Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS RT-AC68U (Kétsávos, Wireless-AC1900 gigabites útválasztó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Intruder2k5 válasza Gausz (#1400) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Én megpróbálnám a HGG-t, vagy a Merlin-t.

(#1402) Gausz válasza Intruder2k5 (#1401) üzenetére


Gausz
aktív tag

Semmi változás. Ugyanaz a másolási sebesség és dlna frissítés elmaradás.

(#1403) zsolt501 válasza Gausz (#1400) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Milyen HDD- ez?
Ha az USB2-re dugod akkor mennyit mérsz?

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1404) Gausz válasza zsolt501 (#1403) üzenetére


Gausz
aktív tag

USB3-as WD, de próbáltam USB3as pendrive-val is, ugyanaz az eredmény.
USB2-es porton szintén ugyanennyi a sebesség.
Vezeték nélküli/Professzionális/USB 3.0 interferencia csökkentése volt már engedélyezve és letiltva is.

(#1405) Intruder2k5 válasza Gausz (#1404) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Kábelen nem próbáltad? Csak, hogy ki lehessen zárni az USB-t mint hibaforrást.

(#1406) Gausz válasza Intruder2k5 (#1405) üzenetére


Gausz
aktív tag

Közvetlenül PC-re dugva a HDD tud 30MBps-t, a pen még többet.
Próbáltam routert letiltott wifivel, kábellel, ugyanennyit tud akkor is.

(#1407) Gausz válasza Gausz (#1406) üzenetére


Gausz
aktív tag

Javítom, ha kábellel csatlakozom a routerre, akkor 40MBps körül másol, csak wifin lassú.

(#1408) Intruder2k5 válasza Gausz (#1407) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ergo nem a rack-el, és nem az USB-vel van a probléma, hanem a WiFi-vel. Több klienssel is próbáltad, mind ugyanilyen? Vagy erre nincs módod?

(#1409) zsolt501 válasza Gausz (#1407) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Kábelen a 40MB kb jó is az én routerem legalábbis ennyit tol (AC68U).
A te routerednek kicsit talán e fölött kellene lennie 45-50MB körül talán, ha jól emlékszem.
Mondjuk az sem mindegy mibe van formázva a HDD, mert van amit lassabban kezel.
Amúgy a WiFi driver is lehet problémás, van mikor az új driver rosszabb mint a régi, de ez fordítva is lehet igaz.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1410) Gausz válasza zsolt501 (#1409) üzenetére


Gausz
aktív tag

Kábellel 45ről indul, majd szép lassan a végére 40ig lassul. Ez kitűnő, csak hát nekem vezeték nélkül kellene ugyanez.
Régebbi wifi driverekkel sem jó. NTFS-re van formázva, de ha kábellel tudja, akkor wifin is illene.

#1408 Intruder2k5
Próbáltam Dell notival 5GHz N @300Mbps, az is 10 körül viszi.
Acer pedig 2,4GHz N @72Mbps, tehát 8MBps megvan.

(#1411) zsolt501 válasza Gausz (#1410) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Azt próbáltad e már, hogy régi szoftvert teszel fel a routerre, nem újat, és persze NVram-ot törlöd mindig?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1412) Multibit válasza Gausz (#1407) üzenetére


Multibit
veterán

Úgy általában ennyit tud a routered wifi-je más kliensekkel, vagy csak a routerre akasztott HDD elérése ilyen lassú?

(#1413) Gausz válasza zsolt501 (#1411) üzenetére


Gausz
aktív tag

Két régi Asus FW-t is megnéztem, ezek is hibahatáron belül másolnak és DLNA is lassan frissül.
Majd holnap megírom Asusnak és Merlinnek :)

(#1414) Gausz válasza Multibit (#1412) üzenetére


Gausz
aktív tag

Ha egy másik notit kábellel csatlakoztatok, akkor 16MBps körül tudok másolni, szóval x1,5.
Mint írtam, ha kábellel vagyok a routeren, akkor 40MBps feletti az írási sebesség.

