Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32001) Realradical válasza zalman90 (#31999) üzenetére


Realradical
őstag

[link] Az első link fallout 3 ár keresésre guglin. Keresgéltem a problémára, de jellemzően wareznél jött elő a legtöbb fórumban.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#32002) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, ma egy kicsit rendezgettem táp kábeljait mikor arra lettem figyelmes hogy ami megy HDD-re sata tápcsati megy egy narancssárga kábel ellenben a többi sata tápcsatin nincs. Ezen a satas tápcsatin amin van a narancssárga csak ez az egy csatlakozó van nincs több leágazás. Ez mit akar jelenteni?

Táp Eurocase 550W ha minden jól megy cserélem minőségire.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#32003) scope2007


scope2007
addikt

hali!

van valaki aki tudna szerezni HAF932höz porszűrőt?
igazából lenne egy tökéletes.. de itthon nem kapni.. esetleg abba benne lennék hogy többen rendelnénk és megoszlana a postaköltség is... valaki?

ja egyébként erről beszélek: DEMCIFILTER HAF932

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#32004) zalman90 válasza Realradical (#32001) üzenetére


zalman90
őstag

az ujra telepités megoldotta , és a gépem is gyorsabb lett igy , azért köszi

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#32005) Jofi81


Jofi81
őstag

Kb. fél órája, egyik pillanatról a másikra eltűnt az iGoogle kezdőlapom. Tehát csak az alapértelmezett téma és a modulok jönnek be annak ellenére, hogy be vagyok jelentkezve. Másnál is volt már ilyen? Mi lehet az oka?

(#32006) mrlt válasza erikke17 (#32002) üzenetére


mrlt
tag

A narancs az +3,3V. Korai satás cuccoknak még elvétve kellett, manapság már nem használja semmi. Ha elvágnád akkor is működne a rákötött vinyó. De azért ne vágd el. :N

Go Pack Go!

(#32007) DjDanee87


DjDanee87
addikt

hi

kaptam egy ilyen választ másik részében a fórumnak:

"az éppen megpihent green hdd újraéledése okozza a "beakadást"
nem feltétlen kell black vinyó, csak ne engedd takarékra a green-t, ha játszol róla
a hang a vinyó felpörgése az üzemi fordulatra"

Ezt hogy tudom lérni, hogy ne pihenjen meg játék közben a vinyó ? Hol lehet beállítani?

(#32008) fatal` válasza DjDanee87 (#32007) üzenetére


fatal`
titán

Vezérlőpult -> Energiagazdálkodás

(#32009) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

milyen programmal tudnám rátenni egy képre az exif adatokat? a kimásolgatás, szerkesztőben beírogatás nem nyerő, mert több képről van szó.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32010) mrlt válasza DjDanee87 (#32007) üzenetére


mrlt
tag

Az energiagazdálkodásnál, a vinyó leállítása X perc után, azt lehúzod hogy soha legyen.
Úgy mindig forog, és nem fog akadozni mert nem kell megvárni a felpörgési időt.

Angol win7-em van: Control panel - Power Options - Edit plan settings - Change advanced power settings - Hard Disk - Turn off hard disk after, és ott legyen Never.

Go Pack Go!

(#32011) sklopp válasza DjDanee87 (#32007) üzenetére


sklopp
őstag

Ha WD Caviar Green vinyód van, akkor itt egy kis olvasnivaló: [link]

(#32012) DjDanee87 válasza mrlt (#32010) üzenetére


DjDanee87
addikt

És nincs lehetőség csak egynél beállítani ezt? Mert ahogy nézem ez mindre vonatkozik, viszont van a gépben 2 meg egy külső. És van egy olyan tippem, hogy nem ajánlatos folyamatosan járatni fölöslegesen a vinyókat.

Más kérdés: Hol tudom megnézni az állapotukat? (lehet valami rpogram is, ha win7 nem tud ilyet)

(#32013) mrlt válasza Mr.Csizmás (#32009) üzenetére


mrlt
tag

A Power Exif-ben elvileg van Batch Process úgy megcsinál sok képet egyszerre.
Virágboltban kapható.

