Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS RT-AC68U (Kétsávos, Wireless-AC1900 gigabites útválasztó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) AtHoS válasza elninhoo (#899) üzenetére


AtHoS
nagyúr

USB3 gyorsításhoz ill. stabilitás növeléshez [link]

Samba megosztást kapcsold be a hálózati eléréshez (lehet be kell majd kapcsolnod a Vendég bejelentkezés engedélyezése-t), hogy tudj kapcsolódni és oszd meg a winyót

FW frissítéshez elegendő a legutolsót felrakni, de az utolsók között van Japan only verzió is, arra figyelj

read-only mode on the forum

(#902) elninhoo


elninhoo
csendes tag

Nem wifin. Minden pc LAN-on csatlakozik a routerhez.

Az USB alkalmazás alatt a Samba megosztás be van kapcsolva, (akárcsak az ftp megosztás, de csak ott látszik a winyó) a router fel is ismeri, csak a hálózaton még mindig nem látom. Sőt a VPN fülön is a Hálózati hely (Samba) támogatás ki van pipálva, de semmi... Valamit rosszul csinálok?

A "Vendég bejelentkezés engedélyezése" funkciót hol találom?

Az USB3.0 gyorsítását a belinkelt hozzászólás alapján nem értem el, maradt a 10Mbit/sec. Ftp-n keresztül tudtam csak kipróbálni, de a fölmásolt file ráadásul nem is látszik a winyón. Ha a winyót leválasztom és átrakom pc-re, akkor viszont ott van.

(#903) AtHoS válasza elninhoo (#902) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ahol bekapcsolod a Samba megosztást 5 mm-rel alatta van a vendég bejelentkezés engedélyezése.
Addig nálam sem jelent meg hálón, míg ezt be nem kapcsoltam, pedig simán működnie kellene kikapcsolt állapotban is. VPN-es résznek semmi köze ahhoz, hogy helyi hálón látszódik-e a Samba megosztás.

FW-t mindenképpen frissíts, mivel nagyon sok hibát javítottak. Lehet emiatt problémás nálad a Samba és USB3 is

read-only mode on the forum

(#904) elninhoo


elninhoo
csendes tag

Értem. Ezek szerint nem én vagyok a béna. Az én fw-mben nincs ilyen. Akkor le is frissítem. Melyik a legfrissebb verzió, amiben van magyar nyelv? Az Asus oldalán egyértelműen számomra nem derül ki.

(#905) AtHoS válasza elninhoo (#904) üzenetére


AtHoS
nagyúr

3.0.0.4.376.3626 verzió a legfrissebb, ami nem Japán régióban árult eszközökre készült. A napokban kellene megjelennie a újabb verziónak, legalábbis ezt írták a Japán verzió mellé

Én mondjuk Merlin FW-t használok, ami a gyári FW javított és némi extrával megtoldott verziója.Innen tudod leszedni, ha mégis amellett döntenél. [link]

A topikban többször is volt róla szó mennyivel másabb: ránézésre szinte semennyivel, tudásban viszont jóval

read-only mode on the forum

(#906) elninhoo válasza AtHoS (#905) üzenetére


elninhoo
csendes tag

Már fölraktam amit belinkeltél, tökéletes!
Köszönöm AtHoS!

(#907) *H* válasza AtHoS (#905) üzenetére


*H*
aktív tag

Közben már elérhető is a nem csak japán verzió.
378.3813

Merlin-ből is kijött egy javítás. Nem az új gyári az alapja, ez még 376-os, de a CVE-2014-9583 sebezhetőséget javítja.

Merlin 376.49_5

[ Szerkesztve ]

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#908) kezo0


kezo0
addikt

"Exploit allows Asus routers to be hacked from local network"
[link]

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#909) krx21


krx21
nagyúr

Valahogy így néz ki egy LINK:
Verzió 3.0.0.4.378.3813 ...

