Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30051) Allien válasza Realradical (#30049) üzenetére


Allien
veterán

Akkor elég, ha csak netezek, a lényeg, hogy KÜLÖN lehessen a két dolog. :B :K :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#30052) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Sziasztok!

Nem tudom a pendrive-omat letörölni. Azt írja hogy írás védett. Pöcök sincs rajta, amivel állítani lehet, formázni nem engedi. Semmi nem használja még sem tudok vele mit csinálni.
Összetörjem, vagy van rá gyógyír?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#30053) Csabee. válasza Sub-ZeRo (#30052) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Próbáld meg sajátgép jobb klikk kezelés, lemezkezelés, és a pendrive partícióját töröld, és csinálj újat!

Üdv: Csabee.

(#30054) Realradical válasza Allien (#30051) üzenetére


Realradical
őstag

Netezére jó, csak arra ügyelj, hogy a monitor legyen az elsődleges, mert különben a filmre fognak felugrálni az újonnan nyitott ablakok.

@ ZolikaDB
http://webproxy.profivps.hu/

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#30055) Lori82


Lori82
senior tag

Sziasztok!Van egy gigabyte superb 460 tápom,másfél éves de sajnos fura zaja van időnként.Milyen tápot vegyek a következő konfighoz,mert félek,hogy beszarik?
Proci:Q6600 2,4 ghz
Alaplap:gigabyte GA-ep35ds3
Ram:Kingston 2*2 GB Ddr 2 Ram
VGA:Zotac geforce 9800 gt
HDD:Samsung 320GB sata 2
2 db Pioneer DVD író
Előre is köszi

(#30056) Csabee. válasza Lori82 (#30055) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ez egy nagyon megbízható táp, és simán elviszi a konfigod! [link]

Adatlapomon a configom i7 870 8gb memóriával tb-os hdd-vel neoncsövekkel stb minden van a gépbe :) simán bírja a corsair cx400

Üdv: Csabee.

(#30057) meone


meone
tag

Sziasztok!

Akadt egy kis problémám. :F
A helyzet a következő van két excel munkalap
és a két munkalapon ki kellene mutatnom,
hogy melyek azok a sorok amelyek mind a két munka lapon szerepelnek.

Ezt, hogy lehet megoldani?

Köszönöm előre is.

Elnézést kérek mindenkitől a helyes írásom ért :)

(#30058) Lori82


Lori82
senior tag

A gépet eladom,ezért nem szeretnék sokat költeni rá.10-12 k tartományban,nincs valami megbízható táp ami bírja ezt a konfigot? :) Mondjuk a cx 400as vagy valami chieftec táp?

[ Szerkesztve ]

(#30059) Sub-ZeRo válasza Csabee. (#30053) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem engedi még törölni sem. Semmit nem tudok vele csinálni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#30060) Realradical válasza Sub-ZeRo (#30059) üzenetére


Realradical
őstag

Ha tuti nincs rajta biztonsági readonly gomb/switch akkor itt egy alternatív megoldás:[link]

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#30061) NEMO1968 válasza dawncomputer (#30047) üzenetére


NEMO1968
őstag

Üdv!
Elvileg nem gond,hogy rajta maradt az USB-s modem.
Én is jártam már így.
De nagyon zavaró volt nekem,hogy nem a megszokott betűjeleket kapták a meghajtók.
Elég kesze-kuszán osztotta ki,és inkább ujratelepítettem. :D

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#30062) Lompos48 válasza Sub-ZeRo (#30052) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Nézd meg ezt

[ Szerkesztve ]

(#30063) Sub-ZeRo válasza Realradical (#30060) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ezen gondolkozom én is, hogy ez lesz a veszte. :DDD

(#30062) Lompos48 : Köszi, de valahogy nincs kedvem a reg adatbázist meghekkelni miatta. :( Más?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#30064) zolikaDB válasza Realradical (#30054) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszönöm!

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#30065) Realradical válasza NEMO1968 (#30061) üzenetére


Realradical
őstag

Ha csak ennyi a gond akkor a drive betűjeleket itt át tudjátok állítani: [link]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#30066) marsu


marsu
addikt

sziasztok!

az utóbbi időben nem kapok e-mail értesítést a privi üzikről ...

:U

nem állítottam el semmit.

mi lehet az oka?

:F

Press any key to continue ...

