Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) Lenry válasza Pulsar (#7000) üzenetére


Lenry
félisten

ezzel a pluginnal

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7002) Killer01 válasza Cobra652 (#6990) üzenetére


Killer01
őstag

Milyen vid driver-ekkel próbáltad?

(#7003) #65675776 válasza _calogero (#6998) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nincs gond az x64-gyel, nálam hibátlan az ImgBurn. OS normális, vagy valami gányolt hoki?

(#7004) Jarod1 válasza Pulsar (#7000) üzenetére


Jarod1
addikt

gmaildrive a neve

(#7005) _calogero válasza #65675776 (#7003) üzenetére


_calogero
tag

msdn-es. szoftverekből pedig azokat használom amelyeket eddig is.
keresgélek fórumokon..
az imént olvastam valahol, hogy a sata lehet a ludas és az eredeti drivert ha lecseréljük genericre, megoldódik a probléma.. kipróbáltam, majd a dvd decryptert is.. uúgy lefagy a windows a folyamat végeztével.

a gép viszonylag új; a memóriaéhes programok nem panaszkodnak, bár ha azzal lenne baj, akkor random-rosszalkodna..
a vas egyébként egy asus g72gx, ha ez számít..

[ Szerkesztve ]

(#7007) #65675776 válasza _calogero (#7005) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kérdés egyáltalán BIOS-ban mire van állítva a SATA vezérlő. Az nV IDE SW driverét meg soha nem is volt érdemes telepíteni ha az ember stabil rendszert akart.

(#7008) Dufy válasza Lenry (#6976) üzenetére


Dufy
csendes tag

És ha nincs? :D Csak az érdekel, hogy ebből lehet-e valami gáz! Túlfeszültség esetén persze, ezt tudom, csak ha alapból így van és nem nyalogatom, akkor nyugton marad? vagy fogok valami huzalt és kiviszem a kertbe :)

(#7009) _calogero válasza #65675776 (#7007) üzenetére


_calogero
tag

a BIOS-ban AHCI, de Intel nem nV driver van fent

(#7010) agemate válasza Dufy (#7008) üzenetére


agemate
addikt

Keress egy földelt dugaljt mindenképp, ez így nem egészséges a gépedre nézve :(
A túlfeszültség más dolog, jó minőségű tápokban van ellene védelem.

(#7011) #65675776 válasza _calogero (#7009) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem tudom miért hittem azt, hogy nV chipsetes lapod van... Most nézem, hogy ez egy notebook...

(#7012) _calogero válasza #65675776 (#7011) üzenetére


_calogero
tag

azaz.. egyszerűen nem lelem a megoldást.. :(

(#7013) parkasz


parkasz
senior tag

Üdv!

Egy pici segítséget kérnék. E6600-am van de szeretnék egy picit komolyabb vasba beruházni. Melyik a célravezetőbb jobb választás: Q6600 vagy E8400? Előre is köszi a segítséget!

(#7014) Benhill válasza parkasz (#7013) üzenetére


Benhill
senior tag

Ha rovid tavra veszed E8400, ha hosszabb tavra akkor Q6600.

(#7015) Benhill


Benhill
senior tag

Hi.

Hasznal valaki 20cm, vagy afeletti ventiket gephazaba?
Elvileg keves neki a db, tehat nem sok hangja van.

Az erdekelne, hogy milyen hangja van ezeknek a ventiknek?(szelzaj, motorzaj, stb.)

Teccetos hazat talaltam, 2-t kiveve, mindegyik oldalan 1-1 20as ventihely van.

(#7016) Killer01 válasza Cobra652 (#7006) üzenetére


Killer01
őstag

Akkor gáz, elméletileg 10.2-től javították. Azért megpróbálnám a helyedben driver only-val, lehet valamelyik nem létfontosságú modul szivat.

(#7017) HodyDEATH


HodyDEATH
tag

Sziasztok!! egy szóbeli tételben kérném a segitségeteket, hogy nincs-e valakinek kidolgozva esetleg nem-e vágja valaki annyira hogy pikk pakk mondana hozzá dolgokat! előre is köszönöm a következőröl volna szó ->

4.tétel Vállalatához több egyforma hardverkiépítésű számítógép érkezett. Feladata az, hogy ajánljon a gépekhez perifériákat és háttértárakat. Ajánlatát indokolja, ismertesse az eszközök jellemzőt! Mutassa be az Ön által ajánlott eszközök támogatói weboldalát! Törekedjen a témával kapcsolatos lényeges jellemzők kiemelésére!
Információtartalom vázlata
– Perifériák
– Be- és kiviteli perifériák üzembe helyezése
– Monitor
– Nyomtató
– Billentyűzet
– Egér
– Háttértárak
– FDD
– HDD
– CD/DVD

nagyon fontos..

