Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31501) fatal` válasza .bableWes (#31499) üzenetére


fatal`
titán

Reklamálj a szolgáltatódnál.

(#31502) Highground


Highground
aktív tag

Ugyanez chrome böngészőben: KATT
...hibátlan :F

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#31503) Highground válasza .bableWes (#31499) üzenetére


Highground
aktív tag

Szvsz tele vagy vírussal... legalábbis a tálcát elnézve :) a 2 felkiáltójel meg a piros pajzsos x,nem a windowshoz tartozik az tuti. Szerintem benyeltél vagy 3-4 vírust... talán a sárga felkiáltójel az igazi :D Ezek a felkiáltójelek szoktak lenni a fake vírusírtók amikkel igazából reklámozzák magukat a cuccok,aztán automatikusan feldobnak a "gyártó" honlapjára...

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#31504) fatal` válasza Highground (#31503) üzenetére


fatal`
titán

VGA problémád lesz, a WLMnek és az FFnek a felülete is használja gyorsításhoz. FF-t meg tudod oldani ideiglenesen a hardveres gyorsítás kikapcsolásával, a WLMre viszont nincs ilyesmi és nem is kéne mosottnak lennie a betűknek. Windows updatelve van?

(#31505) Tompo92


Tompo92
senior tag

Hali..
MSI AFTERBURNER használóktól egy egyszerű kérdés
A Settings / Fan-on belül van alul egy olyan, hogy "Fan speed update period (in milisecond)"
Annak az alap értékét valaki megmondaná?

(#31506) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv fórumtársak!

Volna egy olyan kérdésem, hozzátok, hogy a mai napon sikeresen letiltottak pár honlapot a céges gépeinken.
Érdekes, hogy mintha tartományokat tiltottak volna le, nem pedig konkrét honlapokat.

pl: a youtube pl müx, iwiw, myvip stb, de a facebook nem.
A .info-s oldalak meg egyáltalán nem jönnek be.

Valakinek sok ideje volt ezt megcsinálni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#31507) sklopp válasza Sk8erPeter (#31473) üzenetére


sklopp
őstag

Az a kábel amit vettél az Iponnál, tartalmazza az elektronikát is, vagy csak feltételezed? Mert anélkül nem kóser a dolog, csak simán összekötve a lábakat nem lesz jó. Ha biztosan, akkor a próbához mindenképp 50 Hz és interlaced beállítás kell, különben tényleg elfüstölhet a TV, a felbontással lehet kísérletezni, mondjuk elsőre 640x480, ha van kép, lehet a 720x576. Próba szerencse...

(#31508) scream


scream
veterán

Sziasztok!

Ez valószínűleg nagyon off lesz, de nem találtam róla információt sehol sem ... :B

A milleniumi 2000 Ft-ost elfogadják mindenhol ,mint rendes fizetőeszközt ? :F

(#31509) stm_ válasza scream (#31508) üzenetére


stm_
tag

Úgy tudom elfogadják kereskedelmi forgalomban is.

Mondjuk érdemesebb pl postán váltani,fizetni vele...mint a sarki zöldségesnél.

Bár..inkább tartsd meg, vagy add el gyűjtőknek mert az eszményi értéke nyílván magasabb..

[ Szerkesztve ]

(#31510) fatal` válasza scream (#31508) üzenetére


fatal`
titán

El kell fogadniuk, hiszen forgalomban vannak a 2000ft-osok. Az ötszázasból is kétfajta van, mégis elfogadják mindkettőt.

(#31511) Highground válasza fatal` (#31504) üzenetére


Highground
aktív tag

Lehet,hogy rájöttem mi lehet a baj:
Az utóbbi időben többször összeomlott a firefox de nem tudtam miért. Namármost,egyik nap szintén megtette ezt a bizonyos összeomlást de akkor kiírta amit még nem: a "silverlight bővítmény összeomlott stb.,stb..."
Ez (szerintem) lehet az oka a wlm-nél tapasztalt homályosodásnak is,bár hozzáteszem,hogy kikapcsoltam a firefoxban az én általam nemrég bekapcsolt(mert ugyebár a hülyegyerek mit csinált:"há használjad a hardveres gyorsítást ha akarod... putty... pipa be.)
"hardveres gyorsítás használata ha lehet" nevű opciót és láss csodát a tűzróka már nem is homályosodik! Viszont a wlm-nél nem tudom kikapcsolni és ahhoz már tényleg nem is nyúltam hozzá! Akkor elképzelhető a microsoft silverlight hibája? :F
Az eddigi segítséget pedig köszönöm! :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#31512) Highground válasza Highground (#31511) üzenetére


Highground
aktív tag

Rosszul fogalmaztam: nem az egész firefox omlott össze "csak" bizonyos oldalak. Pl.: videómegosztók,meg valamiért a használtautó.hu-t azt nagyon utálja mostanában,van olyan,hogy 10x egymás után összeomlik,mondjuk akkor viszont az egész cakkunpakk...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#31513) fatal` válasza Highground (#31512) üzenetére


fatal`
titán

Használtautón az FF4et az egyik szarul megírt flash reklám omlasztja.

