Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Valami fekete lyuk volt májusban Kína és Magyarország között.
Három rendelésem volt május eleje óta, egy május 8-án, egy május 18-án, egy június 10-én. Az utolsó pénteken megjött, a többi valahol eltűnt.

(#6852) anonymus89


anonymus89
addikt

Srácok most preorderben van ez a Doogee S55 mobil van esetleg valami konklúzió részetekről?
Sajnos nincs European Direct Mail szállítás így érdemes bekockáztatni?
Vagy van arra lehetőség, hogy tegyenek be ilyen szállítási opciót? (kérni esetleg)

Asztalosnak venném mert most jelenleg nyomgombos van és a kamerája elég gagyi. Csábít a nagy akku, gyors hardver, ram, belső tárhely stb...

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6853) vegyszer válasza anonymus89 (#6852) üzenetére


vegyszer
addikt

Jó a Röntgent készülék a határon. Szerintem nem nagy az esély, hogy okos posta nélkül átjöjjön...
Ha +27% +3000ft mellett is jó vétel, akkor érdemes így venni. Vagy akkor, ha vissza jön a jó posta itt, esetleg máshonnan, ahol még van...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6854) anonymus89 válasza vegyszer (#6853) üzenetére


anonymus89
addikt

Sejtettem hol tudok esetleg ilyen kérdést feltenni a termék lapján mint mások akiket láttam kérdeztek?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6855) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Ti hol tudjátok követni a European Direct Mail tracking számot?
Mert BG nem írja merre van és nem találok használható követő oldalt.

üdv

(#6856) V/ válasza -szabi- (#6855) üzenetére


V/
Topikgazda

Próbáld meg ezeken az oldalakon, ha ezek sem mutatják akkor nem követhető.

trackitonline

17track

aftership

Ha valahol látsz GLS-re utalást akkor pedig itt is követhető.

[ Szerkesztve ]

(#6857) -szabi- válasza V/ (#6856) üzenetére


-szabi-
őstag

Többi nem segített volt amit próbáltam, de GLS ennyit mondott róla:
A csomag státusza: Csomagadatok megérkeztek a GLS rendszerbe. A csomagot a GLS még nem kezelte. GLS depó: Belgium Puurs
Szóval legyek türelemmel, még valahol az óceánon hajókázik Kína-Belgium között.
Köszi.

üdv

(#6858) Exelsior24 válasza -szabi- (#6857) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Sokan vagyunk így a EDM-es csomagokkal, én is jóideje várom már, szerintem várj te is türelemmel, vagy nagyon feltorlódtak valahol a csomagok a nyári szabadságolások miatt, vagy pedig valami gond adódott valahol és most valamerre állnak a csomagok és kitudja mikor indulnak tovább.

De valaki írta is a múltkor, hogy a termékeknél el is tűnt ez a szállítási opció, szóval le is vették már az oldalról ideiglenesen, és emlékszem rá tavaly nyáron is ugyan ez volt kábé, akkor is hatalmas torlódások és több hetes hónapos csúszások.

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#6859) V/ válasza -szabi- (#6857) üzenetére


V/
Topikgazda

Repülővel jön, nem hajóval és majd gépjárművel a GLS-el.
Ha a GLS-nél ezt olvasod a trackitonline is szokta ezt mutatni. Lehet hogy még nem frissült az adatbázis.

[ Szerkesztve ]

(#6860) Bec válasza -szabi- (#6857) üzenetére


Bec
tag

Nekem is ezt írja 10 napja : A csomag státusza: Csomagadatok megérkeztek a GLS rendszerbe. A csomagot a GLS még nem kezelte. Türelem,türelem...

(#6861) V/


V/
Topikgazda

Ha figyelmesek vagyunk akkor kiderül, hogy miért is lassú néhány szállítás.
Ezt látom egy terméknél szállítási opcióként:
European Railway Direct Mail Free shipping 45-55 business days.
Expedited Shipping Service US$3.07 5-8 business days
Air Parcel Register US$4.79 7-35 business days
EMS Express Mail Service US$37.50 7-15 business days

EU-s vasúti szállításos ingyenes posta. eddig lehet, hogy ez volt a neve: European Direct Mail
MÁV és a Posta kombinációja. Erősebb a ciánnál. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6862) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Hát lehet hogy az ugyanaz mint az EDM, de hogy baromira nem volt ingyenes az is biztos, nálam speciel az volt a legdrágább opció.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#6863) -szabi- válasza Bec (#6860) üzenetére


-szabi-
őstag

Ma bedobott a postás egy értesítőt a ládába, délután megyek érte.
Két csomag van úton, ha ezt GLS hozza akkor bizonyára a másik.
Igyekszem türelemmel várni.

