Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:31:37

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) DJ. Ru$y válasza MasterMark (#6649) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Back Order általában akkor lesz, amikor nincs raktáron, és raktárkészletre várnak.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6652) MasterMark válasza DJ. Ru$y (#6651) üzenetére


MasterMark
titán

Hát de egyesével végignéztem, és van mind.

Amikor megrendeltem akkor azt írta az egyik kábelnél, hogy már csak 1 darab van. Megrendelés után ugye nyilván azt írta már, hogy nincs készleten.

De most nézve már az is van megint. Igaz ez van mellette:
Shipping: Only 100+ units.Processing time:Ships in 24 hours
Quantity: (392 pcs left for deals price)

De a többi kábel előtte is volt raktáron, és most is van. Azokat miért nem küldik külön? Két kábelt így is elküldtek már külön. Nem értem ez a maradék az az 1 kábel miatt miért áll.

V/: Köszi, írtam nekik.

Switch Tax

(#6653) V/ válasza MasterMark (#6652) üzenetére


V/
Topikgazda

Egyszerűbb rákérdezi, nálam volt olyan, hogy rosszul nézték meg a készletet és azért került oda, de ez rögtön kiderült és sűrű bocsánatkérés közepette sürgősen elküldték, folyamatosan 30 fölötti készlet volt.

[ Szerkesztve ]

(#6654) zeon.hu válasza V/ (#6646) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezt a 405- öt mindig oda is írják?
Mert nekem minden külföldről érkező gls csomagszám csak 9 számjegy volt eddig és nem 405- el kezdődik.

#?*@&!

(#6655) zeon.hu válasza zeon.hu (#6654) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van német gls rendelés, 12 számjegy, szintén nem 405.

#?*@&!

(#6656) V/ válasza zeon.hu (#6654) üzenetére


V/
Topikgazda

Ebben az évben csak ilyennel (11 csomag az angoloktól és a németektől vegyesen és különböző cégek) szállítottak nekem és már rég 12 számjegy. Pontosabban amióta a vonalkódos rendszert használják a nemzetközi szállításnál Úgy emlékszem 2014.
Akkor csak a 12 számjegy a fix.

[ Szerkesztve ]

(#6657) zeon.hu válasza V/ (#6656) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

2016- os, '17- es és '18- as rendelések.

#?*@&!

(#6658) Markizmark válasza V/ (#6656) üzenetére


Markizmark
addikt

Az én számom 612-vel kezdődik, és a GLS rendszerében van. Több, mint 2 hete ugyanúgy "Puurs, The parcel data was entered into the GLS system; the parcel was not yet handed over to GLS.".

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6659) V/ válasza zeon.hu (#6657) üzenetére


V/
Topikgazda

11 db azonos kezdetű szám szerintem nem véletlen. De akkor sztornó amit írtam. Nyilván nem egyforma típusú csomagokat és nem Neuss, Neuenstein-en keresztül.

vebbful
Az enyémek meg már nálam vannak ezekkel a számokkal és az ő rendszerükben is még archiválva.
Max 10 napon belül megkaptam őket.

[ Szerkesztve ]

(#6660) Markizmark válasza V/ (#6659) üzenetére


Markizmark
addikt

Az enyémen valahol valaki ül esetleg? Kicsit már aggódom.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6661) V/ válasza Markizmark (#6660) üzenetére


V/
Topikgazda

Számkezdettől függetlenül meg kell annak érkezni, viszont az az idő nekem is egy kicsit soknak tűnik amióta a tied megjelent náluk a nyilvántartásban.

(#6662) Markizmark válasza V/ (#6661) üzenetére


Markizmark
addikt

A Expected delivery date 2018-06-21 11:29:48 még nem járt le, de a banggood shipping azt írja Priority Air Mail, No logistics info temporary. Majd lesz valami ... ha nem akkor szar.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6664) MasterMark válasza V/ (#6653) üzenetére


MasterMark
titán

We're so sorry to inform you that the item [1144830]BlitzWolf® AmpCore BW-TC4 3A USB Type-C to Type-C Braided 3.33ft/1m Charging Data Cable[ Color;Red]has sold out and will not be restocked later.

