Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7801) batman91 válasza Predator2 (#7800) üzenetére


batman91
őstag

Látom az értő olvasás nem megy. Oda van írva, hogy English Only. Ezek után nem tudom mit vársz.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7802) Predator2 válasza batman91 (#7801) üzenetére


Predator2
addikt

Ha már értő olvasás... akkor a gyengébbek kedvéért .. Van egy angol SC Blacklist-em hogyan tudnék belőle magyart csinálni?!

(sehol nem írtam, hogy ezzel én nem lennék tisztában)

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#7803) batman91 válasza Predator2 (#7802) üzenetére


batman91
őstag

Hát te nem azt írtad, hogy magyarítani akarsz, hanem azt, hogy nálad nem magyar, az teljesen más tészta. De elvileg magyar felirattal jött ki, szóval a menüben kéne kutakodni, magyarítást nem készítettek utólag hozzá. Viszont valószínűleg a te verziódban ezt nem fogod megtalálni, mivel english only.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7804) ollie válasza batman91 (#7803) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagyis sehogy sem fogja tudni megoldani.

***

(#7805) Diniboy


Diniboy
aktív tag

Hello valaki nem tudna segíteni? Ismerősömnek keresek dobozos "The Elder Scrolls Online Imperial Edition" játékot pcre de mindenhol csak azt írják , nem előrendelhető/elfogyott.

(#7806) Predator2 válasza ollie (#7804) üzenetére


Predator2
addikt

Esetleg a magyar változat nyelvi fájljait átmásolva, akár úgy, hogy a Ubi-nak írva és kérve, hogy magyarra cseréljék? Tényleg semmilyen megoldás nincs? (ezt nem kötözködés képen írom) csak kíváncsi vagyok valakinek hátha sikert akár más játékkal is megoldania egy ilyen helyzetet.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#7807) ollie válasza Predator2 (#7806) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet az Ubisoft store-ban magyar nyelvű változatot kapni? Ha igen, egy próbát megér, hogy írj nekik, ha nem, teljesen felesleges. De miért annyira fontos, hogy magyar legyen? Ez nem az a típusú játék, aminél annyira fontos lenne a nyelvtudás.

***

(#7808) Predator2 válasza ollie (#7807) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a válaszod.

Nincs különösebb ok, gyenge az angolom és jobban értem ha magyar...

De rákérdezek a másik fórumban is hátha.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#7814) perge666


perge666
veterán

Driver3-nak nagyobb a gépigénye mint a GTA Vice Citynek??
A netbookomon nem akar elindulni a D3. :(
Tudnátok mondani hasonló játékokat?
GTA részek kilőve,azokat már unom.

(#7815) #79621120


#79621120
törölt tag

Kinek mi a véleménye az Iron Storm című játékról ?

[ Szerkesztve ]

(#7816) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

A Settlers 6: Egy birodalom születése (Rise of an Empire) játékban hogyan kell forgatni a "kamerát"? (Hogy körbe tudjak nézni rendesen.)

2.) Hogyan tudok egy telket (vagy akármit) elforgatni, hogy arra nézzen, amerre nekem tetszik, és ne arra, amerre a gép akarja. Mert pl. amikor a várost bekerítő falhoz való kaput nem tudom a helyére illeszteni, darálthús leszek... :O

Már végignyomkodtam a teljes billentyűzetet, de semmi.

Szerk.: A játék eredeti. Telepítéskor letöltött egy jókora javítást is pár napja.

[ Szerkesztve ]

(#7817) C. s. válasza C. s. (#7816) üzenetére


C. s.
addikt

Tárgytalan! Amikor harmadszorra indítottam a játékot, gond nélkül működött a Shift+egérgörgő és a CTRL+egérgörgő. A 2 első alkalommal sztrájkolt valamiért. :U

(#7818) razorka777 válasza perge666 (#7814) üzenetére


razorka777
veterán

(#7819) perge666 válasza razorka777 (#7818) üzenetére


perge666
veterán

Köszönöm. :R
Az 1.részét ismerem,az nagyon nem tetszett amikor pár éve kipróbáltam,de a 2. jobbnak tűnik,egy próbát megér.:)

(#7820) razorka777 válasza perge666 (#7819) üzenetére


razorka777
veterán

Szerintem meg pont az elsőnek volt jobb a feelingje, főleg amikor snoop doggal lehetett nyomulni. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#7821) perge666 válasza razorka777 (#7820) üzenetére


perge666
veterán

Nem sokat játszottam vele,mert épp GTA fan voltam,és ez egy viccnek tűnt mellette. :DDD
Most olvastam róla tesztet,és nincsenek tőle elájulva,de meglesem mindenképpen,már csak a valóságos utca modellezés miatt is. :K
Remélem Logitech F710 gamepaddal irányítható!

