Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45001) haly válasza DJ WOKKY (#45000) üzenetére


haly
őstag

Őszintén mondom, kicsit kételkedve álltam neki, de nagyon jó eredménnyel zárult. Ajánlom mindenkinek, aki magas hőfokokkal küszködik. Még egyszer kösz :D

(#45002) DJ WOKKY válasza haly (#45001) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

A másik ilyen nagy meglepetés a por szokott lenni. El sem hiszik az emberek, de bizony nagy hőt képes teremteni a poros hűtés.

(#45003) haly válasza DJ WOKKY (#45002) üzenetére


haly
őstag

De a rosszul kialakított hűtés is betesz a rendszernek sokszor... Az asztali OEM gépen a procihűtőre szívja rá a levegőt az oldalvenit :U Kivettem az oldalventit, és csökkent 5 fokot :D Am először én is a redvára gondoltam laptopnál, de végülis csak nagyon minimális mértékben volt por benne. Viszont többet nem írok már mert modderek beszólnak, hogy nem chatszoba ez :DDD

(#45004) joecontra


joecontra
addikt

Hali!

Tudtok mondani olyan USB-s kártyaolvasót, amelynek a fogadó foglalatában nem fáradnak el egy idő után az érintkezők?

Az MSI Card Reader-rel ugyanis így jártam. Így fényképezőgépről kicsit nagyon sokáig tart mire beimportálok egy videót.

Ha valakinek van tippe, javaslata kérem ne tartsa magában. :R

Üdv,
J

[ Szerkesztve ]

(#45005) capafog23


capafog23
őstag

Olyan hálózatot szeretnék itthon kiépíteni, hogy
2 tv hozzá venni 2 hálózati médialejátszó (ebből is ajánlhatnátok valami jót)
és akkor kellene hozzá egy router (ha van olyan) amire rákötnék usb-vel vagy
esataval egy 2 terás vinyót és akkor arról a filmeket lehetne nézni wifin keresztül bármikor bármelyik tvn.
Létezik ilyen router? működhet ez így? vagy NAS kell már hozzá?

(#45006) haly


haly
őstag

Lenne még egy fura kérdésem, de nekem nagyon fontos. Ha valaki nézi a cool tv-t, az biztosan látta már az őszi bemutatót, és az alatt van egy zongoraszóló. Hallottam már zenesuliban egy teremből kiszűrődni, és meg is álltam hallgatni, de nem tudom a címét. Valaki írja le nekem a címét, vagy küldjön egy linket róla. :R

(#45007) Jim-Y válasza haly (#45006) üzenetére


Jim-Y
veterán

Sajnos nem láttam még a reklámot, de kis google keresés után ezt találtam :)

(#45008) haly válasza Jim-Y (#45007) üzenetére


haly
őstag

Állat vagy! Nagyon köszi :R :R

(#45009) DJ WOKKY válasza haly (#45006) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

próbáld meg a nem tudom a dal címét topikban.

(#45010) anonymus89 válasza DJ WOKKY (#45009) üzenetére


anonymus89
addikt

Szóval mit mondasz???? :F

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#45011) DJ WOKKY válasza anonymus89 (#45010) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

egészen pontosan mire is. Ne haragudj, de elég sok topicban próbálok segíteni, így most vissza olvastam egy kicsit, de nem találtam 10-15 hsz-ben, hogy miről beszéltünk volna...

(#45012) pocokxx válasza anonymus89 (#44998) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Esetleg próbáld meg úgy használni, hogy kivesezed a krit, és alaplapiról megy. ( Elő tudod idézni? Frumarkkal, vagy vami játékkal?)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#45013) anonymus89 válasza DJ WOKKY (#45011) üzenetére


anonymus89
addikt

Pedig 15-ben benne van :C

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#45014) anonymus89 válasza pocokxx (#45012) üzenetére


anonymus89
addikt

Ez a lap nem tudja nincs integrált ha jól értelmezem....

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#45015) pocokxx válasza anonymus89 (#45014) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Másik gépben ki tudod próbálni a karit? Vagy másik karit a te gépedben? Ha a wines driverrel is jön a BSOD, az már nemcsak driver gond... Minden tápcsati rendesen rá van dugva mindenre? (alaplapra is meg vga ra is?)

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#45016) anonymus89 válasza pocokxx (#45015) üzenetére


anonymus89
addikt

Na majd akkor otthon máshol nem igazán tudom de ha jól emléxem akkor win-es driverrel is előjött.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#45017) DJ WOKKY válasza anonymus89 (#45013) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Gondolom a vga-nál nincs tuning. Nincsenek piszkálva az órajelek.
Minden esetre nézd meg a video memóriát, ellenőrizd le, pl ezzel: [link]

Ha nem talál hibát, akkor meg kéne nézni a bios-t. Frissíteni, ha ez is megvolt, és továbbra is jelentkezik, illetve a VGA illeszkedésnél is minden rendben. Másik pci-e foglalatban is fent áll a hiba, akkor lehet valami csatlakozót nem kötöttek be az alaplapra és kevés feszt kap a kártya.
Valahol olvastam már ilyet. Így végig lett zongorázva amit írtam. Megpróbálom megkeresni neked.