Go Pack Go!

(#32014) DjDanee87 válasza sklopp (#32011) üzenetére


DjDanee87
addikt

Kösz a linket, ha lesz egy kis időm akkor megcsinálom amit ott írtak. Az enyém is felsorolt típusok közt van.

(#32015) mrlt válasza DjDanee87 (#32012) üzenetére


mrlt
tag

Nemtudom, szerintem nem lehet külön a belső vinyókat. Külsőre nemtudom milyen hatással lehet mert az nekem is van usb rack-ben, és az leáll úgy 5 perc után mindig gondolom a rack elektronikája vezérli. (a belső nálam Samsung 1TB, a rackben pedig WD Green 1TB van)

Állapotfigyelésre pedig HD Sentinel. Folyamatosan figyeli is a vinyókat és visít ha baj van.

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#32016) sklopp válasza DjDanee87 (#32012) üzenetére


sklopp
őstag

A merevlemeznek az a dolga, hogy forogjon. Az állandó indítások sokkal jobban öregítik mint a folyamatos üzem. Ha meg energiát akarsz spórolni, nem sokat nyersz vele.

(#32017) kexksz


kexksz
addikt

(#32018) mrlt válasza kexksz (#32017) üzenetére


mrlt
tag

Mindenféle ilyen zúgást, sistergést valamilyen gépből jövő interferencia okoz, ami szerintem a nem megfelelő földelésre vezethető vissza. lehet kapni ilyen zavarszűrő cuccokat, de nemtudom mennyit ér.
Nekem olyan is volt hogy a fejesben akkor hallottam sistergő hangot, ha mozgattam az egeret.

Ezt olvasd el hátha segít valamit.

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#32019) moha21 válasza mrlt (#32018) üzenetére


moha21
addikt

Nem feltétlen földelés probléma, sok gépben ( általában alaplapi hangkártyával ) jön elő, összeszedi a "zajokat". Lehet föld probléma, de nem valószínű, hogy az lesz.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#32020) DJ WOKKY válasza mrlt (#32018) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Ez nagyon komoly kis olvasni való, az 1. oldalát elolvastam ,de végig fogom, az tuti :K

(#32019) moha21: + lehet kontakt hiba, meg jelzavarás is

[ Szerkesztve ]

(#32021) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

Valaki nemtud olyan személyt itt a PH!-n aki felvásárol hardvereket? pár merevlemezről lenne szó.
Privátban, igy nemlesz kampány.!!!
Köszönöm!

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#32022) kexksz válasza DJ WOKKY (#32020) üzenetére


kexksz
addikt

És hogy tudnám kideríteni, hogy mi a gond? Mert én arra gyanakszom, hogy a füles rossz.

(#32023) DJ WOKKY válasza Barett 50cal (#32021) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

dobtam pü-t !

#32022) kexksz: tesód nyilván ott lakik ahol te.
Elvinném messzebb... valami ismerőshöz, meg megnézném a vezetéket, valamint nyomnék rá kontakt sprayt, hátha...
Ha kicsit értesz hozzá, szereld szét, hátha látsz valami szembetűnőt belül...

[ Szerkesztve ]

(#32024) kexksz válasza DJ WOKKY (#32023) üzenetére


kexksz
addikt

Ugyan hogyan raktam volna át a hangkarit, ha nem szedtem volna szét? :D Holnap leviszem osztálytársamhoz, neki X-Fi Extreme Gamer van és ugyanúgy Kave, meglátjuk, hogy mit produkál.

(#32025) kexksz válasza kexksz (#32024) üzenetére


kexksz
addikt

Illetve az első napon nem vettem észre a problémát (kb 1 hete van meg) aztán 2-3 napig ilyen volt, majd magától megjavult. Most meg valamiért nem volt jó a mikrofon, gondoltam rossz a csatlakozása, kihúztam mindent és visszadugtam, aztán azóta megint csinálja... Nem tudom mire vélni. :(

(#32026) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sziasztok!

