Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27251) Peti66 válasza borat26 (#27250) üzenetére


Peti66
senior tag

Minimális emelkedési szög(kúp) ildomos,Ez, kb. 1-2mmm,Ez, elősegíti a membrán mögötti fluktáló levegő kijutását a nagyobb tér felé,Egyébként figyelj,lehet nem jól értem amit írsz..De, ha a lemez betakarja a membránn által rálőtt hangot az nem túl f@sza :N Ott lehet, sőt biztos igazítani kell a vason...

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#27252) Peti66 válasza borat26 (#27250) üzenetére


Peti66
senior tag

Ja,és tényleg nehogy lezárd alul a kondenz nyílásokat :N

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#27253) pps1 válasza Peti66 (#27252) üzenetére


pps1
senior tag

, mert 1-2 év múlva reflexre rohad az ajtó :DD

"Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. A gyakorlatban... van."

(#27254) pps1 válasza Peti66 (#27251) üzenetére


pps1
senior tag

Én nem látok akkora gondot abban a pár mm túllógó lemezben. Itt nincs akkora áramlás, mint egy reflexcsőben. Van az ajtóban még sok minden más is, ami esetlegesen zajt okozhat.

"Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. A gyakorlatban... van."

(#27255) Peti66 válasza pps1 (#27253) üzenetére


Peti66
senior tag

A perem rojtosra rohad... :K footy, asszem üregvédőkbe utazik mostanság,de itt mondom,a Dynitrol-tól még nem igen volt jobb-hoz szerencsém :)[link] Bár ilyen-olyan olvasztós zsírt/gyantát még nem próbáltam :B
Ha, körben oldalanként már 1-1cm "belóg"a lemez az úgy már nem ok 1-2mm nem számít persze ;) .
Pont a membrán geometriának ill.tulajdonnságának "csap "oda.A kör külső kerületén vállik le amembránról
a java a mélyebb frekvenciáknak.Ha, itt és ott közvetlen visszaverődés van az betart neki.Mármint ilyen
közel hozzá,kvázi 20-30mm. Kioltás van, és lesz.De, győzzél meg,ha nem így van :K ;)

[ Szerkesztve ]

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#27256) Osynho válasza Gabbana (#27245) üzenetére


Osynho
addikt

"éskicsit tartok a hangminőségtől, mert gondolom a cd az cd."

flac = cd, mivel veszteségmentes tömörítés. Viszont az új Kenwoodokon csak 1 pár rca van, ami nagy kár, mert sokan ezért nem fogják megvenni. :/

Adonimus: Max olyan hangos, gondolom hangminőségre nem akarod összehasonlítani. :)

(#27257) pps1 válasza Peti66 (#27255) üzenetére


pps1
senior tag

Nem akarlak meggyőzni, isten őrizz. Biztosan beleszól a hangképbe, de akkor a legtöbb hangszóró kasarát is igencsak meg kellene faragni.
Egy bizonyos szint alatt szerintem inkább az legyen a fontos, hogy rendesen átszóljon a hangszóró az ajtóba. Hogy 1-2 helyen a lemez kicsit belelóg, az nem akkora katasztrófa.

"Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. A gyakorlatban... van."

(#27258) borat26


borat26
aktív tag

Hogy eloszlassam a kérdéses belógásról a találgatás felhőit, íme:

Ha kell, akkor kifarigcsálom, de ezt kivagdosni nem kis munka lesz. Dupla a lemez.

Nem akarom az összes nyílást lezárni, csak azt, ami konkrétan a hangszóró helye alatt tátong.

Amúgy alakul, szépen, lassan

[ Szerkesztve ]

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#27259) borat26 válasza Peti66 (#27255) üzenetére


borat26
aktív tag

Az én ajtómban lévő sárga viasz szerű dolog is üregvédő lehet? Ezt akkor ne mossam le a szigetelés felrakása előtt? Nem fogja negatívan befolyásolni a szigetelés tapadását?

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#27260) pps1 válasza borat26 (#27259) üzenetére


pps1
senior tag

Le kell mosni onnan, ahova szigetelést akarsz. Arra nem tapad.

"Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. A gyakorlatban... van."