(#1415) Multibit válasza Gausz (#1414) üzenetére


Multibit
veterán

Tudom, hogy kábellel rendben van, olvastam. Én azt kérdeztem, hogy úgy általában ennyi a sebesség wifi-n, vagy csak a csatolt HDD elérése ilyen lassú? ;)

(#1416) Gausz válasza Multibit (#1415) üzenetére


Gausz
aktív tag

Aha, most már értem. Erről nincs infom, mert lassabb az előfizetésem sebessége.

(#1417) zsolt501 válasza Gausz (#1416) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

És gépről gépre másolás esetén mit mutat, mármint gigabites portal rendelkező gépek között mekkora sebességet mérsz kábeles kapcsolat esetén?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1418) gyiku


gyiku
nagyúr

hello, gyari fw-vel megoldhato valahogy hogy a router mogotti nasrol tudjam nezni a filmeket/sorozatokat mondjuk egy hotelbol?

hüllő

(#1419) Intruder2k5 válasza gyiku (#1418) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Bekapcsolod a VPN szervert a routerben, ahhoz csatlakozol távolról, és máris olyan mintha otthon lennél LAN-on, leszámítva persze a sebességet.

(#1420) gyiku válasza Intruder2k5 (#1419) üzenetére


gyiku
nagyúr

akkor a masik gepen kell egy vpn kliens?

hüllő

(#1421) zsolt501 válasza gyiku (#1420) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Elég a routerben bekapcsolni pl. az openVPN szervert, és arra a gépre feltenni egy openvpn klienst amivel az otthoni hálózatot szeretnéd filmet nézni, semmi más gépre nem kell semmi.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1422) gyiku válasza zsolt501 (#1421) üzenetére


gyiku
nagyúr

routerben bekapcsoltam, beallitottam user/passt, beallitasokat exportaltam, laptopra klinest felraktam (openvpn-install-2.3.8-I601-x86_64.exe), ovpn file bemasoltam a config dirbe, csatlakozasnal:
TLS_ERROR: BIO read tls_readplaintext error: 14082174:SSL routine: SSL3_CHECK_CERT_AND-ALGORITHM:dh key too small
TLS object -> incoming plaintext read error
TLS error: TLS handsake failed

es reconnectal folyamatosan.
ez mi lehet?

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#1423) zsolt501 válasza gyiku (#1422) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Számítógépes OpenVPN-ről nem tudok nyilatkozni, és android alatt használom a klienst ott nincs gond.
Melyik gyári szoftver van a routeren?

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1424) gyiku válasza zsolt501 (#1423) üzenetére


gyiku
nagyúr

3.0.0.4.378_4585

hüllő

(#1425) zsolt501 válasza gyiku (#1424) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Pedig mennie kellene neki, igaz én Merlint használom a routeren, és mint írtam Android alól használom, de mostanában ilyen problémát nem vettem észre, régebben volt hasonló, de azt javították.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1426) gyiku válasza zsolt501 (#1425) üzenetére


gyiku
nagyúr

az van, hogy a router 512-es dh keyt general, amit az ujabb kliensek nem foganak el. itt egy video hogy kell 2048-as dh keyt generalni.

hüllő

(#1427) zsolt501 válasza gyiku (#1426) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Ezt jó tudni, akkor nekem az androidos klienssel még szerencsém van ha jól veszem ki, mert az még kezeli.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1428) gyiku válasza zsolt501 (#1427) üzenetére


gyiku
nagyúr

persze, ezert irtam be, hogy meglegyen, igy mar mukodik.

hüllő

(#1429) zsolt501 válasza gyiku (#1428) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Ha működik az nagyon jó, akkor kellene egy leírás az összefoglalóba, hogy ott is benne legyen, mert a videó elveszhet.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1430) zsolt501


zsolt501
Topikgazda

Új gyári jelent meg.

ASUS RT-AC68U firmware version 3.0.0.4.378.8258
- Release Note -
Security fixes
- Updated OpenSSL library to 1.0.2d
- Fixed CSRF and XSS vulnerability.

