Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS RT-AC68U (Kétsávos, Wireless-AC1900 gigabites útválasztó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) *H* válasza zsolt501 (#1049) üzenetére


*H*
aktív tag

Jól kezeli, csak rossz a téli/nyári időszámítás beállítása akiknél nem pontos az óra. A +1 óra eltérés már a nyári időszámítás. A DST time zone changes starts alapbeállítása a 3. hónap 2. vasárnap 2 óra. Mivel idén az elseje vasárnap volt, ezért a 2. vasárnap már elmúlt az előző hétvégén (8-án). Ezért mutat egy órával többet a router rendszerideje. Az óraátállítás az utolsó vasárnap hajnalban esedékes csak. Át kell állítani 3. hónap 4.(vagy 5., mert ebben az évben pl. akkor lesz) vasárnap 2 órára. A DST time zone changes ends-et pedig 10. hó 4. (vagy 5.) vasárnap 2 órára kell állítani, hogy átálljon a téli időszámításra majd. Az NTP szerver lényegtelen ebből a szempontból.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#1052) dbius válasza *H* (#1051) üzenetére


dbius
veterán

Igazad van, kézzel átállítva már jól mutatja a mi időzónánkat választva, de valami akkor sem stimmel az időzónával, mert automatikus (téli-nyári) beállítás esetén jól kellene működnie és beállítania.

(#1053) zsolt501 válasza dbius (#1052) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Hogy állítottad be, tudsz egy képet mutatni?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1054) dbius válasza zsolt501 (#1053) üzenetére


dbius
veterán

Persze, ahogy a kolléga javasolta:

(#1055) zsolt501 válasza dbius (#1054) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Köszi akkor én is beállítom így :R

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1056) zsolt501 válasza dbius (#1054) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Ha jól látom te még a régi szoftverrel használod a routert :)

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1057) dbius válasza zsolt501 (#1056) üzenetére


dbius
veterán

Igen, ezt is csak tegnap raktam fel, eddig a 47-es volt fent, csak észrevettem, hogy a minidlna sem frissíti az adatbázist, csak újraindításkor (vagy webui-on belül dlna leállít és elindít) és a 48-ban elvileg ez javítva lett. Aztán akkor már úgy voltam vele, hogy jó lesz a 49-es is, de a legújabbra nem mertem frissíteni, egyrészt te is elég sok hibát említettél, másrészt meg nem volt kedvem mindent újra beállítani.

(#1058) zsolt501


zsolt501
Topikgazda

Úgy nézem, ha az Adaptív QoS-t és az abban található dolgokat, illetve a Traffic Analyzer - Traffic Statistic-ot nem használjuk még akkor nincs különösebb probléma a routerrel, ezek az új dolgok még eléggé instabilak ezért ezeket még érdemes kihagyni, ezeket leszámítva egész használható az új szoftver.
Remélem hamarosan ezek a hibák is javítva lesznek, és akkor egy szuperül szoftverezett router lesz ez így.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1059) Peci


Peci
csendes tag

Köszönöm én is a helyes kézi dátumváltás beállítást!!

Ezzel ügyködtem már én is korábban, de csak most tűnt fel, hogy hibásan. A 4. hetek helyett a második helyeket adtam meg... (Passz, hogy mért. Most meg csak csodálkozom rajta...)
Így viszont jó már, és a nyári időszámítás sincs már olyan messze. Meglátjuk a váltást hogy fogja viselni.

Az új gyári fw-ben is van már ssh. Az általam eddig használtban még nem volt. Hőmérő viszont nincs még. A kérdés az az, hogy ssh-val nem tudom-e valahogy kinyerni belőle a procihőfokot? Kíváncsi lennék, összevetve az itt olvasottakkal...

(#1060) Peci válasza Peci (#1059) üzenetére


Peci
csendes tag

Na akkor meg is válaszolnám a saját kérdésem. A gyári fw-ben ssh-val itt lehet meglesni a procihőfokot:

/proc/dmu/temperature

én egy less-el néztem, de bármi jó...

És nálam, gyakorlatilag hideg eszköz mellett 75 fokot mond...

(#1061) taki1111


taki1111
csendes tag

Olyat, hol tudok állítani hogy helyi szervert csinálok pl játékhoz és más tud csatlakozni a világ másik feléről, és hogy?