(#7018) szimcsi


szimcsi
senior tag

sziasztok, a firefox-szal (legfrissebb verzió) mostanában van hogy nem nyilnak meg oldalak (pl yahoo stb.) amik az operával megnyilnak. Mit kéne beállítanom? Vmi cookie beállítás? De most még azt se találom sehol.

[ Szerkesztve ]

XP

(#7019) Fecogame válasza Benhill (#7015) üzenetére


Fecogame
veterán

Nekem volt ilyenem, és nagyon fújnak, lassan pörögnek, és szinte semmi zajuk sincs :N Szóval nagyon jók!

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7020) Storms


Storms
őstag

üdv!

Miért van az, hogy "UP"-olom rendesen a hírdetésem (apróhirdetés lista elejére hozása), 5 perce mentem rá hogy hozza előre ezt a hírdetésem LINKki is írta hogy az apróhirdetés lista elejére hozva, ennek ellenére nem ment előre ugyan ott van ahol eddig volt,LINK de a dátumot átírta 30.-ára, hogy akkor hoztam előre(ma először UP-oltam). Már 3-4 napja így csinálja minden hírdetésemmel. Mi lehet a gond? :(

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#7021) Fecogame válasza szimcsi (#7018) üzenetére


Fecogame
veterán

Inkább itt tedd fel a kérdést

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7022) Fecogame válasza Storms (#7020) üzenetére


Fecogame
veterán

Nézz körül a beállításaidnál, konkrétan azt, hogy a legfrissebbet hozza-e legelőre. :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7023) Girondins


Girondins
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy msn-en amikor beakarom kapcsolni a webkamerám csak a videóhívást írja ki. A webkamerás kép küldését nem.

Ez géphiba vagy a kamerával van probléma? A webkamera amúgy beépített és XP-n még jól működött. Most Windows 7-em van, egy ideig jó volt, de 1 hete már nem... Minden más programban jól működik és még videóhívás közbe is jó.

Mi lehet a probléma? Előre is köszönöm a segítséget!

(#7024) Storms válasza Fecogame (#7022) üzenetére


Storms
őstag

Húú, és tényleg ott volt elállitva , nagyon köszi!!! :R pedig nem nyúltam semmihez

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#7025) G4ga


G4ga
őstag

Sziasztok!

Egy nagyon láma kérdésem lenne.
Adott Windows 7, Ati 4890.
Az egerem kimegy a képernyö jobb illetve also oldalán a képböl.
Mit kell ilyenkor csinálni?

Tegnap probálkoztam össze kötni a Tv-vel, sikerült is, ma széthuztam és nem javult meg.
Csak egy megjelnitö van már , a monitor.

Segitségeteket elöre is köszönöm!

(#7026) RootRulez válasza G4ga (#7025) üzenetére


RootRulez
félisten

Windows bill-t tartsd nyomva és mellette nyomkodd a "P"-t és akkor válaszd ki a "csak számítógép"-et!

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#7027) Fecogame válasza Girondins (#7023) üzenetére


Fecogame
veterán

Eszközök --> Hangos és videó beállítás-nál jó?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7028) Tibi98 válasza Lenry (#6973) üzenetére


Tibi98
tag

Mert az íróasztalom elég messze van a tv asztaltól, ahol az erősítő is van, és a hangkártya jeleit elég drága lenne ilyen messzire vinni (60-80k), a jelentős minőségromlásról nem is beszélve.

(#7029) G4ga válasza RootRulez (#7026) üzenetére


G4ga
őstag

Megprobáltam, még igy is kimegy... :(

(#7030) Girondins válasza Fecogame (#7027) üzenetére


Girondins
csendes tag

Jó, egyszerűen nem tudom mi lehet a baja, de már nagyon idegesítő... :O

(#7031) makraipeter1


makraipeter1
tag

Helló mindenkinek!
Ebben tudna valaki segíteni?

(#7032) Ptech


Ptech
őstag

Üdv.

Adott két gép, az egyik gép HDD-je úgy határozott, hogy ő most meghal. Egy Ubuntu Live CD-vel próbálkozomm hogy legalább használható legyen valamire addig is, amíg új vinyó lesz. A gond az, hogy nem tudok vele a netre csatlakozni. Semmi gond se az Ubival, se mással, egészen egyszerűen elfelejtettem a jelszót. Felírtam valhova, persze jól el lett rakva, hogy meglegyen.
Ezen a másik gépen viszont nem kéri be csatlakozáskor.
A kérdés tehát az, hogy:

Hogy tudom WinXP-n egy hálózati kapcsolat elmentett jelszavát kideríteni?