(#27261) kavics325i válasza Osynho (#27256) üzenetére


kavics325i
őstag

A flac nem veszteségmentes. Ha felvan telepítve a dbpoweramp és mondjuk total commanderben rá húzod egy flacra az egér mutatót ki írja, hogy hány százalék compressed. A WAV a veszteségmentes.

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#27262) Joe fiú válasza kavics325i (#27261) üzenetére


Joe fiú
senior tag

Pont fordítva, FLAC=Free Losless(azaz veszteségmentes) Audio Codec. De mindegy, én ezt már woodonak tartom, ha két magas szintű zenei formátum között valaki veszteséget vél/mer kihallani.

(#27263) Palika71


Palika71
őstag

Sziasztok!

Van egy négy csatornás RF Punch 200.4 erősítő az autóban, ami egy pár komponens szettet hajt meg az első ajtókban. Sokszor, mikor bekapcsolom, a jobb oldali hangsugárzó nem jól szól (a közép hangoktól felfele jön ki hang, az is zavarosan), ha megcserélem a line-in RCA -kat az erősítőben, akkor is a jobb oldal marad a rossz.
Kiegészítő jelenség még ilyenkor, hogy jobbra csavarva a balanszot, a bal oldal is zörög halkan, valamint a generátor összes sivítása is halhatóvá válik (még akkor is, mikor ki van kapcsolva az erősítő!).
Aztán egy párszor megtekergetem a hangerőt, és szépen minden rendbe jön. Tiszta, pontos, zajtalan hangzás. :F

Esetleg valaki már beleszaladt hasonlóba? Szervizbe kéne vinni? Vagy kuka?
:R

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#27264) kavics325i válasza Joe fiú (#27262) üzenetére


kavics325i
őstag

Próbáld ki. Húzd rá az egeret.
A múltkor bebizonyítottam, hogy ki lehet hallani a wav vs. flac-ot.

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#27265) kavics325i válasza Palika71 (#27263) üzenetére


kavics325i
őstag

Milyen hangerőt?

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#27266) baluka26 válasza kavics325i (#27261) üzenetére


baluka26
veterán

Fogalomzavar. Tomoritett nem egyenlo azzal, hogy veszteseges.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27267) Osynho válasza kavics325i (#27264) üzenetére


Osynho
addikt

Persze, hogy kiírja, hogy % százalék "compressed", mivel kisebb méretű a file. :) De attól még nem veszteséges a tömörítés, mint pl mp3 esetében. Attól, hogy be "rarozol" valamit nem lesz gagyibb minőségű. Legalább is én így gondolom, józan paraszti ésszel. :B
Ha te különbséget vélsz kihallani, akkor ott akkor más van. Egy waw és egy flacból "visszakonvertált" waw között hallasz különbséget? :)
Egyébként még mindig budget autóhifiről beszélünk, ahol sokszor egy jobb mp3 és waw között is nehéz a különbséget hallani. Tehát ide több, mint elég a Free LOSSLESS Audio Codec. Szerintem. :)

baluka26: Na, akkor hasonlóan gondolkodunk. :R

[ Szerkesztve ]

(#27268) baluka26 válasza Osynho (#27267) üzenetére


baluka26
veterán

Flac es wav bitrol bitre megegyezik.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27269) kavics325i válasza Osynho (#27267) üzenetére


kavics325i
őstag

A flac és az abból vissza konvertált wavból. De olvass vissza nem rég volt vakteszt.
Nem tudom, hogy miként működik a flac, de nem hiszem, hogy folyamatosan tömöríti ki lejátszás közben a flac - ot a lejátszó. Mert a tömörített és a nem tömörített adott pillanatban nem ugyanaz.
Baluka neked is....

[ Szerkesztve ]

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#27270) borat26 válasza borat26 (#27258) üzenetére


borat26
aktív tag

Akkor most kivágjam a lemezt a panel belsejéből, vagy hagyjam és ragasszam le rezgéscsillapítóval?

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#27271) Palika71 válasza kavics325i (#27265) üzenetére


Palika71
őstag

Ja, a fejegységen levőt tekergetem.
Érdekes módon, a jelenség inkább reggel, meg amikor keveset mozog az autó, jelentkezik.
Most hallottam egy szerelőtől, hogy szerinte az elgyengülő akkumulátor okozhatja a jelenséget.
Na de emiatt kikapcsolt állapotában generátorzaj kerüljön a hangszórókba?

