Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7151) ollie válasza adamkaa777 (#7150) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Guild Wars 2? Van egyáltalán annál újabb?

***

(#7152) adamkaa777 válasza ollie (#7151) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Már egy éves biztos van .Havonta jelennek meg a f2p mmo-k hátha van köztük egy jó.

El. Psy. Congroo.

(#7153) Brian_GT válasza adamkaa777 (#7152) üzenetére


Brian_GT
őstag

Azt nem mondanám, hogy jobb a GW2-nél de less rá a Neverwinterre.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7154) adamkaa777 válasza Brian_GT (#7153) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Az megjelent már ?

El. Psy. Congroo.

(#7155) ollie válasza adamkaa777 (#7154) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen. El is feledkeztem róla.

***

(#7156) Brian_GT válasza adamkaa777 (#7154) üzenetére


Brian_GT
őstag

Igen, illetve hát azt nem mondom meg fejből, hogy nem béta e még..de ha az is tuti nyílt béta mert én is felraktam anno csak még nem volt időm nekiugrani de ment szépen stb.
Azt mondják a benne lévő küldetés készítővel elég minőségi darabokat tudnak csinálni felhasználók....szóval folyamatos a friss cucc benne. Meg folyamat nézik át a fejlesztők ezeket és osztályozzák, meg te is tudod.
Szóval a gagyikat el lehet kerülni majd.

Meg persze maga a készítők is folyamatosan forrasztgatják.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7157) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok
Battlefield 3, DeadSpace3, PayDay2 ezekben a játékokban elvan csúszva az egér mozgás.
Megmozdítom az egeret és legalább 1/4-1/2 másodperc mire megmozdul a játékban a "kurzor".
Hogyan tudnám megszüntetni?

(#7158) Laci FULL HD válasza VoidXs (#7130) üzenetére


Laci FULL HD
csendes tag

Köszönöm szépen!

(#7159) Brian_GT válasza Mustármag (#7157) üzenetére


Brian_GT
őstag

hűűűhaaa... vannak problémák azért a világban :)

Bocsi, nem feléd szólt csak olyanokat lehet olvasni, informatika tud csodákat okozni :) bár a felhasználó se kivétel legtöbbször :DD

Hát ilyen dologban én azt mondanám első körben, hogy akad a játékod... jó az fps szám???
Ha ott minden okés akkor nem vezeték nélküli egered van??? Mert akkor vagy gyenge az elem/beépített aksi vagy bedöglött a vevő.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7160) Mustármag válasza Brian_GT (#7159) üzenetére


Mustármag
őstag

Az egér vezetékes, és a BF3-at leszámítva 40-50fps-megvan, és már a menübe is csúszik ahol 100 fölött van az fps azért furcsa nekem nagyon.
Nem tűnik laggosnak csak mintha késleltetve lenne!
medal of honor 2010 ,CoD4-5-6-7 stb., minden oké.

[ Szerkesztve ]

(#7161) genndy válasza Mustármag (#7160) üzenetére


genndy
addikt

Mouse acceleration lesz a gond.
Ini-ben kell piszkerálni, DS3-hoz hirtelen ezt találtam: [link]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7162) Brian_GT válasza Mustármag (#7160) üzenetére


Brian_GT
őstag

Próbáld ki egy másik egérrel akkor is ugyan úgy jelen van-e a probléma.
Szoftveres meg minden dolog ebben nem lehet, olyan nincs, hogy egy egér késik.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7163) Gomez86 válasza Mustármag (#7160) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia, nekem is volt ilyesmi problémám, kapcsold ki a V-Sync-et.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#7164) Laci FULL HD


Laci FULL HD
csendes tag

Itt az uj gépem. LenovoIdeaPad Y500-as i5,Windows 8, Külső DVD ÍRO/OLVASÓ 8 GB RAM,2x2 GB NIVIDIA GT 750 SLI,Full HD kijelzővel de mivel ez az első Game Laptopom és még játszani sem játszottam kicsit eléggé "béna" vagyok.Még a CRYSIS 2 sem tudttam még felinstalálni a gépbe : ( Valaki segitsen légyszi vagy itt vagy privátban : ( Köszönöm szépen előre is.

[ Szerkesztve ]

(#7165) Gomez86 válasza Laci FULL HD (#7164) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia, eredeti a játék? Hol akadt el a telepítés?

