Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27001) fatal` válasza SE6AL (#26994) üzenetére


fatal`
titán

El kellett volna távolítanod a régi alaplaphoz való cuccokat az eszközkezelőből + chipset driver meg ilyesmi) mielőtt kicserélted az alaplapot. Ez így winreinstall.

(#27002) fatal` válasza xKacsax (#27000) üzenetére


fatal`
titán

Memtest volt?

(#27003) xKacsax válasza Raynbow74 (#26999) üzenetére


xKacsax
aktív tag

Videó kártya driver friss ? directX friss ? ha igen akkor szerintem nézd meg a vinyót, procit. Volt már hasonló gondom nekem is.

Verba volant, scripta manent.

(#27004) xKacsax válasza fatal` (#27002) üzenetére


xKacsax
aktív tag

Volt és nem mutat semmit, illetve 3 memória karival is néztem de mindig ugyan az. :(

Verba volant, scripta manent.

(#27005) jozsi0104


jozsi0104
tag

Sziasztok!
A freemail-on MAILER DAEMON kaptam üzenetet véletlenül megnyitottam és mindenféle zagyvaságot irt!
Remélem nem valani virust kaptam el?
Irjatok!!!

Kérdezz! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

(#27006) falaci2002 válasza fatal` (#26964) üzenetére


falaci2002
tag

Köszi!

Sajnos én sem értem miért van letiltva. :F

(#27007) fatal` válasza falaci2002 (#27006) üzenetére


fatal`
titán

Ezt sajnos nem tudom. :F

(#27008) fatal` válasza jozsi0104 (#27005) üzenetére


fatal`
titán

Nem, Mailer Daemon akkor jön ha nem ment ki egy üzeneted vagy ilyesmi. Meg ha spammelsz a fiókod, de rossz címre, vagy egyéb hibáknál. Mondjuk ha levelezőklienst használsz és vírusod van akkor lehet hogy spammelsz, de azért már biztosan ugatott volna az internetszolgáltatód úgyhogy ez nem valószínű.

(#27009) jozsi0104 válasza fatal` (#27008) üzenetére


jozsi0104
tag

Köszi :R

Kérdezz! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

(#27010) nyunyu válasza kiralytom (#26915) üzenetére


nyunyu
félisten

Mivel Pesten még van AB Info írtam nekik 2 levelet, hogy mi a problémám a vásárlás minden adatával, de nem válaszoltak 2 mail után se egy hét alatt!

Hoooool?

APEH altal kifogott Kekhal helyere koltozott BirdPC-bol+Alien Computers-bol lett AB Informatika tavaly nevet valtott, most eppen NC Computer Kft neven fut, ami szokas szerint nem jogutodja egyik elod cegnek sem...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#27011) ludsimon válasza ludsimon (#26969) üzenetére


ludsimon
veterán

UP!

undefined

(#27012) fatal` válasza ludsimon (#27011) üzenetére


fatal`
titán

A Milyen billentyűzetet vegyek? topicban próbáltad?:)

(#27013) weedoor


weedoor
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám volna, hogy a tegnapi nap óta a PC rövid és gyakori időközönként kék halált szenved, általában bccode 50 és bccode 24 es hibaüzenettel ( van amikor mást ír ki).
MEmóriákat kivettem megcseréltem, windowst újraraktam, de semmi változás...internetes fórumokon utána olvastam, de semmi specifikusat nem találtam..általában driver problémákra gyanakodnak a hozzáértők.

Gigabyte p55 Ud3 alaplapom, egy i7es intel proci, 2x2 Gb OCZ 1333 mHz-es RAM és egy nvidia GTX 460 as VGa kártya van a házban.
A rendszer 64 bites windows 7 ultimate.

Ha bármelyikőtöknek van valami ötlete, esetleg tud segíteni , azt nagyon szépen megköszönném...fontos volna.

Köszönöm szépen
Üdvözlettel: Vidor

(#27014) fatal` válasza weedoor (#27013) üzenetére


fatal`
titán

Legalább a 0x-es hibakód kellene (nem a zárójelben lévők), hogy könnyebb legyen elindulni. Esetleg bluescreenview-val utána tudsz nézni mikr voltak ezek és a googleval rákeresni. :)

(#27015) weedoor


weedoor
csendes tag

Köszönöm a gyors reakciót!

