Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7101) Gomez86 válasza pocokxx (#7099) üzenetére


Gomez86
őstag

Elvileg nem.

Abu okfejtése egy másik totyikban:
[link]

Lehet benne valami....

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#7102) Brian_GT válasza pocokxx (#7099) üzenetére


Brian_GT
őstag

Előbb-utóbb biztos, de most szeptemberben csak a jelenlegi konzolgenerációra.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7103) BomiBoogie válasza pocokxx (#7099) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szerintem van még, aki kifizeti a PC verzió árát is, de csak az, aki nem próbálta a IV-et PC-n. :D

(#7104) Brian_GT válasza BomiBoogie (#7103) üzenetére


Brian_GT
őstag

Az a baj a IV nem igazán remekelt konzolokon sem, szóval egyik kutya másik eb.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7105) Ledfold


Ledfold
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem tudtok-e ajánlani valami jó kis MMORPG-t amiben nincs olyan butaság hogy az alacsony szintű nem tudja megütni a magas szintűt. Tehát olyat keresek ahol nem lehet veszélytelenül lecsapkodni a kisebb szintűeket, hanem azok igen is visszaüthetnek. És akár ketten-hárman szövetkezve le is csaphatják a magas szintűt. Valamint ha magyarok is játszanák - hogy legyen kivel kalandozni - az sem lenne egy utolsó szempont.

Üdv.

Ha valamiről úgy érzed rossz, akkor tehetsz semmit vagy valamit. A semmit már próbáltam... S. T. - Alkudj meg ha tudsz, de ha nem tudsz, ne tedd! P. C.

(#7106) F34R


F34R
nagyúr

Hali

Volt regen egy jatek nem tudom mi a cime PC guru demos CD-n volt ugy 1999 kornyeken, valami mutansos jatek 3 an mentetek a pajan es kozben lehetett valasztani , ugyanugy lenyeket kellett olni benne.

nekem az is megtenne ha a catalogus-t meg tudnam enzni mert az ujsag elejre emlekszem halvanyan.

(#7107) FehérHolló válasza F34R (#7106) üzenetére


FehérHolló
veterán

Silver. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7108) F34R válasza FehérHolló (#7107) üzenetére


F34R
nagyúr

Inkabb olyan volt mint a Giant's Citizen Kabuto csak itt harman mentetek a palyan es csak sima mutans lenyek voltak , ket fele fegyverre emlekszem ami a karjuk resze : langszoro es rail. regen volt ilyen catalog fajl a regi pcgurukat lehett megnezni de pont nem talalom ami megovlt nekem ujsag. Azert koszi.

(#7109) pocokxx válasza F34R (#7108) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ha teljes játék volt, akkor talán rábukkansz: [link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#7110) akaido válasza F34R (#7108) üzenetére


akaido
addikt

Nekem az [Armed and Dangerous] ugrik be de az nem volt az a PC Guruban.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#7111) akaido válasza akaido (#7110) üzenetére


akaido
addikt

Esetleg a Sacrifice még hasonló.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#7112) F34R válasza akaido (#7110) üzenetére


F34R
nagyúr

Sajnalom de ezeket ismerem egyik sem az, de jok lesznek ezek ha nem talalom meg.

(#7113) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ötletem sincs hol kérdezzem ezért berakom ide meg a másik kérdéses topikba a kérdésemet!

Szóval a problémám a következő:
Mostanában minden játéknál: D3, Tera, MK etc azt tapasztalom hogy ha full screenben játszom akkor random időközönként egyszer csak leteszi a játékot nekem tálcára.
Semmiféle üzi vagy ablak nem jön fel, és a játékba is azonnal vissza tudok menni, de így fogja és bumm..tálca.
Félmegoldásként úgy csinálom hogy Windowed fullscreen modba tolom, így amikor lerakna tálcára, nem tud csak egy pillanatra nem tudom irányítani a gamet, viszont ha ráklikkelek a képre ugye akkor annyi.
Persze ez így nem az igazi szóval a kérdésem az lenne hogy mi okozhatja?

