Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7951) Milo629


Milo629
aktív tag

Üdv. egy játékot keresek, TPS, ha jól emlékszek a második világháború idején játszódik és egy kémet(?) kell benne alakítani, "lövöldözős", lehet benne motort (talán csak háromkerekűt) és autót is vezetni, és azt hiszem van második része is.

(#7952) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Hogy lehet a Star Trek Armada 2-t működésre bírni Win 8.1 x64 alatt? A kompatibilis futtatás nem hozott eredményt.

(#7953) Milo629 válasza Milo629 (#7951) üzenetére


Milo629
aktív tag

Kicsúsztam a szerkesztésből, annyit akartam még hozzátenni, hogy nem a The Saboteur az.

(#7954) batman91 válasza Milo629 (#7951) üzenetére


batman91
őstag

Szerintem ez lesz az: [link]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7955) Milo629 válasza batman91 (#7954) üzenetére


Milo629
aktív tag

Sajnos nem ez az, modernebb játék az amit én keresek. :(

(#7956) batman91 válasza Milo629 (#7955) üzenetére


batman91
őstag

Évszámot tudsz mondani? Férfi vagy nő a főszereplő? Egyéb jellegzetesség?

Talán ez: [link]

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7957) Milo629 válasza batman91 (#7956) üzenetére


Milo629
aktív tag

Főszereplő férfi, küldetésekre volt osztva, volt tutorial, ahol egy teherautót is kellett vezetni, szögesdrót alatt kúszni. Egy repteres küldetésre emlékszek, át is lehetett öltözni mint a Hitman-ben (bár ez nem biztos).

Szerk.: Második sem.

[ Szerkesztve ]

(#7958) batman91 válasza Milo629 (#7957) üzenetére


batman91
őstag

Jaj akkor azt tudom már, hogy mi. Ennek van első része is: [link]

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7959) Milo629 válasza batman91 (#7958) üzenetére


Milo629
aktív tag

Ez sem talált, viszont sikerült megtalálni, a Wikipedia List of World War II video games oldalán.
Háromszor át kellett pörgetnem mire észrevettem, hogy az oldal legalján, az Other kategóriába ahova az Android / iPhone és társasjátékokat(!) sorolja, ott van egy olyan, hogy Stealth Based, és ott az első két játék, a Death to Spies és a Moment of Truth. Zseniális kategorizálás. :W

Szerk.: Azért köszönöm a kitartást és szerintem a Velvet Assassin-t kipróbálom, egész jónak tűnik. :)

[ Szerkesztve ]

(#7960) batman91 válasza Milo629 (#7959) üzenetére


batman91
őstag

Szívesen, na ezt meg én nem ismerem. :DDD

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7961) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

Olyan autószimulátor játékot keresek PC-re amivel a KRESZT-t gyakorolhatnám.
Vagyis, megyek a kocsival és az a cél hogy szabályosan menjek, figyelve a táblákra lámpákra, jobbkezes kereszteződésekre, útburkolati jelekre stb.
A játék aszerint engedne tovább hogy szabályosan mentem-e pl a kereszteződésben.

Persze csak úgy van értelme, ha legalább nagyjából a magyar szabályokat követi-jobbkezes UK játék nem jó.

Tud vki ilyet?

Köszönöm

(#7962) genndy válasza t420s (#7961) üzenetére


genndy
addikt

Ilyet nem tudok, ami legközelebb áll ehhez, az talán az Euro Truck Simulator (1-2).
Tesztek vannak a neten minden számban, lehet hogy azokkal jobban is jársz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7963) Milo629 válasza t420s (#7961) üzenetére


Milo629
aktív tag

(#7964) mad1 válasza Milo629 (#7963) üzenetére


mad1
veterán

5eve de jol jott volna..Regota keresek ilyet.
Amugy jogsi kell baratnomnek unokaocsemnek is ...szoval jo lesz meg ez.Thx nfo :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#7965) Brian_GT válasza t420s (#7961) üzenetére


