Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23001) #65675776 válasza beholder00 (#22999) üzenetére


#65675776
törölt tag

Elméletileg az MPU-401 driver a Win része, szóval benne kellene lennie alapból. Külön letölthető driverként a jelek szerint már nem elérhető a MS oldalán.

Milyen hangkártya egyébként?

(#23002) evice2 válasza Воланд (#23000) üzenetére


evice2
csendes tag

Köszi szépen a gyors segítséget,de nem tudom letölteni az általad küldött linket. 99%-ig betölti,aztán azt írja ki,h az Explorer nem tudja letölteni.mi lehet a baj?

(#23003) Воланд válasza evice2 (#23002) üzenetére


Воланд
titán

Másik böngésző?

(#23004) evice2: Leszeded, mondjuk ezt, telepíted és ebben nyitod meg a linket.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23004) evice2 válasza Воланд (#23003) üzenetére


evice2
csendes tag

bocs,de teljesen analfabéta vagyok a gépekhez. hogyan próbáljam másik böngészővel?

(#23005) evice2 válasza Воланд (#23003) üzenetére


evice2
csendes tag

most el kell mennem,de délután visszanézek. remélem sikerül majd valahogy.köszi,hogy próbálsz segíteni.

(#23006) gallusz92


gallusz92
csendes tag

Hello sziasztok!
Lenne egy kis problémám egy Creative Labs Sound Blaster Audigy hangkártyával! nem tudom xp re feltelepíteni :S
Ha esetleg valaki tudna rá orvolatot megköszönném ha megosztaná velem :)

(#23007) bedohazi


bedohazi
aktív tag

Sziasztok
Meg soha nem volt ujabb videokarim, es gepet se raktam eddig ossze, ezert lenne egy kerdesem.
Itt van ez a kep egy hd 5750rol, es a tartozekok amit vele adnak. Az a kerdesem hogy az azt az also kabelt mikor, es hogy kell hasznalni?
Mindenik tapbol nem jon olyan kabel amit ra lehet dugni a vgara, vagy ezt mindek adjak?.

(#23008) Воланд válasza bedohazi (#23007) üzenetére


Воланд
titán

Pontosan úgy van, ahogy te is írod. Nem mindegyik tápon van 6 tűs csatlakozó, olyankor kell az az átalakító.

[ Módosította: #65675776 ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23011) beholder00 válasza #65675776 (#23001) üzenetére


beholder00
tag

Egy SIS 7012-es hangkártyáról lenne szó. De már párszor ujrahuztam a gépet...sis oldaláról ha leszedem telepítés közbe hibát ír ki,de mivel alaplapi (?) ezért kaptam egy inforámicót arrol h alaplap gyártó honlapjáról is le kell szedni. Onnét leszedem a Realtek AC97 Driver telepítettem,de ezután se volt jó:( Öteletem sincs már hogy hogyan lehetne megcsinálni pedig fontos lenne...Most ott vagyok h eszközkezelő nem ir kérdőjelet de semmi hang,alapbol ha vezérlőpultba nézem a hangokat ott már azt írja h nincs hangeszköz. Lefuttattam a dxdiag-ot is és ott ezt irta: A program nem talált hangkártyát. Ha találnia kellett volna, telepítse kell a hardvergyártó által biztosított hangkártya-illesztőprogramot.
Valami ötlet?

(#23012) #65675776 válasza beholder00 (#23011) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Realtek driverrel nem is lesz jó. Eszközkezelőben megjelenik egyáltalán a hangvezérlő?

(#23013) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
BDMV mappába lévő filmet hogyan tudom lejátszani?