Hja és nem mellesleg ha mondjuk valami filmet vagy sorozatot nézek azt is bedobja kis nézetbe mintha beleklikkeltem volna.

Ha esetleg tudna valaki segíteni azt megköszönném, vagy ha tudjátok hogy hol kellene megkérdeznem, azt is szívesen veszem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7114) katsi válasza F34R (#7106) üzenetére


katsi
tag

PC guru demos CD-n volt ugy 1999 kornyeken, valami mutansos jatek 3 an mentetek a pajan es kozben lehetett valasztani , ugyanugy lenyeket kellett olni benne.

Szia!

Szerintem az Evolva-ra gondolsz, 2000-ben jelent meg a játék, ha nem csal az emlékezetem.
Ha megöltél valamit (lehet, hogy többször kellett), akkor magadba olvaszthattad a különleges tulajdonságát.

Remélem tudtam segíteni! :R

Üdv,
katsi

(#7115) Brian_GT válasza Sirandrish (#7113) üzenetére


Brian_GT
őstag

Érdekes probléma az biztos :)
Nem akarom egyszerűen lezárni, de várni egy válaszra és szerintem más sem lesz okosabb, sőt mivel már ennyi bosszúságot okozott, én fognám és felraknék egy friss win7et a fenébe. Nem szórakoznék vele, mert csak a baj van vele, az meg tuti megoldja. Ha meg ugyan úgy lesz akkor valszeg valami program okozza amit felraksz.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7116) Laci FULL HD


Laci FULL HD
csendes tag

Mindenkit udvozlok!

En mar 1x irtam ide kb 2 honapja aztan nem tudttam ide irni.
Egy csajszi valaszolt is nekem amit igy utolag szeretnem megkoszonni kedvesseget.
O irta,az Andrasy uton van ilyen bolt.
Most fog elkeszulni a laptopom hetfon.
Intel Core i5-os (3230M)
NIVIDIA GeeForce 2x 2 GB GT 750 SLI
8 GB RAM

A csjszi ajanlotta,h Netrol toltsek le Star Wars jatekot.En jobban szeretem a CD-ROM megoldast,ugyanis az nem veszhet el olyan konnyen.Biztonsagosabb.
Kerlek ajaljatok game CD boltot mert a Westend City Centerben a Media Mark-ban eleg szereny a kinalat.Meg hetfoig itt leszek Pesten.Kerlek segitsetek.Koszonom szepen.

[ Szerkesztve ]

(#7117) genndy válasza Laci FULL HD (#7116) üzenetére


genndy
addikt

CDGalaxis a Múzeum körúton, de ők nincsenek nyitva hétvégén.
576 a Westendben, illetve egyéb helyen. Tesco-kban is szokott lenni, de az még szegényesebb mint a MM.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7118) Brian_GT válasza Laci FULL HD (#7116) üzenetére


Brian_GT
őstag

Platinumshop...szombaton is 2ig a pesti bolt!!!

Konzolok Szervize szombaton 2ig!!

Mindkettőt merem teljes mértékben ajánlani!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7119) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

Egy DeadSpace3 Co-op kérdés, hogyan tudom elnémítani a másik felet az együttműködik játék során, ha a játék már megkezdődött?

(#7120) F34R válasza katsi (#7114) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez volt az , so much thanks :R

(#7121) katsi válasza F34R (#7120) üzenetére


katsi
tag

Szívesen, jó játékot kívánok! :)

(#7122) Gomez86 válasza Sirandrish (#7113) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia nekem volt ilyen hibám amikor a GeFo4 440-emen megállt az az indokolatlanuk kicsi és hangos venti :) Folyton ledobálta én meg nem értettem mi baja van és gyorsban visszadobáltam teljesbe. Egy idő után megadta és amikor vettem új kártyát akkor vettem észre hogy meg volt szorulva a venti. Szóval egy hőmérőt szerintem futtass és nézz rá mi a helyzet...

