Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS RT-AC68U (Kétsávos, Wireless-AC1900 gigabites útválasztó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) zsolt501 válasza AtHoS (#1950) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Én az adatátviteli naplóra gondolta, vagyis hogy mennyit forgalmazott, ez mobil net esetén hasznos tud lenni, de ha ő nem erre, hanem hogy milyen oldalakat nyitott meg az meg szerintem m egyszerű, nekem napi szinten több 100 ezer címet kellene menteni, ami hosszútávon követhetetlen és értékelhetetlen.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1952) krx21 válasza zsolt501 (#1949) üzenetére


krx21
nagyúr

Köszi.

(#1953) zsolt501


zsolt501
Topikgazda

Most néztem az Asus oldalát, és az összes firmware eltünt az oldalról, csak a segédprogramok maradtak, ez nagyon fura, mert így egy helyreállítás esélye is csökken.

módosítás, most már az op rendszer verziók alatt nincs, viszont az egyéb alatt megtalálható.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1954) Gubek-Einste válasza zsolt501 (#1953) üzenetére

Úgy tűnik, hogy minden router-nél átkerültek az Egyéb/Other alá a firmware-ek.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1955) zsolt501 válasza Gubek-Einste (#1954) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Igen, viszont aki eddig megszokásból kattintott az oldalra az meg fog lepődni (mint én is) :)
Mindenesetre az hogy egyébbe tették kicsit így elég fura, az tény hogy igazán egy platform alá sem való, de így sem teljesen jó így.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1956) Gubek-Einste válasza zsolt501 (#1955) üzenetére

Akkor hova kellene tenni?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1957) zsolt501 válasza Gubek-Einste (#1956) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Nem tudom most nem jut pontosabb meghatározás, de igazán egyébnek sem nevezném :)
Valami meghatározó név jó lett volna, amiből könnyű levezetni hogy ott találhatóak a firmware frissítések.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1958) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Nálam rtorrent-nél be van állítva, hogy letöltést követően végezzen hash ellenőrzést.
A 380.59-es Merlin szoftver felrakásától kezdve az összes torrentnél ez a hiba jön elő:

"Hash check on download completion found bad chunks, consider using "safe_sync"."

és 70...80...90% környékén van az elkészült anyag visszajezése

Természetesen safe sync bekapcsolásával is ugyanez van és így a torrentek megállnak hibával az ellenőrzést követően.
Ha kikapcsolom a hash ellenőrzést, akkor a probléma nem jelentkezik és letöltést követően szépen seed-be kerülnek a torrentek

Tegnap este végeztem egy opkg update, opkg upgrade frissítést, de az rtorrent nem volt a frissített csomagok között és sajnos a hiba ugyanúgy megmaradt.

Korábbi FW vissza és hash ellenőrzés kikapcsolása adja magát, de mégis mi okozhatja a problémát?

Előző este letakarítottam a winyót és e2fsck-t futtattam az admin felületen leválasztott HDD-n, ami nem dobott hibát

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1959) sziku69


sziku69
senior tag

Sziasztok! Mostanában térnék át a 29-es körzetes UPC netről Digire. A digi 500-as csomaggal szemezgetek, viszont ha megoldható az 1000-es digi, akkor lehet inkább az lenne. Nem tudom a kettő közt sebességben mennyi a valós különbség. Nagyon valószínű, hogy csak wifin lenne használva.
Van erről tapasztalat ennek a routernek a tekintetében?

(#1960) Jorus válasza sziku69 (#1959) üzenetére


Jorus
nagyúr

Hogy az 1000-es csomagból az adott helyen mennyi a valós, az nagyon változó, kábelen 400-900 Mbps között változik a letöltés, 120-220 Mbps között a feltöltés. Nálunk kertesházas övezetben 700-750 Mbps-t mérek kábelen, és olyan 310-320 Mbps között WLAN-on.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1961) zsolt501 válasza sziku69 (#1959) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Az 500-as netnek még lehet értelme, de az ezres esetén ez elég kétséges, szerintem először köttess 500-as netet, és ha az kevés akkor még felfelé módosíthatsz bármikor, lefelé már nem ilyen egyszerű a dolog.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1962) sziku69 válasza zsolt501 (#1961) üzenetére


sziku69
senior tag

Köszönöm Mindkettőtöknek :R

Elvileg a héten, vagy a jövő héten jönnek megnézni, milyen lehetőségek vannak. Jönne a nettel együtt a tv is, ha rá lehet kötni ugyanoda ahova a UPC rákötött.

