Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) kk831228 válasza #00809728 (#16249) üzenetére


kk831228
addikt

úgy már érthető... :R :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16252) Norbi696


Norbi696
csendes tag

C.quartz-ozva, ra 1hetire esett ime a gyongyozos effektus:



(#16253) MunezXBK válasza Norbi696 (#16252) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nyáron kapott EGP-t, ugyanezt tudja még mindig. ;)

(#16254) Rivaul válasza MunezXBK (#16253) üzenetére


Rivaul
addikt

7 éves fólia szintén ;] :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#16255) Norbi696 válasza MunezXBK (#16253) üzenetére


Norbi696
csendes tag

én c.quartz előtt waxoztam a kocsikat, amint kapott esőt már koszos is volt, és 3 vagy 4 naponta moshattam, jahh és magához szívta a port, a bogarakat kaparni kellett róla + 2hónaponta újralehet waxolni.
C.quartz-nál gondos előkészítés kell, évi 2szer elég felvinni, nem szívja magához a port, eső után tiszta marad köszönhető az öntisztitó technológiájának, bogarakat laza mikroszálassal letörlöm, nincs kaparás, az utcán az emberek csak néznek, hogy mi csillog ennyire :))

[ Szerkesztve ]

(#16256) keyol válasza kk831228 (#16248) üzenetére


keyol
aktív tag

Amikor a ladák voltak,akkor voltam tanuló...neoluxal fújtunk akkoriban.Volt azért egy két trükk amit bevetettünk anno.... :-)

(#16257) bipet válasza varsam (#16167) üzenetére


bipet
tag

Sziasztok
Kinek van a nilfiskes ismerőse? Rendetlenkedik a mosóm és kéne valaki normális ember aki megnézi,

(#16258) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi,

5 literes AG sampon elérhető kereskedelmi forgalomban?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#16259) MunezXBK válasza bipet (#16257) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem, de nem mezei melós.

runner125: nem igazán.

(#16260) kk831228 válasza keyol (#16256) üzenetére


kk831228
addikt

jaja, apám is azzal fújt :R sufni garázsba otthon... csak emlékszem hogy kicsit narancsos lett ki volt akadva... ment a gányolás rendesen... ;] ;) ilyen hogy maszk az se tudták mi az... ;] "Házi" kompresszor, stb... Egy két bogár a festékbe... ;] :D

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16261) keyol válasza kk831228 (#16260) üzenetére


keyol
aktív tag

Mondjuk mi nem garázsban fújtunk hanem kamrában,de én azért nem annyira fújnék neoluxal ma már ....Ma sokkal jobb anyagok vannak :)

(#16262) FeRRaR1 válasza runner 125 (#16258) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Én találtam ebayen ingyenes szállítással, már fogyóban van az egy literes, csütörtökön vagy pénteken tervezek egy alapos külső belsőt, utána max 1 mosásra marad. 2,5 és 5 literes között vacillálok, picit jobb az ár per értéke az 5-ösnek, ugyan akkor az egyliteres is elég volt fél évig. Igaz tél volt üsse kő, öt literest rendelek :DDD

Legolcsóbb 2,5L ebay

Legolcsóbb 5L ebay

[ Szerkesztve ]

(#16263) Rivaul válasza FeRRaR1 (#16262) üzenetére


Rivaul
addikt

5 literes cucc ingyen posta... Milyen posta van ott? :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#16264) FeRRaR1 válasza Rivaul (#16263) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Már rendeltem ebayről 170 literes hűtőt is, az is ingyen posta volt :DDD

Egyébként nyilván semmi sincs ingyen, bele van kalkulálva az árba, de nagyobb ebay shopok sok ezer vásárlóval speciális árakat kapnak a szállító cégtől, így tényleg csak gombokba kerül nekik a kiszállítás, nekik is érdekük, hogy olcsó legyen, mert akkor ők is olcsóbban adhatják = több vevő.

(#16265) lela válasza FeRRaR1 (#16262) üzenetére


lela
aktív tag

Ezekkel csak egy baj van, hogy az 5literesnél ki sem tudod választani Hungaryt, a 2,5 literesnél ki tudod de a posta kicsiny hazánkba 30 font. :DDD
Az ingyen posta Anglián belül él...