Hát ez vicc, ráadásul a linket ők adták... :D

Switch Tax

(#6665) V/ válasza MasterMark (#6664) üzenetére


V/
Topikgazda

Sajnos ezzel nem igazán tudsz mit tenni. A pénzre mit írtak? Visszaadják?

(#6666) MasterMark válasza V/ (#6665) üzenetére


MasterMark
titán

Tehát ott van In stock....

Pénzről semmit nem írtak. Csak annyit kérdetek, hogy most mit akarok, kell-e más, vagy küldjék a maradékot.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#6667) attiati


attiati
veterán

áfa és vámmentes rendeléshez melyik szállítási módot érdemes választani?
csak a tariff insurance-el lesz tutira áfamentes?

Egy Blitzwolf BW-LT1S asztali lámpa lenne (44usd, pontozva 38 USD), de az Air parcel register-nél a biztosítás csak 1,35 USD. Annyit gondolom megér a nyugi. Meg szoktak jönni a csomagok azzal a szállítási móddal?

(#6668) anonymus89 válasza attiati (#6667) üzenetére


anonymus89
addikt

Kimasoltam: " Banggood sem tétlenkedett ezalatt, ugyanis ők is megoldották az EU Express-hez hasonló szállítási módot, melyet "European Direct Mail"-nek neveztek el. "

Ez is ingyenes annal a termeknel.
A tariff insuranceval az a baj, hogy ha megis megfogjak akkor is ki kell fizetned es utolag tudod visszaigenyelni a plusz koltsegeket.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6669) attiati válasza anonymus89 (#6668) üzenetére


attiati
veterán

Köszi szépen, közben még agyalok, hogy 1s vagy 1 legyen. Rendeljkinais cikkben az 1s-re esküszik, de a nyers paraméterek alapján az 1 tűnik jöbbnak mindenben.

(#6670) Markizmark válasza Markizmark (#6662) üzenetére


Markizmark
addikt

Na:
2018-06-19 23:14 Puurs, The parcel was handed over to GLS.
Majd 3 hét után... megy ez. :D Már a banggoodon is látszik a státusz.

Gondolom a héten már almás, hogy megkapjam.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6671) Markizmark válasza Markizmark (#6670) üzenetére


Markizmark
addikt

Megjöttek a cuccaim, Priority Direct Mail-lel, GLS futár hozta, laza 3 hétbe telt.
Minden kóser. Merem ajánlani ezt a szállítási módot.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6672) V/ válasza Markizmark (#6671) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak akkor nem kell türelmetlenkednünk :) , jön az, csak egy kicsit lassan.

(#6673) Markizmark válasza V/ (#6672) üzenetére


Markizmark
addikt

A Belgiumig tartó út volt hosszú, szerdán megjelent ott a rendszerben, tegnap Neuensteinben volt, estére Alsónémediben, ma reggel pedig Pécsen.

Nekem ez volt az első ilyen értékű kínai rendelésem, és egyébként is türelmetlen vagyok ha a játékszeremről van szó. ;]

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6674) Exelsior24 válasza Markizmark (#6673) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Az enyém is 612-vel kezdődő GLS és elvileg Belgiumból fog majd indulni, 2 és fél hete rendeltem, talán akkor lassan az enyém is megjelenik majd a rendszerben, mert nekem is még mindig "puurs"-os.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#6675) Markizmark válasza Exelsior24 (#6674) üzenetére


Markizmark
addikt

Gondolom a héten a Tiéd is megérkezik.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6676) Exelsior24 válasza Markizmark (#6675) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Pont ma kaptam egy e-mailt tőlük hogy 5-8 munkanapot késik a csomagom :(( , mert elvileg pont ma 06.25.-e volt a várható megérkezési időpont. Azért ha már az ember kiperkálja a rakat pénzt a "European Direkt" szállításért azért nem ezt várná, a később rendelt sima regisztrált csomagjaim már mind megjöttek azóta.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#6677) Markizmark válasza Exelsior24 (#6676) üzenetére


Markizmark
addikt

Valószínűleg azért drágább ez a szállítási mód, mert végül ez lesz az olcsóbb, már ha érted mire gondolok.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6678) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Van egy május 8-as rendelésem.
Ez áll mellette: Expected delivery date:2018-06-26 22:44:12 és még sehol.
Kezdjek aggódni?

