Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7751) genndy válasza att88ila (#7749) üzenetére


genndy
addikt

Lehet hogy a desktophoz igazodik, az meg kisebben van?

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7752) VoidXs válasza genndy (#7751) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Vagy esetleg natív felbontás felett megy a gépe (néhány monitornál lehetséges).

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7753) tariattila


tariattila
veterán

üdv!

pc_láma vagyok így inkább kérdezek:
xbox360 wireless kontrollerből egy pc tud co op. játékoknál kettőt kezelni? lehet szeparálni a jeleiket? nem lesz kavar?
a nemzetközi helyzetet fokozná, hogy bill.egér kombót is valami wireless logitechre szeretném (nappali, gyerekek, net, játék stb.. megfontolásból)
köszi
üdv

(#7754) Brian_GT válasza tariattila (#7753) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nem okozhatna problémát, mert minden egyes eszköz más-más frekvenciát használ. Mást a bill-egér mást az xbox joy. Ez olyan mint magán az xboxodon...ott is akár 4 vagy ha jól tudom az is 6 eszközt tud kezelni mint a ps3-am és ott is összeakadna akkor. De mindegyik kap egy külön frekit és nincs gond. Szóval nyugodtan.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7755) tariattila válasza Brian_GT (#7754) üzenetére


tariattila
veterán

:R
hiába na... az évek meg a rutin...
no meg az a sok ügyes kínai mancs :DDD
most már csak egy rahedli usb kell a gépre, meg olyan játék amivel tudnak a skacok multizni :D

(#7756) FehérHolló válasza Brian_GT (#7754) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az újabb Logitech egerek és billentyűzetek is 2.4 GHz-es vivő frekvenciát használnak, mint az xbox vezérlők.. A lényeg a fizikai kódolásban, és a fölötte lévő protokollokban van, azért nem akadnak össze.
Akkor sem akadnak össze, ha a használt csatorna is azonos.

Skynet is real. It's called Google.

(#7757) Brian_GT válasza tariattila (#7755) üzenetére


Brian_GT
őstag

hát ha sportrajongók az a legkönnyebb pc-n... Fifa-NHL-NFL mind-mind nagyon jól kezeli a többjoy-os megoldásokat hisz elvégre arra készült... pc-n a többi így elég nehéz, mert a pc alapvetően sohasem osztott képernyőre készült...régen sok ilyen játék volt de az akkor még nem volt akkora konzol hatás..most már hogy ennyire netvilág van egyszerűbb neten át a játék nem kell osztott képernyő...szóval ami nem sport ott az xboxod jobb lenne nekik...bár lehet nem látok mögé de ha van boxod miért nem ott gamelnek a srácaid???

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7758) genndy válasza Brian_GT (#7757) üzenetére


genndy
addikt

Nem mondta hogy van boxa... X360 kontrollert említett. Az meg van PC-hez is (persze ott is a gamepad ugyanaz, mint amit a boxhoz adnak, csak jár mellé a vevőegység).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7759) tariattila válasza Brian_GT (#7757) üzenetére


tariattila
veterán

van egy wii... szerintem míg nem nagyobbak addig konzolt nem akarok másikat... inkább egy közepes mini pc és a cuccok hozzá... ez a koncepció... lehet téves de most ezt céloztam meg...
sajna nem focis-sportos vonalat nyomják...
rayman féle dolgokra vannak ráugorva... (castle crashers-t végignyomták mindketten billentyűvel...persze külön külön :D)
ilyenekből kellene kétjátékos lehetőséggel pár... régebbiek is jók de pc-re foggalmam nincs mi az ami jó nekik...

genndy: úgy-úgy!

[ Szerkesztve ]

(#7760) genndy válasza tariattila (#7759) üzenetére


genndy
addikt

Nemrég pont volt ilyesmiről szó... aha, megvan:
ezeket nézd át, hátha ilyenekre gondolsz: Azonnali (játékos) kérdések órája hsz_7679-7680

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7761) Brian_GT válasza tariattila (#7759) üzenetére


Brian_GT
őstag

jaja értelek..valamiért odaképzeltem egy xboxot neked... úgy emlékeztem úgy volt a szöveg, hogy a box joyát akarod pchez...rosszul emlékeztem...