(#30067) benneddeck


benneddeck
tag

Hali! Router problémáim akadtak... egy a közelünkbe becsapó villám megölte a modemem és routerem, vettem helyette egy modem+router+wireless egybe készüléket(TP-LINK), varázslóval beállítottam a cuccot, ADSL-em van, szval pppoe és felhasználói név+jelszó beírás... beírtam mindent, ujra is indult magától a "doboz", de internet sehol, gépet is ujrainditottam, internet sehol... aztán szomszédnénitől kölcsönkértem a modemét, ezzel 2 katintás+ adatok beirva és megy mint a parancsolat...kérdés hogy a router ezt mért nem hajlandó megtenni?
válaszokat előre is köszönöm szépen!

üdv: benedek

''...Still Lowride in the West Coast...''

(#30068) Realradical válasza benneddeck (#30067) üzenetére


Realradical
őstag

Szerintem hagyd a varázslót , menj fel az adminisztrációs felületére és állítsd be ott. Ha nem megy utána sem postold be a logot és abból jó eséllyel ki lehet mazsolázni mi baja van.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#30069) Воланд válasza marsu (#30066) üzenetére


Воланд
titán

A citromail.

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30070) marsu válasza Воланд (#30069) üzenetére


marsu
addikt

ok, köszi.

akkor átírom ...

Press any key to continue ...

(#30071) dawncomputer válasza NEMO1968 (#30061) üzenetére


dawncomputer
tag

Üdvözlet.

Köszönöm. Azt hiszem, nekem is ez lesz a vége. Csak annyi gond volt telepítés közben, hogy nem tudom, neki merjek-e állni. :W

(#30072) Realradical válasza dawncomputer (#30071) üzenetére


Realradical
őstag

Hahó :)
Nek kell itt drasztikus lépéseket tenni.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#30073) dawncomputer válasza Realradical (#30072) üzenetére


dawncomputer
tag

Komoly. :)
Kipróbálom, aztán remélem, hogy a többi gondot is megoldom majd.

(#30074) Tuja1


Tuja1
aktív tag

Sziasztok!
Adott az aláírásomban szereplő gép.

és benne egy [TP-Link TL-WN551G] PCI kari amivel Wifin netezek.

Hiba:

kb 2-3 óránként elmegy a netem és csak gép újraindítással tudom csak működésre bírni.
az adótornyot látja a kari, kapcsolódni is tudok a kiszolgálóhoz.(PPPoE)
de net nincs.

Furcsaság, ha az eszközkezelőbe akarok ilyenkor belépni akkor hibaüzenettel elutasít az XP.
A gépet újra telepítettem és leszedtem a karihoz a legfrissebb drivert is.

Mindenkinek megvan a maga keresztje.................csak van aki fel is mászik rá! •°°•. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.,.•°°•.

(#30075) Realradical válasza Tuja1 (#30074) üzenetére


Realradical
őstag

Mi a hibaüzenet?

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#30076) Tuja1 válasza Realradical (#30075) üzenetére


Tuja1
aktív tag

Nemsoká leáll a gép és akkor kimásolom :)

Mindenkinek megvan a maga keresztje.................csak van aki fel is mászik rá! •°°•. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.,.•°°•.

(#30077) Realradical válasza dawncomputer (#30073) üzenetére


Realradical
őstag

A kettes számú problémádnál jumperelési bajra, vagy rossz eszközre tippelnék. Azzal, hogy te adod meg honnan bootoljon Fvalahányas gomb lenyomásával megszakítod a próbálkozást és továbblép. Húzd ki az összes merevlemezt és optikát majd először a dugd be a rendszerdiszket, próbálj indítani, könyveld el a sikert majd utána egyesével a többit dugd vissza és kiderül melyik van rosszul bejumperelve. Ne hagyj semmit auto-n.
A harmadik az olyan miszitikus , hogy tippem sincs. Rossz addon, malware, rossz FF verzió, nemtom.

Tuja1: ok

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#30078) AthlonXP válasza Sub-ZeRo (#30063) üzenetére


AthlonXP
őstag

Hát lehet, hogy nem a legegyszerűbb megoldás, de most hirtelen ez jut az eszembe... :B

Van-e Hirens Boot CD-d? Ha nincs, akkor töltsd le: [link].