[ Szerkesztve ]

(#6679) V/ válasza qqcqqc (#6678) üzenetére


V/
Topikgazda

A Nemzetközi Kicserélő Központba lelassultak. a június 13-án megérkezett küldeményemnél a mai nap kezdték meg az egy hete beküldött vételár igazolás feldolgozást, csak erre is 2 hetet mondtak tegnap

(#6680) qqcqqc válasza V/ (#6679) üzenetére


qqcqqc
őstag

Az enyém nem nagy tétel, kb 3000 Ft. Egy töltőfej és egy bt dodge. Csak ugye nem regisztrált.

(#6681) Markizmark válasza V/ (#6679) üzenetére


Markizmark
addikt

A nemzetközi kicserélő központ hol van?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6682) V/ válasza Markizmark (#6681) üzenetére


V/
Topikgazda

Hát a Liszt Ferenc Repülőtéren. Minden külföldről érkező csomag oda fut be, onnan kerül majd a vámjogi beléptetés után a MP Logisztikára és majd szállítják arra a Postára ahova te tartozol.
Egy hétig hozzá sem nyúltak, majd 18-án került a kezükbe és akkor kérték volna be a vételár igazolást, a beküldött dokumentumokon is 1 hetet ültek.

[ Szerkesztve ]

(#6683) V/ válasza qqcqqc (#6680) üzenetére


V/
Topikgazda

A nagy mennyiségű csomag nem igazán van tekintettel arra hogy könyvelt vagy nem könyvelt a küldemény, a velük foglakozó emberek száma ugyanannyi. Képtelenek feldolgozni normális idő alatt. Ezt nem írtam bővebben, de ez az ok.

[ Szerkesztve ]

(#6684) Markizmark válasza V/ (#6682) üzenetére


Markizmark
addikt

Ja igen, a hagyományos postás csomagoknak ez az átka. De pl. egy Priority vagy Euro Direct mail a posta közelébe sem kerül szerencsére. Biztos nem rendelek már semmit sima postával.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6685) V/ válasza Markizmark (#6684) üzenetére


V/
Topikgazda

Az oké, de azért ha a belga postások sztrájkolnak, akkor az is késni fog, csak EU-n belül szállítja a GLS

(#6686) Markizmark válasza V/ (#6685) üzenetére


Markizmark
addikt

Az oké, viszont az már elég gyors. :D
Valahol valami bukta mindig van.

Ha lennének ezek a motyók itthon, akkor nem szórakoznék a külhoniakkal, ez itt a baj eleve.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6687) bgabesz75


bgabesz75
tag

Sziasztok! Elsején rendeltem egy Blitzwolf bt hangszórót ami múlt hét kedden megjött. Másodikán egy Blitzwolf hangprojektort rendeltem ami még nem jött meg. Regisztráció nélkül rendeltem. Tudom követni valahol a rendelét?

(#6688) V/ válasza Markizmark (#6686) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem az a gond hogy vásárolunk, hanem az hogy ha már normál rendben -nem karácsonyi ünnep, nem fekete péntek, 11.11 van és ekkor is sok csomag érkezik- a Posta vezetőinek be kellene látni, hogy a jelenlegi kapacitás alul van tervezve. Képtelenek a feladatukat értelmes idő alatt elvégezni. A csomag szám az csak akkor csökken ha a "magánimportot" betiltják, addig meg folyamatosan növekszik, már úgy 15 éve.
Meg kellene oldani a problémát, de valamiért nem sikerül.
Az is megoldás lenne, ha az EU-s küldemények eleve a Biatorbágyi Logisztikai Központba mennének, oda is települ pár fős vámos részleg a vonatkozó szabályok miatt, aztán emitt legalább 1/3-al csökken a csomag mennyiség, gyorsulhat a tempó.

[ Szerkesztve ]

(#6689) V/ válasza bgabesz75 (#6687) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha nem könyvelik, akkor a követése nem fog menni.

