Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30643) AthlonXP válasza mamboo (#30640) üzenetére


AthlonXP
őstag

Hát, igen ez érdekes. Én megcsináltam azzal a progival, amit linkeltem a pendrive-ot. Beraktam a netbookba és rögtön jó volt, simán fel tudtam róla tenni a Win 7-et. Aztán beraktam az asztali gépbe ugyan azt a pent és érdekes módon ez már nem akart róla elindulni. :F
Pedig beállítottam a biosban is a dolgokat, a vinyókat le is tiltottam, hogy egyáltalán ne nyúljon hozzá a gép induláskor, de mégsem tudott bebootolni róla. Mondjuk akkor nem nagyon erőltettem a témát, mert csak egy próba lett volna, de akkor is érdekes és nem tudom, miért nem akart róla elindulni... Nekem is azt írta ki a gép, amit neked, de az a rohad kis netbook szó nélkül elindult vele és tesóm máig azt a Win 7-et használja, amit felraktam róla...
Szóval fogalmam sincs mi lehet, a pendrive tuti jó, hisz a kis gépen megy, valamit az asztalival kéne csinálni, de itt megakadtam én is... Pedig olyan egyszerűnek tűnik az egész
( és annak is kéne lennie! ), biosban beállítani a drive-ot, restart és telepít, ennyi és még sem. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.