Jut eszembe, Sonax termékeket nem tudja valaki hol lehet jó árban beszerezni?
A szilkerautonal van minden, de nem mondanám hogy annyira jó áron van.Van több dolog is amit itt is, ott is olcsóbban megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

(#16266) MunezXBK válasza lela (#16265) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kell egy angol cimbi, onnan meg eljön ócsón. Nagyjából mindenkinek él kint már ismerőse. ;)

(#16267) #00809728 válasza keyol (#16256) üzenetére


#00809728
törölt tag

Neolux: aki akkor azt elsajátitotta az most "ÜBER" fényező

(#16268) #00809728 válasza Norbi696 (#16255) üzenetére


#00809728
törölt tag

Szép lett és látom kezdesz belejönni.
Jó munka... :C :R

(#16269) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ez a meghúzás javítás nagyon nem akar nekem össze jönni. :(

Ma vittük a gépet erre az ember már a kilincseket meg a kárpitot akarta leszedni és fényezni az egészet mondtam neki azt felejtse is el gyorsan arról nem beszélve hogy a múltkori 20k felkúszott hirtelen 40-50k-ra. Háromszor vittem már oda az autót mind a három alkalommal mást mondott, na a mai volt az utsó én oda nem viszem többet ilyen nyomorék emberhez.

Keresek majd másikat és csak políroztatni fogom nem is értem minek akart az fényezni.

Én úgy gondolom egy polírral ezt simán meglehet csinálni, nem?

A sárvédő perem marad, úgy döntöttem nem háborgatom.

(#16270) MunezXBK válasza SzlobiG (#16269) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ha jól látom, nem minden fog kijönni polírral.

(#16271) SzlobiG válasza MunezXBK (#16270) üzenetére


SzlobiG
félisten

A kettő bekarikázott rész a necces, nem? Pont egyik nap rakott fel dodi agyon karcolt motorháztetőt amit patentül megcsinált onnét gondoltam, hogy ez is megoldható lenne.

(#16272) D.Orion


D.Orion
veterán

How to Super Clean Your Windshield by ChrisFix.
Nagyon jó kis csatorna, érdekes dolgokat mutat és tesztel.

Más:
Autoglym-ből vannak ezek a:
HT Microfibre Drying Towel
http://autoglym.hu/termek/autoapolas-otthon/hi-tech-interior-microfibre/
Hi-Tech Finishing Cloth
törlő termékek. Enyhén túlárazottnak tartom őket. Jól sejtem, hogy egy megfelelően kiválasztott sokkal olcsóbb, de ugyancsak microszálas anyaggal közel ugyanazt az eredményt lehet elérni, mint ezekkel?
Nekem is különböző áruházakból beszerzett kendőim vannak, melyik ára töredéke ezeknek. Mégse éreztem még soha, hogy többet kéne nyújtania az adott kendőnek, mint amit tud.

[ Szerkesztve ]

(#16273) agent_k válasza SzlobiG (#16271) üzenetére


agent_k
őstag

Erre azt lehet mondani, hogy meg kell próbálni és ha sikerül 75%os eredményt elérni akkor örülünk. Szerintem a nagy része kijön. Szerencsés a szín ebben az esetben.

(#16274) SzlobiG válasza agent_k (#16273) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az lesz, mert fényeztetni nem engedem az tuti.

Ha minden igaz sikerült is találnom egy megbízható emberkét itt helyben. :)

(#16275) kk831228


kk831228
addikt

Üdv!!

Gondolkoztam 1-2 dolgon, mit lehetne csinálni munka mellett amiből esetleg egy kis apró pénzt össze lehetne szedni... Mostanában azért olvasgattam a topikot, és ez az autópolír dolog tetszik, ráadásul nem igényel milliós beruházást... Érdeklődnék tőletek hogy mennyire életképes ez az elgondolás, mennyi idő amíg meg lehet tanulni stb... :R :R :)) Mennyire van rá kereslet stb... :))

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16276) MunezXBK válasza kk831228 (#16275) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Érzék kell hozzá. Meg merem kockáztatni, hogy enélkül nem lehet megtanulni.

Beruházás meg...azért nem kevés cash kell hozzá.

(#16277) D.Orion válasza kk831228 (#16275) üzenetére


D.Orion
veterán

Kérdezd meg pl. Dodi-t, hogy azért ez mennyire komoly beruházás, hogy ha nem nepper szinten akarod csinálni.