Másnak sem megy a cdcovers.cc, vagy csak nekem nem jön be egész nap?

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#32027) #62853120


#62853120
törölt tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. A probléma a következő:

32 bites Vistám volt a gépen, nyáron lett volna ha jól emlékszek két éves. Olyan hibaüzeneteket dobott, hogy a Windows Defender leállt, az ablakkezelő leállt.. majd jött egy kékhalál. Éreztem, hogy baj van, szóval lementettem róla mindent ami fontos, és újratelepítettem immár Win 7 64 bites rendszerrel.
Amíg nem volt a gépre telepítve semmit, addig ment minden, néha kicsit döcögött. Ma elérkezett a pillanat, hogy visszamásolom a régi dolgokat, és telepítek pár fontos programot, de másolás közben iszonyatosan lelassult, majd magától újraindult a gép. Induláskor pedig a Error loading operating system üzenetet dobja és nem hajlandó elindulni. EZt az üzenete és azt hogy nyomjam meg a Ctrl+Alt+Delete gombokat Win 7 telepítése előtt is adta, de akkor néhány áramtalanítás után elindult most még azt sem.

Mit csináljak? Még garanciás, ha esetleg hardver lenne, mert én arra gyanakszok...

Következő lépésem a Linuxal való barátkozás lesz, de az a baj, hogy tanuláshoz Office programok miatt jobb a Win mert érettségin az van, nem OpenOffice, és ősszel szeretnék előrehozottan érettségizni emelt infóból.

(#32028) Lompos48 válasza kexksz (#32025) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Mi történik akkor, ha füles helyett egy kábellel erősítőre kapcsolod?

(#32029) fatal` válasza #62853120 (#32027) üzenetére


fatal`
titán

Nézd meg egy hdsentinellel a HDD állapotát. De ez 99% hogy hardver hiba.

(#32030) DJ WOKKY válasza kexksz (#32024) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

úgy gondoltam, hogy a fülest szedd szét :)

Lompos48: vagy kishangfalra

[ Szerkesztve ]

(#32031) #62853120 válasza fatal` (#32029) üzenetére


#62853120
törölt tag

Köszi, megnézem ha sikerül elindítanom. Mit javasolsz mire ügyeljek? Vagy nincsenek buktatói ennek a tesztnek. Oprendszer alól fut, vagy lemezről kell bootolni?

(#32032) Lompos48 válasza DJ WOKKY (#32030) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Az is erősítő! :K

(#32033) DJ WOKKY válasza #62853120 (#32031) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

oprendszer

(#32034) stm_ válasza Hintalow (#32026) üzenetére


stm_
tag

Másnak sem.

(#32035) DJ WOKKY válasza Lompos48 (#32032) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

ez tény :K

(#32036) fatal` válasza #62853120 (#32031) üzenetére


fatal`
titán

OS alól fut, nem tesztelni kell csak megnézni a kondíciót. Ha az rendben van, akkor érdemes egy öntesztet (vagy részletest) futtatni.

[ Szerkesztve ]

(#32037) kexksz válasza Lompos48 (#32028) üzenetére


kexksz
addikt

Nincsen sajnos semmi minőségibb hangfalam, ami van az már akkor elkezd zúgni mikor bedugom a konnektorba, így lehetetlen lenne vele ilyet tesztelni.

Amúgy azt néztem, hogy Minecraftben ha lekorlátozom az FPSt 40re akkor nincs olyan hang, ha pedig nem rakok fps korlátot és felszökik a menüben akár 2000-re is, akkor felpörög a vga venti és a füles is elkezd sisteregni.

De ez a kevésbé idegesítő dolog, igazából ez nem is zavar, csak a szinte folyamatos sípolás. :( :( :(

Fülest nem szedem szét, mert garanciális és akkor bukó.

