Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37001) tsu144


tsu144
csendes tag

Sziasztok! Kezdő fórumozó vagyok itt, a Prohardver-en, de sok jót hallottam már, és remélem, hogy az én problémámon is tudtok segíteni. Nos, adott egy gép, amire nincs telepítve hangkártya, de azért szeretném hangra bírni. Nem én vagyok a rendszergazda a gépen, és nem tudok belenyúlni a driver-ekbe, csak rendszergazdai hozzáféréssel. Win XP ketyeg a gépen. Esetleg létezik valamilyen "pocket" megoldás a hangkártya telepítésére? Köb olyanra, mint a Pocket Firefox. Nem kell telepíteni, csak indítod! Remélem, mihamarabb tudtok segíteni. Előre is köszönöm a válaszokat. Üdv.: Tsu144

(#37002) Lenry válasza tsu144 (#37001) üzenetére


Lenry
félisten

nem, ilyen nincs, a drivernek a rendszerrel együtt kell betöltődnie, ez azért komolyabb dolog, mint egy pocket FF.

vigyél egy sört a rendszergazdának és beszéld meg vele ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#37003) moha21 válasza tsu144 (#37001) üzenetére


moha21
addikt

Szerintem nem. Driver nélkül max emulálni lehet vmi zajt.>

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#37004) dJ Peer válasza moha21 (#36996) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Hát, ha mindent ilyen könnyen feladsz az életben, akkor....na mind1.
Forrasztottam egyet és tökéletes:)

[ Szerkesztve ]

(#37005) tsu144 válasza Lenry (#37002) üzenetére


tsu144
csendes tag

Jó ötlet a sör, csak az a baj, hogy ilyesmivel nem igazán lehet lekenyerezni az emberkét... :S Esetleg valami hack-elés lehetséges?

(#37006) tsu144 válasza moha21 (#37003) üzenetére


tsu144
csendes tag

Emulálni? Ez érdekelne, hogy mire gondolsz pontosan...

(#37007) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Sziasztok!

Egy számomra fura és idegesítő gondom lenne, amiben remélem tud majd valaki segíteni.

Szóval az a helyzet, hogy 2-3 napja megváltoztattam a Hotmail-es fiókom jelszavát. Miután megváltoztattam, oda könnyedén be tudtam lépni és a leveleimet is el tudtam olvasni. Viszont ez után az MSN-t nem tudtam használni ( ami szintén ehhez a Hotmail fiókhoz van rendelve ), mert azt írta, hogy a jelszó érvénytelen! :F
Ugyan az a jelszó van az MSN-ben és a Hotmail-en is, hisz egy az email cím, ezért nem értem, miért nem megy az MSN?
Ha beléptem a Hotmail-be, akkor azon keresztül lehetett használni az MSN funkciót, csak így a Windows-on keresztül nem.
Viszont a helyzet most tovább romlott. ugyan is amikor írtam be a jelszót a Hotmail-be való bejelentkezéshez a böngészőbe, akkor elutasított azzal, hogy érvénytelen a jelszó! Az a mit 2-3 napja csináltam és pár órával ezelőtt még működött!

Szóval csak az érdekelne, hogy mi is van ilyenkor?! Volt már valakinek hasonló baja?
Valamit jó lenne csinálni, mert így sem ímél, se msn... :(

Igen tudom, hogy van külön MSN topik, viszont ez a fórum jobban "pörög", több ember van és talán hamarabb kapok segítséget... Köszönöm a megértéseteket! :)

(#37008) Lenry válasza tsu144 (#37005) üzenetére


Lenry
félisten

nem, nem lehetséges.

az emulálás annyit fog jelenteni, hogy a szoftver szerint szól, épp csak te nem fogsz ugyanúgy hallani semmit

driver nélkül a Windows azt sem tudja, hogy egyáltalán van hangkártya a gépedben.

ha le van tiltva, az gondolom okkal: dolgozz / tanulj...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#37009) moha21 válasza tsu144 (#37005) üzenetére


moha21
addikt

Hack-el lehetséges, de annak morális, erkölcsi és PH alapelvekbe ütköző dolgai vannak.