(#31514) daninet


daninet
veterán

Létezik, hogy notebook S/PDIF kimenete csak stereo hangot tud kiadni magából digitálisan?
Realtek ALC888s hangkártya.

Illetve ennek tükrében, hogyan kötnétek rá egy erősítőre 6 csatornás hangot? Vettem ebayről egy hangkártyát ami 6 csatornás és két toslink is van rajta, de az is csak stereo üzemmódban működik, átvált az erősítő automatikusan.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#31515) saskaa


saskaa
tag

üdv,
hogyan tudnék külső vinyóra boot szektort létrehozni, win7-et kellene róla telepíteni de nem akar elindulni a telepítő, hiába másoltam rá a dvd tartalmát..ami ugye alapból bootol :F
ill. hogy mindegy milyen fájl rendszer van rajta?

A demokráciának többet kellene jelentenie annál, mint amikor két farkas és egy birka szavaz arról, mi legyen vacsorára.

(#31516) Sk8erPeter válasza sklopp (#31507) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nyilván csak feltételezni tudom, hogy tartalmazza az elektronikát, amíg szét nem szedtem. De mivel kívülről legalábbis pont úgy néz ki, mint ahogy az általam korábban linkelt cikkekben kinéz a D-Sub oldalon lévő csatlakozófej, így mertem feltételezni, hogy hasonló felépítése lehet.

"Mert anélkül nem kóser a dolog, csak simán összekötve a lábakat nem lesz jó."
Persze, ezt én is így gondolom - de különben miért neveznék VGA-ról Scart-ra átalakítónak a boltban? Ha csak simán össze van kötve, akkor nem alakít át Scartra tulajdonképpen.

Közben gondolkoztam, és még mindig nem értem ezt az elfüstölés dolgot. Mégis MI füstölne el? :F
Tényleg nem vágom, de ha ezt mondjátok, akkor a feltételezésnek csak van már valami oka...
Még egy dolgot nem értek: alapból a TV, amihez kötnénk, egy Sony TV, ami azért nem egy ősrégi csotrogány, bár nem is mai darab (és CRT), de állítólag 100 Hz-es képernyőfrissítésre képes a gyári adatok szerint.
Általános TV-zésnél 100 Hz-et is visz, oké, de akár ha Scart-ra is csatlakoztatok valamilyen eszközt, igazából mi jelentené ezt az 50 Hz-es korlátot? :F Mi miatt kellene visszavenni? Ezt a részt sem értem.
Azt még elfogadom, hogy a régi TV-k csak 50 Hz-et támogatnak, vagy esetleg akár újabb LCD-k is csak 60 Hz-ig bírják.
Szóval? :)

----------------------------------------------------------------------

(#31477) lalimano:
holnap lesz egy kis időm, amit erre tudok szánni, mindenképpen visszajelzek, hogy mi újság van, sikerült-e.
Az 50 Hz-es korlátra Te tudsz magyarázatot? :F
Ja, amúgy azért a "játékra bőven elég a 640x480, 50Hz" állításoddal nem egészen értek egyet... :DD Max. akkor, ha pasziánszról van szó. :P

-----------------------------------------------------------------------

(#31478) daa-raa:
Kár, pedig eléggé vágni szoktad ezeket a jelátvitellel, jelátalakítással kapcsolatos dolgokat. :(
Esetleg arra nem tudsz valami magyarázatot, hogy mégis mi a t×köm ez az 50 Hz-es korlát, meg az elfüstöléssel való ijesztgetés? :) Mármint hogy konkrétan van-e bármi alapja szerinted.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#31517) fatal` válasza saskaa (#31515) üzenetére


fatal`
titán

Másolással a boot információkat nem másolod. Próbáld meg a Windows-7-USB-DVD-Download-Toolt (Microsoft cucc), hátha pendrive helyett elfogadja az USB-s HDD-t is. Viszont így minden más adat el fog veszni a hddről.