(#16278) kk831228 válasza D.Orion (#16277) üzenetére


kk831228
addikt

ő, nem akarom én egyelőre olyan komoly szinten... :N

Dodi gondolom fényez is... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16279) agent_k válasza kk831228 (#16278) üzenetére


agent_k
őstag

Csak hozzávetőlegesen, nem teljes a lista meg nem is fillérpontos:
gép: einhell ezzel már nem dolgoznék ha nem muszáj 18k vagy konstans elektronikás Metabo 80k
szivacsok: 10-15k
polírszerek: Menzerna 400/2500/4000 25k. Láttam már kimérve is, akkor annyival kevesebb.
mikroszálasok: 3k
gyurma + folyadék 4k
ha nagyon waxolni akarsz, akkor 8-10k.
polírlemosó, (hogy lásd is mit csináltál) +több féle maszkolószalag 4k

összesen ha a jobb gépet nézzük akkor: 110-140k indulásnak.
+ hosszabbító dob kb 10k
+ lámpa ha nincs elég fény nem árt kb 5k (ledeset vettem)
+ opcionális több féle csiszpapír, excentercsiszoló 125/150mm 20-25k

150-180k ez kb 8-10 autónál hozza vissza az árát. Akkor vagy nullán. Mintha neki se kezdtél volna, viszont ekkora már elfogyott a csiszpapír, kopott a szivacs, főleg a durva, kellenek új rongyok, gyurma is kell új stb
És ez csak az anyagi része a dolognak.

Viszont ezzel a géppel és a felsorolt anyagokkal oda lehet állni egy autó mellé nyugodtan.

Szerk: ha lámpapolírt is szeretnél akkor
+ a gép 50k
+ csiszpapír a szezonra 15k
+ kis szivacsok 5k

akkor már ott is vagyunk, hogy bőven elhaladtuk a 200k-t.

[ Szerkesztve ]

(#16280) #42667776 válasza kk831228 (#16275) üzenetére


#42667776
törölt tag

Üdv!
Bocs, hogy bele szólok, de azt hiszem rossz oldalán ragadtad meg a gyeplőt.....
Ne a pénz kereset miatt akard megtanulni, hanem, hogy szép végeredményt érj el egy le strapát fényezésen, sok gyakorlással, saját, rokonok, ismerősök autóján, aztán ha eljutsz az első olyan szintre amikor már pénzt is lehet kérni az elvégzett munkáért akkor jössz rá, hogy még mennyi mindent nem tudsz..... pl. amikor az egyik autó már jól sikerül és jön egy másik amin nem úgy működik a dolog és sokkal több időd megy el hogy az eredmény hasonlítson az előzőhöz. Ha tetszeni fog a dolog és szereted csinálni, akkor meg tudod tanulni!
Az anyagi befektetésről csak annyi, hogy folyamatosan vásárolni kell valamit, hol egy új korongot, egy jobb gépet, políranyagot, stb. Hogy mennyire van rá kereslet az sok mindentől függ, de főleg attól, milyen munkát adsz ki a kezedből, mennyien csinálják a környékeden, Ők hogy dolgoznak, sok ígérgetős emberrel fogsz találkozni akinek jó lenne ha csinálnád, de most épp pont...... valami kifogás. Olvass utána a dolgoknak, nézz sok videót, ez a topik is nagyon hasznos!

(#16281) kk831228 válasza #42667776 (#16280) üzenetére


kk831228
addikt

Nem, nem!! :R :R Pont így gondoltam én is, előbb a saját autómat szeretném, esetleg rokon, ismerős... :R :K

Aztán később majd esetleg netalán ha másnak is kellene... ;)

Köszönöm a válaszokat!!! :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16282) kk831228 válasza kk831228 (#16281) üzenetére


kk831228
addikt

Nem eldöntött még ez csak érdeklődöm , még 2dolog lenne ami tetszik, műanyag hegesztés, karószéria fóliázás... Felénk semmire nincs kereslet, amúgy... :( Talán ebből a 3 dologból lehetne valamit kezdeni, de ez is csak feltételezés... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16283) #00809728 válasza kk831228 (#16275) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy...

Ha "kezdő" polírgépet szeretnél akkor 15.000-25.000 (nem használt árak.)
Ha valami jobb félét 30.000-60.000
Ha csucs gépet akkor 80.000-

Polír cuccokból megoszlik a társaság.Ha egyszerü polírt szeretnél akkor olyan 5.000-15.000 vehetsz egy teljes szettet
Ha valami űtösebbet akkor a csillagos ég.