(#1062) zsolt501 válasza taki1111 (#1061) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

WAN - Virtuális szerver / Port továbbítás itt kell megadni hogy milyen portot használ a program, és azt hogy melyik gépre irányítson.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1063) Halo


Halo
senior tag

Üdv!

Az emagon most 49900-ért vesztegetik a cuccost.

Jó lesz ez nekem? :) Hogy mire kell: torrent - van egy 2 TB-s usb-s 3-as winyóm, 10/10 mbit nettel - s erről a winyóról átjátszani chromecasten tv-re filmeket (HD-set is akár...?)
(hány TB-ig "látja" a winyókat? ezt teszteltétek már? s ha az usb 2.0ásba is rakok egy winyót, a kettőt tudja egyszerre kezelni torrent szempontjából pl? bocs, de ennyire még nem vágom a dolgot...)

nyomtatóm wifis - meg 1 pc csatlakozik lan-on, wifin meg egy lapi - meg 2-3-4 mobileszköz wifin a netre. Van ac-s teló is. azt hiszem elmondtam mindent :)

van utalványom... ha nem ez, akkor porszívó lesz az asszonynak... akkor inkább már egy usb-s, torrentezhetős jobb wifis router, mint ami most van... ;)
de ezt neeeee mondjátok meg a Zasszonynak... :R

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#1064) kezo0 válasza Halo (#1063) üzenetére


kezo0
addikt

Helló,
nekem egy 3 TB-os HDD van az USB 3.0-ás portjára dugva, azt teljes egészében látja. A lakásban levő mindkét tévével (a távolabbi szobában lévővel is) simán játszok le róla wifin keresztül 1080p-s mkv fájlokat.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#1065) jeni válasza Halo (#1063) üzenetére


jeni
félisten

az aprón 2,5 év garival 43000 Ft

(#1066) Halo válasza jeni (#1065) üzenetére


Halo
senior tag

kösz, de van emag-os kuponom.
ezt kell elhasználnom, mert hamarost lejár.

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#1067) AtHoS válasza Halo (#1063) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam egy ST4000DM000 4TB külső házas van a USB 3.0-ra kötve adattárolásra illetve egy 500 GB-os a USB 2.0-ra

Az 500-as lényegében a "rendszer" és torrent letöltéshez (így nem megy folyamatosan a 4 terás) a nagyobb pedig média (DLNA) és fájlmegosztásra (Samba, ftp).

Felhasználást tekintve vezetékesen játszom le róla azzal pedig nem igen lehet nagy probléma a gigabites csatlakozók miatt.

Wifin az AC-s részt nem használom illetve telefonok és néhanapján laptopok számára ad netet. Eddig nem volt probléma

Mondjuk én nem az alap beépített torrent részt használom, hanem debian-on keresztül rtorrent-et. Viszont az új rendszerű FW már támogatja az entware alapú dolgokat, így ha picit gatyába rázzák az új szoftvert, akkor nem lesz szükség a debianos kerülőre, hanem mehet közvetlenül entware alapon

read-only mode on the forum

(#1068) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok,
Félig off leszek, mert nekem rt-ac56u van, de szerintem a kérdés ide is jó, illetve az ac56 fórumon nem tudtak segíteni :(
Két routerem van, az egyik csatlakozik a netre és letölt, a másik jelenleg csak a wifi hatosugarat bővíti.
Azt szeretném kicsit befogni munkára...
Két dolgot szeretnék rátenni:
Egyrészt usb-s tv tunerrel IP alapú weben konfigurálható dvb szervert oscam-al pl. Tvheadend.
Így az otthoni halózaton tudnék minden Windows/android/Linux eszközön tv-t nézni a kodival (xbmc)

Másrészt szeretnék egy jó minőségű usb dacot vagy usb optikai/koax kimenetet rátenni, és weben keresztül irányítva zenét játszani vele jó minőségben..
Olyasmire gondoltam mint pl. Raspberry pi-n a volumio

Van ötletetek hogyan érdemes ennek nekifogni?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1069) envagyok


envagyok
veterán

Kicsit olvasgattam, találtam ezt a leírást:
[link]

Illetve itt vannak a csomagok:
[link]

Itt megvan a tvheadend, oscam, zenelejátszónak pedig az mpd

Próbált valaki már innen telepíteni?