üdv

(#6864) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Drón,
$9.99 akcióban.

(Alkalmazásból nem ment, mobil böngészőből asztali nézetben volt ennyi az ára.)

#?*@&!

(#6865) Andralin válasza Exelsior24 (#6846) üzenetére


Andralin
aktív tag

Én is ugyanezzel szívok!
Június 2-án EDM-el feladott tréfahatár alatti csomagomról még mindig semmi hír.
És balga módon én is csak a feltüntetett gyorsabb szállítás reményében fizettem ki a plusz pénzt az EDM-re, szóval szintén átverve érzem magam.
Még van 10 nap és letelik a 60 napos határidő, remélem visszafizetik a teljes összeget ilyenkor és utána rendelhetem meg ugyanazt sima postával.

Nekem most egy július 9-én Air Parcel Registerrel Kínából feladott csomagomat 20-án már hozta a postás és a kezemben volt! 11 nap alatt! Az EDM-es extrapénzért meg lassan két hónapja semmi. :W

(#6866) Bec válasza Andralin (#6865) üzenetére


Bec
tag

Úgy fest az állandó postázási módok átnevezésével játszanak,ill. vesznek rá minket vásárlókat hogy ez új biztos tuti.Én is várok egy EDM csomagot,de kezd fogyni a türelmem.

(#6867) cd334


cd334
tag

Most jött két EDM szállításhoz levél a banggoodtól, hogy vámolási problémák miatt 7 business dayt késnek a csomagok és sajnálják stb... Mondjuk már kicsúsztak nálam is az eredetileg ígértből, majd meglátjuk, mi lesz ebből. A fontosabb csomagot újrarendeltem PDM-mel, ami ahogy elnézem jövő hétfőn nálam lesz.

[ Szerkesztve ]

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#6868) anonymus89


anonymus89
addikt

Üdv!

No lehet még is csak megrendelem ez a Doogee S55 mobilt. Mivel nincs European Direct Mail szállítási mód így meg szeretném kérdezni kérjek-e hozzá Tariff insurance-t?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6869) -szabi- válasza cd334 (#6867) üzenetére


-szabi-
őstag

Ez a levél pont egy órával ezelőtt nekem is megjött. :(
Szóval lesz áfa+vám?
Ugyanaznap rendelt másik csomag múlt héten jött meg.
Így ez semmi előnnyel nem jár. :(((

üdv

(#6870) V/ válasza -szabi- (#6869) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezt honna gondoltad? Szóval lesz áfa+vám? Nem erről van szó. A késésért kértek elnézést.

(#6871) -szabi- válasza V/ (#6870) üzenetére


-szabi-
őstag

Mivel korábban ilyen jellegű levél érkezéséről senki nem írt, rám-tört a pesszimizmus.

(#6872) vegyszer válasza cd334 (#6867) üzenetére


vegyszer
addikt

Ne szomoríts el. A te motyóid mikor indultak az EDM segedelmével?
Az enyém 12-én. Akkortájt tűnt el a posta opciók közül az EDM.
:((

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6873) cd334 válasza vegyszer (#6872) üzenetére


cd334
tag

Az enyémek 06.27 és és 07.03.

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#6874) Tékozló


Tékozló
tag

Megkaptam én is két csomagra: "vámolási problémák miatt 7 business dayt késnek a csomagok és sajnálják stb."

Ráadásul a kapott emailre nem is lehet válaszolni, csak ha külön nyittatunk a service@banggood.com-ra bejelentést.

" A cím nem található
Üzenetét nem sikerült kézbesíteni, mert a(z) Noreply@deals.banggood.com cím nem található, vagy nem tud leveleket fogadni. "

[ Szerkesztve ]

(#6875) V/ válasza Tékozló (#6874) üzenetére


V/
Topikgazda

A Noreply pontosan ezt jelzi: nem tud leveleket fogadni, ezért no reply, nincs válasz.

(#6876) Tékozló válasza V/ (#6875) üzenetére


Tékozló
tag

Igen, ha akarsz reflektálni nyitni kell bejelentést. Alapból nem érdekli a véleményünk őket, pl. megkérdezhetnék eláll-e az ember, főleg, hogy nálam 5. hete nem érkezik a csomag, aminél 10-15 munkanapot ígértek. Ennél tudtam is nyitni refundot az orderben.