Az általam leírt kódok a

0x00000050
0x00000024

továbbá a

0x0000007f
0x0000007e

Van valami ötlet, hogy mit csináljak? Esetleg mit tegyek azokkal a file-okkal amit a bluescreenview pirossal kiemel?

(#27016) fatal` válasza weedoor (#27015) üzenetére


fatal`
titán

Link
Link 2
Link 3

Az első kettő alapján valamilyen kártevő.

(#27017) weedoor


weedoor
csendes tag

Bluescreenviewer azt mondja, hogy mindegyik halálnál az ntoskrnl.exe fájl van benne a dologban. Elmondanád, hogy jelent ez nekem valamit? Ki tudom javítani magam, esetleg forduljak szakértőhöz?

(#27018) fatal` válasza weedoor (#27017) üzenetére


fatal`
titán

Ha nincs kártevőd, akkor hibás driver vagy hardver okozza, az pedig, ha nincs kedved nyomozgatni, hogy micsoda, akkor ha nem túl drága (Esetleg ismerős ingyen), akkor fordulj szakemberhez.

(#27019) weedoor válasza fatal` (#27018) üzenetére


weedoor
csendes tag

Végigbogarásztam a linkeket amit küldtél, de nem találtam olyan kártevőket a gépen...

(#27020) spidermen197


spidermen197
csendes tag

üdv nem tudom jol helyen kérdezek e de megteszem

van egy MSI 770-G45 lapom am3 as

kérdésem viszi e ezt a cpu-t:Típus AMD Sempron
Magok száma 1 magos
Processzor foglalat AMD Socket AM2
Processzor órajel 1800 Mhz
Gyártási technológia 90 nm
Busz sebesség 800 Mhz
Fogyasztás 62 W
Cache

L2 cache 128 Kbyte

köszönöm előre is a választ ha lehet privátba is mert azt megtalálom

üdv joci

szerelem a gépem nem tudom mikor leszek

(#27021) weedoor válasza fatal` (#27018) üzenetére


weedoor
csendes tag

Futtattam egy memotest-et , és hat kör után több, mint 300 ezer hibát vélt felfedezni...
Ilyenkor mi a teendő? Garancia felhasználható, vagy kuka?

(#27022) Újoncka válasza spidermen197 (#27020) üzenetére


Újoncka
tag

MSI 770-G45 CPU támogatás lista!

Valószínűleg nem támogatja !

[ Szerkesztve ]

(#27023) Vigilante


Vigilante
őstag

Adott az aláírásomban lévő rendszer (HT: OFF) 2órás prime is megy rajta!

Még a furmark - prime együtt is! Problémám következő: Crysis 2 demo, Fear 2 és Star Wars TFU 2 ez 3 game amikor lépnék be egyszerűen lekapcsolja a gépemet, a Crysis 2 demo-jával odáig eljutottam, hogy ha vissza veszem a tuningot elindul, de utánna, már a következő indításnál már teljesen alapon (2,66GHz-en) is lekapcsolja a gépemet!A Trackmania Nations meg elindul játszom vele, és mondjuk jön egy új pálya bumm lekapcsolja a gépet! és a vicc, hogy pl a star wars meg a fear 2 ugyan ezzel a rendszerrel, ugyan ezzel a táppal ment már jó pár órát (a tápot vadi újonnan vettem kb 1 hónapja) a speciális rendszerbeállításoknál kilőttem, az ujraindítást probléma esetén, de így is meg történik ezeknél a gameknél a reset! A vicc az, hogy a GRID, Bad Company 2, Singularity, Homefront, Metro 2033, Unreal Tournamnet 3 és a Counter Strike Source több óra játék után se produkál ilyet egyszer se! Egyszerűen tanácstalan vagyok, hogy mi a fene lehet! Sőt a metro 2033-ban a depot részt (ami eddig minden gyengébb tápot ami bírta a furmarkot meg a crysis-t is a GTX285 SLI-vel ott azok is képesek voltak lekapcsolni) ezzel a 800W-os FSP táppal kb 30x szor lefuttattam semmi újraindulás, a tápból meg még langyosnak se nevezhető levegő jött csak! A Furmark+Prime95-nél egyszerre volt egyedűl, hogy már azért melegebb levegőt fújt ki azért! :) Többen mondták, hogy lehet a RAM-jaim a ludasok elképzelhető ez? igaz most nincs kéznél másik ddr3-as memó 1 modullal is kipróbáltam a Crysis 2 demot persze, hogy lekapcsolt... Ha valaki tudna valami magyarázatot erre megköszönném! :R

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#27024) djbahool


djbahool
senior tag

Sziasztok!