(#31518) saskaa válasza fatal` (#31517) üzenetére


saskaa
tag

igen arra készültem h elveszik, lementettem mindent.
a fájlrendszer lényegtelen ebben az esetben? mert fat32-es de vhol azt mondták formázzam ntfs-re így most nemtudom.

A demokráciának többet kellene jelentenie annál, mint amikor két farkas és egy birka szavaz arról, mi legyen vacsorára.

(#31519) fatal` válasza saskaa (#31518) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem lényegtelen.

(#31520) Techno666


Techno666
csendes tag

Üdv! van egy Technoly Innovation hy-823-as kormány win7 x64-en az istenért se akarja felisemrni... felraktam már jónéhány driver...uacot is kikapcsoltam de semmi... :((( köszi előre is a válaszokat! :)

(#31521) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Valahogy meg lehet változtatni a regisztrációnál megadott nicknevet?

Let the Zone take me if I am.

(#31522) sgergi válasza kutga (#31521) üzenetére


sgergi
veterán

Nem.

(#31523) Robez88


Robez88
tag

Sziasztok!

Partíciók kezelésével van egy kis problémám. Win7 64bit-et használok, a C meghajtóm (rendszer) jelenleg 40 GB-os, de most vettem észre hogy a merevlemezemen (Samsung HD103SJ) van még 10 GB formázatlan szabad hely.

Szeretném megoldani, hogy ezt a 10 GB-ot a C meghajtóhoz fűzzem, kivitelezhető anélkül, hogy le kelljen törölnöm a C-tartalmát? (Windows telepítés alatt is próbáltam összefűzni, de jelen volt a 10 GB szabad hely, és amint töröltem a C-t, nem lett 50 GB szabad hely, csak 10+40...)

Válaszotokat előre is köszönöm! :R
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#31524) Pala


Pala
veterán

Sziasztok!

Egy weblap háttérzenéjét szeretném lementeni. Van erre valami program esetleg, amivel fel lehet venni minden hangot, amit a hangkártya éppen kiad magából? :)

(#31525) Realradical válasza Robez88 (#31523) üzenetére


Realradical
őstag

[link]
Én ezt használom eddig még nem vágott haza partíciót, nomeg a home edition az free is.

@Pala
Elvileg az oldal forrásában ott kéne lennie a wav/mp3-nak amit lejátszik. Ha netán mégsem akkor total recorder.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#31526) Pala válasza Realradical (#31525) üzenetére


Pala
veterán

Nagyon köszönöm! :R (Sajnos a forrást hiába túrtam át, nem találtam a fájl elérhetőségét)

(#31527) Koczka


Koczka
tag

Üdv.

Szerintetek van-e értelme felrakni egy 2,6Ghz-es celeron és 512MB ram-al rendelkező gépre a windows 7-et?
Olyan szempontból kérdezem hogy jobban vagy rosszából kezelné e az erőforrásokat? pl: több ramot több processzort enne-e a win7 mint az xp?

(#31528) fatal` válasza Koczka (#31527) üzenetére


fatal`
titán

Nagyon kevés a RAM, arra a gépre XP-t tegyél.

(#31529) macimeister


macimeister
aktív tag

Sziasztok!
Egy lemásolt windows particiónak utólag meg lehet nézni a registryét? A lemásolt alatt azt kell érteni, hogy az egész C meghajtó át lett másolva egy másik merevlemezre.

(#31530) batmab


batmab
senior tag

Üdv!

hogyan lehet egy quad proci 3 magos??mitől?ettől még ez mükszik, vagy most mi van? :R

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#31531) fatal` válasza batmab (#31530) üzenetére


fatal`
titán

Sehogy, Quad proci négymagos. Az AMDnek voltak 3 magos processzorai.

(#31532) stm_ válasza batmab (#31530) üzenetére


stm_
tag

Attól függ....pontosan milyen proccról van szó?

(#31533) batmab válasza stm_ (#31532) üzenetére


batmab
senior tag

q8200,jelenleg 3magosként hirdetve,amit nem igazán értek... :R

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#31534) Mauzes válasza stm_ (#31466) üzenetére


Mauzes
őstag

Nincs semmilyen hiba az eseménynaplóban ezzel kapcsolatban. Pontosabban vannak hibák, de most direkt produkáltam az egér-lag-et uTorrent-tel, majd megnéztem a naplót, és nem ír hibát az utolsó órára...

Esetleg más ötlet?