New features
- [AiCloud] Show image EXIF info on image player
- [AiCloud] Auto rotate image on image player.
- [AiCloud] Files can be moved and copied.
- [AiCloud] Images can be uploaded to Picasa or Twitter.
- [AiCloud] Share link can be posted on Twitter, Plurk, weibo and QQ in AiCloud.
- [AiCloud] AiCloud can be used in AP/ media bridge mode.
- Added 3G/4G USB modem APN auto detection feature. In most cases, firmware can automatically find the ISP profile and establish link when 3G/4G dongle inserted to router.
- Added Android phone in USB modem/ USB Tethering --> Select USB device.
- Bandwidth Limiter in Adaptive QoS --> QoS. Let administrator easily limit specific client's upload/ download bandwidth
- Independent mac filter for main wireless network and guest network. Administrator can set white list for main wireless network to only allow trust client connect to main wireless network and share network to guest with guest network
- Modified the network map client status. When click the client icon, administrator can bind IP, change host name, change icon, block internet access or set time scheduling.
- Added client list view button on network map and help administrator easily monitor all client connection status.
- Added the question feedback in Administration -> Feedback
- Added new DDNS provider www.oray.com

Modifications
- Changed warning page style.
- Changed Cloud sync Dropbox URL encoding from UTF8 to BASE64.
- Added stateful server in IPv6
- Improved media server response time when new file added.
- Adjusted Adaptive QoS UI and easier to set top priority for gaming, media streaming or web surfing.

Bug fixes
- Fixed MAC clone abnormal issue
- Fixed cloud sync issues between router and ASUS webstorage.
- Fixed share link related issue to Android devices.
- Fixed web redirection issue when WAN IP conflicted.
- Fixed compatibility issues for IE8
- Fixed GUI related issues
- Fixed login issue when router’s IP is 10.x.x.x
- Fixed parental control-> time scheduling related issue.
- Fixed adaptive QoS device priority label dragging issue.
- Fixed network tool related issues.
- Fixed USB HDD issue when using time machine.
- Fixed network map UI issue when selected French.
- Fixed the saving issue in OpenVPN server -> content modification of keys & certification.
- Fixed dropdown UI offset issue at Parental control.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1431) *H* válasza gyiku (#1426) üzenetére


*H*
aktív tag

Tegyél egy próbát a Merlin-nel. A 378.55-ös verzió már 2048 bites DH-t ad ami egyből használható a klienssel, nem kell külön generálni.
"Use a pre-generated 2048-bit DH from RFC 3526 instead of generating our own..."
Az OpenSSL 1.0.2b és magasabb verziók utasítják vissza az 512 bites DH-t. Az elérhető legújabb gyári FW-t (378.8258) nem próbáltam.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#1432) kezo0 válasza zsolt501 (#1430) üzenetére


kezo0
addikt

Ezekről a frissítésekről én addig nem szoktam tudomást venni, amíg maga a router nem kínálja fel őket a saját menüjében... Márpedig ott ezt jelenleg még úgy sem találja, ha rányomok a keresésre. Nem tudom, miért így van ez megoldva ASUS-éknál, de a router minden új frissítés érkezésekor még hetekig azt mondja, hogy a jelenlegi fw a legfrissebb. :F

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#1433) *H* válasza kezo0 (#1432) üzenetére


*H*
aktív tag

Ez nem csak az Asus-nál van így. Más eszközöknél/gyártóknál is előfordul, hogy a weblapon hamarabb letölthető a frissítés, mint az eszköz által közvetlenül elérhető frissítés. Némely esetben meg fordítva, hamarabb dobja fel az eszköz, hogy van elérhető, mint megjelenne a honlapon. Várni esetleg akkor érdemes, ha nem végleges, nem béta FW kerül fel. Ha nem béta, akkor felesleges.
Egyébként, ha már lehet választani, javasolt inkább egy előre letöltött fájllal helyileg frissíteni, mint NSU/OTA online módon.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#1434) kezo0 válasza *H* (#1433) üzenetére


kezo0
addikt

Volt már olyan, hogy amit feltettek a honlapra, azt pár nap múlva leszedték, mert kiderült, hogy bugos... Szóval én inkább nem kapkodok vele, még akkor sem, ha pl. biztonsági réseket is befoltoz. ;)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#1435) Gausz