Tudtok javasolni egy olyan progit amivel a wifi routerhez kapcsolódott wlan eszközök kapcsoolódási tipusát (b/g/n) tudom megnézni?
(TPlink router felületén nem találtam ilyet)

(#27025) PhoenixK válasza weedoor (#27021) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ha van rá garancia, akkor élj vele!

De előtte azért egy pár dolog:
- egy másik gépben kipróbálnám, hogy jó-e, esetleg a te gépedben más RAM-okat.
- egyesével végigtesztelni a memóriáidat, a többit addig kivenni a gépből

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#27026) Lompos48 válasza djbahool (#27024) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Talán a PC wireless konfigurációjánál keresd:

(#27027) Phvhun válasza Vigilante (#27023) üzenetére


Phvhun
őstag

Nekem ugyanez volt a helyzet q3 engine-s játékokkal. ( codok, meg q3 )
Ezeknél pár perc játék után véletlenszerűen resetelt a gép.
Mass effect, meg meg metro2033 ment akármeddig.
Volt cserélve táp, az nem oldotta meg, de már nem derült ki mi lehetett,
mert amugyis el akartam adni már a gépet.

Van rá esély hogy szoftveres gond.
Ha most 64biten vagy, tegyél próbára 32bites oprendszert, és forditva,
ha win7en vagy akkor xp, és forditva.

Driver frissités gondolom megvolt..

(#27028) fatal` válasza weedoor (#27021) üzenetére


fatal`
titán

Garancia felhasználható, cseréltesd ki a memóriákat. Esetleg, ha időd engedi teszteld egyesével és ha csak az egyik rossz, akkor csak azt cseréltesd. :)

(#27029) fatal` válasza Vigilante (#27023) üzenetére


fatal`
titán

RAM hiba simán lehetséges, memtest mit mond?

(#27030) Phvhun válasza fatal` (#27029) üzenetére


Phvhun
őstag

De miért ?
A csészorsz sokkal jobban megpörgeti a ramot, és a metro sokkal nagyobb részét használja, mint pl mondjuk egy fear2.

Épphogy forditva kéne legyen, fear2 megy, többi nem.

Nálamis ugyanez volt a helyzet, cod2 alig használ valami ramot a metrohoz képest, és ramok tuti jók voltak, mégse ment.

(#27031) Sátán44


Sátán44
addikt

Most nézegettem a youtube-os videókat és ezt csinálja a gépem:
Mitől lehet? A Codec-em mondta fel a szolgálatot?

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#27032) Phvhun válasza Phvhun (#27030) üzenetére


Phvhun
őstag

Kevertem a fear1-et a 2-vel, annak már tényleg nagy a gépigénye, akkor ez a rész kilőve.

(#27033) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Üdv!Ne haragudjatok hogy itt kérdezem meg de máshol nem tudom!Az a problémám ha vmit kiirok facebookon akk az msn-is megjelenik a nevem után!Ha pedig msnen írok ki vmit akkor az facebookon is kiirja!!Mitől van ez?Mit lehet ellene tenni?

Battletag: hojszi#2983

(#27034) Synthwave válasza Intel fan11 (#27033) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Össze van kötve a facebook profilod az MSN-nel. Tiltsd le.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#27035) Intel fan11 válasza Synthwave (#27034) üzenetére


Intel fan11
őstag

Ezt hol tudom megtenni?