(#31535) C0d3r válasza batmab (#31533) üzenetére


C0d3r
addikt

Az biztos elírás, Quad 4 magos, csak az AMD-nek vannak letiltott maggal rendelkező 4 magosai.

(#31536) Realradical válasza batmab (#31533) üzenetére


Realradical
őstag

-Egy, kettő, öt!
-Három Uram!
-Ja három...

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#31537) batmab válasza Realradical (#31536) üzenetére


batmab
senior tag

nem ma kezdtem én se...tudom h 4magos alapból..az érdekel,mehet-e egyáltalán 3 maggal??? :C

érteeeeed..

[ Szerkesztve ]

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#31538) stm_ válasza Mauzes (#31534) üzenetére


stm_
tag

Érdekes probléma. A vinyó ide vagy ahci módban van? Próbálj meg ezzel játszani illetve eszközkezelőből kitörölni a vinyót majd újraindítás...

[ Szerkesztve ]

(#31539) batmab válasza Mauzes (#31534) üzenetére


batmab
senior tag

próbáldmeg lehuzni a dvdt a gépről..hátha..

nálam is volt már ilyen probléma,haldokló oddvel...

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#31540) Realradical válasza batmab (#31537) üzenetére


Realradical
őstag

Hát, ha lézerszikével kikapsz egyet nem lehetetlen. Fordítva AMD-nél aktiválni lehet 4. magot, de szerintem senki nem fáradozik azzal, deaktiváljon procimagokat. :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#31541) Realradical válasza batmab (#31537) üzenetére


Realradical
őstag

Ja most látom tettél bele linket. Lehet megfőtt? Fene tudja ez így gyanús mindenesetre.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#31542) fatal` válasza batmab (#31537) üzenetére


fatal`
titán

Nem, nincs ilyen, nem lehet letiltogatni a magokat.

(#31543) stm_ válasza fatal` (#31542) üzenetére


stm_
tag

Úgy néz ki mégis van azért benne valami

Bár eddig én sem hallottam intelnél ilyenről :F

[ Szerkesztve ]

(#31544) fatal` válasza stm_ (#31543) üzenetére


fatal`
titán

:F Na ilyenről még nem hallottam. Ha ilyen van, akkor viszont nem 3 magosként hírdetni, hanem gariztatni kell.

(#31545) stm_ válasza fatal` (#31544) üzenetére


stm_
tag

Nem a proccal volt elvileg gond. Biosban állított el valamit.

"I found the Problem that disabled it. And so the solution also

It was due to BIOS settings.
In BIOS settings-> SW Single Processor Mode was Enabled.
SO cores were disabled and it worked as single CPU

Now after i disabled it, it now shows all 4 cores.
Windows rating is also 7.1 now"

(#31546) Robez88 válasza Realradical (#31525) üzenetére


Robez88
tag

Győzelem, köszi a programot! :)

Egyszer módosítás közben az egyik lépésnél lefagyott a gép :Y , de szerencsére nem lett semmi gond, után ugyanonnan tudtam folytatni!

(#31547) saskaa válasza fatal` (#31517) üzenetére


saskaa
tag

a Windows-7-USB-DVD-Download-Toolt progi nem ismeri fel a külsővinyót kompatibilis usb eszköznek :( valaki egyéb ötlet külső vinyóról való win telepítéshez? :F

A demokráciának többet kellene jelentenie annál, mint amikor két farkas és egy birka szavaz arról, mi legyen vacsorára.

(#31548) daninet


daninet
veterán

Elhalálozott mindenkinél a skype? skype.com nem jön be (server down) bejelentkezni pedig nem tudok..
néha bejön a skype.com de 3 perc mire betölti :F

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#31549) fatal` válasza daninet (#31548) üzenetére


fatal`
titán

Skype topicban sokan panaszkodnak. Nekem semmi baja :Y (Win7-x64)

(#31550) kisfiu87


kisfiu87
tag

Sziasztok!

Szeretnék húzni a processzoron(E4300), csak az alaplapomon nem sok tuning lehetőség van (4coredualsata2).
A lényeg hogy nem lehet a RAM-nak feszültséget megadni, csak az FSB-t lehet feljebb venni.
Most húztam a procin 1.80Ghz-ről 2.06Ghz-re, és a memory clock 266MHZ-ről felugrott 306Mhz-re(Ez meddig mehet, hogy ne menjen tönkre a ramom?DDR2 667MHZ)
Előre is köszönöm.

Üdv: kisfiu

PSN ID: xnandor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.