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7762) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy a játék indításakor azt az üzenetet kapom, hogy graphics error.
Ez ellen lehet tenni valamit?
A gép lenne a gyenge hozzá?
Ettől sokkal nagyobb játékok is mennek a gépemen simán.
Köszönöm a válaszokat!

(#7763) #65675776 válasza szildavid90 (#7762) üzenetére


#65675776
törölt tag

Melyik játék?

(#7764) szildavid90 válasza #65675776 (#7763) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Bocsi, lemaradt a neve. Don't Starve-ről lenne szó. :D

(#7765) jozsef8


jozsef8
aktív tag

Hali!
Valaki tudna nekem segíteni? Nekem olyan problémám lenne, hogy sok codemasters-es játék nem hajlandó nekem elindulni. Jelenleg amik nem mennek: Grid 1 (kifagy töltésnél), Dirt 3 (el se indul), F1 2013 (bevillan el sem indul). Valami driver hibára alapoztam a dolgot. 13.12 Catalyst driver telepítésénél csomagtelepítő hibát ír, de a telepítés végén is csak ennyit dob fel. Próbáltam frissíteni a .net framwork-ot, meg mindent, de egyszerűen nem mennek a játékok. A többi játék megy rednesen: BF4, cod 2,4,6; BF3, Cursed forest, sanandreas, Dirt2, és szinte minden más játék. Egyszerűen nem találtam a hiba okát. HD 7950 videokártyám van. Köszönöm a segítséget!

(#7766) ollie válasza jozsef8 (#7765) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Catalystnél ne a gyors telepítést válaszd, majd amikor felajánlja, hogy hova telepítse a drivert, vedd ki a szóközöket az elérési útból. Ez lehet, hogy megoldja a driver telepítési problémát. Amúgy ugye nem warez játékokról van szó?

***

(#7767) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Ajánlanátok valami olyan külső nézetes autóversenyt, mint az extreme gas gusler?

Köszi!

(#7768) genndy válasza dodopek (#7767) üzenetére


genndy
addikt

Hát ha nem muszáj benne lőni, akkor a Flatout-ok jutnak eszembe (leginkább Flatout 2, illetve ha erős géped van akkor ennek a felújított változata, a Flatout Ultimate Carnage).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7769) dodopek válasza genndy (#7768) üzenetére


dodopek
addikt

A lövölde miatt keresek hasonlót...

(#7770) genndy válasza dodopek (#7769) üzenetére


genndy
addikt

Akkor csak jó régit tudok: Interstate '76 (bár ebben van sztori is, nem csak versenyek).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7771) dodopek válasza genndy (#7770) üzenetére


dodopek
addikt

Köszönöm, de az meg tényleg nagyon régi...

(#7772) jozsef8 válasza ollie (#7766) üzenetére


jozsef8
aktív tag

Igen eredeti. Ha a G:\-re rakom, akkor is ezt írja telepítés közben: Alkalmazás telepítés: Telepítőcsomag hiba!

Értelmezni sem tudom ezt. Win 7 ultimate 64 bit rendszerem van. Nem értem mi lehet a probléma. Valaki ötlet? :)

(#7773) Cheesus válasza dodopek (#7771) üzenetére


Cheesus
senior tag

Post Apocalyptic Mayhem esetleg?

https://www.twitch.tv/csehla

(#7774) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok!

Hogyis kell Fraps-al FPS-t mérni?

F11 gombhoz van kötve. Ha megnyomom eltűnik, ha nem akkor meg mutatja folyamatosan, de nem naplóz. Pedig ki van pipálva a min,max,avg-nél.

Live poor, die ritch.

(#7775) gyáliSanyi válasza gyáliSanyi (#7774) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Újratelepítettem, ez megoldotta a problémát.

Live poor, die ritch.

