét alatt?

Elvileg mindkettő szállításra került, de nem csatoltak a másik mellé számot..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#5953) V/ válasza choco01 (#5952) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, de nekem egy hasonló már 7 napja a Nemzetközi Kicserélő Központban várja, hogy a megérkezés utáni következő bejegyzést kapja. 10 nap volt ez ide szállítás a vásárlás napjától.

(#5954) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Van még ilyen 1080 pontért beváltható 10/5$-os kupon?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#5955) bul07 válasza Vertigo18 (#5954) üzenetére


bul07
nagyúr

December eleje körül tüntették el, és nem tudni hogy vissza jön e

Van vagy 6000pontom, ahogy visszajön pár pillanatra is biztos veszek vagy 4db kupont, már ha valaha ia visszahozzák

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5956) Vertigo18 válasza bul07 (#5955) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tehát akkor ezért nem találom!

Köszi, tesó!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#5957) eisento


eisento
addikt

Sziasztok!
ez a cucc megerkezhet meg, vagy kezdjek reklamalni?
Esetleg azert ilyen lassu mivel pont a karacsonyi idoszakban indult el?
[link] :F

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5958) bul07 válasza eisento (#5957) üzenetére


bul07
nagyúr

Fizetéstől vagy feladástól számítva 60-ik napon szokás reklamálni, és akár utána is beeshet

Most nekem is van egy nov 23-án feladott cuccom ami még nem ért ide, majd 23-án rájuk írok
Csak az a gond hogy amit én vettem már kifogyott, és kuponozva vettem így azt is bukom

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5959) V/ válasza eisento (#5957) üzenetére


V/
Topikgazda

A maláj posta sem a gyorsaságáról híres.

(#5960) eisento válasza V/ (#5959) üzenetére


eisento
addikt

koszonom nektek, akkor hagyom oket dolgozni :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5961) Tommmysun


Tommmysun
senior tag

Sziasztok!

Adjatok már légyszi pár tippet, hogy mostanában miket szoktatok rendelni innen a Banggoodról, mert hónapok óta azt veszem észre, hogy egyre drágább lesz náluk minden, vagy nem elérhető, és már kb semmit nem tudok innen rendelni, amit meg is érné, pedig van "pár" pontom, amit ugye értelmes kuponra nem tudok ellőni, de ha lenne pár értelmes cucc, akkor betudnám apránként a vásárlások összegébe.

Minden hónapban rendelek Kínából kb 10-15 kisebb nagyobb cuccot, de mióta beszereztem innen minden olyan dolgot, amire szükségem volt és mondjuk úgy hogy "saját márkás" cuccuk (Arilux, Livolo, stb.), tehát máshol hiába keresném, azóta nem találok olyan terméket, amit innen lenne érdemes rendelni. Xiaomi cuccok pl sokszor akár dupla áron vannak itt, mint pl egy Gearbestnél, vagy az Alin.

(#5962) zeon.hu válasza Tommmysun (#5961) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, kicsit drágább lett sajnos.
Én már csak akciós cuccokat veszek innen, töltő kábel, aljzat, ilyesmi.
Ha türelmes vagy, ki lehet fogni pár jó dolgot innen is még.
Support is jó.

#?*@&!

(#5963) Druss válasza Tommmysun (#5961) üzenetére


Druss
aktív tag

Régebben havi 5-6 rendelésem volt tőlük, de most már jó esetben talán egy. Megdrágultak és megszüntették a 10-5 kupont, így nem éri meg 1-2 akciót leszámítva. Azért gyűjtögetem a pontokat hátha visszahozzák.

[ Szerkesztve ]

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#5964) V/


V/
Topikgazda

VIP tagok figyelem!

(#5965) Tommmysun válasza Druss (#5963) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Én is így vagyok most, hogy gyűjtögetem a pontokat ... hátha, de ha lenne valami jó akció, akkor ellőném rájuk inkább az eddig gyűjtötteket, aztán mellőzném a BG-t!

(#5966) ANOka válasza Tommmysun (#5961) üzenetére


ANOka
őstag

...hát amilyen szállítási árak vannak manapság a GB-n, lehet hogy visszaszokok...