[ Szerkesztve ]

(#6877) V/ válasza Tékozló (#6876) üzenetére


V/
Topikgazda

Jogos a felháborodásod a hosszú szállítási idő miatt, de a 10-15 munkanapot azt mindig várható szállítási időként, nem pedig fix ígértetként kell tekinteni. Sajnos.
Van egy 3. fél is a képletbe, annak a tevékenységét épeszű ember nem vállalja be.

[ Szerkesztve ]

(#6878) papelado válasza cd334 (#6867) üzenetére


papelado
aktív tag

Én is megkaptam.a blitzwolf soundbarra

Drágaszágom....

(#6879) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Erről valakinek van tapasztalata?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#6880) V/ válasza zsolti72837 (#6879) üzenetére


V/
Topikgazda

Konkrétan erről nincs, de a Loskii jó minőségű termékeket gyárt.

(#6881) anonymus89 válasza anonymus89 (#6868) üzenetére


anonymus89
addikt

Üdv, mi a véleményetek kerjek hozza biztositqst?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6882) Bec válasza anonymus89 (#6881) üzenetére


Bec
tag

Én 50$ felett mindig kérek..(szerencsére eddig nem volt semmi gondom ami miatt érvényesíteni kellett volna). Használja valaki a BG partner programot? Az ott gyűjtött pontok idővel törlődnek?

(#6883) anonymus89 válasza Bec (#6882) üzenetére


anonymus89
addikt

Koszi akkor inkabb kifizetem aztan meglatjuk.
Sajnos az utolso 20$-os csomag eleg lassacskan 35 nap alatt futott be.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6884) Tékozló


Tékozló
tag

Valakinek érkezett már meg csomagja a napokban, ami European Direct Mail-os rendelés volt és 7 napos türelmet kért a Banggood vámolás miatt? Kellett pluszba fizetnie érte?

(#6885) V/ válasza Tékozló (#6884) üzenetére


V/
Topikgazda

A vámolási probléma még az eredeti indulási országban is történhetett.
Amit EU-n belül adnak fel ott nincs vámolási probléma. Eddig az European Direct Mail mindig EZU-ban mozgott.Ez a elnézést kérés nem írja ezt felül.
Főleg úgy, hogy ha nekik van vámolási gondjuk, akkor már neked nem lehet. Ha mégis, akkor azért nem fognak előre elnézést kérni.
Általánosságban, ha Kínából (vagy nem EU-s ország) jön valami, akkor ott kifelé az export is a vámosokon keresztül történik, nálunk befelé az import is a vámosokon keresztül történik. Így két heylen is lehet fennakadás.

[ Szerkesztve ]

(#6886) Tékozló válasza V/ (#6885) üzenetére


Tékozló
tag

Elvileg Belgiumból kéne jönnie, de a nyomkövetés 3-4 hete stagnál: "Puurs, The parcel data was entered into the GLS system; the parcel was not yet handed over to GLS."

Trükköznek, az a kérdés, hogy ráterhelhetik-e a vásárlóra a plusz költségeket az alábbi rendelésnél. Mindig csak további türelmet kérnek már 2. hete, mióta lejárt a 15 nap szállítási határidő.

Shipping Method: European Direct Mail
Ship From: CN
Order Placed Date: 2018-06-26 11:55:52
Shipped Date: 2018-06-28 16:48:59

(#6887) V/ válasza Tékozló (#6886) üzenetére


V/
Topikgazda

Az utóbbi időben erről szól topik, hogy el kell felejteni a 10-15 napot, mert akár 45-50 nap is lett belőle, erre kértek elnézést a BG-sek. Akkor egyszerűbben írom, akik EDM-el kérték azok nem fizettek a GLS-nek +költséget.

(#6888) zsolti72837 válasza V/ (#6880) üzenetére


zsolti72837
őstag

Oh köszönöm! Egy próbát lehet megér. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#6889) Tékozló válasza V/ (#6887) üzenetére


Tékozló
tag

Lesz plusz költség, vagy "csak" a plusz hetek jönnek rá a szállításra?

(#6890) V/ válasza Tékozló (#6889) üzenetére


V/
Topikgazda

nem fizettek a GLS-nek +költséget.

Szállítási idő nőtt.

