Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7401) Bjørgersson válasza Tom5 (#7396) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A Shift szimulátorosabb, komolyabb, sok köze nincs a NFS-hez.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7402) 800.henrik


800.henrik
senior tag

:Y

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#7403) djdaniel válasza Bjørgersson (#7401) üzenetére


djdaniel
senior tag

max a neve :DDD

Slightly Mad legalább tudod normális játékot csinálni/fejleszteni, nem úgy mint az ea games.

[ Szerkesztve ]

(#7405) genndy válasza 800.henrik (#7402) üzenetére


genndy
addikt

Mi van ha kikapcsolod a bal felső sarokból azt a baszt?

Próbálkozz akkor az UC-val. Csont F2, csak modernizálták a grafikát.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7406) 800.henrik válasza genndy (#7405) üzenetére


800.henrik
senior tag

Ha kikapcsolom, akkor is ilyen :( Az UC-t próbáltam, 15-20 fps-el megy :O

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#7407) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Live for speed:

:DD

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#7408) 800.henrik


800.henrik
senior tag

:Y :Y :Y :Y :Y :Y

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#7409) Brian_GT válasza 800.henrik (#7408) üzenetére


Brian_GT
őstag

Szerintem neked alapból rossz a vgad-d... érdekes minden játék xar????!!! Nálad döglött meg vmi.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7410) djdaniel válasza Brian_GT (#7409) üzenetére


djdaniel
senior tag

szerintem is, olyan mint ha nem tudnának normálisan betöltődni a textúrák és a shaderek.

(#7411) Synthwave válasza Synthwave (#7400) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tsutsuu..

:C

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7412) aizen92


aizen92
addikt

keresek egy játékot. Stratégiai ha jól tudom és egy diktátort kell játszanod és kiépítened a kellemes hangulatú diktatúrádat az adott országban. rohadt híres és ég a pofám gamerként hogy egyszerűen nem jut eszembe ( bár nem vagyok nem stratégiai játékos talán ezért nem tudom ja és max 2-3 éves lehet. egy bajszos bácsi van a borítóképen ha jól rémlik.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7413) Cheesus válasza aizen92 (#7412) üzenetére


Cheesus
senior tag

Tropico valamelyik része?

https://www.twitch.tv/csehla

(#7414) aizen92 válasza Cheesus (#7413) üzenetére


aizen92
addikt

az az! köszönöm!!!!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7415) Cheesus válasza aizen92 (#7414) üzenetére


Cheesus
senior tag

:)

https://www.twitch.tv/csehla

(#7416) Juhaszkaresz


Juhaszkaresz
csendes tag

Sziasztok!
Játékot keresek erre a konfira:
Processzor
Processzor típusa Intel DualCore
Processzor órajel 2.3 GHz
L2 cache mérete 1 MB
Memória
Memória mérete 2 GB
Memória típusa DDR3

Videokártya típusa Intel GMA HD4500

Mit ajánlotok?

(#7417) VoidXs válasza Juhaszkaresz (#7416) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Akció? Autós? FPS? TPS? Mit kérsz?

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7418) troll81


troll81
addikt

sziasztok nem tudok online játszani :Y nem megy grid2 valaki tudna segiteni nekem :?

(#7419) #79621120 válasza Juhaszkaresz (#7416) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#7420) csecso22


csecso22
tag

sziasztok
elakadtam a prototypeban ott ahol a helikopterrel kell szétlőni azokat riasztokat és segítséget szeretnék hogy mit kell csinálni ?

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#7421) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Haverom megvette eredetiben a Dirt3 című autós játékot.
Mielőtt játszani tudott volna vele megadta magát a gépében az alaplap.

Összelett rakva a gépe (új lap/ram/cpu) de azóta sajnos ezt a hibaüzenetet kapja amikor be akar jelentkezni windows live-ra

[link]

Szerintetek mi lehet a baj? Illetve mit lehet vele kezdeni?
Váltig állítja, hogy nincs másik profilja.

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#7422) Brian_GT válasza Predator2 (#7421) üzenetére


Brian_GT
őstag

hát az hogy a kódot ami a játék dobozában volt nem kell újra megadni...hanem be kell lépni windows liveba azzal a profillal aminél megadta a kódot.... ha ezt nem tudja megtenni ugrott a játék, mert a kódot csak 1x lehet felhasználni.
a windows live viszont én úgy tudom megszünt így azt ne kérdezd egyáltalán van-e még...

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7423) mad1


mad1
veterán

Hol lehet megnezni hogy az adott honapban milyen jatekok jonnek ki?

Ne szemetelj ! = Steam

(#7424) mad1 válasza mad1 (#7423) üzenetére


mad1
veterán

Es azt hol lehet megnezni hogy az adott PC-s jatekbol mennyit adtak el ezidajig?

Ne szemetelj ! = Steam

(#7425) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Magyarorszagon ma van mukodo jatek studio? Regebben volt crytek de ok azt hiszem megszuntek. Masnak van esetleg?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7426) genndy válasza mad1 (#7423) üzenetére


genndy
addikt

Szerintem bármelyik online játékújság oldalán (PC Guru, IGN, GameStar és társaik).