Gausz
aktív tag

Sziasztok,

Emiatt a probléma miatt elkezdtem levelezni Asus-sal, akik miután meglátták ezt[/L] a lassú wifi másolásnál, arra jutottak, hogy inkább küldjem vissza a boltnak, hibás a cucc. Ott pedig hiába kértem egy új routert, inkább gálánsan visszautalták az árát. Nem azt mondom, hogy sejtették, hogy a másik se lesz jobb, remélem csak félreértés történt, de mindegy is mert a végére már a media server is leállt 20 percenként, PC-vel tudtam böngészni a file-ok között, csak a tv-k nem látták. A fórumon elhangzottak olyanok, hogy az RT-AC68U 40MBps körül másul az USB-re. Ez ugye vezeték nélküli kapcsolattal is elérhető? Illetve az új fw-vel már nincsenek media server gondok sem? Ezt venném, mert mégiscsak mainstream, de ilyeneket lehet olvasni egy webáruház lapján, nem túl frissek, de csak ezek vannak, és hát elrettentő erejűek. 2013. 12. 17 Néha egy kicsit bosszantó, hogy eltűnik a DLNA szerver a hálózatról és egy újraindítás szükséges, hogy ismét látható legyen 2013. 12. 31 A jel gyenge és szakadozik, a médiaszerver ledobál 2014. 01. 30 Nekem 3-4 m távolságból jó ha 50mbit sebességet produkál a wi-fi. A 2,4Ghz sáv elindul 450 mbit-en,majd gondol egyet és 1 mbit-re leesik 20-30 perc elteltével és szakadozik is. Már mindent kipróbáltam,de semmi sem segített. Az 5Ghz-es sáv stabil,de az is max 50-60mbit-et produkál Ez pedig egyetlen vevő kálváriája: 2014. 02. 19 Eltűnik a DLNA szerver a hálózatról és egy újraindítás szükséges 2014. 03. 10 Most cserélték ki gariból de sajnos ezt is vissza kellet küldenem!usb folyamatosan lekapcsolta a rá kötött vinyót vagy pendrive-ot! 2014. 03. 27 Megjött a csere !!De sajna ez is rossz 2014. 04. 22. -User A Na végre sikerült kifognom 1 jót !!Hurráá! 2014. 05. 31 Pár megjegyzés az USB3.0 tesztekhez: az AC68U-ban el van cseszve az USB3.0, kimaradt egy árnyékolás, ezért ha egyszerre Wifin is forgalmaz és USB3.0-n is, akkor az egyik le fog szakadozni

(#1436) Gausz


Gausz
aktív tag

Na újra :)

Sziasztok,

Emiatta probléma miatt elkezdtem levelezni Asus-sal, akik miután meglátták a lassú wifis másolás alatt a cpu statust inkább arra jutottak, hogy inkább küldjem vissza a boltnak. Akik pedig nem küldtek új routert, hanem inkább gálánsan visszafizették az árát. Nem azt mondom, hogy sejtették, a következő is lesz, remélem csak félreértés volt :)
De nem is baj, mert a végére már a media server is állandóan leállt, a tv-k nem látták, de PC-vel tudtam böngésznia a fileok közt. RT-AC87U helyett RT-AC68U-ra váltanék, mivel az mainstream cucc.
Írtátok itt a fórumon, hogy USB-re akár 40MBps-el is lehet másolni. Ez wifivel is elérhető? Media serverrel sincsenek az említett gondjaim? Csak mert az egyik webáruház oldalán ilyeneket lehet olvasni, igaz már nem frissek, de azért elrettentőek:
2013. 12. 17
Néha egy kicsit bosszantó, hogy eltűnik a DLNA szerver a hálózatról és egy újraindítás szükséges, hogy ismét látható legyen

2013. 12. 31
A jel gyenge és szakadozik, a médiaszerver ledobál

2014. 01. 30.
Nekem 3-4 m távolságból jó ha 50mbit sebességet produkál a wi-fi. A 2,4Ghz sáv elindul 450 mbit-en,majd gondol egyet és 1 mbit-re leesik 20-30 perc elteltével és szakadozik is. Már mindent kipróbáltam,de semmi sem segített. Az 5Ghz-es sáv stabil,de az is max 50-60mbit-et produkál.