Illetve a tvheadendben, vagy az entware-ben van támogatás dvb usb eszközökhöz vagy még a drivert külön kell beleforditani a kernelbe?
Ahhoz sajnos nem értek...

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1070) envagyok


envagyok
veterán

Megpróbáltam feltelepíteni, de újraindítás után nem megy :(

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1071) Peci


Peci
csendes tag

Na skacok 5 napja raktam fel a 3.0.0.4.378_4376 gyári fw-t...
Ma csak úgy ránéztem és ez a verzió már nincs is kint az Asus weboldalán, szó nélkül levették de helyette van egy még újabb... Ehh...
(Nekem mondjuk nincs vele gondom, de azért ez mégsem lehet véletlen ugye...)

(#1072) zsolt501 válasza Peci (#1071) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Bizony bug-os volt jelentősen.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1073) Peci válasza zsolt501 (#1072) üzenetére


Peci
csendes tag

Nem tapasztaltam semmi komolyat vele, de minden bizonnyal így lehet.

Feldobtam a 4585-ös végűt... Ez most a legújabb hivatalos. Talán egy picit gyorsabb... Talán...
De a "kedvenc szolgáltatásom" ebben is megmaradt. Ha a configot mented, a DDNS állomásnevet kiüti...
Visszaírás után persze jó és reboot után is... Egyedül a cfg mentés cselezi ki.

Hőfok helyzet nagyjából ugyanaz. Proci 70-73 Vlan: 60 C.
Az erre vonatkozó scriptem a root-ba tettem, de itt csak a következő restartig marad meg. Azt még nem tudom hol lesz maradandóbb... :-)

- Viszont az a kérdés merült fel bennem és lehet, hogy butaság is, de talán nem teljesen elvetendő... Nem lehet, hogy a különféle fw verziók alatt lévő linux ugyanaz, csak a webes felület más kicsit? A kiadási időkülönbségektől most tekintsünk el. (Bocsi ha hülyeség, de sosem kotorásztam router mélyén... Viszont ez a hőfok dolog gyanússá teszi ezt, mert a gyári nem dicsekszik vele, de az adat a linuxéból kinyerhető. A proci hőfokot tartalmazó fálj 1 percenként frissül...)

(#1074) envagyok válasza envagyok (#1070) üzenetére


envagyok
veterán

Ma újra nekiálltam, a top parancs szerint fut a tvheadend, de a webes konfigurációs felületet nem tudom behozni.
Hiányozhat valami szükséges dolog?
Sajnos a neten keresgélve sem találtam használható infót :(

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1075) envagyok válasza envagyok (#1074) üzenetére


envagyok
veterán

SSH alatt kellett elindítanom, így már bejön a tvheadend, és az oscam is, bár nem tudom mi lehet az oscam user/password-ja.

Egyelőre nem ismeri fel a csatlakoztatott dvb eszközt.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1076) Z4 válasza zsolt501 (#1072) üzenetére


Z4
tag

Szia

a kérdésem a következő lenne:
Van egy Asus RT-AC-68U routerem rá van követe egy külső 2TB USB3.0 HDD (külön tápról megy)
A számítógépen az FTP kapcsolatot a SmartFTP-vel összekötve írás max 38 MB/s ez így megfelelő vagy ne is várjak többet
totál commander be meg max 15MB/s volt

Előre is köszi a választ

(#1077) zsolt501 válasza Z4 (#1076) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Az a 38MB reális, a total commander viszont FTP-re nem tökéletes azért is lassabb ott.
Ennél sokkal több nem lesz, a routerben lévő USB és a router procija ennyit tud megközelítőleg, pár megabájt különbségek lehetnek, de az nem számottevő.
Ha bele gondolunk, hogy pár éve egy routertől már a 10-15MB kitűnőnek volt mondható volt, akkor ez most sokkal jobb, tény hogy vannak már újabb routerek amik ennél többet is tudnak de árban is magasabban vannak, illetve ennek a routernek van egy újabb verziója, ami már RT-AC68P néven jelent meg nos ott ki lett néhány hiányossága javítva ennek a routernek pl. USB3 port árnyékolás és ez miatt is gyorsabb az USB port azon.