Más ötletem nincs.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#7123) Laci FULL HD


Laci FULL HD
csendes tag

gendynek es Neked is NAGYON szepen koszonom.Fogat mosok reggelizek aztan megnezem a boltokat mert ahogy irtatok hetvegen csak 14 oraig vannak nyitva.
Koszonom mindkettotoknek KOSZONOM szepen megegyszer mindkettotoknek.
Vasarlas utan megirom,h milyen Game CD-ROM kat vettem!
A Media Markban CRYSIS 2 vettem meg. Harmadik reszet mar nem mertem megvenni mert az 2.8 processzor igenyu volt,gondolom az i7-es mar ugye?
Akkor majd jovok!KOSZONOM szepen!

(#7124) AMD Power


AMD Power
titán

Szaisztok!

Nekem valami C&C vagy ahhoz Warcraft építkezős háborús játék kéne. Van valami ehhez hasonló új game? Vagy ami a Medievel Totalwar sorozathoz hasonló?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7125) Sirandrish válasza Gomez86 (#7122) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezen már túlvagyok..semmi melegedés nincs.
Mármint fut rendesen X fokkal, aztán ugyan ezzel a hőfokkal ledob..
Meg mittomén egy VLC-nél is ez van az meg csak nem sok a VGA-mnak :D

Ami még érdekes hogy egy ismerősömnek full ugyanez a gondja :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7126) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Szeretnék keresni egy "labda pattogtatós" játékot, mint ez, csak újabbat, ha még esetleg Steames is lenne, az hab lenne a tortán :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#7127) BomiBoogie válasza SQX_Barto (#7126) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ennek a típusnak van valami hivatalos neve? :D
Inverz-tetris? :D

(#7128) SQX_Barto válasza BomiBoogie (#7127) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Breakout game-eknek hívják őket elvileg, de azokból főleg a 2D-s változatok vannak :(
Ugyanolyant nem találtam, mint a Diamonds 3D :(

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#7129) Laci FULL HD


Laci FULL HD
csendes tag

A Westend-ben vettem 2011-es Star Wars jatekot (STAR WARS The Old Republik).3 CD-vel
Mivel nem ertek meg ezekhez vettem 1 lemez nelkuli online jatekot koddal.STAR WARS Old Republik 2400 Cartel Coins ez is (16) korhataros.
A PlatinaShop-ban vettem learazva 5.500-rol 3.200-ra ha jol emlekszem.STAR WARS The FORCE Unleashed (16) korhataros Games for Widows
Majd egy masik helyen ugyanezzel a cimmel de teljesen mas kep boritoval.
Van olyan,h utanvetelle rendelni CD-ROM Game jatekot??
Mert megis csak jobb lenne.

(#7130) VoidXs válasza Laci FULL HD (#7129) üzenetére


VoidXs
nagyúr

576, CD Galaxis, stb.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7131) kukulec


kukulec
őstag

hello,
egy hete nem tudok belépni a lol-ba. valaki tudna segíteni, hogy miért? a szöveg a szokásos, connection failure.

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#7132) Bjørgersson válasza kukulec (#7131) üzenetére


Bjørgersson
félisten

LOL topicban talán többen tudnak segíteni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7133) kukulec válasza Bjørgersson (#7132) üzenetére


kukulec
őstag

köszi!

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#7134) VoidXs válasza kukulec (#7131) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Tűzfalon hozzáadtad kivételnek?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7135) kukulec válasza VoidXs (#7134) üzenetére


kukulec
őstag

azzal eddig sem volt soha baj

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#7136) VoidXs válasza kukulec (#7135) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Windowsról beszélünk. Azzal mindig van baj.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7137) kukulec válasza VoidXs (#7136) üzenetére


kukulec
őstag

eredeti win 8-am van a megjelenése óta, és évekkel ezelőtt kezdtem lolozni. egyszer sem volt win-es problémám. most is valamiért a szerverhez való csatlakozással van baja