Ez mind egy usertől
2014. 02. 19
Eltűnik a DLNA szerver a hálózatról és egy újraindítás szükséges
2014. 03. 10
Most cserélték ki gariból de sajnos ezt is vissza kellet küldenem!usb folyamatosan lekapcsolta a rá kötött vinyót vagy pendrive-ot!Az összes Firmware el próbálkoztam de semmi
2014. 03. 27
Megjött a csere !!De sajna ez is rossz
2014. 04. 22.
Na végre sikerült kifognom 1 jót !!Hurráá

Teszthez
2014. 05. 31 az AC68U-ban el van cseszve az USB3.0, kimaradt egy árnyékolás, ezért ha egyszerre Wifin is forgalmaz és USB3.0-n is, akkor az egyik le fog szakadozni

[ Szerkesztve ]

(#1437) Gabe81


Gabe81
tag

Sziasztok!

Tegnap üzemeltem be egy Asus RT-AC68U routert, amire feltettem a Merlin féle firmware-t.
Minden jól működik, meglepően könnyű volt beállítani az alapokat.
Lenne hozzátok pár kérdésem:
-A rácsatlakoztatott külső HDD-t mire érdemez formázni? NTFS, vagy ext3, 4?
-Érdemes valami extra partíciót csinálni, vagy valami kisebb USB eszközt csatlakoztatni amire a rendszer dolgozhat?
-A külső HDD-t használom amolyan itthoni kis szerverként. Oda teszem fel a képeket, filmeket, stb. A bajom az,hogy a TV-m menüjében elég nehéz most megtalálni a filmeket, a könyvtárszerkezet miatt. Eddig TP-link routerem volt OPenWRT-vel, és ott elég 'rövid' volt az elérési út. Itt most több alkönytárat kell érintenem mire elérem a megosztott tartalmat. Lehet ezen változtatni valahogy? Van egyszerűbb módja a megosztásnak?
-Van valami amit még érdemes beállítanom?
-A másolási sebességem 25-30MB/sec volt ezzel a routerrel, az előző USB 2.0-val volt 10 körül. Nem kevés a 30?

A router stabil 80C fokon megy, ez nem sok picit?
Köszönöm előre is a válaszokat!

Üdv
G.

A legszebb sport a kétszáz női mell

(#1438) devil-k válasza Gabe81 (#1437) üzenetére


devil-k
nagyúr

2.4 GHz: 53°C
5 GHz: 55°C
CPU: 78°C

Nálam ez a felállás úgy, hogy nekem van direkt erre a célra szánt szerverem, ami jelenleg is tölt.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#1439) Gausz válasza Gabe81 (#1437) üzenetére


Gausz
aktív tag

"másolási sebességem 25-30MB/sec "
Ezt vezeték nélküli kapcsolattal sikerült elérni?

(#1440) zsolt501 válasza Gausz (#1439) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Vezetékes kapcsolattal USB3-as HDD esetén a 40MB/s is összejöhet, nem óriási a sebesség, de szerintem nem is rossz.
AC-s WiFi-vel én még nem teszteltem, ebben én nem tudok nyilatkozni, de azt azért tudd, hogy a wifi-s adatátvitelt sok minden befolyásolja a router tudása csak egy dolog, a kliens képességei is sokat befolyásolnak, illetve a környezetében lévő eszközök és wifi hálózatok is.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1441) Gausz válasza zsolt501 (#1440) üzenetére


Gausz
aktív tag

Tudom, de azért mégiscsak érdekelne, hogy az én routerem volt-e annyira defektes, hogy csak annyi jött össze, vagy tényleg annyi a max. Egy pár gyakorlati példa érdekelne.

