Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30801) pr1mzejEE válasza Phvhun (#30800) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Itt van kettő db kép:
[link]
[link]

Szomorú nap volt :(

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#30802) F34R


F34R
nagyúr

Sziasztok nem tudja valaki közületek mi a fájlkorlát a CloudApp-n ? esetleg olyan mint a Dropbox ?

(#30803) Spin


Spin
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy olyan procit ami maradéktalanul kitudna hajtani egy 5770-es karit?A max felbontásom egyelőre 1280*1024.Elsősorban LGA 775-ös tokozás érdekelne mivel ilyen a lapom.

Köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv,Spin!

(#30804) Snowy_owl válasza Phvhun (#30800) üzenetére


Snowy_owl
őstag

én emlékszem, még általános suliba jártam,
és épp kint voltam az utcán és hirtelen minden narancssárga lett. :D nagyon durva volt. Viszont pontosan nem tudom mikor volt.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#30805) Snowy_owl válasza pr1mzejEE (#30801) üzenetére


Snowy_owl
őstag

miért volt szomorú nap?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#30806) AthlonXP válasza Spin (#30803) üzenetére


AthlonXP
őstag

E8400/8500 elég hozzá, LGA775-ben.

(#30807) Spin válasza AthlonXP (#30806) üzenetére


Spin
tag

Értem!
Egy PH-s tesztben olvastam,h ilyen szintű vga-hoz elég lenne egy i3 530-as.Viszont most néztem egy tesztet,és gyakorlatilag azzal semmivel sem lennék előrébb(mármint játékokban).Akkor ha ez megfelelő hozzá,akkor hagyom ezt,legfeljebb még húzok rajta kicsit.

Köszi! ;)

Üdv,Spin!

(#30808) pityu0204


pityu0204
csendes tag

Sziasztok!

Új vagyok nem biztos, hogy jó helyre írtam-bocsi-
GYORS segítség kéne: nem rég vettem 1 dps ebook e700-ast! és most nem akar bekapcsolni illetve villog a kijelzője de nem reagál semmire!
Mit tudnék még csinálni/mit ajánlotok?

ELŐRE IS KÖSZI!!!!!!!!

(#30809) Badb0y


Badb0y
addikt

Nem találtam olyan topikot ami generálban foglalkozik hibákkal, de az RSS-sel probléma van. Rossz linkre mutatnak a hírek. Firefoxban ugye ha feliratkozol RSS-re a könyvjelzőknél folyamatosan frissíti. Most rosszak a linkek mivel pl ilyenre akar mutatni:

http://mobilarena.huhttp//mobilarena.hu/hir/galaxy_blog_super_amoled_plus.html

Ehelyett:
http//mobilarena.hu/hir/galaxy_blog_super_amoled_plus.html

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#30810) Воланд válasza Badb0y (#30809) üzenetére


Воланд
titán

Bugok a RIOS R5 PH! motorban

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30811) Highground


Highground
aktív tag

Sziasztok! Nem vagyok otthon a 3d-s monitorok világában,egy olyan kérdésem lenne,hogy az ACER GD245HQ 3d-s monitorhoz ugye kell még nvidiás 3d szemüveg is? Valamint ha nvidiás a szemüveg, akkor az én Sapphire Radeon 5770-esem jó ehhez a 3d cucchoz?
Köszönöm a válaszotokat!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#30812) Воланд válasza Highground (#30811) üzenetére


Воланд
titán

Nvidia 3D Vision

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30813) Highground válasza Воланд (#30812) üzenetére


Highground
aktív tag

óóó hát akkor ez egy kész vagyon lenne :DDD 70+40+40=150 alaphangon :DDD :Y
Azt hiszem ezt nem nekem találták ki :DD

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#30814) Realradical válasza pityu0204 (#30808) üzenetére


Realradical
őstag

Vidd vissza, ne kezd el buherálni szerintem. Töltőn nézed ugye?

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#30815) Puma K


Puma K
veterán

Hali!

Rám írt az irodalomtanárom, hogy nem-e tudom, hogy egy jelszóval levédett gépre, hogy lehet belépni, mert Ő elfelejtette a jelszavát...

Van valakinek valami tippje?

