Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21001) Lompos48 válasza Vicoo (#20999) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Igaz, ezt kifelejtettem, pedig az egyik leglényegesebb dolog. Lehet ennek köszönhetem koros lemezeimet.

(#21002) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Köszönöm a válaszokat!
Pl.Verbatim jó?

(#21003) Cucuska2 válasza Kezdő vagyok (#21002) üzenetére


Cucuska2
őstag

igen.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#21004) Воланд válasza Intel fan11 (#20995) üzenetére


Воланд
titán

Hőfokok jók, nem kell aggódnod. Szellőzésnél arra gondoltam, hogy egyáltalán milyen házad van, mennyi ventilátor van benne, oldallap fent van, vagy esetleg levetted, ilyesmik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21005) DownHaHa


DownHaHa
csendes tag

Szóval van egy adott gép amit elszeretnék adni vagy bőviteni ...

Ati Radeon x600 128mb durva kártya :D
AMD 2 magos 3,6-os proci
Alaplap asrock ha jól tudom nem tudom így ,hogy milyen

Az lenne a kérdés ,hogy egy gépfejlesztés előtt állók érdemes -e a régi gépből valamit meghagyni esetleg a procit vagy adjam el a gépet egy reális arért és ez a reális ár mennyi lenne ?

(#21006) Intel fan11 válasza Воланд (#21004) üzenetére


Intel fan11
őstag

Gigabyte poseidon 310-es házam van fenn van az oldallap de ilyen lyukacsos a ház oldala gyári proci hűtőm van jelenleg de holnap veszek rá a cm hyper 212 plust!A ház elején meg a hátúlján van 1-1 venti!Kb ennyi:))

Battletag: hojszi#2983

(#21007) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Helló

Vettem egy vékony klienst, amiben volt egy 32mb-os flash kártya, rajta valami oprendszer féleséggel ami nekem nem jó mert nem megy rajta az utorrent, és van benne egyetlen darab ide port, meg egy kábel vinyónak, na most az a baj, hogy így igen nehéz xp-t telepíteni mert a dvd olvasót hogy kötöm rá.
Van egy külső rackem 3.5" amibe jó a dvd olvasó is hál Istennek, fel is ment addig hogy fájlok másolása, de amikor már a kék windowsos felület jönne be (telepítés) akkor valami ams hibát ír, utána olvastam és azt mondták hogy lehet a cd rossz, próbáltam másik xp-vel de ugyan az volt, én arra tippelek hogy azért nem jó mert usb-s dvd olvasóról próbálom telepíteni.

Mit tegyek? :(((

Tehát ami adott
20GB ide vinyó (működő)
Egy usb-s rack, rajta a dvd olvasó, usb-vel a gépre kötve
fájlok másolásáig tökéletesen megy minden
hiba rögtön a windowsos felületű telepítés első másodpercében, valamilyen ams hibával

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#21008) dragonfx


dragonfx
veterán

mér nem tud aktiválodn az auto shuwdown a win xp.ben?
beállítomde semmit nem cisnál.
a monitor kikapcsolás müködik de a gépet készenléti állapotba nem teszi.
mi enneka feltétele?
semmi jel ne legyne mozgás azt tudom.
van még valami?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21009) Morris válasza DownHaHa (#21005) üzenetére


Morris
veterán

Add el egybe vagy alkatrészenként. Ha fejlesztesz, akkor nincs értelme tartogatni a részeket, csak ha kompatibilisek lesznek az új vassal.
vinyó (ha még kell és elég a mérete), a ház, az ODD-(k). - ezeket megtarthatod

Mire fejlesztenél?

(#21010) Morris válasza dragonfx (#21008) üzenetére


Morris
veterán

Azt hiszem a biosban kell variálni valamit hozzá S1 és S3 között talán
Plussz ha jól tudom akkor az ACPI driver is kell hozzá [link]

advanced configuration and power interface

[ Szerkesztve ]

(#21011) tomgabor


tomgabor
senior tag

Sziasztok!

Olyan hangrendszert keresek amire rátudom kötni a PC-m, PS3-am és Xbox360-am, legyen rajta fejhallgató csatlakozó és ha lehet távirányítós legyen, esetleg tudtok ajánlani valamit?
45e Ft a keret.

(#21012) Lompos48 válasza tomgabor (#21011) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Genius SW-HF5.1 5005, sajnos füles nem dugható bele, csak 4 bármilyen más jelforrás.