[ Szerkesztve ]

(#23014) Lec88


Lec88
csendes tag

üdv!

hogy tudom beállítani, hogy az adott program a kiterjesztett képernyőn induljon el, ne pedig az elsődlegesen? (fifázni akarok úgy, hogy a tévén induljon el, ne pedig a monitoron, ott hadd lássam nyugodtan a wines cuccaim. ugye a fifa "ablakát" nem tudom áthúzni a kiterjesztett képernyőre, ezért kéne valami megoldás a dologra)

köszi előre is :)

(#23015) Smyth válasza bedohazi (#23007) üzenetére


Smyth
tag

Ha jól látom a képen, az alsó kábel egy sata tápkábel átalakító, csak akkor kell, ha nincsen sata tápkábeled a tápegységeden, és csak 4pin-t tudsz rákötni, ez esetben bedugnád az egyik végét a 4pin-be a másik oldalát pedig rákötnéd a vga-ra.
Egyébként tedd félre jól jöhet még. :)

(#23016) Smyth válasza bedohazi (#23007) üzenetére


Smyth
tag

így néz ki az alsó kábel két vége? >>

(#23017) Satyricon


Satyricon
addikt

Üdv skacok!

Azt szeretném megtudakolni, hogy a Winampba berakott zenék közül hogy lehet számot keresni? Szóval beírnám az előadónak a nevét + a szám címet és kidobná a találatot. Létezik ilyen a Winampba?

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#23018) bedohazi válasza Smyth (#23016) üzenetére


bedohazi
aktív tag

nem tudom, mert en egy videon lattam ezt a kabelt....de alapbol se tudom hogy hogyan kene kineznie.
Akkor azon az also kabelnek amelyik az en kepemen van, melyik resze megy a videokartyaba?

(#23019) #65675776 válasza Smyth (#23015) üzenetére


#65675776
törölt tag

Rosszul látod.

(#23020) Tompo92


Tompo92
senior tag

Hali eléggé felkeltette az érdeklődésemet ez a lap
és csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ebbe mégis milyen ram való?
Asus Marine Cool

(#23021) #65675776 válasza Tompo92 (#23020) üzenetére


#65675776
törölt tag

DDR3 SO-DIMM foglalatokban.

(#23022) Tompo92 válasza #65675776 (#23021) üzenetére


Tompo92
senior tag

Köszi:)

(#23023) evice2 válasza Воланд (#23000) üzenetére


evice2
csendes tag

Szia Woland!

Itt vagyok újra.emlékszel,nekem vannak gondjaim a jpx fájl megnyitásával?!
Javasoltad másik böngésző letöltését.az sikerült. viszont ebben sem tudom letölteni az általad küldött linket. Azt írja, hogy nem menthető, mert a forrásfájlt nem lehet olvasni.
Mit javasolsz?

(#23024) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok valaki meg tudná nekem mondani melyek azok a 5*** 6*** VGA-k amelyek a Asus EAH 4830-al egy szinten vannak teljesítményben ?

Mostanság nem vagyok képben a VGA piacon :U

Előre is köszi :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#23025) Phvhun


Phvhun
őstag

Mit csinál apróhirdetéseknél az uppolás ?
Sehol sem kerül előbbre a hirdetésem up után, akkor meg mi értelme?

Erikke17 :
http://www.tomshardware.com/charts/2010-gaming-graphics-charts-high-quality/Percent-normalized,2486.html

[ Szerkesztve ]

(#23026) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Hali!

A táp ventim eléggé elkezdett "kerregni",eléggé idegesítő.Lehet vele valamit csinálni vagy cseréljem? (Chieftec GPS-450AA-101 A)

(#23027) Kommy


Kommy
veterán

Sziasztok!

Lehetsége valahogy egy usb-s eszközt (külső HDD) két eszközre egyszerre csatlakoztatni (számítógép + TV)

(#23028) V.Stryker válasza HollyBoni (#23026) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Esküdj, pont ilyen tápom van és egy illetékessel tegnap erről priviztem,mert az enyém is kezd idegelni. :D Én cserélem a jövő héten. :)

Azt még nem tudom,hogy pwm controlled-es ventit vegyek vagy simát?