Ha megvan, kiírod egy lemezre, majd arról bebootolsz és azzal már meg kell, hogy tudjad oldani a problémát. Egy csomó hasznos dolog van rajta egyébként, úgyhogy nem árt, ha van egy ilyened. Sok problémára van benne gyógyír. :)

(#30079) fatal` válasza Sub-ZeRo (#30059) üzenetére


fatal`
titán

Win telepítő? Esetleg egy linux telepítő és partíció törlés?:)

(#30080) fatal` válasza AthlonXP (#30078) üzenetére


fatal`
titán

Az van, csak tele van warez programokkal, ami itt a fórumon tiltott. :)

(#30081) AthlonXP válasza fatal` (#30080) üzenetére


AthlonXP
őstag

MI van tele warez progikkal? A boot cd? Az egy hivatalos, ingyenesen letölthető cucc, tele segédprogramokkal, amikkel rendbe lehet hozni a gépet, ill. egy csomó mást is lehet csinálni még. Most ezen mi a tiltott? Néhány havonta kijön belőle az új verzió, folyamatos frissítéssel.
Lehet én vagyok a hülye, de nem értem most mi van.. :F

(#30082) Balinov


Balinov
félisten

sracok, ismeros gepen van egy win 7 security 2011 nevu mocsadek es nem birom leirtani.

pavilion d6v win7, azt hiszem jogtiszta, ms security essentials, windows firewall on, megis valahogy (valszeg fosulin pendrive) bekapta. Malware antybytes-t nem tudom telepiteni, valszeg blokkolja. portable-bol a super spyware free-t el tudom inditani, de nem sok mindent talal.

hogy lehetne ezt leirtani? a guglival talalt tippek nem igazan jonnek be, valszeg ez egy ujabb "mutacio".

gondolkoztam,hogy ubuntu live cd-t keszitek, es valami online viruskergetot nekieresztek, de ha barkinek barmilyen jo otlete, tuti tippje lenne, szivesen vennem.

msconfig-gal nezve semmi gyanus nincs a startupban.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30083) Realradical válasza Balinov (#30082) üzenetére


Realradical
őstag

Ezt nézted már?

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#30084) Воланд válasza Balinov (#30082) üzenetére


Воланд
titán

Rendszer-visszaállítás, csökkentett módban shift+del (a lentebbi linken össze van szépen foglalva, hogy hova eszi be magát)?

Btw, ez azért durva. Felülírja a tűzfalat, meg az antivírus védelmet is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30085) Balinov válasza Realradical (#30083) üzenetére


Balinov
félisten

koszonom mindkettotoknek, ezt a linket epp meg nem neztem, de jonak tunik

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30086) fatal` válasza AthlonXP (#30081) üzenetére


fatal`
titán

Aham és a rajta lévő fizetős programoknak mind a próbaverziója szerepel :D (pl. winxp)

(#30082) Balinov: Malwarebytes AntiMalware.

[ Szerkesztve ]

(#30087) Sub-ZeRo válasza AthlonXP (#30078) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Most vár van hirens-em is. :DDD Köszi, majd megnézem.

(#30079) hunfatal:A win telepítő fel sem ismeri, pedig fat32-re van formázva. Linuxom meg nincs.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#30088) dawncomputer válasza Realradical (#30077) üzenetére


dawncomputer
tag

Köszönöm.
Korábban a DVD, meg a vinyó külön kábelen volt, de addig nem volt hajlandó telepítésnél lemezről bootolni, míg nem tettem azonos kábelre. Akkor megpróbálom újram masteren mindkettőt, külön kábelen, előtte persze azt, amit tanácsoltál.

A harmadik problémáról meg annyit, hogy azóta sem változott semmi. Vírust, semmit nem találtam, frissen telepített OS-ről van szó. Feltettem a legújabb, négyes Mozillát, de még mindig nem megy. Így jártam. :)

(#30089) AthlonXP válasza fatal` (#30086) üzenetére


AthlonXP
őstag

Oké, hagyjuk... :)
Mindenesetre akkor sem értem, miért van ennyire "hirdetve" és miért ilyen könnyű hozzájutni. Semmi regisztráció, semmi torrent, stb.. :U
Azzal az XP-vel meg amúgy nem sokra megy az ember használati szempontból. Épp arra jó, hogy a gépet beindítsd róla, aztán lefuttasd a kül. diagnosztikai programokat, meg a hibakeresés, stb. De mint op rendszer nem igazán használható, hisz a végletekig van butítva. Akárcsak a rajtra levő kis linux.