Brian_GT
őstag

Az Euro Truck Simulator 2 ilyen téren azért nem rossz választás, mert nagyon szépen lehet forgalomban menni...lámpa stb... anglia is van benne szóval. Annyi nyilván ott nem kimondottan ez a lényeg :) De mondjuk megbüntet ha gyorsan mész stb szóval sebesség betartás ilyesmit jól lehet vele szimulálni, meg nézni a táblákat... oda kell figyelni hol mutatja a főút vége stb...korrekt ilyen kressz szinten. Ha meg van rendes kormányszett akkor nagyon adja az érzést tényleg.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7966) balazs.h


balazs.h
újonc

Driving school.(3D-s)
Próbáld ki,nekem sokat segített.

Ha az élet nem egyszerű, tedd bonyolultabbá....

(#7967) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Hali!
Olyan kérdésem van hogy a pendrivet fatra vagy ntfs re kell formázni ha játékot másolok rá.. Mert ugye nem minden játékot enged rá másolni és mondták át kell akkor formázni a pendrivet hogy engedje csak nem emlékszem fatra vagy ntfs-re?

(#7968) FehérHolló válasza Hardver Arc (#7967) üzenetére


FehérHolló
veterán

ntfs

Skynet is real. It's called Google.

(#7969) genndy válasza Hardver Arc (#7967) üzenetére


genndy
addikt

NTFS-el jobban jársz, mert az tudja kezelni a 4GB-nál nagyobb fájlokat is.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7970) Gomez86 válasza Hardver Arc (#7967) üzenetére


Gomez86
őstag

Későn vettem észre hogy outdated kérdés. Sry

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#7971) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Mit gondoltok, a TC H.A.W.X. első részéhez tudnék használni Genius Flight2000 F16 joystick-et? Vagy autós játékokhoz pl... Mert ha olyan régi a kar, hogy semmihez nem jó, akkor nem veszek hozzá átalakítót USB-re...
Ja, win 7 ulti x64...

(#7972) wjbhbdux válasza dodopek (#7971) üzenetére


wjbhbdux
veterán

elég esélytelen hogy x64 driver legyen hozzá

/s

(#7973) VoidXs válasza wjbhbdux (#7972) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Külső eszközöknél az x32 is jó szokott lenni, csak az OS verziónak kell stimmelni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7974) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Melyik a jelenlegi legjobb Rally játék? Az a baj, hogy hiába játszottam a Dirt 1-2-3-mal egyik sem tetszett igazán, mái napig a Rally Championship 2000 a kedvencem ( vagy a Network Q RAC Rally Championship :D ). Szóval kéne valami jó Rally játék, mert szomjazom egyre, de nem tudom, hogy jelent-e meg a közelmúltban, vagy az elmúlt pár évben igazán jó Rally játék.

(#7975) dodopek válasza wjbhbdux (#7972) üzenetére


dodopek
addikt

Nem csak, hogy x64, de már xp sem, nemhogy újabbak.. :(

(#7976) szami777 válasza Nagynozi (#7974) üzenetére


szami777
addikt

az előző pár évet nézve messze a dirt 1-2-3 a legjobb.Ha kell az új és csilivili grafika, akkor nézz rá a wrc szériára, bár minőségileg nem olyan jók. Wrc-k között a 3 tetszett nekem, bár én úgy álltam hozzá, hogy sz@r lesz és lehet csak emiatt voltam elégedett. Ha egyik sem tetszett, akkor keresgélj a régik között, mert az új rally játékokat a dirt-wrc sorozat képviseli egyedül, több-kevesebb sikerrel.
Pl Colin McRae-k közül a 2 és a 2005 amit ma is előveszek, vagy a networq rally, ahogy írtad te is, nekem még mai napig a top rally játék. :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#7977) Balazska15


Balazska15
senior tag

Sziasztok! Euro Truck Simulator-hoz hasonló játékot keresnék! Az ETS kicsit unalmas nekem, szeretnék egy kicsit pörgősebb játékot, hasonló felépítéssel! Fejlődés, cégalapítás, küldetések, még jobb lenne, ha személyautóval történne az egész... Valamit szállító féle játék érdekelne, ha létezik ilyen.. :) Esetleg a Crazy Taxi-nál kicsit komolyabb taxis játék is érdekelne! Köszi előre is!!

