Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7601) AthlonXP válasza batman91 (#7599) üzenetére


AthlonXP
őstag

Na lehet, hogy ő lesz az, a borítóról és a leírásból ítélve mindenképp.
Köszi szépen! :R

Néztem most egy cikket is róla, ahogy látom nagyon lehúzták ezt a játékot anno, kíváncsi vagyok rá milyen is.
A játék 2008-as, tehát eléggé mellé lőttem a korát illetően! Nem hittem volna, hogy már ilyen régi, hihetetlen hogy repül az idő!... :(

[ Szerkesztve ]

(#7602) Cheesus válasza ricsiii01 (#7600) üzenetére


Cheesus
senior tag

Na akkor lehet rosszul fogalmaztam, a mentéseket nem lehet/kell ellenőrizni, csak azért utaltam hogy mentsd le magadnak, mert ha esetleg újra kell telepíteni a játékot, akkor nem tudom hogy a Steam elmentette magának a mentéseket, vagy az újratelepítéssel együtt elvesznek...
Tehát nem tudom hogy menti -e a játék a dolgait a felhőbe, ezért mentsd ki magadnak egy esetleges újratelepítés elött.

https://www.twitch.tv/csehla

(#7603) ricsiii01 válasza Cheesus (#7602) üzenetére


ricsiii01
tag

Oks. Megoldódott csak a grafikát kellett lejjebb venni. :)
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

.

(#7604) ricsiii01


ricsiii01
tag

NBA 2k14 (Steames) miért csíkozódik néha? Szerencsére nem folyamatosan és mindig máshol, de nagyon zavaró tud lenni, mert 3-5 percenként előjön pár másodpercre. :((

.

(#7605) Brian_GT válasza ricsiii01 (#7593) üzenetére


Brian_GT
őstag

A játék sajnos nagyon bugosra sikeredett. Imádom a játékot de sajnos nagyon elbénázták a háttérdolgokat.
Alapból vigyázz ha Rivendell-be érsz, hogy mindig megnézd megvannak-e a misszióid mind, mert Völgyzugolytól hajlamos ha töltesz vissza másnap mentést, eldobni a főküldit...ha rámentesz egy területen auto save-ként bukta..kezdheted előlről az egész játékot.

Rengeteg ilyen kis bug-hiba van benne. Nekem volt olyan területet léptem, videó majd mikor visszakaptam az irányítást elkezdett vibrálni a kép...láttam a dolgokat csak, mint vmi rossz tv adás. Nem oldotta meg semmi, mentés másik elővétel..hála égnek sokat tolom neten is így mindig van biztonsági mentés.

Fogadd el ez ilyen, kijátszottam vagy 8x...ismerem milyen :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7606) drtimot válasza MaciG (#7265) üzenetére


drtimot
aktív tag

UPolnám a kérdést, mert engem is érdekelne.

Én anno TrainZ-zel játszottam sokat, főleg az editor részével, és ennek elvileg van 2012-es új kiadása is (Trainz Simulator 12). Sajnos erre elég sok a panasz, állítólag szaggat, lefagy, modern gépeken néha még jobban, mint a régieken...

Tud esetleg valaki olyan terepasztal-építős játékot/szimulátort, vagy akár terrain editort, ami a fentieknél jobb vagy modernebb? A szép eredmények mellett a könnyű kezelhetőség is szempont, nem akarok egy Unreal Engine Editort megtanulni csak ilyesmiért :)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#7607) szami777


szami777
addikt

Hali, steames mass effect-el lenne problémám.
Sikerült megoldjam, hogy magyar legyen, azonban a játéknak nincs hangja. Amíg a menüig elér addig van, valamint a menük közötti lépegetéskor megjelenő hajó alatt is van hang, de egyébként semmi. Valakinek valami ötlet?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#7608) Cheesus válasza szami777 (#7607) üzenetére


Cheesus
senior tag

Csak érdeklődésképp, honnan szerezted meg a magyar feliratot? Nekem megvan az a dobozos Pc Gurus kiadás, de még nem volt annyi időm hogy kimentsem belőle a nyelvi fájlokat...

https://www.twitch.tv/csehla

(#7609) szami777 válasza Cheesus (#7608) üzenetére


szami777
addikt

[link]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#7610) Cheesus válasza szami777 (#7609) üzenetére