De mindegy, tényleg hagyjuk ezt a dolgot. Inkább, akkor egy Live Linux, amit bármelyik hivatalos oldalról le lehet szedni és azzal indítva a gépet is meg lehet próbálni ezt-azt. Pl a pendrive format. :)

[ Szerkesztve ]

(#30090) Újoncka


Újoncka
tag

Sziasztok!
Adott egy ACER TRAVELMATE 660 laptop:
a következő jelenséget produkálja:
Bekapcsolod felpörög egyszer csak leáll!
Viszont van hogy 30 perc vagy akár 3 órán át is megy stabilan!
Mi okozhatja ezt mit kéne rajta megnézni?? Szétbontani nem bontottam csak annyira hogy megpróbáltam ramok optikai meghajtó nélkül indítani akkor is ezt csinálta bár az egyik ramot nem vettem ki mert ahhoz teljesen darabokra kellett volna szedni! az ötleteket várom! Előre is köszönöm!

(#30091) Csabee. válasza Újoncka (#30090) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Túlmelegszik szerintem.

Üdv: Csabee.

(#30092) harcikoca


harcikoca
senior tag

valaki tudna nekem mondani néhány normális oldalt ahol találok free socks5 proxy-t? vagy akár fizetős oldal is jó lenne.. én nemigazán találok

AMD+Ati powee'R

(#30093) Újoncka válasza Csabee. (#30091) üzenetére


Újoncka
tag

én is erre saccoltam de kizártam amikor huzamosabb ideig pihent is volt hogy egyből leállt!
lehet valami kondi vagy másik memória modulra is gondoltam! töltést veszi! vagy még kondi jutott eszembe csak ahhoz szét kéne szedni! Amihez nem volt még türelmem !
Gondoltam hátha van valami ötletetek amit még nem néztem!

(#30094) TROG AIR


TROG AIR
aktív tag

Üdv...van egy xp -opos pc....újra akarom rakni a rendszert,lehet rosszul emlékszem,de
régebben olvastam itt v.hol ,hogy a telepített drivereket lehet vhogy menteni,és uj rendszernél csak feldobom!?
( a lényeg hogy ne kelljen egyenként mindegyiket újra...) tipp esetleg?...üdv...

430 pozitív , 0 negatív....

(#30095) Realradical válasza Újoncka (#30093) üzenetére


Realradical
őstag

Azért egy aidával is megnézném a hőfokokat, mert az ok , hogy nem ment a gép sokáig, de lehet épp 3 fokkal melegebb van, vagy több terhelést kap mint előző alkalommal és könnyebben kikapcsol.
Ilyenkor aksiról megy a noti?

@Trog air:
Drivermax-al ki lehet exportálni őket.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#30096) fatal` válasza Sub-ZeRo (#30087) üzenetére


fatal`
titán

Hm, hát az lehet, hogy a kuka martaléka lesz. :(

(#30089) AthlonXP: Nem tudom én sem, semmi baj a Hirenssel részemről sem, csak más topicban olvastam, hogy wareznak számít itt a fórumon.:( Nem igazán értem, mert jobban megnézve a honlapjukat, a rajta lévő szoftverek 99%-a freeware.

[ Szerkesztve ]

(#30097) AthlonXP válasza fatal` (#30096) üzenetére


AthlonXP
őstag

Értem. Hát, akkor marad így, sajnálnám, ha tényleg tiltott dolog lenne, mert olyan jó kis cucc az, sokszor "életet" ment! Az az 1% meg hibahatáron belül van. :))

(#30098) koshmar


koshmar
őstag

Szerintetek a noob.hu-ról törölhető egy kép, ha nem regisztrált felhasználóként töltöttem fel?

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#30099) kjani18 válasza TROG AIR (#30094) üzenetére


kjani18
őstag

Driver Genius

[ Szerkesztve ]

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#30100) nagyjasek


nagyjasek
csendes tag

Sziasztok! Én XP- t szeretnék a gépemre telepíteni. jelenleg Vista van rajta! Van 1 kis gondom.Berakom a telepítőlemezt és a gép nem ismeri fel, ugyanez a helyzet a Win7 telepítőjével is. Más dvd lemezt elfogad, tehát szerintem nem a meghajtóval lehet a probléma!
Kérlek benneteket, ha valaki tud segítsen nekem! Előre is köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.