(#7822) razorka777 válasza perge666 (#7821) üzenetére


razorka777
veterán

Furcsa volt anno nekem is, pont a vice city láz tombolt nálam, de hamar megszoktam. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#7823) perge666 válasza razorka777 (#7822) üzenetére


perge666
veterán

Kíváncsi leszek milyet üt. :D

(#7824) fogirobi


fogirobi
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni? Az lenne a problémám, hogy ugye most ingyenes az originen a Dead Space, aktiváltam is, el is kezdte telepíteni, de 25%-nál azt írja ki hogy Directx hiba lépett fel... És nem is folytatja a telepítést! Szerintetek mi lehet a gond? Directx 11 van fent!

(#7825) ollie válasza fogirobi (#7824) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Telepítsd fel külön a directx9-et.

***

(#7826) fogirobi válasza ollie (#7825) üzenetére


fogirobi
senior tag

És az nem fog bezavarni a 11-be?

(#7827) ollie válasza fogirobi (#7826) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

nem

***

(#7828) rii


rii
nagyúr

sziasztok

ismerősöm édesanyjának szeretnék vinni "póker játékgépes" játékot

ami "ingyenes" .-) (mármint nehogy online pénzfizetős legyen)
persze offline lenne a legjobb

volna valakinek tippje?

előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#7829) genndy válasza rii (#7828) üzenetére


genndy
addikt

Poker Night in the Inventory 1-2 (mondjuk ez a kettő pont Steames, de amúgy teljesen offline, még LAN-ban sem lehet játszani). Meg angol is.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7830) Rendo84 válasza rii (#7828) üzenetére


Rendo84
senior tag

Például a poker stars, vagy más termek miért nem jó? Játékpénzben mindenhol tud játszani, valamint hús vér emberekkel élvezetesebb, mint gépi ellenfelek ellen. :K
Vagy esetleg nincs netkapcsolat?

[ Szerkesztve ]

(#7831) rii


rii
nagyúr

nagyon köszönöm!!! .-)

Rendo84: csak régebben "játékgépezett" , és azt hittem, hogy minden online valós tétre megy .-)
amúgy van net ... áááá ... a face-n olyan aktivitást csinál, hogy már maga a face motor tiltotta le, mert bekapott valamit, és mailware-nek vagy minek hitte a regisztrációját ... én csak chat-re használom a face-t, de ő meg appllikációk, kamera meg minden ... skype is mindig megy ..... amint elmegy net, routernél kábel igazít, ha nem megy, router kikapcs, és ha ez sem megy azonnal hív :DDD félelmetes

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#7832) ELECT


ELECT
csendes tag

Sziasztok!

Valaki nem tudna egy viszonylag korszerű vadászós játékot ajánlani, ami elfut ezen a gépen?
-Intel Pentium B980
-Intel HD Graphics 2000
-4GB ram

(#7833) ollie válasza ELECT (#7832) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom, hogy elfutnak-e, de itt van pár: [link]

***

(#7834) perge666 válasza ELECT (#7832) üzenetére


perge666
veterán

Deer Hunter 2004 tutira elfut,és szerintem elég élvezetes is!

(#7835) milanfan


milanfan
tag

Sziasztok!
Volt egy nagyon jó kis motoros PC game,de nem jut az eszembe a neve.
Talán olyan 2003-2006 közt vmikor,különböző városokban kellett versenyezni.
Nem tudná megmondani vki a nevét?
Köszi!

(#7836) perge666 válasza milanfan (#7835) üzenetére


perge666
veterán

Motocross Mania,MotocrossMadness,Moto GP??????

(#7837) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sziasztok!

Bár kicsi az esély, hátha valaki már találkozott ilyennel:
Nemrégiben vittem végig a Lego Star Wars-t kisfiammal, most pedig megvettem a Lego Indiana Jonest hasonló céllal.
Viszont a joypadom (sima párezres usb-s kis cucc 4+4 gombbal) amit a starwars tökéletesen kezelt, itt használhatatlan, mert ez a %!&#$ lego indi, ha beállítanám a joy-t a menűben ki akar még osztani + 8-10 billentyűt, olyan funkciókkal, amik sima billentyűzetről meg sem jelennek a játékban (körülnézés pl.) így nem engedi használni a joy-t mert nincs rajta elég billentyű, hogy minden felesleges, a játék által megkívánt szirszart beállíthassak rajta.
Esetleg valami tipp/tapasztalat?

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#7838) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv

Gyors kérdés: Jedi Academy-ben ha átállítom az r_mode -ot -1-re a 8-ról, akkor a pályabetöltés előtt kidob a szokásos működés leállt szöveggel.

Valami ötlet? Ugye a 16:9 miatt kellene ez. :R

Switch Tax

(#7839) ricsiii01


ricsiii01
tag

Sziasztok!