De ha a tesztet végig nézed, akkor rá jössz, hogy az a 38MB bizony nagyon nem rossz.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1078) taki1111


taki1111
csendes tag

NWRAMot kell néha törölni vagy üríteni? nekem most NVRAM usag 50707 / 65536 bytes

(#1079) Z4 válasza zsolt501 (#1077) üzenetére


Z4
tag

értem
köszi a választ

(#1080) Intruder2k5 válasza taki1111 (#1078) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Elvileg nem kell, sehol sincs ez előírva, de persze ha már nagyon tele van, és nem tudod mivel, akkor törölheted, csak akkor ugye teljes újrakonfigurálás következik, és ha utólag kiderül, hogy nem is voltak benne nagyon felesleges dolgok, akkor alig nyersz majd vele valamit, mert ugyanúgy elfogy majd a hely, mire beállítod.

Mondjuk az a ~15K nem olyan kevés, vannak routerek ahol összesen van 32K, amiből 2-3K szabad csak, mire beállítasz mindent.

[ Szerkesztve ]

(#1081) Halo


Halo
senior tag

üdv!

tegnap megtettem az első lépéseket, úgy tűnik, sikeresen felismer mindenki mindent :)
érdekes, hogy a külső usb-s winyómat csak az usb 2.0ás porton ismerte fel...
pedig 3-as a rack! elvileg... majd ennek még utánamolyolok.

torrentet egyet beállítottam próbaképpen, de... hááát... a saját felületről ez kicsit körülményes / macerás...
win7 alatt hogyan lehetne kényelmesebben, valami másik klienst használni: a lényeg, ne kelljen mennie másnak, csak a routernek (+külső HDD-nek). plusz esetleg még ehhez: mobilról (teló/táblagép) valahogy új torrentet hozzáadni?

még nem mélyedtem bele, de ha valaki megosztja a tapasztalatait, akkor nem is kell órákat feleslegesen molyolni ;) köszönöm! :R

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#1082) fantest1 válasza Halo (#1081) üzenetére


fantest1
csendes tag

Szia!

Én végül ez alapján csináltam meg a torrentszervert a routeren: link. Egy egyszerű Transmission, van hozzá PC kliens is. Mobilról/tábláról is működhet viszonylag egyszerűen a beépített Watchfolder funkcióval(bár néha ez egy picit buggy) és egy FTP/SMB alkalmazás segítségével. Nekem összességében bevált és könnyű telepíteni is. De ezen kívül is vannak lehetőségek: Egyrészt Debian alól megcsinálni a dolgot, másrészt pedig ha jól tudom mostanában csinálják(csinálták?) meg, hogy entware is működjön a routeren. Hajrá!:)

[ Szerkesztve ]

(#1083) jeni


jeni
félisten

Üdv
Mekkora esély van arra,hogy az itthon kapható RT-AC68U mellett a "P"-s verziós is kapható lesz?

(#1084) Intruder2k5 válasza fantest1 (#1082) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Esetleg egy jó webcontrol a TM-hez? :)

http://code.google.com/p/transmission-control/

(#1085) zsolt501 válasza jeni (#1083) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Egyenlőre semmi hír erről, hogy idehaza kapható lesz, ráadásul Merlin sem tervezi a támogatását jelenleg, ezért erre egyelőre csak gyári létezik, de még a Tomató oldalán sem szerepel a támogatottak közt.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1086) *H* válasza zsolt501 (#1085) üzenetére


*H*
aktív tag

Annyit pontosítanék, hogy pár hónapja már van hozzá Merlin verzió is. Pontosabban bekerült a listába, mert az AC68P FW azonos az AC68U, AC68R és a AC68W kiadással. Gyárilag is ugyanaz a verzió ezeknél.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#1087) zsolt501 válasza *H* (#1086) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Ennek utána járok, de mikor legutoljára néztem akkor még nem volt támogatva.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1088) jeni


jeni
félisten

Úgy tűnik egyelőre Észak Amerika kiváltsága csak az ASUS RT-AC68P. Sajnos egyelőre egész Európában nem forgalmazzák és nem tudni jön-e és ha igen mikor Európába ez a termék. Több helyen is utánakérdeztem a legutóbbi választ az ASUS UK írta ez ügyben nekem.