Másikra: digitális boltok nagyon védik az adataikat, tehát hiteles szám nincs is. Egyébként a kiadók szokták közzétenni (de ők is csak a dobozosokét), de szerintem összefoglalóan nem fogsz ilyet találni minden játékra.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7427) Brian_GT válasza adamssss (#7425) üzenetére


Brian_GT
őstag

Van több is még mindig..és a crytek is működik még...sőt a Watch Dogs élőszereplős videóját a hajógyári szigeten forgatták!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7428) s.adryen


s.adryen
csendes tag

Halihó! Nem tudjátok véletlen, hogy ha játék közben a felépített játékkörnyezetben megjelenik egy csomó felesleges sík, össze vissza, villog, mozog, színt vált és teljesen ellehetetleníti a játékot, akkor mi a baj? Mi lehet a probléma? Olyan, mintha szétesne a modell. Vagy ha nem tudjátok, akkor hol kéne ezt megkérdeznem? Előre is köszi!

(#7429) Brian_GT válasza s.adryen (#7428) üzenetére


Brian_GT
őstag

Szia!

Leginkább ez grafikai hibának tűnik... ami a könnyebb megoldás, kevés szereléssel ha frissíted a videókártya driverét a legfrissebbre és egy directx-et is raksz fel...abból okés az a redistrib. pack az akkor felrak mindent ami kell.
Ha ezek után is van hiba, akkor meg lehet próbálni megnézni nem e a ramok okozzák... ha több ramod van, akkor ki az egyiket, ha akkor sem másikat. Ha akkor is van hiba, akkor nem a ramok okozzák, nem is szokott általuk ilyen hiba lenni, de jobb meggyőződni róla.
Nah innentől jön az, hogy kéne vagy egy másik vga-val megnézni a gépedet vagy a te vga-d átvinni vmi ismerőshöz és ott megnézni.
Javasolt a te gépedbe berakni és úgy, mert akkor látni ha tényleg a vga a ludas.
Ha ez sem akkor passz...ez elég vga gyanús dolog... gép konfigot nem írtál le, hogy mikori és mi van benne, de ha már túl öreg a gép előfordulhatnak ilyen hibák is. Ha friss konfig akkor go vissza garba a hibás dolgot, ha nem akkor csere.

Ha minden kötél szakad érdemes egy full windows reinstall-t is csinálni, mert lehet vmi kis összeakadás is szoftveresen...de én vga-t mondanám első körben.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7430) s.adryen válasza Brian_GT (#7429) üzenetére


s.adryen
csendes tag

Szia! Hú nagyon köszi. :-) Notim van, azon játszom. I5-ös proci, Radeon 5650es vidkari, 4 giga ram és egy win reinstall már valóban nagyon ráférne. Írta a játék az elején h régi vidkari drivert érzékel, de megnéztem, nincs újabb driver, úgyhogy igyekszem végigmenni a tanácsaid közül azokon, amiken tudok. :-)

[ Szerkesztve ]

(#7431) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Sziasztok !

Nem rég aktiváltam a GTX 760 vga-hoz kapott elektronikusan letöltött Splinter Cell Blacklist nevű játékot !
A "C " meghajtóra töltötte le a több mint 16 GB játékot. A telepités ( C meghajtóra ) felénél a következő hibaüzenetet dobja fel! Nem tudom mi tévő legyek. Nem is értem, hogy irhat ki olyat :)
Aki tud kérem segitsen ! :)

üdv,

[ Szerkesztve ]

(#7432) genndy válasza S.O.S. (#7431) üzenetére


genndy
addikt

1. Elfogyott a helyed.
2. UAC bekavar.
3. Bekavar az a TM a mappa nevében
4. Letöltésnél tényleg megsérült a fájl

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7433) Brian_GT válasza s.adryen (#7430) üzenetére


Brian_GT
őstag

hát noti kicsit lekorlátoz a ram és vga kipróbálás ügyében, viszont ott ezek a gondok nem is annyira jellemzőek meghibásodásban, mint asztalinál... ott én mindenképp akkor windows reisntall és meglátszik mit sikerül... 5650 szerintem még integrált nem dedikált szóval ahhoz meg akkor érdemesk örülnézni a laptop driverei között, hiv weboldal stb és onnan leszedni minden friss drivert ami van és úgy fel őket mikor fent az új win.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7434) s.adryen válasza Brian_GT (#7433) üzenetére


s.adryen
csendes tag

Köszi szépen. Kipróbálom. :-)

(#7435) S.O.S. válasza genndy (#7432) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Szia !

Köszi a választ !
Mint kiderült annak ellenére ,hogy kiirta ,hogy letöltés kész még korán sem volt letöltve az egész játék :)
Még 2 alkalommal egyszer töltött meg egyszer frissítette magát. Ezek után elindult a játék. Még 1 problémám van nem rakja ki teljes képernyőbe ! Erre van valakinek ötlete?

Üdv,

(#7436) Nordbright


Nordbright
csendes tag

Bocs az esetleges hülye kérdésért, de az első 3 oldalon nem találtam megfelelő topicot.
Annak akartam utánanézni, hogy PC-re milyen 3D játékok vannak (felsorolás szinten). Ha vannak - mert nyomát nem látni. Úgy értem TV-n, szemüveggel 3D-s.