Ebben segíthetne valaki.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#23029) Воланд válasza evice2 (#23023) üzenetére


Воланд
titán

Nem menteni kell, hanem rá kell kattintani és behoz egy új oldalt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23030) Lompos48 válasza Kommy (#23027) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Nem.

(#23031) erikke17 válasza föccer (#22969) üzenetére


erikke17
őstag

Még azt szeretném meg kérdezni hogy ilyen esetben hogy zajlik a garancia?? A bolt ahol vettem küldi a gyártónak vagy hogy?? És mekkora esélye lehet hogy 4830-at kapok szerinted? :U Mert nem volna rossz ha ilyet kapnák ha már vállalta azt a 3 év garanciát...

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#23032) evice2 válasza Воланд (#23029) üzenetére


evice2
csendes tag

rámegyek és csak azt a lehetősget ajánlja fel,hogy fájl mentése vagy mégse.

(#23033) Kommy válasza Lompos48 (#23030) üzenetére


Kommy
veterán

:R

(#23034) Воланд válasza evice2 (#23032) üzenetére


Воланд
titán

Pedig én nem fájlt linkeltem, hanem egy sima oldalt. :F
De tudod mit, jobb egérgomb a linken és vagy megnyitás, vagy hivatkozás címének másolása, vagy az alábbi sort másolod és beilleszted a böngésződ címsorába.
http://www.fileinfo.com/extension/jpx

(#23035) evice2: Konkrétan mit nem enged telepíteni? Mert van ott egy pár program, amik kezelik az adott fájlformátumot.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23035) evice2 válasza Воланд (#23034) üzenetére


evice2
csendes tag

nem a linkeddel van a probléma,hanem az oldallal.bejön az oldal,csak nem engedi telepíteni.

(#23036) evice2 válasza evice2 (#23035) üzenetére


evice2
csendes tag

rámegyek arra a zöld hasábra,amin a free jpx file scan felirat van és azt a két lehetőséget ajánlja fel,hogy fájl mentése vagy mégse

(#23037) Воланд válasza evice2 (#23036) üzenetére


Воланд
titán

És miért is kell arra rámenni. :F
Ott vannak a listában a programok, hogy mik kezelik a .jpx kiterjesztést. Leszeded pl az IrfanView-et, feltelepíted, amit meg akarsz nyitni fájlt, azon jobb klikk társítás --> alapértelmezett program kiválasztása és kiválasztod a programot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23038) Satyricon


Satyricon
addikt

Tud valaki ebbensegíteni? :U

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#23039) evice2 válasza Воланд (#23037) üzenetére


evice2
csendes tag

hú,én tényleg tiszta béna vagyok.ezer bocs.kipróbálom.

(#23040) Lenry


Lenry
félisten

az üres tintapatront ki lehet csak úgy dobni, vagy veszélyes hulladéknak minősül?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23041) evice2 válasza evice2 (#23039) üzenetére


evice2
csendes tag

tudom,hogy teljesen kiakasztalak,de rájöttem,hogy nekem fent van már az infran view.megpróbáltam,amit írtál és azt írja ki,hogy ismeretlen képformátum vagy hiányzó fájl.lehet,hogy eltűnt a képem.az történt ugyanis, hogy rendezgettem a képeimet és felkínálta lehetőségként, hogy felcserélem-e a létező mappát,én persze rámentem,hogy igen.ez volt a probléma tudom,de a lomtárban megtaláltam a képeket,de már ilyen jpx formátumban és most nem tudom megnézni őket,pedig nagyon fontos képek.megőrülök!

(#23042) Lompos48 válasza Satyricon (#23038) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Nézd meg [itt]

(#23043) bedohazi válasza Satyricon (#23038) üzenetére


bedohazi
aktív tag

nyomd meg a " j " - betut es elojon egy ablak ahol lehet keresni.