(#45018) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Sziasztok !

Adott egy toshiba Satellite A665-ös laptop i5-ös procival és GF330M-es VGA-val. Felraktama VGA drivert (toshiba oldaláról letöltve), és az eszközkezelőben meg is jelenik, az elsődleges VGA viszont a prociban lévő intel integrált maradt. Be tudom valahogy állítani, hogy a GF legyen az elsődleges ? A monitor beállításoknál nem tudom kiválasztani, hogy a megjelenítő azt használja, nem jelenik meg csak a standard VGA adapter. :(

(#45019) anonymus89 válasza DJ WOKKY (#45017) üzenetére


anonymus89
addikt

Nem semmi tuning a gépen van egy kevés de gondolom az nem zavarja.
Ezt a progit már ajánlották és leellenőriztem "0 error"-s.
Lehet a bios-t már nem ártana frissíteni egyszer már letöltöttem csak nem merek hozzákezdeni. :F
Másik gépben majd akkor otthon megnézem most egyenlőre nincs lehetőségem.
Jól illeszkedik csatikat is megnéztem.

De köszönöm az utánajárásod! :R

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#45020) DJ WOKKY válasza anonymus89 (#45019) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

közben meg is van: [link] itt elég szépen le vannak írva miket kéne megnézned. Ha ezt mindet kizártad, akkor tényleg valami az alaplappal lesz !!

(#45021) joecontra válasza joecontra (#45004) üzenetére


joecontra
addikt

Valaki erre?

Üdv,
J

(#45022) anonymus89 válasza DJ WOKKY (#45020) üzenetére


anonymus89
addikt

igen ezt már olvastam de az az igazság (nekem nem esik szét a textúra).
Összeesni az illesztőprogram meg elég ritkán szokott.
Csatikkal esetleg mire gondolsz?? alaplapi táp 24 pin-s be van dugva atx 12-s be van ha jól írom más esetleg???

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#45023) DJ WOKKY válasza joecontra (#45021) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

nekem egy ilyesmi van és semmi gond nincs vele már 2. éve. Minden rendben megy vele.

(#45022) anonymus89: Más nincs. Esetleg még ezeknek a csatlakozóját nézd meg, hogy jól bele van e illeszkedve a kábel és a rajta található fém csatlakozó. Széthúzva úgy is látszik.

[ Szerkesztve ]

(#45024) veze válasza Itachi82 (#44988) üzenetére


veze
őstag

valószinüleg amikor nem töltött be a memoriával (én is jártam már így asusu lappal) felkinálta hogy nyomd meg az F akárhányat és betölti a default.. ez történhetett, azért keresi most a floppyt. tiltsd le a biosban ujra.
A rendszer újra rakása nem fogja megoldani

[ Szerkesztve ]

(#45025) joecontra válasza DJ WOKKY (#45023) üzenetére


joecontra
addikt

Köszi szépen! :R

Üdv,
J

(#45026) DJ WOKKY válasza joecontra (#45025) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

egy kicsit lehet drágának tűnik, de pont ezért vettem annó én is 3500 Ft-ért ilyet, mert mondták, hogy el szoktak fáradni az érintkezői. Bár sűrűn nem hallok ilyen problémát, de most végre találkoztam ilyennel is. Azt hittem már hogy csak rám tukmálták anno.

(#45027) joecontra válasza DJ WOKKY (#45026) üzenetére


joecontra
addikt

Én anno 5k-ért vettem az MSI Card Reader-t és sajnos az érintkezők elfáradtak egy idő után. Azért kérdezősködök, mert nem akarok megint bepancsolni egy ilyennel.
Közvetlenül fényképezőről nagyon lassan jönnek le a videók.

Üdv,
J

(#45028) jozsi252 válasza joecontra (#45027) üzenetére


jozsi252
veterán

Belső memóriából jön lassan? vagy magáról a kártyáról? mert ha a kártyáról akkor a kártya annyit tud.

iPhone 13 Pro Max

(#45029) Itachi82 válasza veze (#45024) üzenetére


Itachi82
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!
Meg próbálóm! Annyit még tudtok írni pontosan melyik menü pont alatt lehet letiltani?

(#45030) anonymus89 válasza DJ WOKKY (#45023) üzenetére


anonymus89
addikt

oké meglesz majd jelentkezem...

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#45031) Gál István


Gál István
senior tag

Tud valaki ajánlani egy megbízható szolgáltatót aki VOIP telefonvonalat biztosít?

(#45032) ZeUS2140 válasza pocokxx (#44958) üzenetére


ZeUS2140
aktív tag

Igen ezt néztem én is, de a MK250 nem szerepel a támogatás listában. Bár a K250 igen, ami szinte "ugyan az".
Na ha esedékes lesz a dolog felhívom a Logit. Szeressem a céget. Tuti mondanak valami okosat. Köszi a segítséget. Üdv!