(#7437) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!
Lehet láma kérdés, de én még nem tudom a választ.
Originnel kapcsolatban meg lehet oldani azt, hogy ha újratelepítem a windowst, akkor a játékokat ne kelljen újra letöltenem (fájlok megmaradtak), hanem csak valahogy megadom neki a játék helyét és felismeri a cuccot??? Most konkrétan a Battlefield 3-al vagyok így.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7438) Mustármag válasza wolfman (#7437) üzenetére


Mustármag
őstag

Hy

Nekem nemrég azt mondták az Origin-es topikban hogy játék mappát kimásolod reinstal vissza másolod és működik is!

De kérdezd meg hogy pontosan melyik mappát, szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#7439) Nordbright válasza Nordbright (#7436) üzenetére


Nordbright
csendes tag

Valaki ötlet? :F

(#7440) FZsolt15 válasza Nordbright (#7439) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

[link]

Best 3D games on PC

Nvidia-nak van az a 3D Vision technology programja.

[ Szerkesztve ]

(#7441) Nordbright válasza FZsolt15 (#7440) üzenetére


Nordbright
csendes tag

Kösz. Úgy látom PC-n nem annyira pörög ez a dolog (mint konzolokon), pedig 3D TV már akad.
És akik tesztelték azt mondják ez a technológia ha nem is mozizásra, de játékra über....

[ Szerkesztve ]

(#7442) Brian_GT válasza Nordbright (#7441) üzenetére


Brian_GT
őstag

Deee ez nem úgy működik, hogy van egy 3d-s tvm és akkor azon 3d-s lesz a játék ha kirakom rá a képet. Monitornál is kevés ha tudja a 3d-t, kell hozzá egy olyan nvidia videókártya ami tudja is kezelni...sőt én úgy tudom még vmi más progi is kell hozzá..vagy az lehet csak amd-nél kell.
Konzolon meg csak berakod a 3d-s játékot és a 3d-s tv leadja a 3d képet, ott azért megy mert pofon egyszerű.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7443) Nordbright válasza Brian_GT (#7442) üzenetére


Nordbright
csendes tag

Nem tudom mit kell bonyolítani ezt PC-n.
Gép leadna egy FHD 1920x1080 képet (eddig ok), SBS képmegosztással (ez is) a TV meg ugyanúgy átalakítja 3D-be mint egy Youtube videót vagy akármilyen AVI-t (szintén). Technika meg van, bénázás megy (?)
Nyilván a játéknak tudnia kell, hogy "eltolt" képet adjon le, de ez szoftveres kérdés könyörgöm. Nem kell ide varázslat.

(#7445) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok!
MMORPG-t keresek, haverokkal akarunk kicsit 'instázgatni', szóval valami olyan játék kellene, ahol aránylag kevés idő alatt (2-4 óra) fel lehessen menni olyan szintre, ahol lehet csoportosan kalandozgatni. F2P lenne a nyerő, lehetőleg normális korlátozásokkal. (Most néztem az AIONt, hát eléggé korlátozott a f2p, legalábbis első látásra.)
Rift, WoW kiesik ebből a csoportból, előbbit utálja a társaság, utóbbival meg már beteltünk.

(#7446) Ghostface válasza Balazs_ (#7445) üzenetére


Ghostface
senior tag

TERA Rising... Úgy emlékszem 16-os szinttől van az első insta, az kb 6-8 órányi játékkal megvan, attól függ milyen gyorsan tudtok haladni.

PSN: Nifty_Ghostface

(#7447) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

Helpet szeretnék kérni.

Haverom gépén win7/64 van. Ha feltelepit egy stratégiai játékot és elkezd játszani, már a játék menüjében eltűnik az egérmutató.
Most pl a Men of War-on
HL2. WOT tökéletes.
Dx frissitve, adott játék lemezéről is.
Windows friss
Adobe air, flash, shockwave friss.
Mi a vérért van ez?

Köszönöm

(#7448) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Olyan játékot keresek amivel tudunk ketten játszani egy gépen két külön képernyőn (ha lehetséges) esetleg olyan játékot ami 3d kijelzőn tud olyat, hogy speciális szemcsivel (mindkét lencse csak az egyik szemnek való infót engedi át) mindkét játékos más képet lát.
köszi

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#7449) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Nem találtam másik játékos topicot, szóval ha rossz helyen járok, bocsánat előre is :)

Jó ideje nem játszottam már, és mostanában hiányoznak a stratégia játékok. Régebben szerettem az AOE-t, Settlers és volt még jó pár, aminek a nevére nem emlékszem, talán még magyar fejlesztés is volt közöttük.
Bár a Settlers 6-7-el nem játszottam még. Azok jók?
Tudnátok ajánlani még több stratégia játékot? Esetleg ha van keverve más játékstílussal, az sem gond.

Előre is köszi. :R

(#7450) genndy válasza JoolsNOS (#7448) üzenetére


genndy
addikt

#7355

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.