Most a hangszóró kábeleket kivettem a "front"-ból és betettem a "rear"-ba. Az RCA-kat szintén átraktam.
Kíváncsi vagyok, hogy a jelenség így is előjön-e? :F

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#27272) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Sziasztok!

Használt fejegység vétellel kapcsolatban kérnék tanácsot. Szűkös a keretem, így használtan vennék valami komolyabbat, mint újonnan valami belépő szintűt. Alpine, Pioneer, Kenwood hármasban gondolkodtam, illetve 1-2 JVC tetszik. Használtan mennyire szabad ezekkel számolni? Meghibásodás, ilyesmikre gondolok. Ahogy olvastam, pl a motoros előlapok szeretnek meghalni. Mi az, amiket kerüljek, ha nem akarok belenyúlni? Illetve ami még konkrétan érdekel, Blaupunktből az MP56-66-68 vonal, az USB miatt. Maradjak inkább az eredeti hármasnál?

(#27273) Peti66 válasza pps1 (#27257) üzenetére


Peti66
senior tag

Biztosan láttad már a régi lemezkosarak préselt merevítőit/távtartókat.Na igen, ezek azért voltak befelé megívelve
(amit persze kevesen tudnak) nem, nem azért,hogy kövesse a membrán rádiuszát.Hanem így reflektálódik
legkevésbé a membrán ill.a kosár együttes,Ha kifele lennének ívelve,na erre gondolna mindenki,mármint ebből kiindulva emberi logikával. A fizika amúgy x@rik az elmére...Egyszerűbben, ezen a frekvencián 80-200Hz gömb alakú hullámok hagyják el a membránt.Hátra fele is,vagyis a hátoldalán is.A peremtől kb. 0-15mm 60-100Hz és így tovább befele haladva a sapkáig.De, ahogy a rezonáns hullámokat a kúp(tölcsér) mentén tova haladnak és leválnak a felszínről,úgy ez vagy ezek megnyúlt elliptikus hullámformát öltenek. Folyamatosan egyre megnyúlik és ezek(200Hz-3Khz-ig) kioltódásra
a jellegükből,hullámformájukból adódóan már nem hajlamosak. Mondom inkább úgy,hogy belefúrják magukat a "térbe".Morbidnak tűnik,de tényleg így van.Extrém esetben talán...visszaverődések és egyéb anomáliák lehetnek
Én, még most is azt mondom,hogy a kick tartomány megsínyli ebben a közelségben,nyilván alacsony hangerőn nem lesz nagy gáz,de mi van,vagy lesz,ha elszabadulnak az "indulatok"meg a "lóerők " :U :D

[ Szerkesztve ]

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#27274) Peti66 válasza borat26 (#27270) üzenetére


Peti66
senior tag

Ha, nem akarod kivágni akkor előfúrsz neki sűrűn 5-el.utána 10-12 mm-el neki(k) mész vagyis felbővíted őket.
A két db ponthegesztést, na azt ne...bivaly keménységű ott :K Ez így, már korrektebb megoldás volna,mintha
úgy hagyod ahogy most van.

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#27275) pps1 válasza Peti66 (#27273) üzenetére


pps1
senior tag

Akkor ott a szub :))

"Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. A gyakorlatban... van."

(#27276) Peti66 válasza pps1 (#27275) üzenetére


Peti66
senior tag

Az alatt(5Hz-ig) is mind gömb forma jön le.Deee, exem f@x.m megáll, mondom én itt a magamét :DDD
hisz Te is tudod ezeket ;) ;]

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#27277) footy válasza Peti66 (#27273) üzenetére


footy
addikt

Pont ezen filóztam, mikor néztem Vifa kickkeket, a kosár ott is csőszerű, gondolom pont emiatt.