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#7138) VoidXs válasza kukulec (#7137) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A LoL gondjai a Windowsra vezethetőek vissza. Itt épp a hálózatkezelésére. Lehet, hogy a sorrenddel van baj? Amúgy tipikus példája a .NET Win 7 alatti meghalása, amit csak újratelepítéssel lehet megoldani, és sok ismerősöm még telepíteni se tudta a LoL-t miatta.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7139) kukulec válasza VoidXs (#7138) üzenetére


kukulec
őstag

tegnap rákattintottam a repair gombra, de így sem javult meg. lehet h újratelepítem

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#7140) Ghostface


Ghostface
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok esetleg mondani régi stílusú point & click kalandjátékokat? Olyanokat mint, a Broken Sword, Monkey Island, Syberia, the Longest Journey... A lényeg hogy az irányításuk olyan legyen mint ezeknek, rögzített kameraállás, és egérrel kell keresni tárgyakat az adott képernyőn. A The Walking Dead is hasonló, de ott ha mozgatod az egeret mozog vele a kép is tesóm szó szerint rosszul lett tőle, ezért keresnék neki valami hasonlót.
Előre is köszönöm a tippeket, válaszokat!

PSN: Nifty_Ghostface

(#7141) genndy válasza VoidXs (#7138) üzenetére


genndy
addikt

Vagy a hálókártyára, vagy a routerre, vagy a modemre, vagy a szolgáltatóra...

Routered környékén is nézz körül szerintem, biztosan jók a portok? Nem volta azóta firmware frissítés, visszaállítás default beállításokra, ilyesmi?

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7142) Ghostface válasza Ghostface (#7140) üzenetére


Ghostface
senior tag

Közben Steam-en találtam egy Pendulo packot, benne a Runaway trilógiával, a The Next Big Thinggel és a Yesterday-vel... Valami hasonlóak vannak még?

PSN: Nifty_Ghostface

(#7143) Vartanus


Vartanus
őstag

Sziasztok!

C&C Generalssal lenne kis gondom.

2012-ben fejlesztettem a régi gépem(S939 Ahtlon 64 3000+ ; Nv GeForce 6600GT, Abit deszka) egy Ph II X6+Radeon HD 4850-es gépre,majd idén az X6+4850 helyett lett egy A10 5800K dVGA nélkül...

Az ősrégi Athlonos gépemen XP volt és a Generals simán futott rajta, majd mikor az X6 lapú gépem beüzemeltem, azóta dobálja folyton ezt az üzenetet az 5800K-nál is, a az X6-oson már W 7 volt,egy ideig az 5800K-n is most W 8.:((:

Mi lehet a gond és a megoldás?? Öcsém W 7-es gépén simán megy a játék, neki egy Athlon X2 4200+ és egy Nv 8600GTS van.

Szerk.: a HP 620-as notin is tudok játszani vele,azon meg egy Intel GMA 3000-es IGP-van.

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#7144) BomiBoogie válasza Vartanus (#7143) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Eredeti minden program?

(#7145) marked one94


marked one94
őstag

Üdv!

Mi annak a counter strike-nak a neve amit böngészőből is lehet játszani? Multizni is lehet vele.

Előre is köszi :R

You'll Never Walk Alone

(#7146) Vartanus válasza BomiBoogie (#7144) üzenetére


Vartanus
őstag

Igen a Generals is dobozos Deluxe Edition, W8 is regisztrált...

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#7147) ollie válasza marked one94 (#7145) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez?

Mondjuk ez is klienses. És a wikipedia szerint nincs is browseres verziója a CS-nek.

[ Szerkesztve ]

***

(#7148) marked one94 válasza ollie (#7147) üzenetére


marked one94
őstag

Van pedig valami, mert Hugom állandóan azzal játszik mikor nem filmet néz. Ha megtudom majd linkelem ;)

You'll Never Walk Alone

(#7149) marked one94


marked one94
őstag

Na itt van amit kerestem :)

Counter strike 3d

You'll Never Walk Alone

(#7150) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok lehet rossz helyen járok bár kitudja :) Nos tudnátok nekem ajánlani mmo-kat ? valahogy megjött hozzá a kedvem de nem tudom mostanában mik jelentek meg. Lényeg valami újat kereset utoljára gw2 vel játszottam .

El. Psy. Congroo.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.