(#7776) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Van esetleg PC-re valami értelmes, mászkálós, nyomozós játék. Akció is lehet benne, de ne legyen túlsúlyban. Alan Wake stílusú játékra gondolok, csak ne legyen annyira paráztató :B

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7777) Rendo84


Rendo84
senior tag

Finding Teddy című játékot nem tudja véletlenül valaki, hogyan kell elindítani? :DDD
A menü-ig betölti, de ezt követően nem engedn sehová kattintani.
Olyan, mint ha a játékban nem érzékelné az egeret és billentyűzetet, egyeül az Esc-re reagál, azaz a kilépésre. :F

(#7778) Cheesus válasza hito (#7776) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ahogy megláttam a nyomozós kikötést, nekem egyből az LA Noire ugrott be, nézz róla egy pár videót szerintem tetszeni fog :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#7779) hito válasza Cheesus (#7778) üzenetére


hito
nagyúr

Háát, sajnos rühellem ezt a korszakot :) De azért köszi. Inkább valami sötét hangulatú, jelenkori cucc érdekelne, olyan Alan Wake-es, de nem annyira parás :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7780) FehérHolló válasza hito (#7776) üzenetére


FehérHolló
veterán

L.A. Noire.
Bocs, rossz volt a mintaillesztés. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7781) hito


hito
nagyúr

Xbox360 controller mennyire ajánlott PC-hez? Van jobb, ajánlottabb megoldás PC-hez? Autós játékokhoz használnám, meg Skyrim-hez, esetleg FPS-ekhez.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7782) Cheesus válasza hito (#7781) üzenetére


Cheesus
senior tag

Szerintem nagyon jó hozzá, nekem is van és meg vagyok vele elégedve. Bár én inkább egy-két TPS-hez meg platformerekhez használtam. Ha hozzá vagy szokva az FPS-ek kontrollerel való irányításához akkor nem lesz belőle baj. Esetleg még a Logitech F szériáját szokták alternatívaként említeni (legalábbis ha jól emlékszem), de nekem nincsenek róla tapasztalataim, illetve ha jól tudom kifutó termék már.

https://www.twitch.tv/csehla

(#7783) hito válasza Cheesus (#7782) üzenetére


hito
nagyúr

Rendben, köszi, akkor szerintem felhajtok egyet. Egyébként a wireless verzió mivel kommunikál?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7784) Cheesus válasza hito (#7783) üzenetére


Cheesus
senior tag

Mindenképp olyat keress, amihez van egy receiver, tehát jelfogó!

https://www.twitch.tv/csehla

(#7785) hito válasza Cheesus (#7784) üzenetére


hito
nagyúr

Tehát akkor rádiós és nem BT-os a cucc.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7786) genndy válasza hito (#7783) üzenetére


genndy
addikt

Rádiós. És mindenképpen olyat keress hogy "PC-hez", mert különben csak a kontrollert kapod meg (ami ugyanaz egyébként, mint amit az Xboxhoz adnak), de a receiver a lényeg. Mármint hogy azzal tudod PC-hez használni. Tudtommal a konzolokszervizénél a legolcsóbb (én onnan vettem nemrég).
Mindenképp az Xbox360 ajánlott (vagy az azzal 100% kompatibilis, ami tudtommal csak a Logitech, viszont már nem gyártják, tehát nehéz beszerezni), mert azzal gond nélkül megy minden, felismerik, kiosztás rendben lesz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7787) hito válasza genndy (#7786) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi a hasznos infót!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7788) perge666 válasza genndy (#7786) üzenetére


perge666
veterán

Pont mint a Logi F710-em. :K

(#7789) tariattila


tariattila
veterán

üdv

hasznos tanácsaitok alapján én is ezt a pc-s xbox kontrollert vettem (konzolvilágnál 2 db-nál ingyen futár... no meg itt voltam regelve :D )

ezzel kérdésem is lenne:
most olvasom az apróban, hogy árul valaki utángyártott usb-s vevőt... s írja, hogy egyszerre 4 kontrollert kezel...
ezek szerint nekem se kellene mindkét kontroller vevőjét használni?
hogy is van ez? :U

(#7790) Cheesus válasza tariattila (#7789) üzenetére


Cheesus
senior tag

Én úgy tudom, hogy elég egy receiver (jelfogó) és az kezel egyszerre 4 külön kontrollert, nem kell midnen kontrollerhez külön bekötni a receivert :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#7791) tariattila válasza Cheesus (#7790) üzenetére


tariattila
veterán

köszi! akkor erre rápróbálok! :R

(#7792) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Üdv!