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#7978) Brian_GT válasza Balazska15 (#7977) üzenetére


Brian_GT
őstag

Az a baj ilyenek olyan szinten mint az ETS nem igazán léteznek...Hard Truck széria már nincs, gyakorlatilag az helyett van az ETS. Esetleg visszamehetsz oda, hogy volt ez a trópusi része a Hard Trucknak, ahol ezeken a veszélyes útszakaszokon kell szállítani amiket tv-ben is látni stb...hegyi szakasz stb...annyi egy idő után ugyan arról szól az is.
Csak a címe ugrana be...ha érdekel less utána sajna most telóról én nem tudok.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7979) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Nem tudjátok véletlenül mi lesz a megoldás a magyarítások kérdésére azóta, hogy elszállt a magyaritasok portál? Vannak az oldalon dolgok, de gyakorlatilag egy összevisszaság az egész most, megtalálni rajta szinte lehetetlen bármit is... kb. minden oldal amit találok a magyaritasok portálra akar irányítani letöltés címén...az meg közli, hogy hopp az oldal nem érhető el. Innentől ennyi a magyaritasoknak Magyarországon?
Konkrétan most az L.A. Noire-hoz szerettem volna letölteni, de ott is minden a portálra akar küldeni.

Ez így elég siralmas helyzet... :O

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7980) genndy válasza Brian_GT (#7979) üzenetére


genndy
addikt

A felhasználók által feltöltött linkeket nézd meg, azoknál a konkrét tartalom is ott van, letölthető. A "Leállásról" cikkben vannak összegyűjtve. L.A Noire-hoz pont ott van az enyém is (ugyanez a nevem).
Portált meg kalapálják, egyszer csak jó lesz. Nagyon sok anyag megvan, küldtük linkbe, emailbe, ők is mentik az adatokat. Biztos hogy nem tűnt el az egész.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7981) Cheesus


Cheesus
senior tag

Üdv

Van egy pár dobozos játékom (lotr bfme 2, moh pacific assault stb) amit újra ki szeretnék próbálni, de a gépfejlesztés során az odd kimaradt a számításból.
Az megoldható lenne, ha kölcsön odd-vel felmásolom a játékok adatait, és gépről telepítem fel őket? Vagy kérni fogja a lemezt, és eredeti játék lévén no dvd crack-et kell keresnem hozzájuk? :/

https://www.twitch.tv/csehla

(#7982) batman91 válasza Cheesus (#7981) üzenetére


batman91
őstag

Szinte biztos, hogy kérni fogják a lemezt.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7983) szami777 válasza Cheesus (#7981) üzenetére


szami777
addikt

bfme 2-nél én is próbáltam hasonlót, nem megy, csak lemezzel vagy trükkel. Eredetibe megvan nekem is, csak havernak akartam átrakni, hogy kipróbáljuk. Viszont ha trükközöl akkor meg bejön a kalózkodás elleni védelem a bfme-nél, 5 perc után mindenki meghal a pályán :)

Nem biztos, hogy működne, de azon az elven , ahogy pendrive-ról telepítesz "bizonyos dolgokat", lehet meg lehetne csinálni, hogy a pendrive-ra rámásolod a dvd tartalmát és akkor azt olyanra formázod egy progival hogy lemezként lássa... Lehet baromság, nem tudom, nem vagyok szakértő.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#7984) Cheesus válasza szami777 (#7983) üzenetére


Cheesus
senior tag

Hát akkor lehet egyszerűbb, ha beszerzek egy odd-t...
(Bezzeg ha olyan lennék csak le kellene tölteni aztán haddszóljon :/ )

https://www.twitch.tv/csehla

(#7985) FehérHolló válasza Cheesus (#7984) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ajánlom a külső ODD-t. ;)

Skynet is real. It's called Google.