Cheesus
senior tag

Tényleg ezt anno meg is találtam, gondolom először kipróbáltad angolul és volt hang, úgyhogy a magyarítás keverhet be nem? Ha fontos akkor egy kis idő múlva kibányászhatom a saját nyelvi fájljaimat ha szeretnéd.

https://www.twitch.tv/csehla

(#7611) szami777 válasza Cheesus (#7610) üzenetére


szami777
addikt

az zavar, hogy pár éve ezt lejátszottam (van egy német origines verzióm is) és akkor ezzel a nyelvi fájl letöltésével tökéletesen működött. Most valamiért nem oké.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#7612) mad1


mad1
veterán

Tudnatok mondani Uncharted fele jatekokat?konzol - pc johet.
Tomb raider
Remember me
Enslaved

Sajnos mostansag nem vagyok kepben ezen a teren.ezeket ismerem csak.

Ne szemetelj ! = Steam

(#7613) FehérHolló válasza mad1 (#7612) üzenetére


FehérHolló
veterán

Minden tiszteletem, de ezt inkább a konzolos részen lenne érdemes megkérdezni, ha esetleg nem tetted volna még.

Skynet is real. It's called Google.

(#7614) mad1 válasza FehérHolló (#7613) üzenetére


mad1
veterán

Valaki csak fel tud itt is vilagositani /remelem/,ha mar nincs "azonnali konzol jatekok kerdesek oraja" topik.
Huh de hosszu topic cim is lenne. :)

Ne szemetelj ! = Steam

(#7615) perge666 válasza mad1 (#7612) üzenetére


perge666
veterán

The Last Of Us PS3-ra nagyon jó lehet.
Amikor kiadták,pont akkor adtam el a konzolt,így nem volt lehetőségem kipróbálni sajnos. :(

(#7616) br.rak válasza mad1 (#7612) üzenetére


br.rak
őstag

Ha retro vonalon is mozogsz akkor ezeket tudom ajánlani:
Heretic 2
Ecstactica 2
nem mai csirke egyik sem, de én jól szórakoztam velük anno.

(#7617) hunboy1974


hunboy1974
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani olyan repülö szimulátort ami indul win7 alatt,és esetleg magyar vagy elérhetö magyaritás.Lehet régebbi is

AFFA

(#7618) szami777 válasza Cheesus (#7610) üzenetére


szami777
addikt

újraraktam a rendszert, most már van hang :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#7619) Cheesus válasza szami777 (#7618) üzenetére


Cheesus
senior tag

Zsíír ;)

https://www.twitch.tv/csehla

(#7620) SuP?ReD


SuP?ReD
újonc

Sziasztok!
Cod4, Ts3 és Skype ütközési problémám lenne. Jobban mondva fagyás.
Elindítom a Ts3 belépek a szobába dumálok aztán elkezdek játszani, felmegyek egy szerverre és amint megszólalok a mikrofonba kifagy a játék is és a TS3 is. Ki kell lépnem, várom pár percet, eközben a ts ki-be kapcsolódik, és újra működik vagy a ts vagy a játék de egyszerre a 2 nem. Ugyan ez a helyzet a skypeal is.
Németországban élek, Kabel BW netem van és a papíron 100mbps van a szerződés szerint.
de itt a link az internet speed testemről: http://www.speedtest.net/my-result/3248296540
Gép paraméterei: Alaplap: MSI P4M900M2-L
Processzor: Intel Pentium D 2.67ghz processzor
Ram: 3 Gb 667
Videókártya: Nvidia Geforce 9500GT (280.26 driverrel)
HDD: 150Gb
2 hete van nálam a gép amikor hozzámkerült első dolgom az volt hogy újra tettem Win7 Ultimate 32bit ekkor is ezt produkálta, most pedig 3 napja Win7 Professional 32 bit és most sem jobb.
Hálókártyát kivettem és Ethernet kábelről megy, előlapi usb, mikrofon és hangszóró kihúzva az alaplapból.
Még 1 érdekesség: amikor kifagy, én ugyan ugy látom a többieket rohangálni és a hangokat is de semmi nem tudok csinálni a leave gombon kívül. A ts pedig ez után fagy ki teljesen és reconnectelni de olyankor a szobák üresen töltenek vissza és nem tudok semmit csnálni csak bezárni. 2-3 perc kell hogy újra tudjak csatlakozni normálisan. Skypenál dettó. :W :W :W :W