Milyen ingyenes/olcsó casual játékot tudnátok ajánlani egy
896mb ram +128mb vram, geforce go 6100 és turion 64 x2 @1.6ghz laptophoz, ami elfutogatna rajta?
Mostanában sokat használnám a kicsit korosodó laptopomat mozgás miatt, nem mindig lesz kéznél az erőmű. ;]
Hearthstone megy, kéne még mellé pár cuccos. :)

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#7793) genndy válasza nonsen5e (#7792) üzenetére


genndy
addikt

Akkor kapásból Faerie Solitaire és Runespell: Overture, meg a Poker Night at the Inventory 1+2. Ezek is kártyajátékok, jófélék. A lehetőségekhez képest szép grafikával, de egyikhez sem kell erőmű.
Vagy Cogs, Splice, Crayon Physics Deluxe, Crazy Machines, de főleg SpaceChem (logikaik).
Dear Esther, Limbo (történet miatt jók).
Próbálkozhatsz flipperekkel is: Dream Pinball 3D, Pinball FX2 (mondjuk ehhez lehet hogy kell az erős gép).
Illetve bundlékban vannak jóféle ingyenes indie játékok, azokat nézegesd sűrűn (HumbleBundle, IndieGala, ..., van egy rakat most már).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7794) nonsen5e válasza genndy (#7793) üzenetére


nonsen5e
addikt

Majd megnézegetem őket, ezer köszönet! :R

Eddig elég jól elvoltam rajta Diablo III aukciózgatással, (config fájlokat kellett átírni eleve, hogy elinduljon a menüje :DDD )de ugye annak annyi aztán más szórakozási módokat kell találni. :P

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#7795) perge666 válasza nonsen5e (#7794) üzenetére


perge666
veterán

Régebbi játékok nem érintenek?
Abes Oddysee,Mafia1,Colin Mcrae Rally2,Pitfall...................

(#7796) Chapel


Chapel
addikt

Van ez a .... szemét hulladék windows live. Régebben sem engedett belépni, még ha be is reggeltem. (Mo.-ról nem mükszik vagy valami ilyesmi). Ennek ellenére, hogy nem lépek be, tehát kinyomom a belépést, a rockstar játékok (Gta-k, LA Noire stb) simán belépnek, ki írja, hogy signed in.
Most megvettem egy Red Faction packot és ami miatt megvettem (RF: Guerrilla) játszhatatlan, mert csak new game van. Ha load akkor jön hogy lépjek be, beírom amit kell és "az ország nem támogatott".

Szóval megvehetem, de nem szólnak, hogy bocs, nem fog futni. Kedves. És én hülye, meg veszem az eredeti játékokat :W

Kérdésem, hogy lehet ezt kitrükközni? Mert hogy ha már megvettem játszani akarom, az tuti.

(Ja ez csak hab a tortán, megvettem a Crysis3-at, ha már korábbiak is megvannak. Nem fut. Feltelepül és indítás közben kifagy. Re-install, új win, combos gamer pc...éljen az eredeti játék! :) :U )

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#7797) genndy válasza Chapel (#7796) üzenetére


genndy
addikt

Windows Live mostanában szűnik meg teljesen, nem mindegyik GfWL-es játékról tudni hogy mit csinálnak vele. A Guerillával lehet hogy megszívtad, de a Local Profile-os dolognak működnie kellene: Home, Új profil, oldal alja, Local profile.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7798) dejaris válasza Chapel (#7796) üzenetére


dejaris
addikt

Ment nekem magyarral is, de mostanaban atkoltoztem alaskaba. Megprobalhatod, hogy te is atrakot a fiok reiojat mas orszagba, de magyarral is kellene mukodnie.

(#7799) Chapel válasza genndy (#7797) üzenetére


Chapel
addikt

A local profile-al mükszik, ezer hála :R

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#7800) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Megvásároltam a Splinter Cell Blacklist-et [link] viszont volna egy olyan gondom, hogy nem magyar. Mit kell tennem, hogy a magyar nyelvet előcsaljam?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.