(#37008) Lenry : Jártam már úgy fel kellett törnöm egy rendszert élet halál miatt ( XP ), de ott csak azért tettem, mert nem volt ott a cimbim megmondja a pass-t ( megmondta volna de sosem használtam a gépét ), az enyém beszart és neptunra kellett gyorsan jelentkezni.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#37010) @matthew@ válasza Lenry (#36999) üzenetére


@matthew@
őstag

Oksi köszi a helpet holnap nekifekszem :K

Matthew 24:42

(#37011) @matthew@ válasza Lenry (#36999) üzenetére


@matthew@
őstag

bocsi a dupláért

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#37012) phoenix64


phoenix64
őstag

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy ehhez a konfighoz hány W-os táp kellene? :D

Asus M4A89TD PRO
Phenom II X4 955 BE C3
2 x 4 GB 1600 Mhz Corsair ram
2 db HD 5770 CrossFire
1 TB Winyó
1 DVD meghajtó
pár ház venti

(#37013) Lenry válasza phoenix64 (#37012) üzenetére


Lenry
félisten

500 a CF miatt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#37014) Tompo92 válasza fatal` (#36981) üzenetére


Tompo92
senior tag

Köszi srácok sikerült összehozni:) :R :R

Most iszon azon agyalok hogy egy Orion HT800HC 5.1 házimozit.
hogy tudnám összekötni a pc-vel.
nem fontos az 5.1 hangzás elég hogy 2.1-be szoljon.
van egy olyan kábelem hogy JACK - RCA ezzel elvileg meg lehet oldani.
bedugtam a helyére de nem igazán akar megszólalni.

[ Szerkesztve ]

(#37015) rumkola válasza Tompo92 (#37014) üzenetére


rumkola
veterán

házimozit át kéne kapcsolni aux-ra :)

(#37016) kevinegon


kevinegon
csendes tag

sziasztok :)

Nem rég regisztráltam ..
Sok helyen látom : PÜ, UP mi ez???
lécii segítsetek:DDD

(#37017) Tompo92 válasza rumkola (#37015) üzenetére


Tompo92
senior tag

Igen igen ezt is akartam irni:D de nem találjuk sehol vágig szenvedtük a kézi könyvet is és semmi nincs róla. távirányitón sincs :O

(#37018) kenwood3 válasza kevinegon (#37016) üzenetére


kenwood3
őstag

Pü = Privát üzenet
Up = Topik, apróhirdetés lista elejére hozása
(#37020) kevinegon nincs mit :)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#37019) Tompo92 válasza kevinegon (#37016) üzenetére


Tompo92
senior tag

PÜ , PM = Privát üzenet.

UP = fel, magyarán tetszik neki a hirdetés

(#37020) kevinegon válasza kenwood3 (#37018) üzenetére


kevinegon
csendes tag

Köszönöm szépen :)

(#37021) DJ WOKKY válasza fatal` (#36956) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

akkor ez nálam is működne lehet, na majd ha sok időm lesz, akkor írok egy pü-t és megpróbáljuk :)

(#37022) fatal` válasza kevinegon (#37016) üzenetére


fatal`
titán

PÜ - Privát üzenet
UP - Felhozná a hídetést (tetszik neki), régen hozzászólások szerint rendezett a hardverapró (vagyis a ph apró része akkor még). Mostanra már csak a hírdetés feladója upolhatja naponta 2x.

(#37023) True


True
aktív tag

Üdv all!
Tud valaki navigációs szoftvert ami működik PC/Laptopon, és mi kell hozzá még.?
Úgy értem mivel fogja a műholdak jelét...?

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#37024) moha21 válasza True (#37023) üzenetére


moha21
addikt

Antennával.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#37025) DJ WOKKY válasza True (#37023) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

(#37026) Prober


Prober
csendes tag

Hellosztok

Lehetséges azt megcsinálni hogy egy ide csatlakozóra 2 vinyót kössek mert ha 2-t rádugok akkor nem jut tovább a bootnál ha egy van rajta megy.
a szituáció az hogy van egy vinyó amin van az op rendszer a másikon a régiről átmentett adatok amiket viszakéne húzni az op rendszeresre, de csak egy ide csatlakozó van az alaplapon, remélem van megoldás, várom válaszotokat és előre köszönöm:)

Üdv, Prober

(#37027) Jofi81 válasza Prober (#37026) üzenetére


Jofi81
őstag

Persze, lehetséges, csak nézd meg a winchestereken a jumpereket. A kábel végén lévőnek MASTER-nek, a kábel közepén lévőnek SLAVE-nek kell lennie.

(#37028) fatal` válasza Prober (#37026) üzenetére


fatal`
titán

Jumpereld az egyiket masterre, a másikat slavere és akkor működni fog.

(#37029) dJ Peer válasza Prober (#37026) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

(#37030) Prober válasza Jofi81 (#37027) üzenetére


Prober
csendes tag

a master az amin az op rendszer van?

Üdv, Prober

(#37031) Jofi81 válasza Prober (#37030) üzenetére


Jofi81
őstag

Lehetőség szerint igen, bár fordítva is működhet a dolog.