(#21013) DownHaHa válasza Morris (#21009) üzenetére


DownHaHa
csendes tag

Egybe szeretnénk eladni ,de úgy KB mennyit ér ?

úgy 70-ezerért szeretnék fejleszteni egy full új gépet. Hogy a mai játékok is közepes graffon elfussanak szóval nem crysis ULTRA BRUTAL HIGH beálításon akarom futatni.

(#21014) Vicoo válasza DownHaHa (#21013) üzenetére


Vicoo
senior tag

Szerencséd van, én pont most akarok majd venni gépet , és én kijöttem 66150-re (monitor és táp nélkül,mert az van már) egy AM3 konfigban, viszont ebben nincs játékra alkalmas VGA, szóval ha nagyjából a semmiből akarsz játékos gépet, akkor még 50000 kell a VGA miatt...

(#21015) Воланд válasza DownHaHa (#21013) üzenetére


Воланд
titán

Milyen asztali gépet vegyek? - Olvasd el az első hsz-t ! (kiemelt téma) és Mennyit adnál ezért a gépért/alkatrészért? [1. hsz!] (kiemelt téma)

(#21006) Intel fan11: Így már oké, továbbra is azt tudom mondani, hogy rendben vannak a hőfokok.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21016) tomgabor válasza Lompos48 (#21012) üzenetére


tomgabor
senior tag

Köszi!
Sajnos én sem találtam :( olyat amin van jack ezért fordultam ide (csak Logitech-ből van de ott 2 bemenet van és nincs kedvem állandóan dugdosni, mert elég zavaró ha 2 eszköz hangja keverődik :DDD )

(#21017) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv!

Találkozott már valaki olyan USB kábellel/átalakítóval, ami hasonlít egy külső USB hubra, de a gépbe bedugnivaló apa csatlakozó helyett ilyen van rajta? Szükségem lenne egy ilyenre, már ha létezik egyáltalán...

A választ előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#21018) Morris válasza Goatman (#21017) üzenetére


Morris
veterán

és a másik vége milyen?
ha jól tudom, ez jobbára nyomtatókba és modemekbe csatlakozik

(#21019) Lompos48 válasza tomgabor (#21016) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Ha annyira rá volnék indulva, mint te, és persze eltekintve garanciális ügyektől, az említett típus szerintem átalakítható. Kellene szerezz egy havert, aki ért az elektronikához. :K

(#21020) Lompos48 válasza Goatman (#21017) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Nézz utána a Belkin honlapján. Ha jól emlékszem gyártanak olyan "adapter kit"-eket, amik képesek mindenféle USB ide-oda alakítására.

(#21021) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, van egy msi gx600 típusú laptopom, és úgy néz ki, hogy megint megnyekkent a dvd íróm, viszont a gari kb egy hónapja lejárt..

Kinéztem egy nec, egy samsung és egy sony írót.

Az lenne a kérdésem, hogy vajon ezek mind jók a gépembe, illetve, hogy melyiket ajánljátok?

Igazából nekem a megbízhatóság és a 2éves gari kéne (annyi dvdt írok, hogy évente kipurcan egy íróm laptopban, ez már a második, és jó lenne, ha gari idő ezt fedezné)..
Gyorsaság se fontos, 4x-nél gyorsabban nem szoktam írni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21022) Cucuska2 válasza Goatman (#21017) üzenetére


Cucuska2
őstag

az egy usb-b csatoló. Simán át lehet alakítani usb-a -ra, de végülis mire szeretnéd használni?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#21023) Morris válasza Zirowe (#21021) üzenetére


Morris
veterán

Én a nec-re szavazok! ;)
tartós, jó minőségű, közel pioneer minőség csak jobb az ár/érték aránya.
sony és samu felejtős

[ Szerkesztve ]

(#21024) RootRulez válasza Zirowe (#21021) üzenetére


RootRulez
félisten

+1 a NEC-re. :K

═════════════════════════════════════════

(#21025) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!
Driver Sweeperrel letakarítottam egy drivert, de mégis ott van a program következő indításánál. :U Miért nem takarítja le, hisz arra való...

═════════════════════════════════════════

(#21026) Zirowe válasza Morris (#21023) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Na igen, de a nec-ra, ha jól látom, csak 1 év gari van, azt meg nagyon kerülném!

Sony mellett szól a 2év gari és a lightscribe (évente kb 1x ha használom :D), samsungnak meg nem találom a gari idejét..
Jelenleg a 3. optiarc író ment tönkre a gépemben, ami most két év két hónapos..