Üdv
Puma

Ja és még annyi, hogy XP van a gépén.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#30816) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Nem tudjátok, hogy egy Dell Precision 390 házba bele lehet tenni egy normál ATX tápot? Sajnos ami képeket találtam róla, azokon nem teljesen egyértelmű.

Egyáltalán - ha valakinek van vele tapasztalata - elbír egy nagyobb vidkarit? (GTX280 lenne a "nagy") Itt főként a szellőzéstől tartok.

A gép sajnos nincs a közelemben, és ha lehet nem is utaztatnám ide feleslegesen...

Előre is kösz! :R

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#30817) Puma K válasza Puma K (#30815) üzenetére


Puma K
veterán

Megoldottuk! Éljen az internet! :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#30818) Qru válasza PhoenixK (#30816) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha jól tudom befér a normál ATX-es táp abba is.

GTX 280-al meg nem lesz gond tutira, a ref hűtősök hátrafelé szellőznek, tehát a meleget kifújja a házból.

#nincsbennetarcsi

(#30819) lalimano válasza Puma K (#30815) üzenetére


lalimano
tag

Csökkentett módban próbálja meg (néha van egy alapértelmezett jelszónélküli rendszergazda)
Ha ez nem jön be, akkor LiveCD-ről adatmentés, majd xp újratelepítés :)

Keresek használt CCFL/UV/Neon csövet inverter nélkül

(#30820) nemeth81 válasza Qru (#30818) üzenetére


nemeth81
csendes tag

sziasztok,

tényleg bele lehet tenni normál atx tápot átalakítás nélkül ?

egyáltalán szükség van a gtx280 mellé új tápra? 375W táp gondolom kevéske lenne neki...

500w az ajánlás.... Van tapasztalata valakinek erről?

köszi

(#30821) hekkerman


hekkerman
tag

Csáó

Már feltettem a vga-s topicban, de egy választ kaptam csak, szóval itt is megkérdeztem, szerintetek a mai árakon gtx 460 1gb vagy 5850? Inkbb újba gondolkozok.
Aquán van 39-ért van 5850 twin frozr II de a gtx 460 drágább sajna.
Bármelyiket is választom, simán tuningolom, szóval az nem akadály. :)

Vagy inkább aprón valami olcsóbb gtx és tuning. bár a garanciára allergiás vagyok, inkább a nevemre legyen kiállítva, mint valakin keresztül :)

Előre is köszi

(#30822) hekkerman válasza nemeth81 (#30820) üzenetére


hekkerman
tag

Csak a tápra tudok válaszolni, én 400W-os chieftec-kel használtam gtx 260-at és nem sírt, bár eléggé felpörgött a ventije :DDD Attól függ, szerintem egy márkás 375-ös elvinné, persze ha nincs tuning, és kevés más hw van a gépbe

(#30823) Realradical válasza lalimano (#30819) üzenetére


Realradical
őstag

Különféle live cd-kel lehet Win passwordot is resetelni, nem kell ide reinstall :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#30824) jozsi252


jozsi252
veterán

sziasztok

A következő lenne a kérdésem, van egy adott dolog amit töltök netről, ennek a mérete 10 gb fölött van, namost nekem a kliensem amivel töltöm le kiírja hogy a lemez megtelt 100% és a letöltési sebesség 10 kilobájt-ra lemegy, vagy az alá.

1 winyó van a gépemben c meghajtó ugye a rendszer nekem d meg tárolásra van. Szóval a D-re töltöm a dolgokat, a kliens azért írja ki hogy lemez megtelt, mivel a lapozófájl mérete kicsi. Mi határozza meg hogy a virtuális memória azaz lapozófájl mennyit használ egy adott programból?

Tehát ha töltök egy 10 gb os filet akkor 10 gb-ot használna fel? bár ezt nemhinném. Viszont kisebb letöltésekkel nincsen gondom pár gigásakra értem, csak a nagyokkal van.

Illetve hány gb-ot adjak meg a lapozófájlnak hogy ne legyen ilyen gondom szerintetek? vagy ezt kellene nekem elmagyarázni igazából hogy mi határozza meg hogy a lapozófájlnak hány gb kell a winyómból?

iPhone 13 Pro Max

(#30825) haly


haly
őstag

Helló!

