Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31801) XP NINJA válasza XP NINJA (#31800) üzenetére


XP NINJA
őstag

akkor sem jó ha várok

esetleg más program amivel restorezni lehet?

[ Szerkesztve ]

(#31802) olloczky


olloczky
senior tag

Hello

Hogy tudom azt megoldani, hogy amit beszélek a mikrofonba azt visszahalljam a fülesben, vagy a hangszórón?

üdv: olloczky

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#31803) DJ WOKKY válasza boby13friend (#31795) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Megpróbálhatod azt is, de így is mennie kéne.
Csak azért gondoltam, hogy esetleg valami miatt nagyon melegedett volna ha kártyád van...

(#31804) fatal` válasza Irvkhf (#31788) üzenetére


fatal`
titán

Nem. Hogyan akarod futtatni a teamviewert OS telepítés közben?

(#31805) Torry válasza XP NINJA (#31801) üzenetére


Torry
addikt

Lehet nem itunes a ludas. Restore-t próbáltál?
Registry-ben esetleg egy takarítás segíthet. Keress rá itunes-ra meg apple-re és törölj mindent, természetesen minden apple cucc uninstall után.

[ Szerkesztve ]

(#31806) Irvkhf válasza fatal` (#31804) üzenetére


Irvkhf
aktív tag

Igen én is pont erre gondoltam hogy ez miatt nem lehet. Köszi hogy válaszoltál.

(#31807) olloczky válasza olloczky (#31802) üzenetére


olloczky
senior tag

megoldva

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#31808) XP NINJA válasza Torry (#31805) üzenetére


XP NINJA
őstag

hol talélom a registry-t? :))

(#31809) DJ WOKKY válasza Irvkhf (#31806) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Azt hiszem túltárgyalva. Haverodnak meg mondd meg, hogy fizetek egy tálca sört, ha megcsinálja előttem ;]

(#31810) XP NINJA válasza XP NINJA (#31808) üzenetére


XP NINJA
őstag

regedit/local machine/software és ott az apple-t? töröljem? erre gondolsz?

(#31811) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

2 kérdésem lenne.

1. Hogyan tudnám az USB Hz-t felrakni 125-ről 500-ra? (Win7 x64 Pro Sp1)
2. Miért van az, hogyha át dugom az egeremet egy másik USB-be a gépben akkor újra keresi hozzá a megfelelő drivert ill. olykor még azt sem hajlandó és nem működik az egér (Gigabyte Gm-m6880)

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#31812) Kleroo


Kleroo
veterán

Hali!
Kis probléma merült fel.
Cimborámnak eladtam a régi konfigomat(P35+E8200)
Azonban nem is gondoltam arra,hogy az ő tápján nincs elég csatlakozó.(FSP 400 60APN)
A lapra pedig ugyebár kell kapásból 2db 2x2-es csati, és a vga-ra 1v2db 3x2-es csati.
A vga-ra még meg is lehet oldani,mert adtak átalakítót,de a procihoz,az alaplapra dugandót nem tudjuk áthidalni.
Mi a teendő? :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#31813) C0d3r válasza Kleroo (#31812) üzenetére


C0d3r
addikt

Gép működni fog, ha rácsatlakoztatod megfelelő helyre az 1x4-est. Csak nagyobb fogyasztással rendelkező processzorokhoz (bizonyos Quad-ok) kell a 2x4-es tápellátás.

(#31814) Kleroo válasza C0d3r (#31813) üzenetére


Kleroo
veterán

:R

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#31815) Norbi.Sz


Norbi.Sz
senior tag

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy van egy Toshiba A200 laptopja haveromnak. 1db Hynix 1GB DDR2 667MHz-es memóriamodul van benne, nekem pedig van egy ugyancsak Hynix 1GB DDR2 RAM-om, viszont ez 800MHz-es. Bele lehet rakni a 800-as RAM-ot is, kezeli rendesen? Asszem visszafelé kompatibilis, nem? Már olyan rég foglalkoztam ezekkel, hogy nem emlékszem rá pontosan...

THX

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#31816) kukinyo válasza Norbi.Sz (#31815) üzenetére


kukinyo
addikt

Nyugodtan bele rakhatjátok,kezelni fogja 667Mhz-en.

[ Szerkesztve ]

(#31817) fatal` válasza Norbi.Sz (#31815) üzenetére


fatal`
titán

Bele teheted, notebookokban nem nagyon van Dual Channel, főleg a régiekben. 667-en fognak menni. Ha mégsem szeretik egymást, akkor kiveszed az egiyket. :)

(#31818) johny81


johny81
tag

Hi

Kérnék szépen egy kis segítséget. A probléma az,hogy amikor játszok (pl prince of persia 4) a beszédeknél néha nincs hang, csak a zene megy.Egy GIGABYTE GA-X48-DS4 alaplapom van azon van egy integrált hangkártya.Tettem már fel realtek audio,Ac3 filter.K-lite codec pacat de semmi.Valakinek valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#31819) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Kikapcsoltam a router -ben a dhcp -t, "switch" módban üzemel. Ugye fix az ip -je de egy másik router oszt ip címet. Hogy tudnám a dhcp nélküli router ip címét kideríteni?