Szerk: Gratula a géphez, igen komoly darab :)

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#7166) Laci FULL HD válasza Gomez86 (#7165) üzenetére


Laci FULL HD
csendes tag

Óh,köszönöm a Gépem dicséretét.Meg vehettem volna az i7-es Y510-as konstrukciót is de nekem az már tulzás és ugy sem használnám ki azt az Erőmüvet : ) Ugyanis én idővel majd ugyis abba hagyom a játékozást,csak most egy kicsit élvezni akarom az életet,szórakozni,játszani : )
Neked milyen Gamer Vasad van?? Ne szégyeld ha kicsit gyengébb mint az enyém,nyugodttan megirhatod.Biztos mikor vetted abban az időben még JÓnak számitott.Az enyémet már most lenyomja a Y510-as : ) Az enyém már most elavult darab : )
Az egerem 6000 dip-es Gigabyte márkáju.Nagyon kényelmes és kékesen világit mint.Gyors mint a Kék Villám a filmben.Bár ön még biztos fiatal,igy nem tudja,h milyen filmről is irok : )
Ha valaki lépésről lépésre letudná irni nekem hogyan kell a CRYSIS 2 feltenni Laptopra külső DVD iró/olvasó-val hát megköszönném.Vagy küldene amolyan oktató videó linket.Hugom kint van Angliában csak két hét mulva ér haza,ő jártasabb kicsit ilyenekben.
De két hétig nem várhat mégsem az univerzum,ki fogja addig megmenteni.Addig sok gonosz földönkivülit és sok bolygót szeretnék addig leigázni : )
Igen eredeti CD-ROM.A Westen Cityben vettem Média Mark-ban.
Az utolsó dolog amit csináltam a kibontás.De talán többször végig mentem ezen igy már 4x is rajta van a játék a gépemen,gondolom én,bár ez a szabad memóriában nem is látszik,de a Windows 8 csempéin 4 csempén ott a CRYSIS 2 : )

[ Szerkesztve ]

(#7167) Brian_GT válasza Laci FULL HD (#7166) üzenetére


Brian_GT
őstag

Rob Scheider ... Kék Villám...jó kis film volt az.. én 26 vagyok szóval én még szép korban születtem :) tudom mik az igazi klasszikusok :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7168) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Az Amnesia - Machine for pigs valóban ennyire rossz lett, vagy csak nem a megfelelő helyeken olvasok róla?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7169) Mustármag


Mustármag
őstag

Friss rendszer került fel, de a PayDay2-ben maradt a csúszás.
Azért nem írtam, mert nem enyém a gép és én is lassan kapom az információt.

(#7161) genndy : Köszi, elmentetem a linket, csak egyikünk se túl jó angolból így kell várni egy 3. személyt aki kibogozza nekünk. :R

(#7162) Brian_GT : Mondtam próbálja ki másik egérrel de, még nem kapott kölcsön egeret.

Mouse acceleration-ra találtunk youtube videót beállításhoz, de az se akar eredményt hozni :(

(#7170) adamkaa777 válasza FehérHolló (#7168) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Előző részéhez képest elég szar.

El. Psy. Congroo.

(#7171) Gomez86 válasza Laci FULL HD (#7166) üzenetére


Gomez86
őstag

:) Nekem PC-m van így nehezebb az összehasonlítás, de kattints a neveme és ott van minden a cuccok alatt. Jenleg én az Eyefinity-re mentem rá, így 1-2 másik fejlesztést elhalasztottam emiatt.

Mi történik akkor amikor a Crysis csempére kattintasz? Vannak mindenféle leírások, de elvileg csak annyit kell tenned hogy beteszed a lemezt, és feljön az auto-run. aztán csak next-next-next.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#7172) Gomez86 válasza Mustármag (#7169) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia, ezt próbáltad: (#7163)?

Kapcsold ki a V-Sync-et.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#7173) Mustármag válasza Gomez86 (#7172) üzenetére


Mustármag
őstag

Próbáltuk, de nem segített :(

(#7174) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Sziasztok!