Mostanában igen sokat sz@rakodott a gép. Amikor bekapcsolom mindig normál módú indítást kér, holott rendesen ki lett kapcsolva. A másik, hogy mikor ez a képernyő jön be, akkor jó egy-másfél centivel el van csúszva balra. Észrevettem még azt is, hogy a telítettséget mindig feltette maximumra, de amióta volt win frissítés úgy néz ki ez elmúlt.
A baj az, hogy ma dobott egy kékhalált. Meg is néztem bsv-al, és ezt adta:

(a képen a legfelső bejegyzés is piros, csak épp ráklikkeltem)
Szerintetek mi lehet a baja? Nemrég vettem új vga-t: 8600GS-->4850 512mb
Mindent amit tudtam letöröltem, drivert is kézileg, és még a maradékokat is a c, illetve d meghajtóból. Egyedül az nvidia control panel maradt, amit sehogy sem tudok kitörölni, de nem is működik. Hogyan tudnám kitörölni?
Mi lehet a baj?

(#30826) AthlonXP válasza jozsi252 (#30824) üzenetére


AthlonXP
őstag

Sztm annyi virtuális ramot állíts be, amennyi fizikai ramod is van a gépben, de 2Gb-nál nem kell több, az mindenre elég.
Szóval, ha 1Gb ram van a gépben, akkor 1Gb lapozó fájl legyen, ha 2Gb van a gépben, akkor állíts be neki 2Gb-ot, ha 4+Gb ram van a gépben, akkor a lapozófájl mérete legyen max. 2Gb! És állíts be fix értéket a min.-max. lehetőségeknél, a 2 szám legyen egyforma, eltérő esetben a lapozófájlt a gép dinamikusan kezeli és ez egy kicsit lassítja a rendszert. SSD-nél nem valószínű, de akkor is legyen fix az érték, az nem árt.

(#30827) jozsi252 válasza AthlonXP (#30826) üzenetére


jozsi252
veterán

Értem köszönöm :R

Másik kérdés hogy lehet kezd haldokolni a winyóm, sata 2 illetve sata 3 as winyók között van sebességbeli érezhető különbség vagy nemnagyon lehet észrevenni?

iPhone 13 Pro Max

(#30828) PhoenixK válasza haly (#30825) üzenetére


PhoenixK
őstag

Hirtelen ezt találtam: [link]
Javaslom a driver sweeper-t, ha az nem jön be, akkor esetleg egy reinstall.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#30829) stm_ válasza jozsi252 (#30827) üzenetére


stm_
tag

Elméletben van különbség,gyakorlatilag semmit nem venni észre még..

(#30830) Rivaul


Rivaul
addikt

Üdv. Sürgős help kéne!

Vettem egy laptopot amire win7-et akartam rakni egyböl. De miért is ne linux volt rajta így a win7 mikor töröltem a particiókat soha többé nem is ismerte fel őket. Semmit nem tudok rá telepíteni se formázni se semmi. Partition M 8 :BAD WBR Partition table error #108 found üzenetet ad csak.
Mivel nincs másik sata itthon így a laptopon kéne megoldani. usb-röl bootolható particionálóval vagy mivel lehetne?
Kérlek segítsetek :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#30831) stm_ válasza Rivaul (#30830) üzenetére


stm_
tag

Valami ,linux telepítőt szerezz és azzal formázd le ntfs-re.

(#30832) fatal` válasza Rivaul (#30830) üzenetére


fatal`
titán

pL. Avval, vagy bármilyen linux telepítővel.

(#30833) tuvics13


tuvics13
csendes tag

Sziasztok. Tegnapi kérdésemre kapott válaszokat köszi, de van egy kis bibi. Hiába akarom megnyitni jegyzettömbbel, azt írja ki h használatban van - ez lehetséges? (csak az a másik programmal tudom átírni a log file-t?)

(#30834) veze válasza Rivaul (#30830) üzenetére


veze
őstag

gparted live on USB
ezzel bármilyen particiót tudsz létrehozni
ha lemezre kell kiirni olyan változatot is találsz az oldalon
[link]
bootolsz rola amikor a nylevet kéri beirod 13 és magyarul fog tudni

(#30835) Воланд válasza tuvics13 (#30833) üzenetére


Воланд
titán

Zárd be azt a programot, ami írja az adott log fájlt.