Azért reméljük jön mert kijavítottak benne pár dolgot mint lentebb említettem és erősebb CPU-t kapott (Broadcom BCM4709) mint a ASUS RT-AC68U (Broadcom BCM4708A).

Egyébként a NETGEAR's R7000 "Nighthawk" van még ilyen CPU-ja:

szerk.:
az Asus(?) márkaszervizében lehetséges-e az USB 3.0 csatlakozás árnyékolása utólagosan?
kétlem,hogy belemennének ilyen dologba mert azzal elismernék,hogy tervezési hibásan hozták forgalomba.

[ Szerkesztve ]

(#1089) zsolt501 válasza jeni (#1088) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Állítólag lehet házi barkácsolással árnyékolni az USB3 kimenetet, a szerviz valószínűleg nem fog ebben partner lenni, ha meg te nyúlsz hozzá akkor meg ugrik a 3 év garancia.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1090) zsolt501


zsolt501
Topikgazda

Érdemes ezt a tesztet megnézni, mert az új szoftverrel igen sokat javult a router a többihez képest, és wifin szépen javult a sebesség is.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1091) Simi121 válasza zsolt501 (#1089) üzenetére


Simi121
aktív tag

Én csináltam árnyékolást de sajnos nem hozott változást.

kép

[ Szerkesztve ]

Simi

(#1092) zsolt501 válasza Simi121 (#1091) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Hogyan szedted szét, van valami trükkje?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1093) Simi121 válasza zsolt501 (#1092) üzenetére


Simi121
aktív tag

Matrica alatt is van 1 csavar, szal is le kell szedni. Utána már csak szét kell pattintani mit telókat vagy tabokat.

Simi

(#1094) Halo válasza fantest1 (#1082) üzenetére


Halo
senior tag

ajjajj.... egyrészt ntfs... másrészt... hát ez így nekem elsőre (másodikra) is bonyi.... :U

de köszönöm! ha majd mélyebbre ások, kiindulásnak mindenképpen jó lesz! :R

hm... talán mégse annyira bonyolult - leltem egy tube-videót is :)
[link]

de sajna most nem tudok hova tenni másfél TB-ot az "átformázáshoz"...

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#1095) Halo


Halo
senior tag

az androidos asus Download Master Client meglepően jó! :)
fapados ugyan - nem sokat tudsz csinálni benne, meg megnézni, de amire kell, arra tuti! :)
telón megnézem a torrent oldalt, letöltöm a torrent file-t, majd megnyitom ezt az appot, s ott újként hozzáadom. s már tölti is a drága.
gondolom, mobilhálózatról is működik - ezt majd megnézem később. :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#1096) Halo válasza Halo (#1095) üzenetére


Halo
senior tag

már csak azt kellene összehozni, hogy mobilról (mobilhálózatról) is tudjak indítani letöltést. Erre valami ötlet?

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#1097) haxiboy


haxiboy
veterán

Üdv. Nekem egy AC51U-van, ezen is asuswrt fut. Érdekelne hogy be tudom-e állítani a virtuális domainokat valahol a guiból (dns-re gondolok) hogy pl a routert ne a router.asus.com domainen érjem el helyi hálózatról vagy ezt csak telneten tudom? Illetve látok egy hálózati forgalmat viszont ezt tudom szűrni hogy ki generálta?

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#1098) AtHoS válasza haxiboy (#1097) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Már nem azért, de a 192.168.1.1 nem működik? Helyi hálón ezzel lehet elérni

A beállításokban a LAN részen láthatod a router IP címét

DDNS akkor kell, ha távolról akarod elérni. Ezt a WAN beállítási panel DDNS "fülén" tudod beállítani

read-only mode on the forum

(#1099) haxiboy válasza AtHoS (#1098) üzenetére


haxiboy
veterán

192.168.1.1 működik természetesen, én a routerben lévő névszerverhez szeretnék hozzáférni hogy tudjak a különböző gépeknek saját virtuális domaint adni, mint pl az asusnetwork.net a routerban lévő cloud.

DNS az nem ugyanaz mint a DDNS.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#1100) AtHoS válasza haxiboy (#1099) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Jól tudom, hogy DNS és DDNS más, de azt hittem csak elírtad :DDD

Nem vágom amúgy mit is szeretnél, én még nem foglalkoztam ilyennel, de véletlenül VPN nem megoldás hozzá?

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.