(#1963) kezo0 válasza zsolt501 (#1946) üzenetére


kezo0
addikt

Akkor azt mondod, inkább hanyagoljuk az új fw-t? Mert a router már nagyon akarja, állandóan ott villog a sárga felkiáltójel, hogy frissíts, frissíts, frissíííts! :)
Nekem csak jónéhány fix IP-cím van kiosztva, más "extra" beállítást nem használok, vajon így is érzékelhetek bármilyen problémát a korábbi firmware-hez képest, ha frissítek?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#1964) zsolt501 válasza kezo0 (#1963) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Én egyelőre hanyagolnám, pláne akkor ha a mostanival nincs gond.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1965) kezo0 válasza zsolt501 (#1964) üzenetére


kezo0
addikt

Végül is nincs vele gond, csak ne erőszakoskodna az UI, hogy frissítsek. Persze az is igaz, hogy ha minden működik, akkor nem kell egy router kezelőfelületét nézegetni. ;)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#1966) vviktor1978


vviktor1978
csendes tag

Sziasztok!

Néhány hete vagyok egy ilyen router tulajdonosa. Újonnan vásároltam.
A hálózati eszközökhöz nem nagyon értek. Ahogy eddigi routereimet be tudtam üzemelni, úgy ezt is.
Be kapcsoltam az 5Ghz-es Wifi résztét is. Azt meg kell mondanom, hogy egyelőre más AC-s eszközöm nincs. Az 5Ghz-wifit csak a telóm találja meg. Ez egy Samu Galaxy Note 2.
Az volna a problémám, hogy amint kimegyek a szobából, jelentősen gyengül a jel.
Egy több emeletes sorházban lakom. Ha jobban távolodom a szobától meg is szakad és nem lehet megtalálni onnan. Szóval, közelebb kell mennem újra.

A másik 2.4Ghz része jó. Azzal még a budin is frankó a jelerőség és stabilan működik.
Szóval, így meg jó, ahogy ennek elődivel is minden ok volt.

Kérdésem az lenne, hogy mit nézzek meg? Vagy mit állítsak be a routeren?

Köszi!

(#1967) zsolt501 válasza vviktor1978 (#1966) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Az 5Ghz érzékenyebb jóval a falakra igazán AC módban nyerhetsz vele távolságot, de ugye az AC módhoz a vevőnek is AC-s eszköznek kell lennie.
5Ghz N-es hálózat esetén bizony amit nyerünk a sebességen azt elveszítjük a hatótávon, ezen javít az AC mód, ott jelentős sebesség többlet is összejöhet, és némileg jobban tűri a falakat.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1968) vviktor1978 válasza zsolt501 (#1967) üzenetére


vviktor1978
csendes tag

Köszönöm a választ! Megértettem.
A teló is már 3 éves, úgyhogy az is hamarosan cserés lesz. Természetesen már ebből is ilyen tudásúakat böngészek.
A TV egyelőre marad, olyan amilyen. Meg az is inkább kábellel lesz összekötve, ha egyszer ráérek megcsinálni.
Van asztali gépem, az is kábeles.
A notival viszont nem tudom mit kezdjek?
Néztem már bele AC-s kártyát, de nem mertem megvenni.
Egy ProBook 470 G2-m van. Ebben olyan kártya van amire csak egy antenna kábel csatlakozik.
A másik sem fityeg mellette. Az AC-s kártyának viszont 2 kábel fogadója van.
Még garis a noti, nem szeretném szétszerelni, hogy esetleg nem lapul-e ott valahol a másik kábel.

Erre tudsz nekem valami megoldást? Vagy vegyem nyugodtan azt a kártyát és jó lesz 1 kábellel is?