(#5967) vandor01 válasza ANOka (#5966) üzenetére


vandor01
őstag

arrol mar nem is beszelve hogy erzesre BG-en tobb cucc olcsobb mint a GB-n!
a kulonbozo GB-s szalitasi szivatasokrol mar nem is beszelve.....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#5968) sysrq válasza sysrq (#5440) üzenetére


sysrq
őstag

BlitzWolf Bluetooth billentyűzetem végre révbe ért, még a 9,99 dolláros akcióban rendeltem, de hibásat küldtek. Itt kaptam a pofámra hogy biztos nem értek hozzá szerencsére a BG szupportnak egy fél perces videó a Youtubon elég volt hogy elhiggye nem működik. Elnézést kértek a kellemetlenségekért, és felajánlották a visszatérítést vagy az újraküldést. Utóbbit választottam, török postával küldték követhető volt de rettenetesen lassú, még a nav is belenézet de továbbengedték. Igaz majdnem öt hónapba telt de most van két billentyűzetem egy működő meg egy rossz.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#5969) choco01 válasza V/ (#5964) üzenetére


choco01
addikt

Hogy lehet több ezer pontot összeszedni, mennyit kell ahhoz rendelni? :Y

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#5970) #15490560


#15490560
törölt tag

Sziasztok!

Mennyire reális a banggood várható kiszállítási ideje? Tegnap rendeltem, direkt ráfizettem 3 dollárt az egyel nagyobb szállításra tracking numberrel (airmail talán a neve azt írta 10 nap kb) meg kértem biztosítást is.
Ehhez képest ma azt írja a rendszer hogy várható szállítási idő: Február 12.

(#5971) Flashy válasza choco01 (#5969) üzenetére


Flashy
veterán

segít a banggood gyűjteni, egyrészt mert rendeléssel, értékeléssel és napi megosztással lehet szerezni, másrészt mert nincs mire elkölteni. értelmes kuponra nem lehet beváltani, a termékek meg máshol olcsóbbak, vagy ha nem is olcsóbb de ott enged még pontokkal is csökkenteni.

(#5972) C0d3r válasza #15490560 (#5970) üzenetére


C0d3r
addikt

Kb. semennyire, kellően kiszámíthatatlan a szállítás.
Elég sok a talán, jó lenne tudni konkrétan mit választottál ki, de az összegből ítélve "Priority Direct Mail Ft674 6-14 business days" lesz. Mindez csak becslés, simán utazhat egy hónapot az elsőbbségis is.

[ Szerkesztve ]

(#5973) choco01 válasza Flashy (#5971) üzenetére


choco01
addikt

Na majd megnézem hogy megy ez, nekem szerintem nincs is pontom..

Másik, ez miért lehet hogy 5 napja rendeltem akksikat követéssel és nincs TN.. :F

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#5974) V/ válasza choco01 (#5973) üzenetére


V/
Topikgazda

Az világos, de az semmit mutató kép az ehhez minek? 5-10 nap szokott lenni és ha nem CN végű akkor még több is lehet mire mocorgást látsz. Az UG elejű az meg bármi lehet, csak normális követés nem.
Van a vásárlásnál egy várható szállítási dátum, ha azt majd eléred és nem lesz itt, akkor kell elsőként foglalkozni vele.
De ne csak mobilon nézd meg, mert itt standard szállítás olvasható. A vásárlásnál mi van írva.

[ Szerkesztve ]

(#5975) choco01 válasza V/ (#5974) üzenetére


choco01
addikt

A képet azért tettem be hogy látszódjon a regisztrált szállítási mód es hogy nincs szám..

Csak akkor nincs értelme +400ftot fizetni ha nincs is normális szám.. Mert a PDM esetén rögtön kiirtak a követési számot.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#5976) V/ válasza choco01 (#5975) üzenetére


V/
Topikgazda

A böngészőben megnézted?
If your order is shipped with Air Mail Register, its tracking information should be updated 3-7 days after its shipment.
Később lesz szám

You will not receive a tracking code if your order is worth less than 25$ and has been shipped with Standard Shipping.
A mobilon ez van kiírva: Standard Shipping.
Ha nincs még szám akkor esetleg ennek a módnak tekinti.

Ha nyomkövetési számot jelöltem és fizettem soha nem volt olyan, hogy nem azzal küldték volna.

Mi ez a PDM?

[ Szerkesztve ]

(#5977) choco01 válasza V/ (#5976) üzenetére


choco01
addikt

Ezt írja böngészőből is:

Shipping Method: Air Parcel Register

Shipped Date: 2018-01-09 06:01:59

Track Number: Untracked

Ezen a képen látni h levontak a kiszallitas díjat..

De nem probléma, csak nem tudtam h reklamaljak-e vagy hagyjam.. De akkor várok még a héten a számra! Köszönöm! :R

Priority Direct Mailt rövidítettem a PDMel. :K

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#5978) V/ válasza choco01 (#5977) üzenetére


V/
Topikgazda

Én azért azt mondom, hogy amíg ezt Expected delivery date: 2018-01-21 02:26:15 nem éred el addig nincs jelentősége, ha megérkezik és nem a kifizetett szállítási móddal küldik akkor jogszerűen visszakérheted a postaköltséget.
Lehet hogy csak nekem mániám de nálam az igazi böngészőben több információ áll rendelkezésre és inkább azt használom:

(#5979) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Sziasztok!