Battletag: hojszi#2983

(#27036) gyakor


gyakor
csendes tag

sziasztok! szeretnék venni egy új laptopot és a hp rossignolt (http://on.fb.me/g9pmTm) ajánlották többen. tudtok esetleg bármi hasznos infot mondani róla? mennyire megbízható? előre is köszi, kata

(#27037) Újoncka válasza Sátán44 (#27031) üzenetére


Újoncka
tag

CODEC nem hiszem mivel nekem youtube semmi codecel müxik!
Csak flashlejátszó kell hozzá codecet tudomásom szerint nem használ mivel FLV videókat olvas amihez csak a flash lejátszó kell! Egyébként nem tudok mit mondani ilyennel még nem találkoztam! Esetleg teszteld a videókártyád rakj fel új codec packot bár kötvehiszem hogy a codec megoldaná!

(#27038) Újoncka válasza gyakor (#27036) üzenetére


Újoncka
tag

Milyen lapotopot vegyek topikban sokkal okosabb embereket találsz akik erre vannak ráállva!
PL : SpyDuck kolléga ő ezzel is foglalkozik mert laptopboltban melózik! Az ő hozzáértésére tanácsára nyugodtan támaszkodhatsz SZVSZ

(#27039) fatal` válasza Intel fan11 (#27033) üzenetére


fatal`
titán

Összekötötted a két profilt. Tiltsd le.

(#27040) manoarc


manoarc
senior tag

Halihó!

LCD TV-t szeretnék falra rögzíteni. (82cm a képátló)
Mivel a típushoz való konzolt nem találtam, ezért univerzálisban gondolkodom.
Érdemes drágábbat venni vagy teljesen mind 1 szerintetek?
Árban elég nagy a szórás.
:R

{。^◕‿◕^。}

(#27041) Újoncka válasza manoarc (#27040) üzenetére


Újoncka
tag

Azt kell nézned hogy mennyire stabil a rögzítése! Semmiféleképpen ne vegyél olcsó sz@rt!
Mert nekem van itthon egy 82-es LG-m nem kaptam hozzá konzolt amivel rögzíthetném vettem egy általam jónak vélt olcsó rögzítőt! Ami egyszer csak megadta magát és a TV leesett a falról! szerencsére a kanapéra! de mi van ha a földön landol?

Lényeg hogy stabil rögzítést biztosítson!

(#27042) moha21 válasza Sátán44 (#27031) üzenetére


moha21
addikt

Nézd meg ha a flash playerben leveszed a hardveres gyorsítást akkor is csinálja -e? Ha igen akkor sajna a flash player.. nekem az volt.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#27043) manoarc válasza Újoncka (#27041) üzenetére


manoarc
senior tag

uh ez durva köszöntem :R

{。^◕‿◕^。}

(#27044) koshmar


koshmar
őstag

Tudtok mondani olyan programokat, amivel a gépet lehet "tisztogatni"?
Jelenleg CCCleaner és az AWC van fent.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#27045) manoarc válasza koshmar (#27044) üzenetére


manoarc
senior tag

ashampoo win optimizer 5

{。^◕‿◕^。}

(#27046) koshmar válasza manoarc (#27045) üzenetére


koshmar
őstag

Köszi, fel is rakom! :R

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#27047) Воланд válasza koshmar (#27046) üzenetére


Воланд
titán

Inkább ne.
Nem kell mindenféle szemetet telepíteni, plusz a következő mappák tartalmát lehet manuálisan törölni:
c:\users\felhasználóneved\Appdata\Local\Temp\
c:\Windows\Temp\
c:\Windows\SoftwareDistribution\Downloads\

Amúgy meg a ccleaner bőven elég.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#27048) Intel fan11 válasza fatal` (#27039) üzenetére


Intel fan11
őstag

de hol tudom letiltani?????

Battletag: hojszi#2983

(#27049) fatal` válasza Intel fan11 (#27048) üzenetére


fatal`
titán

Passz, én nem kapcsoltam be. Messenger beállításainál nézelődj, ha nem találod, akkor akár a facebookon is körülnézhetsz biztos ott is ki lehet kapcsolni.

(#27050) Воланд válasza Intel fan11 (#27048) üzenetére


Воланд
titán

Facebookba belépsz, aztán az alkalmazások közül kitörlöd az msn-t.

Meg asszem live.com-on az msn-es e-mail címeddel belépve is meg tudod ezt tenni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.