Szivacsok,mikroszálasok stb.. érdemes ebböl a legjobbat megvenni 10.000-

Aztán ott van a tudás,tűrelem,odafigyelés,precizitás.Na ezért nem kell fizetned (max akkor ha valamit elcseszel) akkor viszont csunyán bele kell nyúlni a zsebedbe. :C

De Kicsee elég részletesen leírta... :C

Lion meg nézett pár emberkét ki mit,hogyan csinál.Talán ezt is érdemes lenne átgondolnod. :R

[ Szerkesztve ]

(#16284) #00809728 válasza kk831228 (#16281) üzenetére


#00809728
törölt tag

Én első körben egy bontót keresnék fel a helyedben ott gyakorolj mielőtt valamelyik rokonoddal összevesznél a tul polírozás miatt.
Ikarusban bontott buszokon gyakoroltunk.

(#16285) kk831228 válasza #00809728 (#16284) üzenetére


kk831228
addikt

Értem, köszönöm!! ;) persze először úgy is max a saját autómon próbálnám ki... :R :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16286) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Helósztok.

Egy fekete gyöngyházpigmentes fényezést (becses neve: Nighthawk Black Pearl, kódja: B-92P), szeretnék polírozni.
Tavaly ezt használtam és ugyan látszott az eredmény, de valahogy mégsem volt az igazi :N

Mivel fekete a fényezésem ezért a legjobban dicsért AG termékek egyikére gondoltam, konkrétan erre, ami ugye kimondottan sötét fényezésekre való. Azonban azt megjegyezném, hogy az autó fényezése ugyan nagyon szép, de ha a fény úgy vetül rá akkor látszik hogy járt már autómosóban..

Szóval ez a polír jó lehet, vagy esetleg valami mást ajánlanátok? Illetve esetleg még valami mást ezen kívül?
Amim még van az ilyen sonax polírozó kendő, és ilyen sampon. Mosás után valóban nagyon szép színe lesz tőle az autónak.
Ezt a sampont gondolom a jövőben is használhatom a polírtól függetlenül?

Ja és még valami! Szeretnék két elemet majd újra fényeztetni, kérdésem hogy a polírozást az előtt, vagy utána végezzem? vagyis a friss festés polírozható? (bocs ha hülye kérdés :D)

[ Szerkesztve ]

(#16287) runner 125 válasza DeathAdder (#16286) üzenetére


runner 125
nagyúr

Te waxolni fogsz kézzel. Az igazi polirt géppel csinaljak.
Egyébként megpróbálkozhatsz az AG feketére való waxaval, de ha meggyőző eredményt szeretnél elérni lehet érdemes lenne felkeresned valakit innen a topikbol, aki átmegy rajta géppel, így biztosan eltűnne a sok kis mosasi karc.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#16288) MunezXBK válasza DeathAdder (#16286) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ahogy runner is írja, előtte egy polír nem ártana. UDS-sel pedig nem könnyű dolgozni.

(#16289) #00809728 válasza DeathAdder (#16286) üzenetére


#00809728
törölt tag

Friss festés

Ezek a lakkok már 4-5h után ciszolhatóak ha megfelelő szaki csinálja és esetleg van kamrája +50fokkal.
Ha sima egyszerü garage megoldás ráfűttés nélkül akkor 3-4nap után polírozható.
Ismétlem, anyagtól is függ. :C

(#16290) DeathAdder válasza runner 125 (#16287) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tudtam hogy rosszat írok, keverem a kettőt, és mostmár úgy tűnik mindig is keverni fogom :D

De miért nehéz dolgozni az UDS-el?
Mit jelent hogy nehéz? :)

Illetve miért van az UDS dupla áron mint a többi, ha nem azt a célt szolgája amit szeretnék elérni? Mert azt írja ugye hogy direkt erre való :) ("Speciálisan a sötét fényezésekre kifejlesztett, ami políroz, tisztít, fényesít és egy tartós, kemény védelmi bevonatot hoz létre. Csökkenti és megszünteti a hologram hatást, valamint a kisebb karcolásokat.")
Vagy ha kézi polír akkor utána esetleg valami más terméket az AG feketéje helyett?

Dodi72 - profihoz viszem mindenképpen, pont azért mert az előző munkája egy nagy szar volt, és a festék elvált az alapozótól :Y Apró kis puklis pontok vannak az egész elem területén :( nem tudom ki csinálta, még az előző tulajnál járt így..

(#16291) DeathAdder válasza runner 125 (#16287) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tudtam hogy rosszat írok, keverem a kettőt, és mostmár úgy tűnik mindig is keverni fogom :D

De miért nehéz dolgozni az UDS-el?
Mit jelent hogy nehéz? :)

Illetve miért van az UDS dupla áron mint a többi, ha nem azt a célt szolgája amit szeretnék elérni? Mert azt írja ugye hogy direkt erre való :) ("Speciálisan a sötét fényezésekre kifejlesztett, ami políroz, tisztít, fényesít és egy tartós, kemény védelmi bevonatot hoz létre. Csökkenti és megszünteti a hologram hatást, valamint a kisebb karcolásokat.")
Vagy ha kézi polír akkor utána esetleg valami más terméket az AG feketéje helyett?