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#31820) Prego


Prego
senior tag

Olyan kérdésem lenne, hogy létezik e otthoni használatra CD/DVD címkéző megoldás, ami nem labelflash meg flashlabel, meg ragasszál rá matricát.
Pl valami speciális tinta meg nyomtató, beteszed az akármilyen lemezt és rárajzolja a cuccot ...

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#31821) NathanCullen válasza Prego (#31820) üzenetére


NathanCullen
senior tag

LightScribe-bal lehet a lemezre írni /nyomtatni. De ehhez külön nyomtatható lemez kell, viszont ezek a lemezek sem sokkal drágábbak a simától, szerintem megéri. HP laptopokban alapból ilyen író egység van, de PC-be sem drágább venni egy ilyen írót, amely tud nyomtatni is, és van külső meghajtó is.

Egyéb megoldásról így hirtelen nem tudok. :)

SZERK.: Látom azt írtad, hogy akármilyen lemezre... Létezik CD/DVD nyomtató, de tudtommal ahhoz is speciális lemez kell. Akkor tárgytalan, bocsi.

[ Szerkesztve ]

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#31822) NathanCullen válasza mobal (#31819) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Attól, hogy kikapcsolod a DHCP kiszolgálót, elvileg ugyanaz marad a router IP címe. De kideríteni Windows alatt a hálózati kapcsolat tulajdonságainál tudod, az alapértelmezett átjáró. Vagy parancssor - ipconfig parancs, ott alapértelmezett átjáró.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#31823) Prego válasza NathanCullen (#31821) üzenetére


Prego
senior tag

Ok köszi, nagyjából ilyesmire gondoltam

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#31824) james001


james001
veterán

Szasztok srácok,lenne egy kérdésem hozzátok:
Na most az van hogy nem rég tértünk át egy net-csomagra,ami 8 mb-ról 10 mb-ra növelte a letöltést,de viszont azóta még lassabb lett a letöltés,nem hogy 10 mb,még 1 mb-ot is alig ér el. Megkérdeztük az Invitelt persze,de ők azt mondták h a modemmel nincs semmi baj,az bírja ezt a letöltést. Azon gondolkoztam h nem lehet h a géppel van baj? Eleve az alaplap eléggé gyengus benne,meg a vga is,bár nem tudom az mennyire befolyásolná a netet...

https://psnprofiles.com/kazama001

(#31825) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

Hali

vanitthon pár fölösleges SATA HDDm, és arra gondoltam vhogy összekapcsolhatnám őket, hogy vmi összetákolt cuccba egybe legyenek, amit tudnék külsőhddnek használni itthon.
De két dolog van amit nemtudok megcsinálni, beszerezni jómagam segitség nélkül.
1. Mivel lehetne összekapcsolni őket?(2darab)
2. honnan tudok olyat szerezni amivel a ahátoldalán USBvel tudom használni?vagy akár firewire-rel.?
tipp?

üdv

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#31826) Prego válasza Barett 50cal (#31825) üzenetére


Prego
senior tag

Van erre megoldás, nekünk irodában 3 darabos van, szerver biztonsági mentéseket rakunk rá.Nem tudom hogy hivatalosan USB rack vagy USB storage-nek hívják e őket.

U.I.: Lehet kissé drága megoldás, NAS storage az egyik most talált elnevezés.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#31827) Prego válasza Prego (#31826) üzenetére


Prego
senior tag

vagy ha csak két darab kell, akkor két USB mobil Rack, és egy Tápegységgel rendelkező USB HUB.

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#31828) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

2 kérdésem lenne.

1. Hogyan tudnám az USB Hz-t felrakni 125-ről 500-ra? (Win7 x64 Pro Sp1)
2. Miért van az, hogyha át dugom az egeremet egy másik USB-be a gépben akkor újra keresi hozzá a megfelelő drivert ill. olykor még azt sem hajlandó és nem működik az egér (Gigabyte Gm-m6880)

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#31829) kjani18 válasza james001 (#31824) üzenetére


kjani18
őstag

A szolgáltató megabit per szekundumban ( Mbps, Mb/s ) adja meg a letöltési sebességet, a Utorrent például megabájt per szekundumban ( MBps, MB/s ).
1 bájt = 8 bit , így a 10 Mbps = 1,25 MBps és ez csak a max. elérhető sebesség, ezt a szolgáltató még csak nem is garantálja...

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#31830) james001 válasza kjani18 (#31829) üzenetére


james001
veterán

Akkor ez most nem úgy van hogy ha van egy 10 mb-os csomag akkor maga a letöltés nem is jön le 10 mb-al? Nem félrevezetés ez? (Vagy csak én vagyok a hülye? :DDD )

https://psnprofiles.com/kazama001

(#31831) kjani18 válasza james001 (#31830) üzenetére


kjani18
őstag

Az csak a lehetőség, még nem jelenti azt, hogy tényleg annyival tudsz letölteni.
A szerződéseden törvény szerint kell lennie valszleg kisbetükkel egy olyannak is, hogy garantált sebesség. Nézd meg és rájössz mi a félrevezetés benne.
Úgy saccolom, jó ha 2 megát garantálnak a 10-ből...