ReD

(#7621) SuP?ReD


SuP?ReD
újonc

Nettel lehet probléma vagy esetleg a gép valamely beállításával? Sehol nem találtam az interneten hasonló problémát. Remélem valaki ért hozzá vagy tud segíteni. :)

[ Szerkesztve ]

ReD

(#7622) FehérHolló válasza SuP?ReD (#7621) üzenetére


FehérHolló
veterán

vezérlőpult - hang - recording devices - jobbklikk a mikrofonra - advanced fül - "allow applications to take exclusive control of this device" mellől pipát kiszed (értsd: ne legyen bepipálva)

így már működik?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7623) SuP?ReD


SuP?ReD
újonc

nem tudom mert magyar menüs + a fordító szarul fodít. magyarul bitte! :D

ReD

(#7624) SuP?ReD


SuP?ReD
újonc

Még egy észrevétel. ha a laptoppal skypolnak akkor ugyan ez a gond. lefagy a játék vagy a gépemen a ts, skype. Itt a kimenő adatforgalommal lehet valami gáz. router beállítások vagy akármi?nem értek hozzá de szerintetek ez mennyire lehetséges?

ReD

(#7625) nzozz


nzozz
aktív tag

Sziasztok!
A Dead Island coop -jával globálisan van valami probléma vagy csak nekem vacakol? Haverommal nem tudunk egymáshoz csatlakozni.
Mi lehet a baja?

Köszönöm

(#7626) Sev!er


Sev!er
aktív tag

Sziasztok! Nincs valakinek véletlenül egy wildstar bétakulcsa elfekvőben? Megköszönném! Köszi!

(#7627) VoidXs válasza nzozz (#7625) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Tűzfal, port forwarding hiánya, vagy warez verzió. 99.9%, hogy ezek valamelyike okozza. Nálam mindig hibátlan volt.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7628) SuP?ReD


SuP?ReD
újonc

és azt hogy bírom megoldani? 192.168.0.1 be belemegyek és ott kell állítani?

ReD

(#7629) nzozz válasza VoidXs (#7627) üzenetére


nzozz
aktív tag

A warez nem lehet probléma, mert a CD Galaxisból van mindkét játék. A port forwardingot hogy lehet beállítani?

:R

(#7630) aizen92


aizen92
addikt

Hali!

Valaki pontosan le tudná nekem írni ( linkekkel még jobb lenne ), hogy a DayZ-hez pontosan milyen kiegészítők, alapjátékok kellenek? és ezeket hol lehetne beszerezni legkönnyebben és költséghatékonyabban!

Köszönöm előre is!!! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7631) FehérHolló válasza aizen92 (#7630) üzenetére


FehérHolló
veterán

igazából lehetnél egy kicsit pontosabb is, mert van már standalone játék is belőle. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#7632) aizen92 válasza FehérHolló (#7631) üzenetére


aizen92
addikt

sorry. annyira nem vágom most, hogy van ez a game. csak tonna számra nézem a videókat és ki akarom próbálni.

gondolom a standalone akkor, és a steamen található verzió a "teljes".
amúgy most valami (pre?) alpha verzió a játék még?

(#7633) FehérHolló: köszönöm. :R lassan capisci.
akkor inkább a standalone alfa ajánlott mint hogy a "régi" összeszedni? vagy azzal is lehet majd a messzi távoli jövőben a teljessel játszani?

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7633) FehérHolló válasza aizen92 (#7632) üzenetére


FehérHolló
veterán

amit linkeltél az a standalone alfája, ami majd később a teljes lesz, igen :)

a "régihez":
ARMA 2
Balls mod
DayZ mod

Skynet is real. It's called Google.

(#7634) perge666 válasza aizen92 (#7630) üzenetére


perge666
veterán

Ez a játék engem is érdekelne. :K

(#7635) Cheesus válasza aizen92 (#7632) üzenetére


Cheesus
senior tag

Nekem még nincs meg, de tervben van a beszerzése, de én mindenképp a Pre-Alphában levő standalone verziót javasolnám. Még sokára lesz teljes játék belőle, de ha késöbb kerülnek bele tartalmak, valószínüleg csak növekedni fog az ára. Hosszútávon a moddal már nem érdemes foglalkozni SZVSZ

https://www.twitch.tv/csehla

(#7636) aizen92 válasza Cheesus (#7635) üzenetére


aizen92
addikt

szuper! köszönöm az infókat! akkor mihamarabb beszerzem!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7637) sesomaru1989


sesomaru1989
aktív tag

Sziasztok. Darksiders 2 játékkal kapcsolatban kérdeznék.