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21027) tomgabor válasza Lompos48 (#21019) üzenetére


tomgabor
senior tag

Tudok embert aki megcsinálná csak nem akarom elveszteni a garanciát.

[ Szerkesztve ]

(#21028) RootRulez válasza Zirowe (#21026) üzenetére


RootRulez
félisten

Akkor Sony, valahol ugy is ugyanaz, mint a NEC :U

═════════════════════════════════════════

(#21029) föccer válasza RootRulez (#21025) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem lehet, hogy valami féreg fertőzte meg? El kellene küldeni vírus laborba a fájlt. Lehet kapsz érte csokit ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#21030) Lompos48 válasza tomgabor (#21027) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Igazat adok neked. Ha találsz egyet másodkézből jó állapotban, még mindig megcsinálhatod, ha mást nem találsz.

(#21031) RootRulez válasza RootRulez (#20924) üzenetére


RootRulez
félisten

Na ma úgy döntöttem, hogy nem nyomkodok semmit és várok, na ez lett a vége:

Lehet csak Win Reinstall lesz belőle...

═════════════════════════════════════════

(#21032) Воланд válasza RootRulez (#21031) üzenetére


Воланд
titán

Amikor láttam, hogy mit linkeltél a próba topikba éreztem, hogy ide jössz. :DDD
Szóval meggugliztam a Kernel Data Inpage Error kulcsszót és hát a szokásosat kaptam. Vagy szoftver vagy hardverprobléma, ellenőrizzen minden új eszközt, stb. De mivel te procit cseréltél és azután jelentkezett a hiba, ezért úgy gondolom, hogy ebben az esetben egyértelmű a megoldás. A w7 nem "fogadta be" az új procit, úgy ahogy kellett volna és ezért kapod a kékhalált folyamatosan. Az én véleményem is az, hogy ezt egy reinstall megoldja.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21033) dvd_R+


dvd_R+
őstag

sziasztok Samsung Divahoz tartalmakat szeretnék tölteni ( képek , témák , zene , video , jatekok alkalmazások) ha valaki tud ajanlani vmi oldalt azt meg köszönném :R

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#21034) #65675776 válasza RootRulez (#21031) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez jó eséllyel lemezhiba. Lehet csak badsector-ról próbálna olvasni egy rendszerfile-t. Szóval lemezellenőrzés a rendszerpartíción.

(#21035) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Emberek valakinek nincs véletlenül egy [link] ilyen NAS-a?
Tudnátok mutatni hozzá egy frissebb firmware-t?

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#21036) tomekt


tomekt
tag

Sziasztok!
Az a problémám hogy a win7-t újra kellene telepítenem,de egy játék közepében vagyok hogy lehet azt meg csinálni hogy a mentések megmaradjanak, ne keljen az egész játékot az elejéről kezdenem? :F

(#21037) Csokicsibesz


Csokicsibesz
tag

Hello, kaptam egy Gigabyte GK-K6800 Multimédiás billentyűzetet ,de eddig csak probléma volt vele. A dobozban nem találtam telepítő cd-t, tehát simán csatlakoztattam a géphez felismerte telepítette. Win7-et használok és valamiért folyton kikapcsol a billentyűzet. Az egyik pillanatban még működik a másikban nem. Van amikor a multimédia gombok használatától kapcsol ki. Kipróbáltam két másik gépen az egyiken Win7 másikon Vista ott minden probléma nélkül működött.
Megnéztem hátul az USB bemenettel nincsen semmi gond, valószínűleg a billentyűzet is jó de nincs hozzá illesztő szoftver. Megnéztem a Gigabyte honlapján is ott sincs.
Valaki tudna adni valami tippet, hogy honnan tudnék hozzá megfelelő illesztőprogramot találni. Vagy valami lehetséges,hogy más a probléma?
Köszi a válaszokat.

(#21038) PhoenixK válasza tomekt (#21036) üzenetére


PhoenixK
őstag

Milyen játék? Több helyen is tárolhatja a mentéseket, azt kell megtalálni...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#21039) bazsikaaa


bazsikaaa
csendes tag

Üdv!