(#7033) cigam válasza Ptech (#7032) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Rajta van a szerződésen, vagy beballagsz a szolgáltatódhoz, és kérsz egy új jelszót.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7035) Ptech válasza cigam (#7033) üzenetére


Ptech
őstag

Ja, szerződésnek csak az a felét találom, ami csak a megrendelés, semmi konkrétum rajta. Asszem kénytelen leszek felhívni őket.

(#7036) Songo válasza Jarod1 (#6987) üzenetére


Songo
senior tag

Énis erre gyanakszom már néhány hete de ezesetben mittudok csinálni? megbontsam a kábelt és küldjek neki külső tápról 5v-ot? vagy tudtok mondani egy I5höz való lapot aminek stabilabb erősebb az USB fesze?

(#7037) Dufy


Dufy
csendes tag

Sziasztok! Egy gyors és kicsit buta kérdésem lenne! Rendeltem egy laptopot csütörtökön, már a DHL-nél volt másnap, de ugye jött a hétvége! Most néztem meg az állapotát és 6:38-kor érkezett meg a kiszolgáltatási részleghez. Ki fogja akkor hozni ma?

Üdv, Dávid :)

(#7038) mezis válasza Ptech (#7032) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!
Az utolsó két CHIP magazin egyikében mintha pont ilyen célra ajánlottak volna programot.

mezis

(#7039) Dufy válasza Dufy (#7037) üzenetére


Dufy
csendes tag

Közben felhívtam őket és ma hozzák is! Juppi

(#7040) jfehervari


jfehervari
tag

Üdv!

Az a gondom Windows 7 64bit, friss telepítés you tube nézésekor nem tudom megnézni azt írja frissiteni kel a flash playert de felugro ablakban ki is jön rákatintok és semmi mindig vissza adja hogy frístsem mi lehet a gond?

(#7041) RootRulez válasza jfehervari (#7040) üzenetére


RootRulez
félisten

Frissítsd manuálisan!

megint össze lettek kuszálva a gombok a hozzászólás szerkesztésnél... :N

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#7042) Dufy


Dufy
csendes tag

Ha valaki tudna segíteni win7 telepítésében legyen szíves írjon és felveszem vele a kapcsolatot! Nem akarok semmit elszúrni, de beraktam a lemezt (freedosos notebook, most hozta a futár) és azt írja, hogy nem lehet telepíteni a windowst, mert a partíció ( 2 van elsőn FD_BETA másodikon EXPRESSGATE) nem NTFS formátumú! Ha rámegyek, hogy formázás rákérdez, hogy biztos?, mert olyan dolgok lehetnek rajta, amik a rendszer helyreállításához szükségesek vagy fontos szoftverek a gyártótól... nem merem igy leformázni, enélkül viszont szerintem nem engedi.

(#7043) jfehervari válasza RootRulez (#7041) üzenetére


jfehervari
tag

ugy sem engedi.

(#7044) moha21 válasza Dufy (#7042) üzenetére


moha21
addikt

Hát NTFS fájlrendszer kell neki. Ha nincs sok adat rajta akkor no problem, ha valamit menteni akarsz hiren boot cd/dvd és particion magic.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#7045) VectorworksH


VectorworksH
tag

Adott egy Macintosh G4, 10.4.3.Oprendszerrel.

Szeretném az összes vinyót leformázni és egy szűz Systemet felrakni rá.

Leszedtem egy Snow Leopard-ot, de sem a boot-olásnál nem látja Sysnek, se simán a DVD-ről való installáláskor semmit se akar, illetve ezt írja ki : Cannot use the Application : Install Mac Osx with this version of Mac Os.

Mitet csináljak? :)

A DVD-n a system egy darab Install Mac Os X file.......

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#7046) Lenry válasza Dufy (#7042) üzenetére


Lenry
félisten

gondolom új a gép.
formázd le a p*csába, a szükséges drivereket úgyis letölti majd netről, más meg úgysincs a gépen.

(#7045) VectorworksH a Snow Leo-t, csak Intel alapú Mac-re lehet telepíteni, a G4 még PowerPC alapú.

mod: a 10.5 még PowerPC-s is, de legalább 867MHz-es proci és 512MB RAM legyen a gépben

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7047) VectorworksH válasza Lenry (#7046) üzenetére


VectorworksH
tag

Ó Bazzzz.........ez eszembe se jutott.....édes istenem....:)) THX!

Melyik a legutolsó Power-es System?

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#7048) VectorworksH válasza Lenry (#7046) üzenetére


VectorworksH
tag

THX!!

1,2 GHZ-es és 2 gb RAM van benne.

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#7049) jfehervari válasza RootRulez (#7041) üzenetére


jfehervari
tag

Az activeX-el van valami gon azt írja.

(#7050) jfehervari válasza RootRulez (#7041) üzenetére


jfehervari
tag

az activeX-et hogy tudom törőlni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.