(#7986) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok, nálam miért csinálja [EZT] az Origin? Nem enged belépni, pedig van netem! Tűzfal, vírusírtó kikapcs és már mindent próbáltem, de nem lép be!
Ez már hetek óta így van, de eddig nem zavart különösebben. Most viszont hogy a BF3 ingyenes, kifejezetten idegesítő.

(#7987) gmx9 válasza AeSDé Team (#7986) üzenetére


gmx9
aktív tag

Találtam egy ilyet, hátha segít.

[link]

"Check your system time and date - If they are out, it will result in a "Must Be Online" error, even if your compter is speaking to the server just fine..."

[ Szerkesztve ]

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#7988) AeSDé Team válasza gmx9 (#7987) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Sajnos nem, a fórumot végigolvastam és kb. mindent kipróbáltam, még a DNS átírást is 8.8.8.8-ra, de semmi eredménye.

(#7989) Gomez86 válasza AeSDé Team (#7988) üzenetére


Gomez86
őstag

Ezt próbáltad: [link]

File Directory: C:\Windows\System32\drivers\etc

MAKE A BACK UP OF THE OLD FILE. JUST IN CASE.
----------------------------------------­----------------------------------------
STEP BY STEP FOR LAZY PEOPLE
1) Go to the C:\Windows\System32\drivers\etc directory.
2) Copy the hosts.file, file and paste it onto your desktop.
3) Copy the hosts.file, file that I have provided and paste it into the 'C:\Windows\System32\drivers\etc'­; directory.
4) Restart your system.
----------------------------------------­----------------------------------------
Second Solution From Gurubashy:
FOR THOSE WHO STILL DIDN'T WORK: For me it didn't work this way. So I made a backup hosts file on desktop and then I edited the hosts in System32/drivers/etc and I removed everything in the hosts file. Then I restarted the PC and Origin worked for me.

Van itt egy ilyen is, de ez már szinte varázslás kategória: [link]

Amúgy elég sok fórumon írják hogy vannak bajok az Originnel most (is). Az activation e-mail-t pl napokig nem kaptam meg és a BF is 4 nap volt mire lejött..

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#7990) AeSDé Team válasza Gomez86 (#7989) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Ezt nem is hiszem el, végre MŰKÖDIK :D Ezer köszönet :R :R

(#7991) szami777


szami777
addikt

Aki most vesz crysis 2-t Originen vagy egyéb helyről cd kulcsot az tud játszani a multijával, vagy már teljesen lekapcsolták?
Néztem steamen fórumot és valaki azt írja nem működik, valakinél pedig még van.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#7992) VoidXs válasza szami777 (#7991) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Van egy hónap még belőle.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7993) szami777 válasza VoidXs (#7992) üzenetére


szami777
addikt

Köszi a választ :) :R
Nem volt tiszta a dolog, mert mindenhol május 31-et írnak.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#7994) VoidXs válasza szami777 (#7993) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az EA kiadott egy hosszas listát, a legtöbb játék június 30-ig tart.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7995) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Nem tud valaki egy listát ahol fel vannak sroolva "nagyobb" PC játékok amik 2010-11 óta jöttek ki?

[ Szerkesztve ]

(#7997) ollie válasza HollyBoni (#7995) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

steampowered.com

***

(#7998) mad1 válasza ollie (#7997) üzenetére


mad1
veterán

De ott nem csak a steamesek vannak fent?

Ne szemetelj ! = Steam

(#7999) genndy válasza mad1 (#7998) üzenetére


genndy
addikt

Jött ki az utóbbi 4-5 évben olyan ami oda nem került fel? :)

De, jött. Az Origin-onlyk (Mass Effect 3, Dead Space 3 mondjuk)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#8000) VoidXs válasza mad1 (#7998) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A Steam és az Origin összessége minden nagyobb címet magába foglal. Már csak az Origint kell felszámolni, és gond egy szál sem.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.