Nagy problémám van!
Van nálam egy gép...
Bekapcsolom, felpörög a venti, 2 mp és kikapcsol...
Cseréltem alaplapot, ugyanazt csinálja!
Cseréltem tápot, ugyanazt csinálja!
Új alaplap, új táp, ugyanaz...
Másik proci, még mindig kikapcsol...
Memóriavariálás, még mingig...
véletlen próbálkozás: kiszedett procival nem kapcsol ki...
Tehát, ha nincs benne a processzor, akkor nem kapcsol ki egyik alaplappal sem!
Két különböző processzorral, amiből az egyik biztosan jó, is ezt csinálja.
Ötlet??
Jah, 462-es foglalatú amd procikról van szó, alaplap pedig: MSI KM2M COMBO 462
Ha tudtok segítsetek légyszi, fontos lenne! Előre is köszönöm!

Bazsiiii

(#21040) gabor901113


gabor901113
tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne hogy van egy Gigabyte Ga-Ma69G-S3H alaplapom és mellé egy AMD 5000+ Black Edition (Arctic Cooler Freezer Pro 64 hűtővel) , és nem tudom 3ghz-en futtatni a procit pedig az előző tulaj is úgy használta ugyanilyen lapon és sok helyen mondták hogy a black edition pedig képes a 3ghz-ra ezzel a hűtővel!
Ha felteszem a szorzót 15-re akkor elsem indul a gép! Mi a teendő ilyenkor?
Köszönöm előre is!
Gábor

(#21041) RootRulez válasza Воланд (#21032) üzenetére


RootRulez
félisten

Így tudtam telefonról feltenni a képet, mert BT-om elromlott az adatkábelt meg nem találom, szóval telefonnal feltöltöttem és a linket betettem oda, hogy géppel kimásolhassam. :U persze a képfeltöltéssel utána végeztem is, feltettem a képet máshova... remélem tényleg csak annyi baja lesz...

daa-raa: Remélem nincs igazad és megúszom egy reinstallal...

═════════════════════════════════════════

(#21042) tomekt válasza PhoenixK (#21038) üzenetére


tomekt
tag

DEAD SPACE ;)

(#21043) Andrew_ka


Andrew_ka
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy ATI Radeon™ HD 5870 videókártyát, mely támogatja a 6 monitoros megjelenítést. Rá is lett kötve 3 div-os monitor, de valami oknál fogva csak kettővel hajlandó egyszerre dolgozni. Tehát felismeri a 3 monitort. Probáltam beállítani a Catalyst-tal, de semmi. Esetleg valami ötlet?

Köszi, András

(#21044) RootRulez válasza gabor901113 (#21040) üzenetére


RootRulez
félisten

Gondolom kell neki egy kis plusz fesz is. Kisebb szorzóval több FSB vagy ilyesmi... Ezt a tuning topikban jobban megmondják majd neked...

═════════════════════════════════════════

(#21045) PhoenixK válasza tomekt (#21042) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nekem itt vannak a mentések:
c:\Users\<felhasználónév>\Documents\Electronic Arts\Dead Space\

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#21046) RootRulez válasza PhoenixK (#21045) üzenetére


RootRulez
félisten

Nekem meg D:\Dokumentumok\Electronic Arts\Dead Space :P

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#21047) Воланд válasza RootRulez (#21046) üzenetére


Воланд
titán

Gépet újrahúztad már?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21048) tomekt válasza PhoenixK (#21045) üzenetére


tomekt
tag

OK megvan! :C ;) De mit csináljak hogy a win7 telepítése után onnan folytassam ahol abba hagytam?

(#21049) PhoenixK válasza tomekt (#21048) üzenetére


PhoenixK
őstag

Lemented a file-okat valami biztos helyre. Win újratelepítés után újratelepíted a játékot, majd ugyanide visszamásolod a mentéseket. Ennyi!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#21050) fatallerror


fatallerror
addikt

van 1 ilyen ethernet hub-om [link]
a szolgáltató modemjéből ebbe belevan dugva 1 ethernet kábel és innen 3 gép ethernetjébe bevan dugva így tudunk netezni a többi gépen is megadva a felhasználónevet és a jelszót mindegyik gépen mintha közvetlenül lenne bedugva a modemből a net, tehát nem hálózatban vannak a gépek, nem látják egymást csak netkapcsolat van

de ez 1 őskövület és csak 10 mbitig van sávszéle míg a net 15 mbites és nem teljes a sebesség csak ha a modemből dugom be a gépbe a netet (nyilván...)

ethernet hubot nem találtam hanem routert, [link]

ezt néztem ki mert a 4 port nem elég mert később lesz dune lejátszóm és szeretném a géppel összehozni h streameljem a vinyóról a cuccaim

a kérdés h erre van szükségem h a régi felállásban működjön a dolog? előre is köszi :))

don't tell me what i can't do!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.