(#1442) zsolt501 válasza Gausz (#1441) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Nem tudom nézted e inSSIDer programmal hogy mennyi hálózat van a környezetedben, mert ez is sokat vesz el egy hálózat teljesítő képességéből.
De azt is érdemes megnézni, hogy van e olyan elektromos berendezés ami bezavarhat pl. egy hibás szigetelésű mikrohullámú sütő, de több olyan háztartási gép is van ami problémás tud lenni.
Szóval mindenképp meg kellene nézni ezeket is mielőtt végső következtetést vonnál le.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1443) Gausz válasza zsolt501 (#1442) üzenetére


Gausz
aktív tag

5GHz-s sávban csak én voltam, a következő csatorna a spektrum másik végén. Router és noti 2 méterre egymástól szabad rálátással.
Ezért zavar a dolog. Megtennéd, hogy kihúzod a kábelt és mérsz egy másolási sebességet szintén szabad rálátással, hogy közel optimális legyen minden?

(#1444) zsolt501 válasza Gausz (#1443) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Szívesen megtenném neked a mérést, de nálam jelenleg a Note2 használ 5GHz-t és az sem AC-s még , ami 5GHz-s és 300Mbit sebességet tud elméletben az egy TP-Link USB2-s eszköz TL-WDN3200, de ez sem AC-s és mivel pendrive méretű ez sem fog pontos sebességet adni, de csinálhatok ezzel neked mérést ha kell.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1445) Gausz válasza zsolt501 (#1444) üzenetére


Gausz
aktív tag

Köszönöm, de az tényleg nem adna jó eredményt. Remélem majd igyekszik más is felvilágosítani.

(#1446) Simi121 válasza Gausz (#1445) üzenetére


Simi121
aktív tag

Nekem egy Intel 7260 Ac-s kártya van a laptopomba.
Ezzel olyan 22-25mb/s a másolás kb.6 méterről 2 fallal közbe 468 Mbps kapcsolódás mellett.
Ha router mellett történik ugyanez akkor 24-27mb/s 867 Mbps kapcsolat mellett.

Simi

(#1447) Gausz válasza Simi121 (#1446) üzenetére


Gausz
aktív tag

Köszönöm szépen, ezek hasznos infok :R

(#1448) zsolt501


zsolt501
Topikgazda

Ma új gyári szoftver jelent meg.

Verzió 3.0.0.4.378.9135

Leírás ASUS RT-AC68U Firmware version 3.0.0.4.378.9135
- Release Note -

Security Fixes
- Updated TrendMicro security engine.
- Fixed CVE-2015-6949 buffer overflow issue, special thanks for Elvis' contribution.
- Fixed Web server Accept-Language buffer overflow
- Fixed Web server URL handler buffer overflow
- Enhanced router login password and wireless password(WPA2) strength check method to against brute-force attack.
- Reject administrator to set too easy to guess login and wireless password to avoid brute-force attack.

New Features
- Time scheduling, Web & App filter, Wireless MAC filter client drop down menu can show offline devices.
- Web history and traffic analyzer can show device name.

Modifications
- Added Meo and Movistar ISP profile.
- Adjusted Guest network mac filter maximum client number to 16
- Allow paste password on login page to fulfil some password management softwares requirement.
- Show current control channel while value is auto.
- Bandwidth limiter can accept decimal point.
- Unnecessary to reboot router after set allow only spcified IP address to enter GUI.
- Adaptive QoS can now be enabled without assigned upload/ download bandwidth.

Fixes
- Fixed media server scanning issue.
- Fixed setup wizard IE11 compatibility issue.
- Fixed Adaptive QoS game mode GUI issue.
- Fixed Traffic Analyzer GUI issue.
- Fixed OpenVPN connection status display error

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1449) kezo0


kezo0
addikt

Egyszer talán majd lesz ennek is saját topikja, addig is csorgassuk a nyálunkat itt... Asus RT-AC88U, elég durvának tűnik: [link]

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#1450) Z4 válasza kezo0 (#1449) üzenetére


Z4
tag

nem gyenge a hardvere sem (de ezt egy átlag felhasználó Kisem tudná használni)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.