Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7351) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

AoE 3 asian dynasties. Elindítom a játékot, és csak 1024x768-ban hajlandó futtatni. Ha feljebb veszem a felbontást, akkor elsötétül a kép majd visszaugrik az eredetire. Valami tipp, hogy mit lehetne vele kezdeni?
A sima 3 az tökéletesen megy.

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7352) genndy válasza adamssss (#7351) üzenetére


genndy
addikt

Valószínűleg olyan frekvencián akarja hajtani a videokártyádat, amit az már nem támogat, azért ugrik vissza. Config fájlba próbálj piszkálni, kézzel megadni a paramétereket. Nem ismerem a játékot, úgyhogy nem tudok többet segíteni hogy melyik fájlt kellene és az hol van.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7353) adamssss válasza genndy (#7352) üzenetére


adamssss
veterán

Sikerült. Adtam neki egy windows 7 kompatibilitást, és egy futtatást rendszergazdaként, és most már tudom állítani a felbontást. Ki érti... :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7354) nofi


nofi
őstag

Hello!

Kicsit tágabb kérdés, de barátnőmnek ígértem olyan PC játékokat amivel együtt tudunk játszani a TV-n.
Valami keresgélős, gondolkodós, akár point and click játékot keresek, ami pl. a Puppet Show-ra hasonlít. Legyen Windows 8 kompatibilis, nem szeretnék emulátorozni.

Xbox GT: nozsolt

(#7355) genndy válasza nofi (#7354) üzenetére


genndy
addikt

Lara Croft and the Guardian of Light (én nem próbáltam, de DeFranco állandóan ezt ajánlja barátnős coopnak... :D Biztos tényleg jó, nézzétek meg.)
Illetve bármelyik LEGO játék (Indy, Karib-tenger, Star Warsok, Batman, LotR, HP, van már millió).
Sajnos coop kalandjátékot nem ismerek.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7356) nofi válasza genndy (#7355) üzenetére


nofi
őstag

Igazából nem is a coop a lényeg feltétlenül, mert kaland-/logikai játékoknál a mászkálás csak másodrendű. Most pl. ezzel a Stanley Parable-el játszottunk, néha én, néha ő irányította a karaktert és együtt döntöttünk, de a kritikusokkal ellentétben szerintem baromira vontatott és erőltetett "humora" van a játéknak.
Amúgy a LEGO-k jó ötletek, végül is van kontrollerem (tudtommal a PS3-masat is működésre lehet bírni indows alatt) és akkor egyszerre tudunk haladni.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#7357) genndy válasza nofi (#7356) üzenetére


genndy
addikt

LEGO-kban még egy billentyűzettel is lehet, olyan a kiosztása (bár kicsit nehezen férnek úgy már el a kezek :) )
De kontroller+bill kombináció is működik.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7358) BomiBoogie válasza nofi (#7354) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én pont ilyen célból vettem egy LEGO Complete Collectiont, eddig nagyon tetszik neki.

Mondjuk én azt mondom, érdemes egyből két kontrollerrel játszani, távolabb is lehet ülni a tévétől és azzal természetesebb az ellenfelek püfölése, nagy precízióra meg itt nincs szükség.

Ajánlom még a Brothers: Tale of Two Sons című játékot is, azt akár egy billentyűzetről is lehet/érdemes.

A Stanley Parable demóját próbáltam, értem a humorát, de nekem sem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#7359) nofi válasza BomiBoogie (#7358) üzenetére


nofi
őstag

Fú ez a Brothers nagyon jónak tűnik, bevallom kicsit jobban is érdekel mint a LEGO (bár azt is be fogom szerezni). Brothersnél hogyan működik a coop? Egyszer az egyik karakterrel cselekszel, aztán a másikkal?

Xbox GT: nozsolt

(#7360) BomiBoogie válasza nofi (#7359) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem, lehet egyszerre is cselekedni, tehát tudtok körbe-körbe szaladgálni, de nem tudtok lemenni a képernyőről, mert a cél, hogy együtt oldjátok meg a feladatokat.

(#7361) nofi válasza BomiBoogie (#7360) üzenetére


nofi
őstag

Értem és köszönöm a tippet, első körben szerintem ez lesz majd :R

Xbox GT: nozsolt

(#7362) zuzu000 válasza nofi (#7361) üzenetére


zuzu000
őstag

brothers nagyon jó választás. én a tesómmal kezdtem el játszani, eszméletlen jó, látványos, vicces játék :)

(#7363) BomiBoogie válasza zuzu000 (#7362) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ráaásul még a szövegre/feliratra sem kell figyelni. :K :)

(#7364) Geza26


Geza26
senior tag

Hello!

Tudnátok ajánlani stratégiai játékot amit lehetne otthon LAN-ban játszani mindenféle külső szofver ill. online kapcsolat nélkül?

Köszönöm!

Géza

(#7365) BomiBoogie válasza Geza26 (#7364) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha most azt mondom, Age of Empires II, nagyon mellélövök? :)

(#7366) #74459392


#74459392
törölt tag

Sziasztok!