(#27278) Peti66 válasza footy (#27277) üzenetére


Peti66
senior tag

Variál ezzel sok gyártó, mindenféle trükkel és megoldással.Nekem, most ha mondjuk még ideiglenesen is
félretenném az "elborult"sémáimat,na akkor is a sok vékony pókkaros jön be.De, agyalnak is ezen rendesen
a konstruktőrök.... :D

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#27279) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Hali egy fejegységet szeretnék venni de most akkor szakszerviznek kéne beszerelni? Csak össze kell dugni 2 csatlakozot nem? Ha én szerelem be ugrott a gari? Vagy nem olyan romlandoak ezek? Én egy pioner 150 ui-t néztem ki

Xbox One: bandymnc

(#27280) Peti66 válasza bandi0000 (#27279) üzenetére


Peti66
senior tag

2000-be raktam be az öregemnek a Corsájába egy Dehp-3200 cd-és-t.Azóta is jó és tökéletesen teszi
a dolgát.Pedig, 71 évesen is néha úgy megküldi a Piót az általam írott cédéknek is köszönhetően,hogy csak na..csak úgy figyelek okosan.. :Y . Ez a fej nem az embertelen kat.(ár). Ez egy sima intstall,nem több,ahogy mondod,bevállalható, na persze ha érzel késztetést rá :) Olyan nagyon nem tudod eltéveszteni :N

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#27281) bandi0000 válasza Peti66 (#27280) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Már raktam be fejegységet nem is arról van szó hanem attól félek hogy berakom ugye szakszerűen és gyári hibás a fejegység vagy akármi és akkor már nem hiszem h visszavihetném

Xbox One: bandymnc

(#27282) Peti66 válasza bandi0000 (#27281) üzenetére


Peti66
senior tag

Hát, én össz-visz cirka 18 év alatt kettőről tudok, tudtam ami kimondottan gyári jellegű hibára volt visszavezethető a működésképtelensége.Azért, persze lehetett akár több is.Ha para van rakasd be :K

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#27283) bandi0000 válasza Peti66 (#27282) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hát majd meglátom de azért köszönöm :R

Xbox One: bandymnc

(#27284) borat26 válasza Peti66 (#27274) üzenetére


borat26
aktív tag

És ha így vágom ki??? Akkor a ponthegesztés ott marad, és tart is valamit, csak azt nem tudom, hogy mit.

[ Szerkesztve ]

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#27285) Peti66 válasza borat26 (#27284) üzenetére


Peti66
senior tag

Ezt a verziót is figyelembe vettem,de igazából azért nem hozakodtam vele elő,mert valahogy az volt az érzésem,hogy nem szívesen akarsz nekimenni a vasnak :D
Flex, kis átmérőre lekoptatott 1mm-es vágókorong és kint is van.Kis sorjázás belül-kívűl és kész.Nehogy már
vérre menjen, mikkor szigetelsz :D
Láttom kicsit megcsúsztak a gyúrúk..Érdekel,hogy lehet se perc alatt egybehozni,akkár mintha Cnc-vel lenne :U gitt nélkül..

[ Szerkesztve ]

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#27286) borat26


borat26
aktív tag

Türelemmel és sok sok kézimunkával. Igazából nem tudom. Sajna ekkora mélységbe csak a faráspoly marad. Aztán lehet mindent csiszolni. Amúgy gondoltam a gitt- kiegyenlítésre is. Fúrógépbe fogható csapos lamellás csiszoló lesz a megoldás valószínűleg. De holnap disznózunk, azaz kolbásztöltés, így a meló folytatása marad vasárnapra. A gyűrűk belső kisimítása meg a jövő hét estéinek munkásságát fogja biztosítani.
A kivágást pedig megoldom dekopírfűrésszel, meg ide való fémvágó lappal.

[ Szerkesztve ]

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#27287) Peti66 válasza Peti66 (#27285) üzenetére


Peti66
senior tag

Megspórolód,hogy Co-val kelljen összetűzni,ha megnyílna a két lemez összetétele. Ha a tartás, vagy szilárdságra gondolsz, persze csökken..De, ne gondold azt,hogy összeroskad az egész ajtó ettől.
Van ott anyag a sarkokban is még rendesen ;)
Jó a horizont lamellás,de 36-40-es kell hozzá, mert betapad és utána csak égeti a "fát"

[ Szerkesztve ]