Dodi72 - profihoz viszem mindenképpen, pont azért mert az előző munkája egy nagy szar volt, és a festék elvált az alapozótól :Y Apró kis puklis pontok vannak az egész elem felületén :( nem tudom ki csinálta, még az előző tulajnál járt így..

(#16292) MunezXBK válasza DeathAdder (#16291) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Böszme sűrű cucc, beleül mindenbe.

(#16293) agent_k válasza DeathAdder (#16291) üzenetére


agent_k
őstag

Csak annyit szeretnék a többiekhez hozzátenni, hogy kézzel soha nem fogsz olyan eredményt elérni, mint én géppel 1 óra alatt.
Főleg fekete autónál.
A sorrend: gépi normális polir aztán azt már meg tudod óvni kézi szerekkel is

(#16294) runner 125 válasza DeathAdder (#16290) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem ismerem konkrétan az UDS-t, nem használtam mert nincs és nem is lesz fekete autóm :)) , de gondolom olyan (plusz) összetevőket tartalmaz, amelyek kifejezetten sötét fényezésre valóak.

SRP is jó cucc, bár ismét nem tudom feketén h viselkedhet.

Először én lefújatnám amit le kell és felkeresném Dodi-t, Kicsee-t, Lion-t, Munez-t (..bötűrendbe).

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#16295) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Világos, köszi mindenki :R

Fehérvárra azért nem utazom ha nem haragszotok, nagyon messze van tőlem. Kicsee és Lion esetleg? Az ő adatlapjukon nem látom hol vannak helyileg, én Szegeden környékén vagyok.
Nem messze tőlem viszont van egy nagyon jó festő, jól felszerelt kamrával, akihez már régóta járok. A múltkor megkérdeztem és azt mondta ő 30 ezerért felpolírozza. Ez mennyire reális ár szerintetek? én eléggé sokallottam, de nem igazán vagyok jártas :F

(#16296) Declare


Declare
őstag

A büszkelkedös kepek :B SRP, EGP, Ablakpolir :B basszus kivoltam, mire vegeztem amosas, porszivozas + Autoglym kezeles utan :D

(kepek nekem nagyba csak ugy jönnek be, ha a linkre kattintva a felugro uj "üres" ablakra nyomok egy refresht :U

Az uccso kep masnap keszült 100km utan, de a tükrözödes tök jol latszodott :B

(#16297) agent_k válasza DeathAdder (#16295) üzenetére


agent_k
őstag

Szolnok.

A 30 nem sok abban az esetben ha tényleg jó a munkája az embernek. Ha megbízol benne akkor bízd meg a munkával nyugodtan. Fekete autó a legnehezebb legnagyobb odafigyelést igénylő feladat.

(#16298) #42667776 válasza DeathAdder (#16295) üzenetére


#42667776
törölt tag

Én sem vagyok sajnos a közeledben Szigetszentmiklós :)
Árakról megoszlanak a vélemények.... a leírtakból nem derül ki, milyen, mekkora autó, milyen állapotban....
Látatlanba nehéz erre bármit mondani, de nem mindegy milyen anyagokkal, milyen végeredménnyel és mennyire tartós állapotot hoz létre. Nemrég voltam egy ismerősömnél vidéken és egy csarnokban dolgoztam egy autón, kora este jött az egyik ott dolgozó, hogy milyen jó , hogy ott vagyok még, mert a veje nemrég polírozott autójára ráugrott a kutya és összekarmolta a jobb oldali ajtót és teljesen oda van a srác. Kiszedtem neki a karcokat azon a részen teljesen sima, karcmentes lett a felület, a többi részen pedig látszott, hogy mosókarcos maradt, mind ez két hónappal a "polírozás" után. Akkor kezdtünk beszélgetni, hogy kinek mi a polírozás..... nem kérdeztem mennyiért csinálták, de ezek szoktak 10-15e-be kerülni.

(#16299) Declare


Declare
őstag

Ok, a one drive, nem müködött...de nem adom fel :D :B

[ Szerkesztve ]

(#16300) TayRol válasza Declare (#16299) üzenetére


TayRol
veterán

Pont ilyen volt a céges autóm - mikor megjelent a H Astra - 1.8 benzines. Szép.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.