Meg tudnátok mondani, hogy az F1 2013-nak hol találom a mentéseit?

Köszi

(#7367) zuzu000 válasza Geza26 (#7364) üzenetére


zuzu000
őstag

starcraft broodwar?
ah a regi emlekek, amikor tesommal nyomtuk ketten gepek ellen :)

(#7368) FZsolt15 válasza #74459392 (#7366) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\[User Profile Number]\223670\remote\

Ha nem találod akkor 223670 nevű mappát keress.

(#7364) Geza26: Company of Heroes

[ Szerkesztve ]

(#7369) #74459392 válasza FZsolt15 (#7368) üzenetére


#74459392
törölt tag

köszi

(#7370) kilcsifalo


kilcsifalo
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám CS:GO-val ,hogy mikor játékkeresőben belépek egy meccsbe és elkezdi betölteni a pályát a "játékadatok letöltése" résznél megáll és nem megy tovább :F
Már újraraktam a steam-et,a játékot is,de mindig ugyan ez van...ez egyik napról a másikra jött ki,eddig nem volt vele gondom.Ha valakinek lenne valami ötlete,nagyon megköszönném,mert abszolút tanácstalan vagyok.... :(
Üdv.
Most kicsit tovább vártam(kb.5perc),hátha ...és betöltött a pálya,de nem tudtam irányítani a karaktert,csak az egérkurzort tudtam mozgatni
Komolyan mondom besz@rok ezen....írtam már a steam-nek is,de le se sz...nak....mi folyik itt?? :W

Ha tud valaki pálinkát ingyen, vagy kicsit olcsóbban, akkor szóljon!

(#7371) VoidXs válasza kilcsifalo (#7370) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Próbáltad már a tűzfalat vagy antivírust kikapcsolni?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7372) kilcsifalo válasza VoidXs (#7371) üzenetére


kilcsifalo
csendes tag

Nem próbáltam,hiszen eddig is ugyan így volt minden és nem produkált ilyesmit,de egy próbát megér :K

Ha tud valaki pálinkát ingyen, vagy kicsit olcsóbban, akkor szóljon!

(#7373) VoidXs válasza kilcsifalo (#7372) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nálam egy-egy rosszabb Windows Update után ezek szoktak az okok lenni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7374) kilcsifalo


kilcsifalo
csendes tag

rendszer visszaállítás segíthet vajon??

Ha tud valaki pálinkát ingyen, vagy kicsit olcsóbban, akkor szóljon!

(#7375) VoidXs válasza kilcsifalo (#7374) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Van egy ismerősöm, aki ebben a tévhitben élt hosszú-hosszú ideig. Nem. Én a helyedben ki is kapcsolnám, mert értékes gigákat foglal le.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7376) Ryder62 válasza VoidXs (#7375) üzenetére


Ryder62
őstag

Pedig XP idején rengeteg problémát meglehetett oldani egy rendszer visszaállítással.

Win Update nálam alapból off a franc kívánja azt hogy mikor kómásan kapcsolom ki gépet hajnali fél kettőkor hogy elkezdjen ápdételni hosszú percekig.

(#7377) VoidXs válasza Ryder62 (#7376) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Hát az ismerős tapasztalatai alapján nem. Mondjuk nagyon szeret olyan kamu dolgokat kipróbálni, mint DX10 XP-n, vagy Crysis 3 DX10 patch, esetleg memóriakártya-tárhelynövelő, tehát minden baromságot, amikről fényévekre látszik, hogy nincs.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7378) kilcsifalo válasza VoidXs (#7375) üzenetére


kilcsifalo
csendes tag

Nem segített sajnos :(
Ajánlották máshol,hogy próbáljam másik particióra feltenni a steamet és a ramhiba is felmerült,de az gondolom más játékoknál,programoknál is mutatkozna??!

Ha tud valaki pálinkát ingyen, vagy kicsit olcsóbban, akkor szóljon!

(#7379) kilcsifalo válasza kilcsifalo (#7378) üzenetére


kilcsifalo
csendes tag

Egyébként volt win frissítés nálam is előtte,ha az okozta esküszöm tökön nyalom magamat :C :W

Ha tud valaki pálinkát ingyen, vagy kicsit olcsóbban, akkor szóljon!

(#7380) #56230144


#56230144
törölt tag

Valaki tudna olyan játékot mondani ( ingyenes) mint például a hearts of iron? :R

(#7381) Mustármag válasza kilcsifalo (#7370) üzenetére


Mustármag
őstag

Téves

[ Szerkesztve ]

(#7382) kilcsifalo


kilcsifalo
csendes tag

Találtam egy megoldás,ha elkezdek offline botok ellen játszani és ott lenyomok pár kört utána beenged az online szerverekre is.. :Y ..ha egyből online szerveren próbálkozom,akkor megáll ugyan úgy a "játékadatok betöltése" -résznél......WTF?? :W

Ha tud valaki pálinkát ingyen, vagy kicsit olcsóbban, akkor szóljon!