Gondolom tudod, hogy mi használja, nem?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30836) Realradical válasza tuvics13 (#30833) üzenetére


Realradical
őstag

Pontosan azt jelenti amit kiírt. Valami megnyitva tartja a fájlt ezért te nem tudod megnyitni. Zárd be az alkalmazást ami fogja. Ha nem tudnád mi használja a fájlt:[link]

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#30837) Rivaul válasza veze (#30834) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! Kipróbálom sorba őket :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#30838) dvd_R+


dvd_R+
őstag

sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy EP35C ds3r rev 2.1 alaplap és E8200 procit cseréljem e le eg i5 vagy i3 lap + procira ? megérie ? mert árban ahogy néztem kb egyszinten van ha eladom ezt a 2alkatrészt abból a pénzből simán veszek corei5-3 lap+ procit

érdemes e lecserélni ?

mennyivel lenne gyorsabb?

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#30839) dawncomputer


dawncomputer
tag

Sziasztok.

Jó, tudom, nem ide kellene, de van itt valaki, aki moderálhat? Megint felbukkant az oldalon egy régi csaló, akit ismét likvidálni kellene.

(#30840) dvd_R+


dvd_R+
őstag

[jelentsd a csalókat üzlet rontókat] itt probáld meg :R

[ Szerkesztve ]

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#30841) jozsi252 válasza dawncomputer (#30839) üzenetére


jozsi252
veterán

KATT

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#30842) Воланд válasza jozsi252 (#30841) üzenetére


Воланд
titán

Az általad linkelt topic címében benne van, hogy Az apróhirdetésekkel kapcsolatos kéréseknek külön topic nyílt!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30843) dawncomputer


dawncomputer
tag

Köszönöm mindkettőtöknek. :R

(#30844) jozsi252 válasza Воланд (#30842) üzenetére


jozsi252
veterán

Hopp sry későn vettem észre, aprósat akartam csak mind a 2 fül megvolt nyitva aztán rosszat illesztettem be. :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#30845) dvd_R+


dvd_R+
őstag

erre valaki vmit ?:D [link]

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#30846) Воланд válasza dvd_R+ (#30838) üzenetére


Воланд
titán

Melyik i5-i3?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30847) dvd_R+


dvd_R+
őstag

mondjuk i3

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#30848) haly válasza PhoenixK (#30828) üzenetére


haly
őstag

Szóval vidkari driver? Az a baj nem tudom újratenni, mert OEM és momentán nincsen semmi win cd-m, csak egy cd kulcs van rácsapva a gép oldalára. A driver sweepert kipróbálom.

(#30849) lalimano válasza dvd_R+ (#30838) üzenetére


lalimano
tag

Itt tudsz nézni pár tesztet (figyelj arra, hogy néhol a lower is better = az alacsonyabb jobb)
Egyébként én személy szerint lecserélném egy i5-ös Sandy-re (az 1155-ös tokozású lapokba később betehetők majd az Ivy Bridges procik is---> fejleszthető, ráadásul kevesebbet is fogyaszt, viszon a k jelzés nélküli procikat nem tudod tuningolni)
+ Még a RAM-okat is cserélném, ha DDRII-esek (az árukból kijön a DDR3-as)
Esetleg kérdezz be itt (bár lehet, hogy jobb, ha off-ba teszed)

Keresek használt CCFL/UV/Neon csövet inverter nélkül

(#30850) lacika8006


lacika8006
tag

Sziasztok!
Apósomnak van egy P4-ese, 2,66 cpu 1 giga ram gigabyte lap plg-rh.

Az a probléma vele hogy folyamatosan emeli a venti fordulatszámát, és 45 perc után már nagyon zúg.

Ma bekapcsoltam a gépet a biosban kiirta , 38-39 fok, az everest ugyanezt.
rendszer stabilitás teszt 20 percig és csak 50 fokos volt a végén. 2600-2700 rpm.-nél

Visszament a hőmérséklet 40 fokra, de kb 2 percenként terheletlen állapotban emeli a processzor cooler fordulatszámán 50-100-asával.
Most most 3750 rpm, és 42 fok.

Van erre valamilyen progi ami blokkolja a venti fordulatszámát (egyébként gyári intel 4 tűs)?

Ha el kellene vágni valamelyik kábelt sem probléma, csak legyen halk. (normál 2500 környékén)

Most ugy nézem megállt a hőmérséklet, 3850-3924. De zavaróan hangos....-

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.