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#45033) joecontra válasza jozsi252 (#45028) üzenetére


joecontra
addikt

Hali!

A kártyán tárolja a videókat, de ha a gépen keresztül importálom, nagyon lassú. Amíg a card reader-rel másoltam be, sokkal gyorsabban jöttek le.

Üdv,
J

(#45034) Spin


Spin
tag

Sziasztok!

Van esetleg ötletetek,h miért van az,h bármilyen ATI drivert próbálok letölteni újraindul a gép?Mindegy,h Firefox,vagy Explorer,kiírja,h "menti" v. "futtatja" és rá sem tudok kattintani, már indul újra a gép... :F

Köszi :R

Üdv,Spin!

(#45035) CoolMan válasza Spin (#45034) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Ezt csak és kizárólag "ATI driver" letöltésénél produkálja? :F Minden más letöltés működik?

(#45036) pocokxx válasza Spin (#45034) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

és ha mást töltesz akkor mit csinál...? Ez egyébként roppant érdekes....

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#45037) Hunork


Hunork
veterán

Sziasztok!

Nem ma történt, valamikor augusztusban a cimborámnál, a G840 vásárlása örömére.
Most megosztom veletek. :K
Tiszta menő, SP2 -es Windows 7, és elvileg egy frappáns betolakodó okozta. (utána partíció törlése, win install)
Nem semmi... :D
Valakinek volt már hasonló élménye?

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#45039) #65675776 válasza Hunork (#45037) üzenetére


#65675776
törölt tag

Legális W7-tel még nem volt ilyen élményem.

(#45040) Hunork válasza #65675776 (#45039) üzenetére


Hunork
veterán

Egy trójai-féle csinálta, legalábbis a cimbim ezt mondta.
(szerintem ha statisztikát készítenénk, ki használ az országban, de amúgy Kelet-Európában legális oprendszert, hát az MS sírva fakadna... :K , vagy nem... :N )

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#45041) noooname


noooname
csendes tag

Sziasztok,

Új gépet szeretnék venni, de előtte eladnám a mostanit. Olyan kérdésem lenne, hogy ismertek-e esetleg olyan boltot ami vásárlásnál beszámítaná, vagy esetleg tudtok-e itt használtgép eladó fórumot (már keresem egy ideje de nem találtam csak 1-2 commentes hirdetéseket).

Előre is köszönöm a választ :)

(#45042) duduati


duduati
aktív tag

Hello mindenki.

Következő lenne a problémám.
Van egy Edimax routerem, asdl nettel, win7 x64. Wifivel megy a net, minden rendben, de vezetékkel nem megy a net. Előző gépemnél is ezt csinálta. Abba beleraktam egy másik hálókártyát és azzal ment. Na mondom ez van, jó ez így. Volt ott is néha hogy elment, restart a gép, modem router. Egyszercsak ment. Most lecseréltem a gépem, és ugyan ez a jelenség, de most a plusz hálókarival se megy a dolog. Totál reseteltem a routert, kábelt cseréltem, de semmi. Másik gépemmel se megy. Nem azonosított hálózat, nincs internetkapcsolat és kis felkiáltójel a hálózati ikonnál.
Ezután jött a csavar,bedugtam az xp-s lapimat és ott gond nélkül megy. Muter xp-s asztalival meg megintcsak nem.

Valakinek van valami ötlete mi lehet?

(#45043) kenwood3 válasza noooname (#45041) üzenetére


kenwood3
őstag

Az oldalnak van apróhirdetés részlege itt [link]. Itt nyugodtan meghirdetheted ;)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#45044) #65675776 válasza Hunork (#45040) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azt a trójait nem loader-nek hívták véletlenül?

(#45045) FoxiestFox válasza #65675776 (#45044) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Időutazó loadernek ;]

(#45046) Hunork válasza #65675776 (#45044) üzenetére


Hunork
veterán

??? nem tudom! :(
Én még a t-home-os időszakomban részletre vettem az enyémet. Ez az egy megérte bennük, azóta már váltottam, mert iszonyat drágák voltak...és dsl...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#45047) Spin válasza CoolMan (#45035) üzenetére


Spin
tag

Minden más tökéletes,kivétel az ATI driverek nem stimmelnek...

Üdv,Spin!

(#45048) CoolMan válasza Spin (#45047) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Pontosan melyik az az oldal ahonnan nem tudod letölteni az ATI drivert? Kérlek linkeld mert kíváncsivá tettél most ezzel.

(#45049) Spin válasza CoolMan (#45048) üzenetére


Spin
tag

Konkrétan az AMD honlapjáról,hivatalos driver,semmi extra...

Tessék

Ezt is próbáltam,meg konrétan az AMD által kiadott RAGE drivert is,ott tűnt fel először,előtte nem volt ilyen gondom...

Üdv,Spin!

(#45050) #65675776 válasza FoxiestFox (#45045) üzenetére


#65675776
törölt tag

Majdnem olyan mint Columbo, csak ezen loader kabát van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.