(#1969) Gubek-Einste válasza vviktor1978 (#1968) üzenetére

Ha több antennás a kártya akkor nem a legjobb ötlet csak egyetlen antennával használni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1970) vviktor1978 válasza Gubek-Einste (#1969) üzenetére


vviktor1978
csendes tag

Én is erre gondolok. De mit tudok tenni? A gépet ezért nem szeretném megbontani.
És ha meg is bontanám, honnan tegyek bele antennát?
Van valami megoldás erre? Azon kívül, hogy vegyek egy USB-s wifit. :)

(#1971) Gubek-Einste válasza vviktor1978 (#1970) üzenetére

Olyan kártyát kell beszerezni ami csak egy antennás.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1972) Jorus


Jorus
nagyúr

Volt ma egy kis hálózati anomália és szolgáltatás-kiesésé a Diginél, és azóta nem jó a rendszeridő a routerben. Mi a megoldás ilyen esetben?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1973) Multibit válasza Jorus (#1972) üzenetére


Multibit
veterán

1. Ellenőrzöd az NTP-szerver beállítást
2. Újraindítod a routert

(#1974) zsolt501 válasza Jorus (#1972) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Ha az utolsó van rajta akkor ne csodálkozz, ha visszaolvasol, akkor ott olvashatod, hogy nálam is problémás volt az NTP szinkronizálás, szóval valami nagyon nem 100%-os az utolsó szoftver esetén, mert van mikor jól működik, de van mikor nem.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1975) szaszandras válasza zsolt501 (#1974) üzenetére


szaszandras
csendes tag

Nálam a január végén kiadott verzió (3.0.0.4.380.1842) van fent, és azzal is ugyanezt csinálja: hol működik az NTP szinkron, hol nem...
Ami viszont jobban zavar, hogy ilyen esetekben, amikor a szolgáltatás elmegy (és időnként a DIGI által kezdeményezett napi PPPoE újracsatlakozásnál), utána nem mindig áll helyre a NAT-olás. A log szerint minden rendben, a felületén se jelez semmilyen hibát, csak egyszerűen a kliensek nem érik el az internetet.
Egy ilyen esetben még az újraindítás előtt lementettem a system log-ot, abból egy részlet:
Mar 30 22:05:03 pppd[473]: Connection terminated.
Mar 30 22:05:03 pppd[473]: Modem hangup
Mar 30 22:05:04 WAN Connection: Fail to connect with some issues.
Mar 30 22:05:04 stop_nat_rules: apply the redirect_rules!
...
Mar 30 22:05:17 rc_service: ip-up 28529:notify_rc start_firewall
Mar 30 22:05:17 start_nat_rules: apply the nat_rules(/tmp/nat_rules_ppp0_eth0)!
Mar 30 22:05:17 wan: finish adding multi routes
Mar 30 22:05:20 WAN Connection: WAN was restored.

Más nem tapasztalt még hasonlót? Van a megoldásra valami ötletetek?

(#1976) Jorus válasza Multibit (#1973) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem írtam ugyan, de ez természetesen megtörtént többször is, de sajnos ugyanúgy 2015.08. van rajta rendszeridőként.

zsolt501: ilyen esetre jó lenne vmi funkció, ahol kézzel be lehet állítani neki az időt. Egyébként a januári 3.0.0.4.380_1842 FW van fent, ahogy szaszandras-nak is.

Megnézek egy 2717-est, azzal mi a helyzet.

Szerk.: ezzel most rendben megvolt az NTP-szinkron, egyezik a rendszeridő.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1977) Intruder2k5 válasza Jorus (#1976) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Telnet-en a date paranccsal be lehet állítani szerintem. :)

(#1978) zsolt501 válasza Jorus (#1976) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Azzal a verzióval volt eddig a legkevesebb bajom (talán), illetve a 378-as verziók is stabilabbnak tűntek, mint a 380-as verziók, nem tudom mi az oka, de ez az én észrevételem.

Intruder2k5 mi a menete ennek a beállításnak?
Még sosem csináltam ilyet.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1979) Intruder2k5 válasza zsolt501 (#1978) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Gyári fw alatt én sem, de az Administration -> System alatt bekapcsolod az SSH-t vagy a telnet-et (ami van éppen, de az SSH jobb), aztán pedig PuTTY-al csatlakozva a parancs:

date 2016-06-06-10:51

PuTTY használatáról itt egy rövid írás, bár Tomato-hoz készült, de ha bekapcsoltad gyári fw-ben az SSH-t, akkor már ugyanaz a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#1980) Jorus válasza Intruder2k5 (#1979) üzenetére


Jorus
nagyúr

Faja, kipróbáltam, műxik a beállítás ezzel a módszerrel. :R

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1981) zsolt501 válasza Intruder2k5 (#1979) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Azon gondolkodom hogy ez jól jöhet még, és bekerülhetne az összefoglalóba, mert úgye a gyári szoftver nem túl stabil jelenleg...