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#31832) fatal` válasza james001 (#31830) üzenetére


fatal`
titán

10 megabites net az 10 megabittel tud letölteni. 10 megabit az 1,25 megabájt, mi nem érthető ezen? Nem félrevezetés. :)

(#31833) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

Ilyet valaki nemtud olcsóbban??? tökm1 hogymilyen márka, fémház legyen, működő, és lehetőleg 2 vagy annál több hddt tudjak belerakni?
http://www.ipon.hu/webshop/product/_raidsonic_ib_553ssk/171636

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#31834) zalman90


zalman90
őstag

sziasztok , ezt a hiba üzenetet miért kapom 1 alkalmazás el inditásánál ? (fallout 3)

Az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni (0xc0000005)

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#31835) mobal válasza NathanCullen (#31822) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nem. módosítottam rajta ip címet. alapértelmezett átjáró a dhcp kiszolgáló.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#31836) james001 válasza fatal` (#31832) üzenetére


james001
veterán

Akkor én értettem félre a dolgokat,meg úgy látszik nem tudom mi a különbség a megabit és megabájt között :DDD De mostmár értem :))
Ja meg még egy kérdés közben eszembe jutott: Elkezdek játszani egy játékkal a gépen,ami olyan hogy a pc-nek simán futtatnia kéne,de egyszer csak egy idő után vagy kilép belőle figyelmeztetés nélkül vagy újraindítja a gépet,de miután újraindult fut rendesen rajta órákig akár. Ez mitől lehet?

https://psnprofiles.com/kazama001

(#31837) zalman90 válasza james001 (#31836) üzenetére


zalman90
őstag

tul melegszik valami , vagy megtellik a fizikai memória

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#31838) james001 válasza zalman90 (#31837) üzenetére


james001
veterán

Hmm lehet h túlmelegedés lesz az mert a táp mostanában melegecske,meg a venti is benne eléggé fura hangot ad ki. Abban lehet ventit cserélni,vagy csak az egész tápot lehet?

https://psnprofiles.com/kazama001

(#31839) zalman90 válasza james001 (#31838) üzenetére


zalman90
őstag

ha már nincs rajta gari akkor cserélhetsz nyugodtan ventit benne

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#31840) james001 válasza zalman90 (#31839) üzenetére


james001
veterán

És ez kb. mennyibe szokott lenni?

https://psnprofiles.com/kazama001

(#31841) zalman90 válasza james001 (#31840) üzenetére


zalman90
őstag

micsoda? a venti csere? 1000 ft egy 12cm es cooler master venti , vagy valami hasonlo , és ezt magad is megtudod otthon csinálni

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#31842) james001 válasza zalman90 (#31841) üzenetére


james001
veterán

Akkor oké,majd beszerzek egyet.
thx a segítségeket :R

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#31843) whited


whited
addikt

sziasztok
van itt olyan aki tudna segíteni nekem?
Wireless eszköz konf, ciscos feladatlapot kellene megoldanom de nem igazán megy :U

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#31844) DJ WOKKY válasza johny81 (#31818) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

audio drivert újratetted már ?

(#31845) jozsi252 válasza james001 (#31830) üzenetére


jozsi252
veterán

Invitelnél nemfog jönni 10 megabites csomag 10-el hanem olyan 8 körül max. nekem is a 15 ből 13 van meg kb.

Átváltásnál meg a megabit megabájt nem mindegy. számold úgy hogy pl 10 megabites netnél 10*1024/8 és annyi kilobájtnak kellene lennie, de invinél annyi nemlesz meg :U

iPhone 13 Pro Max

(#31846) zalman90


zalman90
őstag

erre valaki? :O :O

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#31847) Boxi88


Boxi88
őstag

Egy notebook-ról hogyan lehet megtudni, hogy 4 fázisú vrm van e benne, anélkül hogy szétszednénk? Vagy ezt csak úgy lehet megtudni, hogy szétszedjük? Ha igen, akkor mit kell rajta keresni/nézni?

Előre is köszi!

(#31848) stm_ válasza Boxi88 (#31847) üzenetére


stm_
tag

Ez csak tipp de szerintem ha az alaplapja nevére rákeresel elképzelhető ,hogy találsz róla némi infót...vagy akár képet.

PC-nél pl a processzor körüli stabkocka? a +fázis. Itt a 12db téglalap alakú cumó az.
Szerintem notebooknál is hasonló módon lehet kivitelezve.

[ Szerkesztve ]

(#31849) moha21 válasza Boxi88 (#31847) üzenetére


moha21
addikt

This board has 10 vrm phases and 2 mosfets per phase. pKép:[link]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#31850) Boxi88


Boxi88
őstag

Ahham, értem, tehát mindenféleképp szét kell szedni, ezt nem lehet progiból kiolvastatni... és ha már szétszedtem, akkor azt kell látnom, hogy mindenhova be van forrasztva minden és nincs üres hely?! :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.