(#23044) Satyricon válasza Lenry (#23040) üzenetére


Satyricon
addikt

Szerintem nyugodtan kidob6od úgy, hogy a beleteszed a dobozába. Ha nincs már meg, beleteszed egy nylonzacsiba, aztán valami gyógyszeres dobozba.

bedohazi, Lompos48: Nagyon köszi mindkettőtöknek!!! :C Elég nehéz közel 7000 zeneszámot átnézni, ezért is ljön jól ez a megoldás! :K

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#23045) Lompos48 válasza evice2 (#23041) üzenetére


Lompos48
nagyúr

...rendezgettem a képeimet és felkínálta lehetőségként, hogy felcserélem-e a létező mappát,én persze rámentem,hogy igen.ez volt a probléma tudom,de a lomtárban megtaláltam a képeket,de már ilyen jpx formátumban és most nem tudom megnézni őket,pedig nagyon fontos képek.megőrülök!

Ezt próbáld meg leírni kicsit "magyarabbul", hátha akkor kerül segítség is. Azt akarod mondani, hogy a .jpg állományaid átkerültek a szemétládába és már .jpx kiterjesztéssel?

(#23046) evice2 válasza Lompos48 (#23045) üzenetére


evice2
csendes tag

valószínű,mert eddig meg tudtam nyitni őket,mostmár nem tudom

(#23047) netseft válasza Lenry (#23040) üzenetére


netseft
aktív tag

Én úgy tudom veszélyes hulladék, a HP patronokhoz még boríték is van amiben visszaküldheted. Nem újratölthető esetleg? Akkor tudsz vele spórolni, ha akarsz.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#23048) Lompos48 válasza evice2 (#23046) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Ha megvan egy helyen az összes, akkor próbálkozhatsz a Total Commander "átnevező" parancsával. Csak az angol változatban tudom leírni:

- kiválogatod jobb klikkel az összeset a TC-ben, ami át akarsz keresztelni,
- a menüből Files, utána billentyűzeten Ctrl+M
- ott a Search & Replace-ben beírod a Search for ablakba, hogy .jpx, a Replace with-be pedig .jpg.
- Start gomb balra lent.

Lehet jó lesz, ha én megértettem amit mondani szándékoztál.

(#23049) mrlt


mrlt
tag

Sziasztok!
A helyzet a következő, mégpedig hogy van nekem egy TP-LINK TL-WR542G routerem, amit még a múlt nyáron vettem és eddig csak a vezetékes Dlink router után volt kötve mint AP. a Dlink router igen koros volt már, és tegnap tökre is ment az adaptere, nembaj gondoltam,jöhet a helyére a TP link.
Nos itt jön a probléma: Inviteles netem van (4mbit), PPPoE szeretnék ugye csatlakozni a routerral. Csatlakozik is látszólag minden rendben, de a sebesség az eddigi 3,8 - 3,9mbit helyett alig-alig éri el nagy nehezen az 1mbit-et (Speedtest.net), és a feltöltés is az eddigi 0.20mbit helyett csak 0,02 - 0,03mbit.
Tehát a router mindaddig tökéletes amíg nem neki kell a kapcsolatot létrehozni, hanem csak meg kell osztania. TP link oldaláról leszedett az elérhető legújabb V7-es firmware van rajta.
A Router verziója: (alján a matricán) 7.20
Teljesen alapbeállításon megy, csak a csatlakozáshoz szükséges dolgok vannak beírva (user, pass).
A sebesség wifi-vel és kábellel összekötve is ilyen lassú.

Mi lehet a baj?

Előre is köszönom a segítséget! :R

(a Router topicjába is írtam természetesen.)

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#23050) Lompos48 válasza netseft (#23047) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Nem vagyok 100%-osan meggyőződve a veszélyességéről. El tudom képzelni, hogy a visszaküldöttekből újrahasznosítják a piezo elemeket tartalmazó flexibilis áramkört. meg van benne pici réz is. Csak feltételezés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.