[ Szerkesztve ]

(#6891) Tékozló válasza V/ (#6890) üzenetére


Tékozló
tag

Úgy értettem, hogy "akik EDM-el kérték azok nem fizettek a GLS-nek +költséget", hogy nem fizettünk + költséget a megrendeléskor a gyors szállításért és nem a megérkezéskor nem kell majd fizetnünk többletköltséget.

[ Szerkesztve ]

(#6892) haxy27


haxy27
aktív tag

A postán is lassan menek a csomagok manapság. Már egy hete azt irja a csomagomra hogy feldolgozva, ilyenkor mindig megkapom legkésöbb két nap mulva. Emailen nem lehet reklamálni mert televan a postaládájuk. Vajon miért. A többit fel sem dolgozták. Pefig tuti itt van a többi is.

A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni!

(#6893) Janos250


Janos250
őstag

Friss szállítási idő tapasztalatok.

Ma megjött: (VÁM határ alatt)
Shipping Method: Air Parcel Register
Ship From: CN
Order Placed Date: 2018-07-16 05:04:54
Shipped Date: 2018-07-18 02:12:56
Expected delivery date: 2018-09-07 02:12:56

Ez is:
Shipping Method: Priority Air Mail
Ship From: CN
Order Placed Date: 2018-07-14 07:49:47
Shipped Date: 2018-07-15 07:35:22
Expected delivery date: 2018-08-04 07:35:22

07/12-én feladott rendelésre az EDM-re 0.40 $-t számolt:
Sub-Total: US$42.13
European Direct Mail: US$0.40
insurance: US$0.84
Total: US$43.37
Fene tudja mikor jön meg, mert a jóval korábban rendeltek sem érkeztek még meg.

Amiket még ugyanakkor a kosárba raktam, azokra meg 0 (nulla!!!) $ szállítási díjat írt EDM-re.
Másnap, mikor meg akartam rendelni, már nem volt EDM.

Ma feladott rendelésre ezt írja:
Shipping Method: Expedited Shipping Service
Ship From: CN
Order Placed Date: 2018-07-27 04:04:26
Expected Shipping Date: 2018-07-30 04:04:26 Na, ezt nem hiszem!

Én ebből azt szűrtem le, hogy ha gyorsan akarjuk megkapni, akkor nem EDM, hanem valami más.

Air Parcel Register: megjött 11 nap alatt
Priority Air Mail: megjött 13 nap alatt
Expedited Shipping Service: 3 napot ír rá, de ez biztosan nem igaz, majd kiderül ténylegesen mennyi lesz.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#6894) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Az a kérdésem, hogy akinek mostanában jött meg, azoknak mikori EDM pakkok jöttek meg utoljára?

Az enyém 3 hét alatt meg se mozdult. De még bírom. Bár jó lett volna, ha jövő héten pénteken legkésőbb meglenne, de elengedtem.
:((

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6895) UberMutant válasza vegyszer (#6894) üzenetére


UberMutant
őstag

utaztatják, amíg keresnek másik fináncot, akit meg lehet kenni

(#6896) Janos250 válasza vegyszer (#6894) üzenetére


Janos250
őstag

Nekem június 23-i rendelés az utolsó, ami megjött (időben).
A következő július 5 volt, az még nem jött meg.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#6897) Tékozló válasza Janos250 (#6896) üzenetére


Tékozló
tag

Nálam június 26.-ai EDM nem jött meg. Július eleje óta áll. "Természetesen" a másik is amit utána rendeltem 1 héttel.

[ Szerkesztve ]

(#6898) vegyszer válasza Janos250 (#6896) üzenetére


vegyszer
addikt

Köszönöm!

Én a BG topikot követtem, és ott 11.11 után karácsonyig számos motyó akadt el a vám mentes postán, azt tudom, de az EDM-et nem követtem itt, hogy olykor ez is besül...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6899) Exelsior24 válasza vegyszer (#6898) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Nekem nagyon régi EDM-es rendelésem nincs még mindig sehol, Június 3-án rendeltem , és június 4-én adták fel, hamarosan lejár a 60 nap és valószínűleg fogok tolni rá egy refundot, mert rohadtul nincs már kedvem várogatni rá hónapokat. Soha többé EDM szállítási mód. Korábbi sima Regisztrált TN-es rendeléseim 2-3 hát alatt már nálam is voltak.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#6900) vegyszer válasza Exelsior24 (#6899) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem nem a gyorsaság volt most a szempont, hanem a vélt költségmentesség. Ha megjön így, nekem jó lesz...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.