100€ feletti, nem akciós termékre, létezik 10%-nál nagyobb kupon?

:R

[ Szerkesztve ]

(#5980) Ra3


Ra3
őstag

Valakinek van fel nem használt 10-5-ös kuponja?
Én még mielőtt kifuttaták vettem egyet, és úgy emlékeztem hogy egy évig lehet ellőni, erre most mikor használnám látom hogy október végén (abban a hónapban vettem) expired lett.
Pedig majdnem biztos vagyok benne hogy fél vagy egy év lett volna a lejárat, ahhoz képest ez elég pofátlan húzás hogy se szó se beszéd lejáratják.... :(((

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#5981) zeon.hu válasza Ra3 (#5980) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mindegyikhez oda van írva, meddig érvényes.
Lehet, hogy te emlékszel rosszul?
Ha van egy screenshot róla, akkor viszont lehet reklamálni. Persze így is rá lehet kérdezni, hátha ők szúrták el, de kicsi az esély.

#?*@&!

(#5982) Ra3 válasza zeon.hu (#5981) üzenetére


Ra3
őstag

Nos igen, nem lehet minden pofon mellé rendőrt állítani, úgyhogy screenshot nincs róla, de ezek a kuponok egy évig szoktak élni, biztos hogy megnéztem, azért nem kapkodtam el a felhasználást.
Egyébként most kíváncsiságból lecsekkoltam, megvettem a legolcsóbb 10-1-es kupont, és arra is 2019 Jan 15.-ét ír lejáratra, szóval egy 1080 pontba kerülő kuponra furcsa is lenne hogy el kell használni 15 napon belül.
De kíváncsi leszek másoknál ez hogy van, talán akad pár ember még akinek volt ilyen tartalékban.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#5983) DJ. Ru$y válasza Ra3 (#5982) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kivezették a kupont... És így a fel nem használtakat is kicsinálták, az enyém még jobb. Balról az első. És nem a felhasznált fülön vagyok, hanem a lejárton....

Amilyen pozitív volt nekem GB és eBay után anno a BG, manapság akkora csalódás. Az árak az egekben, mikor el kellett volna sütni egy csomó pontot, a legjobb kuponokat megszüntették, így nem is tudom hány ember mennyi pontja ment a levesbe.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5984) zeon.hu válasza Ra3 (#5982) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Rejtő :D

A szülinapi kuponokra emlékszem, hogy elég rövid határidőt adtak rá.
10-5-öst régen vettem már, de akkor is egyből felhasználtam, nem néztem, mikor jár le.

A lejárt kuponnál a vásárlás napját is írja?

#?*@&!

(#5985) zeon.hu válasza DJ. Ru$y (#5983) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Na, ez így viszont nem tűnik korrekt eljárásnak.
Ezért szerintem már lehet írni nekik.

#?*@&!

(#5986) Ra3 válasza zeon.hu (#5984) üzenetére


Ra3
őstag

:DDD

Igen látszik hogy aznap le is járt amikor vettem, ami biztos hogy nem igaz mert decemberben próbáltam párszor ellőni de az adott termékre nem sikerült, és akkor még biztos nem volt expired.

Ezt írja most az expired kuponok közt:

Itt pedig látszik hogy mikor vettem:

Szerintem a héten futok velük egy kört emiatt, aztán megírom mire jutottam.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#5987) zeon.hu válasza Ra3 (#5986) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Azt megköszönjük, másnak is jól jöhet majd!

#?*@&!

(#5989) Watcher45 válasza DJ. Ru$y (#5983) üzenetére


Watcher45
tag

Csatlakozom, nekem is ez van, december 31-én még 2018.-as lejárat volt az 5/10 kuponom mellett :Y hiszen október végén vagy november elején vettem nehogy elvesszenek a pontjaim. Sunyi módon érvénytelenítették. Eddig is inkább a GB-től vásároltam, nem szerzett most magának újabb rajongót a Banggood.

(#5990) xy2003 válasza #15490560 (#5970) üzenetére


xy2003
tag

Kb semennyire.
dec 29én rendeltem két dolgot az egyik TN nélküli volt az megjött csütörtökön a másik még az országba se ért ha lehet hinni a TN-nek és ezt jan 28ra "igéri".

(#5991) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

2 portos xiaomi power bank, preorder.

Vannak szállításhoz felhasználható kuponok, 1-3$ értékben.
(Mobilról ezeket nem lehet linkelni, nincs megosztási lehetőség)

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.