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1982) Intruder2k5 válasza zsolt501 (#1981) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Kérlek, Te vagy a Topikgazda, a dolog rád van bízva. :)

(#1983) zsolt501 válasza Intruder2k5 (#1982) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Oké meg fogom tenni :)

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1984) szaszandras válasza Intruder2k5 (#1979) üzenetére


szaszandras
csendes tag

Ha már shell-t nyitok, akkor az ntpclient-et is lehet használni, hogy állítsa be az aktuális időt:

ntpclient -s -h pool.ntp.org

Akár a cron-t is be lehet fogni a feladatra.
Mondjuk, nem ártana, ha működne magától is... :-)

A NAT-os problémával ezek szerint más nem találkozott?

(#1985) Intruder2k5 válasza szaszandras (#1984) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát jahh, ha van net, akkor több megoldás is van. :)

Esetleg még ntpsync is lehet, bár nem tudom a gyári fw-nek része-e, Tomato-ban van.

[ Szerkesztve ]

(#1986) Multibit válasza Jorus (#1976) üzenetére


Multibit
veterán

Az gáz. aC56U-nál ennyi elég volt eddig a rendszeridő helyreállításához.

(#1987) zsolt501 válasza Multibit (#1986) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

A rossz az egészben, hogy a legutolsó szoftvernek kellett volna pont ezt javítani, erre még rosszabb lett, nem is igazán értem, hogy a manuális beállítási lehetőséget miért hagyják ki a routerből, de azt sem értem, hogy mi az ami megakasztja az NTP szinkronizálás lefutását, mert valami megakasztja az biztos.

Nem tudom van e mód manuálisan az NTP szinkronizálást SSH alól újraindítani, és ha van akkor egyáltalán el indul e ha a manuális indításra, mert webes felületről indítva olyan mint a halottnak a csók... nem reagál rá, olyan mintha kiakadna az NTP rész.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1988) Intruder2k5 válasza zsolt501 (#1987) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#1989) zsolt501 válasza Intruder2k5 (#1988) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Ez indítaná újra az NTP szinkront? Mert a manuális beállítást azt értem, de ez kicsit sötét nekem, linux parancsok nekem mély víz...

Olyan lenne a jó, ami leszinkronizál, és ha nem megy végbe a szinkronizáció akkor pl. 15 perc múlva újra megpróbálja, de alapból napi 1-2 alkalommal szinkronizálna, szerintem az bőven elég.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1990) Intruder2k5 válasza zsolt501 (#1989) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Így van. Tomato-ban lefuttattam mindhármat, először beállítottam egy hamis dátumot, majd ntpsync-el szinkronizáltam a netes időhöz, és végül megpróbáltam az ntpclient parancsot is, de Tomato-ban úgy néz ki ez nem alapfelszereltség.

Tomato esetén nem probléma az időzítés, akár webes felületen, akár parancssorban, de, hogy gyári fw-ben erre milyen megoldások vannak, azt passzolom.

(#1991) AiRLAC válasza Intruder2k5 (#1990) üzenetére


AiRLAC
addikt

ntpclient-et szerintem ntpc-nek hívják Tomatonál.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#1992) Intruder2k5 válasza AiRLAC (#1991) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Bingó! Sosem kerestem eddig, nem volt rá szükség.

root@INT-ROUTER:/tmp/home/root# ntpc pool.ntp.org
Trying pool.ntp.org [62.112.194.60]:

Time Updated: Mon, 06 Jun 2016 12:14:48 +0200 [-1s]

[ Szerkesztve ]

(#1993) mmuukkii


mmuukkii
újonc

Kedves profi felhasználók!

Nekem is megjött a zsír routerem tegnap délután, eddig TP-linket használtam. Segítséget szeretnék kérni több dologban is.
A környezet: DIGI 500-as net, adtak ZTE F668-t, ugye ebbe dugták az optikai kábelt.
Ebbe a ZTE-be megy két IP kamera és az ASUS router. Telepítéskor felajánlotta a legújabb firmware frissítést, rábólintottam, így a legújabb gyári van fent. Végigmentem a beállításokon, elolvastam a mellékelt magyarázatokat, és mindent bekapcsoltam amit józan parasztként bekapcsolhattam. Van 2 gyerkőcöm, ezért szűréseket is beállítottam.