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#27288) baluka26


baluka26
veterán

Újabb kérdés: 10-15 körül aktív mélyláda?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27289) kavics325i válasza Adonimus (#27249) üzenetére


kavics325i
őstag

Nekem 50-be van a ládám biztos vagy benne,hogy ha össze hasonlítjuk te jössz ki jobban? :DD :W

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#27290) Peti66


Peti66
senior tag

A jó múltkorában esett szó arról,hogy az usb-s stick(ek) nagyon kilógnak az előlap síkjából..
Na,most nekifeküdtem a témának,mert érdekelt, s' voilá,mit találtam :Y
A-Data pendrájv 8,16,32[link]Gb[link]
Itt, már nem kell félni,hogy beleakad a kéz.. :N

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#27291) desigo válasza baluka26 (#27288) üzenetére


desigo
senior tag

Én a céges autóba (caddy) nem akartam külön erősítő/sub kombót ezért régebben vettem egy
SAL XB-10/A-est amit egy éve használok.
Hangerővel nem volt gond de (gondolom a cső kialakítása miatt) nem az a szép mélyre menő láda.
Ezért egy hete vettem egy új Magnat Active Reflex 200A-t .Ez sokkal szimpatikusabb csak egy bajom van vele,hogy kicsi az egész puttonyt behangosítani.Egy személyautóba viszont megtámogatni az első szetteket nem lehet rossz.

Most szerintem a csövet és a ládát is eladom és nézek valamilyen erősítő+ 25-30 cmes láda után mert kell a nagyobb hangerő a Caddybe.

(#27292) baluka26 válasza desigo (#27291) üzenetére


baluka26
veterán

Használt dobozok is jók lehetnek!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27293) desigo válasza Peti66 (#27290) üzenetére


desigo
senior tag

Én egy TDK micro pent használok ami ugyan egy kicsit drágább de maximálisan meg vagyok vele elégedve.
Rendesen nehéz kiszedni a fejegységből mert alig lehet megfogni :P

(#27294) baluka26


baluka26
veterán

Vagy érdemesebb lenne egy passzív láda+egy olcsóbb 2 csatornás használt erősítő?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27295) desigo válasza baluka26 (#27294) üzenetére


desigo
senior tag

Nyilván érdemesebb csak az nem 15 ezer Ft.
Egy erősítő 10-15 plusz egy láda 15-20 plusz kábelezés 5.
De majd a többiek megírják mit érdemes nézegetni engem is érdekel!

(#27296) baluka26 válasza desigo (#27295) üzenetére


baluka26
veterán

Mindenből jó a használt cucc, vegyétek figyelembe! :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27297) desigo válasza baluka26 (#27296) üzenetére


desigo
senior tag

Ha normális gazdája volt akkor igen.
De azért vannak elvetemült egyének.

(#27298) Peti66 válasza desigo (#27293) üzenetére


Peti66
senior tag

Tényleg, csini ez a TDK is :K De, A-Data-ból 32Gb-t lehet venni 6k-ért :D Azért, az nem egy rossz ár :K
Sebességük :DDD meg kb. detto...

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#27299) footy válasza baluka26 (#27294) üzenetére


footy
addikt

Kategóriákkal jobb minőséget kapsz, ha passzív ládát használsz külön erősítővel. Azonban a helyedben nem vennék ládát első körben legalábbis. Azt a pénzt amit az aktív ládára és annak kábelezésére szánsz, szánd inkább az első szettre és normális beépítésre, így lehet nem is fog hiányozni a láda. Én évek óta így használom és ha nem hallgatok masszívan rap-et vagy r'n'b-t akkor nem is hiányzik.

-Szerk-
Az első szettet is erősítőről érdemes hajtani, mert a fejegység végfokáról kevés mélyed és dinamikád lesz.
Tehát első körben jó első szett megfelelően beépítve, erőről hajtva. (Erőből vegyél valami régi 4csatis alpine-t és ha később mégis kell a láda akkor csak rá kell akasztani.)

[ Szerkesztve ]

(#27300) Peti66 válasza footy (#27299) üzenetére


Peti66
senior tag

Így kell ezt,ahogy mondod... :K sorban szépen,mert minden lesz,csak az nem amire hivatva volna...

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.