(#37032) Prober válasza Jofi81 (#37031) üzenetére


Prober
csendes tag

úgytudom próbáltam mindkétféle képpen de megpróbálom hátha átsiklottam felette köszönöm a segítséget mindannyiótoknak.

na meg nem tudom eldönteni hogy melyik hogy van mert nincs rá irogatva, van egy amin van kék szürke, fekete meg van egy amin csak fekete van.hogy lehet?

[ Szerkesztve ]

Üdv, Prober

(#37033) Jofi81 válasza Prober (#37032) üzenetére


Jofi81
őstag

Az mindegy, hogy a jumper milyen színű. Rajta kellene lennie valahol a vincseszteren, hogy kell jumperelni.

(#37034) Prober válasza Jofi81 (#37033) üzenetére


Prober
csendes tag

ilyen van jumper pin setting, general pin setting, limit capacity to 32gb, master (1drive) slave cable select. enmtduom mi kell.

Üdv, Prober

(#37035) moha21 válasza Prober (#37034) üzenetére


moha21
addikt

nagyobb kép nincs?

Szerk: megtaláltam típus alapján: Master: Az IDE felöl függőlegesen a 2 "tüskét kötöd össze, slave: nem raksz rá jumpert.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#37036) Prober válasza moha21 (#37035) üzenetére


Prober
csendes tag

bocsi nem találtam
samsung sp0612n a típus

szerk.: elmondanád hogy tudtad meg? hogy legközelebb ne kelljen ezzel szarakodnom., köszi !

[ Szerkesztve ]

Üdv, Prober

(#37037) C0d3r válasza Prober (#37036) üzenetére


C0d3r
addikt

(#37038) Prober válasza C0d3r (#37037) üzenetére


Prober
csendes tag

köszi!

szerk.: akkor ha a másik vinyó nagyobb mint 32gb akkor a jobb oldali ábrák kellenek nekem?

[ Szerkesztve ]

Üdv, Prober

(#37039) Jofi81 válasza Prober (#37038) üzenetére


Jofi81
őstag

Neked a "General Pin Setting" kell. A másik lekorlátozza 32GB-ra, ha esetleg régi az alaplap és nem tud nagyobbat kezelni.

(#37040) Prober válasza Jofi81 (#37039) üzenetére


Prober
csendes tag

köszi!

Üdv, Prober

(#37041) rumkola válasza Prober (#37040) üzenetére


rumkola
veterán

A-B --->MASTER
C-D--->SLAVE

master a rendszer vinyó legyen és a kábel végére dugva....

(#37042) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

van olyan program amivel meg tudom nézni hány wattos a gépben lévő táp?

Szépnapot!

(#37043) oregcsóka válasza Dexter-2000 (#37042) üzenetére


oregcsóka
őstag

Olyan tudomásom szerint nem létezik. De ha leveszed a gép oldalát, leolvashatod róla.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#37044) Dexter-2000 válasza oregcsóka (#37043) üzenetére


Dexter-2000
őstag

Pont ezért kellene, mivel belebotlottam múltkor egy olyan gépbe amin nem volt semmi matrica etc...

Szépnapot!

(#37045) phoenix64 válasza Lenry (#37013) üzenetére


phoenix64
őstag

hmmm, csak 500? 1db-hoz ínak 450W-ot ajánlottnak, nem lehet h legalább 650-700 kellene neki? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37046) oregcsóka válasza Dexter-2000 (#37044) üzenetére


oregcsóka
őstag

Hát ha nincs rajta matrica, talán sose tudod meg. Tudsz viszont következtetni, ha túlterhelés miatt lefagy vagy megáll a géped.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#37047) Prober válasza rumkola (#37041) üzenetére


Prober
csendes tag

köszi!

Üdv, Prober

(#37048) Dexter-2000 válasza oregcsóka (#37046) üzenetére


Dexter-2000
őstag

rendben köszi

Szépnapot!

(#37049) moha21 válasza Dexter-2000 (#37042) üzenetére


moha21
addikt

Vagy, ha egy tápszakit megkérdezel, esetleg alkatrészekről ( szekunderköri dióda ) raksz fel képet tápos topic-ba lehet tudja valaki.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#37050) C0d3r válasza phoenix64 (#37045) üzenetére


C0d3r
addikt

450 W az a noname tápokból kell (vagyis ne, ne kelljen! Tápon nem szabad spórolni!), amik töredékét képesek leadni a rájuk írt teljesítménynek. Kérdezz rá itt is akár, 350 W-nál többet nem fog az egész cucc enni terhelve.
Megkockáztatom, hogy a CoolerMaster GX450 is vígan elvinné (legfeljebb megjönne a hangja terhelés alatt), mivel az egyben hagyott 12 V-os ágán (amiről a CPU és VGA, mint két nagy fogyasztó zabál) 420 W-ot képes leadni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.