A Walling Host-nál egyszerűen nem tudom hogyan kell legyőzni.
Youtubos videókat néztem,
[link]

26:30 nál leesik a mask, de nálam a rohadt maszkot nem akarja leszedni, mindig mikor elborul és ütöm egyszer csak újratöltődik az élete, és kezdhetem előröl. :-(

Ez lehet a játék hibája???
Előre is köszönöm.

(#7638) FehérHolló válasza sesomaru1989 (#7637) üzenetére


FehérHolló
veterán

Meg kell nyomni azt a gombot, aminek az ikonja feltűnik a maszk fölött.
Ha nem látod az ikont (elég hosszú ideig), akkor vedd vissza a felbontást, mert bizony szakadozik a játék.

Skynet is real. It's called Google.

(#7639) sesomaru1989 válasza FehérHolló (#7638) üzenetére


sesomaru1989
aktív tag

Köszi a segitséget.

Nálam nem jelenik meg ikon, azt mondod hogy vegyem vissza a felbontást és akkor megjelenik?
1920-1080 felbontásban játszok most.

(#7640) sesomaru1989 válasza sesomaru1989 (#7639) üzenetére


sesomaru1989
aktív tag

Köszi szépen a segtséget. A felbontás váltás nem hozott eredményt, nem jelent meg semmi, de random megnyomtam az E gombot és láss csodát :) Nagyon szépen köszönöm a segtséget.

(#7641) FehérHolló válasza sesomaru1989 (#7640) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nincs mit.
Ha nem jelenik meg az ikon, akkor valami nagyon el van szúrva a környéken. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#7642) Cheesus


Cheesus
senior tag

Hali :)
Sikerült megszerezni Steamre a Call of Duty War Chestet, viszont multira sehogy se akar felcsatlakozni. Pontosabban még szervereket se talál. Megnéztem Gametracker-rel is, kerestem manuálisan szervert, de amikor csatlakozni akarok csak a sima játék főmenüjébe rak. Van valakinek valami ötlete (netán konzolon keresztül kell csatlakozni :F )

https://www.twitch.tv/csehla

(#7643) VoidXs válasza Cheesus (#7642) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Tűzfalon engedélyezd a játékot. Ha az sem jó, akkor port forwarding.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7644) Cheesus válasza VoidXs (#7643) üzenetére


Cheesus
senior tag

Köszi a tanácsot, de a routeres dolgokhoz nem igazán értek, ezt a port forwardingot kifejtenéd esetleg bővebben?

https://www.twitch.tv/csehla

(#7645) Cheesus válasza Cheesus (#7644) üzenetére


Cheesus
senior tag

Már nem érdekes, valamiért már mutatja a szervereket, de köszi azért a segítséget :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#7646) spiritex


spiritex
veterán

Legyetek szívesek segítsetek:
az unokaöcsém játszik egy bizonyos Gates of Andaron játékkal, és panaszkodik, hogy már másodszor lopják el az összes pénzét. Nem tudjátok esetleg, hogy hogyan történhet ez meg? Azt mondja fél évig gyűjtötte ezt a kb. 100 aranyat, aztán meg valaki, valahogy ellopja. Mit csinál rosszul? Gyenge a jelszava?
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#7647) FehérHolló válasza spiritex (#7646) üzenetére


FehérHolló
veterán

third-party toolokat használ, hogy növelje az aranyát.

Skynet is real. It's called Google.

(#7648) spiritex válasza FehérHolló (#7647) üzenetére


spiritex
veterán

Egy kicsit kifejtenéd bővebben? Mármint a 11 éves unokaöcsém használ third party tool-okat? Nem hinném. De ha igen, akkor az miért gond? Mert a tool-ok készítői lopják el neki?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#7649) FehérHolló válasza spiritex (#7648) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mert a tool-ok készítői lopják el neki?

így van, volt szerencsém párhoz, és visszafejtettem kettő kódját is. általában emailben, vagy http-n keresztül küldik el a jelszavad használat után.
Nem a Gates of Andaron esetében, de azért eléggé általános jelenség. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7650) spiritex válasza FehérHolló (#7649) üzenetére


spiritex
veterán

Értem. Egy uccsó kérdés: a pénze (aranya) ellopásának ugye csak egy módja van, mégpedig az, ha valaki, valahogy megszerzi a jelszavát?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.