(#32038) #62853120 válasza fatal` (#32036) üzenetére


#62853120
törölt tag

Köszi. A gép még nem indult el, pontosabban az oprendszer nem. Készítettem egy pendriveról bootolható hdsentinel-t, de bootoláskor a képernyő bal alsó sarkába ír egy "j" betűt és nem mozdul.
Miért?

(#32039) fatal` válasza #62853120 (#32038) üzenetére


fatal`
titán

Nem tudom, soha nem használtam bootolva (azt sem tudtam, hogy van ilyen verziója).

(#32040) Lompos48 válasza kexksz (#32037) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Fogalmam sincs mi a Minecraft - és ez nem zavar engem egyáltalán - de a venti felpörgése az fogyasztásnövekedésre utal, ami természetes a fps növelésnél (ha ez a frame per second-ot jelenti). Akkor pedig valahol nagy áram folyik, ami belefütyül a hangutakba. Innen passz!

(#32041) Xarina


Xarina
aktív tag

Anyám gépén az asztalon lévő ikonok nevében megjelent egy keret, pont úgy, mintha kijelöltük volna az összes ikont. Hogy lehet ezt visszaállítani a normál állapotra? Ill. mitől lehet ez, mert a beállításokat senki sem piszkálta?

(#32042) hekkerman


hekkerman
tag

csáó

popszegecset hogy tudok a legegyszerűbben kiszedni? amibe a popszegecs van lyuk, akkora mérettel kifúrom? :DDD

(#32043) AthlonXP válasza hekkerman (#32042) üzenetére


AthlonXP
őstag

Így van. :K

(#32044) DJ WOKKY válasza hekkerman (#32042) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

csak ne felejtsd el kikapcsolni előtte a gépet :D

(#32045) stm_ válasza Xarina (#32041) üzenetére


stm_
tag

Ne foglalkozz vele,újraindítás után úgyis eltűnik.
Gondolom egy szóköz,tab lett nyomva v ilyesmi ..kb arra jó az a keret ,hogy ha bill-el akarsz pl megnyitni valamit...akkor könnyebben tudj navigálni.

[ Szerkesztve ]

(#32046) Spin válasza DJ WOKKY (#31886) üzenetére


Spin
tag

Próbáltam úgy is,h auto-ra raktam(tehát,h magának lője be) de úgy is kékhalált dobott.Viszont ha nem 1:1-ben nyomom akkor meglenne a 4,2 ghz,a ramok úgy mennek 1100 felett,viszont 1:1-be nem,sőt még 1000 felett sem :(

Üdv,Spin!

(#32047) tomgabor


tomgabor
senior tag

Szerintetek merjek PS2-t használtan venni? fele annyiba kerülne mint az új. Wii-t vettem használtam és jól befürödtem vele, spórolni akartam 17e Ft-ot de majdnem buktam a 30-at amit kifizettem érte.

(#32048) stm_ válasza tomgabor (#32047) üzenetére


stm_
tag

Rizikó mindig van használt cuccnál...
Próbáld ki ,nézd meg alaposan a külsejét stb..aztán ha magával ragad megveszed..ha meg észreveszel valamit ami nem tetszik akkor nem.

[ Szerkesztve ]

(#32049) tomgabor válasza stm_ (#32048) üzenetére


tomgabor
senior tag

Wii is magával ragadt, 3-4 órát játszottam vele és elkezdett egyre hangosabban kerregni, így kicseréltettem egy újra. Sajnos itt nem lehetséges a csere :(

(#32050) mrlt válasza tomgabor (#32047) üzenetére


mrlt
tag

Ha nincs Chipelve megveheted, amúgy strapabíró jószág, de ha tömték mindenféle lemezzel akkor az hamar kinyírja a fejet szvsz.
Chip nélkül is ügyesen lehet okosítani. ;)
Ha tudsz szerezz FAT-et meg hozzá Ethernet adaptert és mehet bele vinyó is, fullos géped lesz :) nekem régi vágyam egy ilyen kombó.

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.