Most a Dirt 2 nem indul el, a Games for windows live telepítve van... Windows 8

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#7175) VoidXs válasza 800.henrik (#7174) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Bővebben mi a hiba? Gondolok itt olyasmire, mint ami nálam volt, hogy elindítom, de nem indul, feladatkezelőben feltűnik 2 másodpercre és pápá.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7176) 800.henrik válasza VoidXs (#7175) üzenetére


800.henrik
senior tag

Igen, az a hiba, hogy 2 másodpercig ott van a feladatkezelőben, és eltűnik...

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#7177) VoidXs válasza 800.henrik (#7176) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Már számolom, te vagy a hatodik, akinek a Windows 7 egyik bugos .NET frissítése a baja. Csak újratelepítés segíthet.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7178) 800.henrik válasza VoidXs (#7177) üzenetére


800.henrik
senior tag

Windows 8-am van...1 hónapja telepítettem......

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#7179) D5


D5
aktív tag

Sziasztok!
Manapság mindegyik játékban elérhető a Dolby Digial Live, vagy a DTS connect 5.1?

(#7180) ollie válasza D5 (#7179) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem.

***

(#7181) Brian_GT válasza D5 (#7179) üzenetére


Brian_GT
őstag

ÁÁÁá sajnos örülök ha normális 5.1et találok. Jó azért most megjelentek mind tudják az 5.1et már...de kicsit régebbi játékokban ha van is annyira gyér az 5.1es kódolás, hogy pffff.
Úgy vettem észre ez is olyan, mint filmeknél...ami valami igényes sztár film ott nagyon figyelnek erre is, de ami gyenguska stb és nem kap majd akkora hype-ot azon nincs olyan jó.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7182) D5 válasza Brian_GT (#7181) üzenetére


D5
aktív tag

Ok, köszi szépen a felvilágosítást.
Legalább az újabbak tudják a dolgot...

(#7183) Laci FULL HD válasza Brian_GT (#7167) üzenetére


Laci FULL HD
csendes tag

Köszönöm válaszod!Hát igen tényleg tök jó kis film volt.Bár 26 vagy neked már nem igen kellene erről a filmről tudnod.Nem semmi vagy korodhoz képest.Én 39 multam.

(#7184) Laci FULL HD válasza Gomez86 (#7171) üzenetére


Laci FULL HD
csendes tag

Köszönöm szépen,talán holnap ki is próbálom.Köszönöm.Tehát csak NEXT és csak NEXT tovább tovább?Ujból kipróbálom majd.Köszönöm kedvességed,segítségedet.

(#7185) Brian_GT válasza Laci FULL HD (#7184) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hát gyakorlatilag igen...ahogy ő is írta csak next-next...tovább-tovább ha úgy tetszik...mert itt azt tudnád beállítani, hogy hova telepítsd meg akarsz e ikont az asztalra stb...legrosszabb esetben alap helyre telepíted meg felrak mindent...mármint frissít directx meg minden ami kell a játéknak, de talán te esetedben aki annyira nem ért hozzá nem is gond ez. Szóval igen elvileg lefut a telepítő és utána már alapból az ikonnal az asztalon...vagy ha nem váltottad át a windows 8at régi asztali megoldásra akkor igen csempére katt és indulnia kell.
Azt gyanítom, hogy mint írtad mivel annyira nem mozogsz benne otthon, mármint témát tekintve...hiányozhatnak a gépedről dolgok ami a normális működéshez/játékok megfelelő futtatásához kellene.
Vagy azért van valaki aki neked első körben vásárláskor rendesen felrakott mindent???

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7186) Laci FULL HD válasza Brian_GT (#7185) üzenetére


Laci FULL HD
csendes tag

Köszönöm szépen,hogy írtál!

"Azt gyanítom, hogy mint írtad mivel annyira nem mozogsz benne otthon, mármint témát tekintve...hiányozhatnak a gépedről dolgok ami a normális működéshez/játékok megfelelő futtatásához kellene.
Vagy azért van valaki aki neked első körben vásárláskor rendesen felrakott mindent???"

Huha...most kjicsit megijesztettél.De hát mi kellhet még?! Jaj nekem.Én azthittem,hogy elég a játék gamer laptop és a játék CD-ROM a külső DVD író/olvasóba.Fenébe ... mi lesz így velem.
Sajnos most igen ídőm sincs eléggé össze jöttek a sok munkák,elvagyok havazva

(#7187) genndy válasza Laci FULL HD (#7186) üzenetére


genndy
addikt

Nem kell izgulni. Ami kell a játéknak, azt föl is teszi magának a telepítésnél.