(#6690) Markizmark válasza V/ (#6688) üzenetére


Markizmark
addikt

Márpedig a probléma megoldásához embereket kellene felvenni. Pontosabban, meg kéne őket fizetni, és akkor lenne új munkaerő is.
Ebben az országban (és máshol is biztos) alapvető gond, hogy a felső vezetés a saját zsebét tömi, nem akar rendes fizetést adni, a saját hasznáról nem hajlandó lemondani. Illetve nem hogy lemondani nem akar, de az is frusztrálja, ha nem növekszik évről évre a profit. Márpedig ez nem fog menni, a melós felmond, a boltot lassan be lehet zárni.
A magyar postánál pedig különösen nincsenek emberszámba véve a dolgozók, úgy tudom.
Egy rohadt csekkbefizetés alkalmával legalább 3 féle befektetési tanácsot és biztosítási ajánlatot kapok a szerencsétlen pultba épített Özvegy Horváthné Súlyos Anomáliától, mert neki el kell mondania mindent mindenkinek minden alkalommal.
Mindent csinálnak, csak éppen azt nem amire a posta való.
De jobban ne is menjünk bele, nem idevaló a téma.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6691) bgabesz75 válasza V/ (#6689) üzenetére


bgabesz75
tag

Köszi. Van azért még remény hogy megjön?

[ Szerkesztve ]

(#6692) Markizmark válasza bgabesz75 (#6691) üzenetére


Markizmark
addikt

Szerintem van, nem túl gyakori, hogy valami nem érkezik meg. Sok apróságot rendeltem már ebayről, wishról, aliról mindenféle tracking nélkül és minden megjött.
Maximum késik ... egyébként nincs para mert a Banggood nagyon korrektül áll hozzá a dolgokhoz.
Mindent megtesznek azért, hogy jó véleményed legyen róluk.
Nekem pl out of the box szar volt egy FPV kamerám, leírtam mi a bajom és rögtön felajánlották az újraküldést vagy a visszatérítést, sűrű bocsánatkérések közepette.
Még 1-2 hetet várj és ha nem jön meg írj nekik.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6693) bgabesz75 válasza Markizmark (#6692) üzenetére


bgabesz75
tag

Nagyon köszi.

(#6694) Nigér válasza Markizmark (#6677) üzenetére


Nigér
őstag

Az f@sza, mert én is a rövid(ebb) szállítási határidő miatt választottam ezt a módot, egy amúgy 7k értékű bluetooth fejeshez.
Priority direct mail ugyanehhez a fejeshez rohadt drága, majdnem 3k lett volna :U

Ja, amiatt írom hogy június 11. rendelésről van szó és én is tegnap kaptam a mélt hogy pár nap csúszással számoljak, nagyon sajnálják...
Hogy a szemük állna meg

6684 a Priority Direct Maillel rendelt motyóimat mindig a posta (nem) hozta ki...

[ Szerkesztve ]

(#6695) Beni2360


Beni2360
félisten

Rendeltem egy ilyet Jún.15.-n , szállítási dátum Jún.16.-n és ma hozta a postás. Azért ez így mindig elfogadható lenne. :C
Az együtt rendelt akciós LED trafókat, 8 db-s csomagban ( 627 Ft/db) csak 24.-n adták fel.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6696) erikke17


erikke17
őstag

Üdv :)

Rendelt valaki ilyen Xiaomi szúnyog/légy írtót preorderba? Egész pofásnak tűnik ára is jó, no meg eddig Xiaomi termékben nem csalódtam.

Plusz ott az időzítő hasznos dolog, hagyományos párologtatósat felejtettem bedugva nem egyszer :(((

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#6697) ANOka válasza erikke17 (#6696) üzenetére


ANOka
őstag

Linket rakhattál volna be a termékről... :U

(#6698) erikke17 válasza ANOka (#6697) üzenetére


erikke17
őstag

Basszus lemaradt pedig akartam :)) Jár a taps :D Hosszú volt a mai nap.

Íme: [link]

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#6699) sloja válasza erikke17 (#6698) üzenetére


sloja
tag

Én úgy vettem észre, hogy ezek a kisméretű készülékek nem érnek semmit. Nekem 2X10 W-os van és remekül írtja a repülő rovarokat. Pl: [link]

(#6700) Met


Met
nagyúr

Kaptam BG-től sms-t, akciós linkkel.
Ez ilyen emelt díjjas sms? Magyar számról jött.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.