(#7383) FehérHolló válasza kilcsifalo (#7382) üzenetére


FehérHolló
veterán

Net alapján szerveroldali probléma.
Mindegyik szervernél ezt csinálja?

Skynet is real. It's called Google.

(#7384) wolfman


wolfman
veterán

Batman Arkham Origins-ben lehet állítani az egér érzékenységét? ha igen, hol?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7385) kilcsifalo válasza FehérHolló (#7383) üzenetére


kilcsifalo
csendes tag

..igen,bármilyen szerverre próbálok rácsatlakozni ez a hiba,néha van hogy betölt,de akkor meg nem tudom mozgatni a karaktert,mert beugrik az egérmutató és csak az mozog.. :F

Ha tud valaki pálinkát ingyen, vagy kicsit olcsóbban, akkor szóljon!

(#7386) FZsolt15 válasza wolfman (#7384) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Játékon belül nem lehet.
De meglehet próbálni így Engine->Config mappában BaseInput fájl -> MouseSensitivity
(youtube-on találtam)

(#7387) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Sziasztok, Flatout 2-ben mindig falnak/vízbe mennek az autók.... :Y A CPU/GPU tuningtól csinálja ezt?

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#7388) 800.henrik válasza 800.henrik (#7387) üzenetére


800.henrik
senior tag

:Y :DD

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#7389) Brian_GT válasza 800.henrik (#7388) üzenetére


Brian_GT
őstag

csinálhatja abban az esetben ha sok már a tuning... használj kimondottan olyan programot ami 100%-os terhelést ad mindkét egységnek és megmutatja ha hibázik...akkor vissza kell venni.... minden tuningnál ezt így szokás...nem csak hasracsapva...én alapból tuning ellenes vagyok szóval ebben nem én leszek a megfelelő segítséged, de igen okozhatja.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7390) 800.henrik válasza Brian_GT (#7389) üzenetére


800.henrik
senior tag

Prime95-el és Furmark-al próbáltam, nem írnak hibát :N

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#7391) 800.henrik válasza 800.henrik (#7390) üzenetére


800.henrik
senior tag

:C :DD

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#7392) djdaniel válasza 800.henrik (#7388) üzenetére


djdaniel
senior tag

szerintem ez nem attól van hogy húztad a cpu-t meg a gpu-t, simán bugos a játék.

(#7393) LOTR


LOTR
addikt

sziasztok
nem tudom, hogy ez mennyire ide vágó téma, de ilyen böngészős és egyéb játékokban lévő karakterek adás-vételével foglalkozó portál létezik e, és ha igen, tudnátok mutatni?
köszi előre is

One Ring to rule them all

(#7394) VoidXs válasza djdaniel (#7392) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Igen, a FlatOut sorozat valóban a fizikabugok egyik legnagyobb lelőhelye. A másik a Crysis.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7395) Gomez86 válasza energy4ever (#7349) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia,

Milyen témájú játékokat keresel?

Játszok elég sok mindennel, és magam is hasonló setupot használok. Ami majd nagy barátod lesz az a Wide Screen Gaming Forum.

Pont itt találsz egy ilyen listát:[link] Itt oldalt látod hogy Native-ban nyomja a játék a nagyobb felbontást vagy nem. Néha pedig ahol nem támogatja ott is van megoldás.

Szerintem inkább nézz ki 1-2 játékot, amiket szeretsz/szeretnél, és nézd meg hogy támogatja-e valamilyen formában az Eyefinity-t.

Amúgy a 3db 6970-es kártyának az új játékokat is vinnie kellene ezen a felbontáson ha én a 6870-emmel elvagyok. (persze nem fullon minden de natív felbontáson (5040x1050). szóval lehet hogy itt valami más

Szerk: UHH de atom régi post-ra írtam. bocs, rég jártam erre és elnéztem, de itt hagyom hátha hasznos még valakinek

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#7396) Tom5


Tom5
addikt

N4S Shift vagy Hot pursuit?! Akciósak most steamen. Melyik a jobb?

(#7397) FehérHolló válasza Tom5 (#7396) üzenetére


FehérHolló
veterán

flatout 2.

Skynet is real. It's called Google.

(#7398) Tom5 válasza FehérHolló (#7397) üzenetére


Tom5
addikt

:DDD

(#7399) VoidXs válasza Tom5 (#7396) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Carbon óta béna az összes NFS. Ha már 5 euród van, akkor RAGE.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7400) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csuhika megin.

Kérdés a következő;

PS3-as

Final Fantasy XIII
Final Fantasy XIII-2
Final Fantasy HD Collection
Tales of Vesperia
Tales of Xillia
BlazBlue: Continuum Shift + Chronophantasma

gémeknek van-e olyan verziója, ami japánul beszél és angol felirat is kapcsolható? eBay / amazon-on kívül érdemes még valahol nézelődni Stuttgart közelében?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.