Ha meg mégse, és hibát dob, akkor beírod ide és segítünk. Csak legyen meg a pontos hibaüzenet, mert a "valamit kiír és nem indul" az kevés infó.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7188) Brian_GT válasza Laci FULL HD (#7186) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nem akartalak megijeszteni :) Elvben ahogy írták előttem, ami kell a játéknak felrakja...vagy ha nem prüszköl érte erőteljesen...csak úgymond aki ért hozzá és telepíti magát a rendszert újra, az egy járt utat követ amit a saját szája íze szerint készít el...programokra és kiegészítő dolgokra gondolok, ami a pc használatát komfortosabbá és használhatóbbá teszi.
De ebbe most így ne menjünk akkor bele :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7189) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!

Adódott egy kis problémám a Spec Ops The Line nevű játékkal.
Chapter 7-nél járok ha jól emlékszem (az után kicsivel, amikor a villanyoszlopokra emberek vannak fellógatva).
Eddig minden hibátlanul ment, szépen futott a játék. Ma délelőtt is játszottam vele. Semmi baj nem volt.
Erre ma délután amikor elindítottam, már a menüben a zászló is szaggatva lobogott, az egér is szaggatott.
Elindítottam azért a kampányt, de ott is nagyon szaggatott minden.
Újraindítottam a gépet. A probléma ugyanúgy fennált
Letöröltem a játékot, újratelepítettem, visszaraktam a mentést, de most is ugyanúgy szaggat. Mi lehet a probléma? Más játékban nem érzek változást :/
A rendszerben sem történt változás.

#KeepFightingMichael

(#7190) Wizard of Oz válasza guftabi96 (#7189) üzenetére


Wizard of Oz
tag

C:\Users\xxxx\Documents\My Games\SpecOps-TheLine\SRGame\Config\ és nevezd át/töröld a SREngine.ini-t. Ez elvileg megoldja, de minden indítás előtt el kell végezni.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#7191) DEV_NULL válasza Wizard of Oz (#7190) üzenetére


DEV_NULL
őstag

szuper :R

(#7193) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Miért nem megy a dirt2 és a flatout?? már 10000x újratelepítettem a gépet...

[ Szerkesztve ]

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#7194) DEV_NULL válasza 800.henrik (#7193) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Games for Windows Live-val lehet valami para.

(#7195) Anonymus X válasza 800.henrik (#7193) üzenetére


Anonymus X
tag

Javasolt mindig letölteni a legfrissebbet a Microsoft weboldaláról, nem pedig a játékok mellé adottat használni. Win8, ha jól látom? Ha igen, az is bekavarhat, mert nem mai játékok.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#7196) veresmester


veresmester
csendes tag

Hali!

Olyan gondom van, hogy elég szépen laggzik a FIFA 13!

Konfig:
Asrock 970 Pro3 R 2.0 - alaplap
ATI Radeon HD 7790 - videokari
AMD FX 4100 3,6 GHz - proci
8 GB Kingstone 1866 MHz (Dual Channel) - ram

Driverek legfrisebbek.

Valakinek esetleg valami ötlet? (UEFI beállítás, ilyesmi)
Előre is köszi!

(#7197) 800.henrik válasza Anonymus X (#7195) üzenetére


800.henrik
senior tag

Win 8,és a legfrissebb gfwl

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#7198) Brian_GT válasza veresmester (#7196) üzenetére


Brian_GT
őstag

Mivel a géped megfelelő hozzá, én a szokásos driver gondra tippelnék ami mostanság mindig vagy az nvidia-nál vagy az ati-nál akad. Próbáld meg, hogy feldobsz egy pár verzióval előző drivert...nem tudom milyen és hol tart az ati driverek szintjén én nvidiát használok. Ha van valami verziószéria most akkor egyel régebbit próbálj meg. Arra gondolok, hogy pl nvidia 320as driverek... helyett pl 31x..driverek.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7199) #65675776 válasza 800.henrik (#7197) üzenetére


#65675776
törölt tag

És még mindig warez verzióval próbálkozol gondolom.

(#7200) 800.henrik válasza #65675776 (#7199) üzenetére


800.henrik
senior tag

Nem :N

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.