- Próbáltam a felhős szolgáltatást benyomni, hát nem sikerült. DDNS-t kellene beállítani, de azt mondja, hogy mivel a ZTE router mögött van, ez így nem fog menni (IP cím miatt). Mit kell beállítani, hogy menjen? Így semmilyen Cloud-os dolog nem műxik, se semmilyen távoli elérés. Fontos, hogy a ZTE-n nem használom a WIFI-t, de használom a DHCP-t a rádugott kamerák miatt. Szeretném elkülöníteni az ASUS alhálózatát, mert a szomszédnak is engedtem nézni a kamerákat (utcát, közös bejárót néznek), de nem szeretném ha beférne a hálózatomba.

- Benyomtam az USB2-be egy vinyót. Samba megy. De a vinyó folyamatosan teker. a TP-link az lekapcsolata. Itt nincs alvó mód?

- Van egy LG smart TV-m. Még nem a webOS-es, de eddig szépen ment a DLNA a TP-Link-ről. Most itt nem akar menni, sőt, akadozik a hálózatelérése is.

Köszönöm előre is!

(#1994) Gubek-Einste válasza mmuukkii (#1993) üzenetére

Tedd az Asus-t AP módba és akkor minden menni fog.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1995) Darknes


Darknes
csendes tag

Sziasztok

Segitsegeteket szeretnem kerni. Most jutottam hoza egy ilyen fajta routerhez es felszeretnem rakni ra a shibby tomato firmware-t. Eddig tp-linken volt es hasznaltam rajta openwrt es dd-wrt is.

Megprobaltam felrakni ra tomatot de valami miatt nem sikerul. Recovery modbol probaltam felrakni de miutan felmegy a firmware a router folymatosan ujra indul es olyan mint ha nem tudna kiosztani IP cimet a gep fele. Most eppen a legutolso teszt verziou merlin fele firmware fut rajta.

Dd-wrt siman ra ment es tudtam haszni rajta de probaltam hogy dd-wrt rol tomatora upgradelok de ugyan az a jelenseg tortent mintha az eredeti firmwarel jonnek.

Valszotokat elore is koszonom!

Bocs az ekezetek miatt.

AMD FX-8350 4.4Ghz + Corsair H80i + Asus Sabertooth FX990 R2.0 + Corsair Vengeance 4x4GB + XFX Radeon R9 290X Double Dissipation Edition + Cooler Master GX 750W + Corsair Carbide Series 400r Mid Tower Case

(#1996) zsolt501 válasza Darknes (#1995) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Nem tudom én ilyen hibába még nem futottam bele, melyen HW verziójú a routered?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1997) Darknes válasza zsolt501 (#1996) üzenetére


Darknes
csendes tag

HW: C1

De valamit viszont taltam az Asus oldalan.
Nem lehet hogy ezert?

ASUS has been dedicated to cooperate with third party developers to come up with more innovative features.
To comply with regulatory amendments, we have modified firmware verification rule to ensure better firmware quality.
This version is not compatible with all previously released ASUS firmware and uncertified third party firmware.

AMD FX-8350 4.4Ghz + Corsair H80i + Asus Sabertooth FX990 R2.0 + Corsair Vengeance 4x4GB + XFX Radeon R9 290X Double Dissipation Edition + Cooler Master GX 750W + Corsair Carbide Series 400r Mid Tower Case

(#1998) zsolt501 válasza Darknes (#1997) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

A tied az erősebb cpu-val van szerelve, elméletileg ennek nem szabadna gondot okoznia, viszont az tény, hogy még merlin esetén is okozott ez problémát, vagyis nála is volt instabilitás, amíg nem került be az új C verzió a szoftverbe, kérdés hogy Tomato esetén okozhat e ugyanez gondot, erre választ nem tudok adni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1999) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Alakítanak erősen a háttérben, mert a mostani beta Merlin Change log is így kezdődik:

"380.60 (xx-xxx-2016)
IMPORTANT: The firmware image file format was changed by Asus.
Starting with 380.60, you will no longer be able to
flash versions older than 380.60, or Asus versions
older than 3.0.0.4.380_3000.

You can currently downgrade by using Firmware Recovery
mode, but there's not guarantee that this will keep
working in the future."

read-only mode on the forum

(#2000) daam


daam
tag

Sziasztok,

Egy olyan kérdésem lenne, hogy megpróbáltam bekapcsolnia a Web Admin; Remote Access funkciót, amit ha jól gondolok az ip címem:8080 alatt kéne elérni, de semmi, ha megnézem nem látja nyitva a 8080 portot, valamit nem jól csinálok, vagy???

Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.