Nekem ilyen bajom lenne LoTR: Battle for Middle-earth 1-gyel. A játék eredeti DVD-s, már többször kitoltam a régebbi gépen, windows xp-n és 7-en is működött azon. Most win 7 van az új gépemen, de ezt írja ki a kis töltőképernyő után és bezárja a játékot. Mit lehetne tenni? :F
Ez az egyik kedvenc játékom. :)

.

(#7840) szami777 válasza ricsiii01 (#7839) üzenetére


szami777
addikt

menj ide:
C:\Users\"username"\AppData\Roaming\My Battle for Middle-earth Files
elvileg az options.ini fájl hiányzik, nekem is volt már ilyen.
hozd létre te, majd ezt írd bele,
ezeket persze állítgathatod:
AllHealthBars = yes
AlternateMouseSetup = no
AmbientVolume = 50
AudioLOD = High
Brightness = 50
FixedStaticGameLOD = UltraHigh
FlashTutorial = 0
HasSeenLogoMovies = yes
HeatEffects = yes
IdealStaticGameLOD = Low
IsThreadedLoad = yes
MovieVolume = 70
MusicVolume = 70
Resolution = 1680 1050
SFXVolume = 70
ScrollFactor = 50
StaticGameLOD = UltraHigh
TimesInGame = 54
UnitDecals = yes
UseEAX3 = no
VoiceVolume = 70

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#7841) ricsiii01 válasza szami777 (#7840) üzenetére


ricsiii01
tag

Szia!
Köszönöm a segítséged! :R
Magyarul az Appdata/Roaming az mit jelent, hogy keressem?
Illetve az .ini fájlt szöveges dokumentumból kell létrehozni?

.

(#7842) szami777 válasza ricsiii01 (#7841) üzenetére


szami777
addikt

A rejtett fájlokat be kell állítsd hogy mutassa a windows: [link]

feltöltöttem ide neked az options.ini-t : [link]

ha full hd monitorod van, akkor az ini-be ird át a felbontást a kívántra, mert a játékba nem engedi már feljebb állítani.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#7843) bicajoskema


bicajoskema
tag

sziasztok
nem hinném hogy bárki játszana manapság vele, de lehet valaki még emlékszik rá.
sudden strike hidegháborús részéről volna szó.
izraeli kampányban megcsináltam az első pályát kiírta hogy nyertem, de nem tudok a következő pályára menni. van egyáltalán következő pálya?
üdv

(#7844) Wheeler8


Wheeler8
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy olyan autós játékot, amit lehet local multiban játszani (osztott képernyőm), és elfutna fullhdn egy intel hd 4600-on? Nem baj ha régi a játék. A könnyű vezethetőség fontos, tehát abszolút nem játszó és tudja élvezni, és ne törjenek az autók ha lehet. A legjobb az lenne, ha támogatná a 12 éves thrustmaster gamepademet is :) (win 8.1-em van ha ez fontos)
gamedpad linkje:[link]
Előre is köszi

(#7845) ricsiii01 válasza szami777 (#7842) üzenetére


ricsiii01
tag

Köszönöm, minden sikerült! :R

.

(#7846) milanfan válasza perge666 (#7836) üzenetére


milanfan
tag

Moto GP 3,meg lett,köszi! :)

(#7847) perge666 válasza milanfan (#7846) üzenetére


perge666
veterán

:R :R

(#7848) kungzi


kungzi
veterán

Üdv

Konfigom az adatlapomon. Az utóbbi pár napban elkezdett minden játék nagyon szaggatni, laggolni. Futok, megakad a kép, hasonlók. Először BF4-ben vettem észre, de most a CS: Source és a CS: GO is csinálja. A netem UPC 120mbit. A pingem minden szerveren tökéletes, fps-em van bőven. Egyelőre nem tudtam rájönni, hogy mi lehet a gond. Elég idegesítő. Valakinek nincs valami tippje?

1 óra BF4 multi után a hőfokok!

(#7849) FehérHolló válasza kungzi (#7848) üzenetére


FehérHolló
veterán

Igazából bármi lehet a csúcsidőszakban UPC által alkalmazott forgalomkorláttól kezdve egy vírusirtóig, ami megfogja a rendszer.

A GPU-d diagnosztikája viszont berosált. De ez ettől független. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#7850) kungzi válasza FehérHolló (#7849) üzenetére


kungzi
veterán

de eddig semmi gond nem volt :F szombat óta csinálja és minden játéknál, pedig a pingek a játékokban is jók

a pingem CS-ben 15-20 között mozog, BF4-ben 40 alatt van mindig (direkt olyan szerókra megyek, ahol jók a pingek)

mi van a gpu diagnosztikával? :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.