(#910) AtHoS válasza kezo0 (#908) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A gyors megoldásban [link] említett pl. service restart_firewall típusú infók össze vannak valamerre gyűjtve?
Milyen szolgáltatások vannak, melyeket lehet kézileg indítani, leállítani, újraindítani

Ez a tűzfal újraindítós móka pl. számomra hasznos infó, ha kézzel belematatok a tűzfal scriptbe, akkor most már tudom, hogy nem kell újraindítanom az élesítéshez a komplett routert. Jó lenne hasonlókról is olvasni valamerre, hátha jól jöhet még valamikor

*H*

Kösz az infót, bár mivel csak LAN oldalról lehet kihasználni a hibát, így egyelőre nem foglalkozom 49_5 verzióval

read-only mode on the forum

(#911) kezo0 válasza AtHoS (#910) üzenetére


kezo0
addikt

Nekem sajnos sem az angolom, sem az IT-tudásom nem olyan erős, hogy ebből a cikkből _mindent_ megértsek az utolsó betűig, de gondoltam, lesz itt olyan, akinek hasznos lesz, amit írnak. ;)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#912) protko1


protko1
csendes tag

Y kábellel meghajt egy 2,5"-os vinyo't?
...vagy esetleg egy USB portról is?
Vagy mindenképpen a külső tapos megoldás ajánlott?!?!?

(#913) Intruder2k5 válasza protko1 (#912) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt lehetetlen előre megmondani, a merevlemezek, és a keretek áramfelvétele is változó... Én mindig is Y kábellel használtam az ASUS routereimen (WL-500gP, RT-N16, RT-N66U) a HDD-t, táp nélkül, de még ez sem garancia arra, hogy pont az általad használt HDD, pont a Te routeredben menni fog! Jó esély van rá, hogy Y kábellel nem lesz gond, de nem biztos...

(#914) AtHoS


AtHoS
nagyúr

378.50 (xx-xxx-2015)
- NEW: Merged with Asus 378_3762 GPL code. Most notable changes:
* TrendMicro DPI engine for RT-AC68U
* Various updates to 3G/4G support and Dual WAN

- CHANGED: Added logo to DNSFilter on the AiProtection
homepage (contributed by Piterel)
- CHANGED: Updated Openssl to 1.0.0p
- CHANGED: Merged Asus's newer NTP update code, with a fix
to prevent hourly log spam from the update process
when in a DST enabled timezone.
- FIXED: OpenVPN server page would report an initializing
state when it was already running under certain
conditions

ASUS Implements Trend Micro Smart Home Network Solution into Wireless Router Products

A TrendMicro DPI engine most került bele a FW-be? A TrendMicro-s QoS kiválthatja cfosspeed és társait?

Nem hangzik rosszul a sebezhetőségek virtuális javítása sem. Úgy tűnik egyre magasabbra kerül a léc

read-only mode on the forum

(#915) *H* válasza AtHoS (#914) üzenetére


*H*
aktív tag

A Merlin változatban most fog megjelenni, mivel az eddig a 376-ra épült. Az AC87U-ban már a kezdetektől megtalálható, az AC68U pedig ugye a héten kapta meg a gyári frissítésben AiProtection néven. Az Adaptive QoS pedig az eddigi QoS helyett van.

[ Szerkesztve ]

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#916) Z4 válasza Intruder2k5 (#913) üzenetére


Z4
tag

szia

felraktam a routeremre a Merlint de nem használom ki teljesen de viszont azóta nem tudom visszatenni a gyárit
ilyenkor hogyan kell csinálni?

(#917) Intruder2k5 válasza Z4 (#916) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Pedig legjobb tudomásom szerint a Merlin és a gyári cserélgethető oda, és vissza is! Ha végképp nem megy, akkor recovery módban bármit fel tudsz tölteni rá...

(#918) Z4 válasza Intruder2k5 (#917) üzenetére


Z4
tag

letöltöm a leg újabb firmwaret ráfrissít és még is a Merlin jelentkezik be

(#919) Intruder2k5 válasza Z4 (#918) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Csinálj egy gyári visszaállítást előtte, és próbáld Microsoft Internet Explorer-ből...

(#920) Z4 válasza Intruder2k5 (#919) üzenetére


Z4
tag

oké megpróbálom

(#921) *H* válasza Z4 (#920) üzenetére


*H*
aktív tag

Ha a legújabb gyárit (3.0.0.4.378.3813) akarod feltenni bármelyik Merlin-re az nem fog menni. Az új 378-as fájl nagyobb, mint az eddigiek. Ehhez bootloader upgrade kell és nagyobb firmware partíció méret. Viszont mivel a Merlin újabb kiadásai nem mindig jelentik azt, hogy azok mindig az aktuális legújabb gyárira épülnek, ezért egyik eddigi Merlin build sem frissíthető az említett verzióra.
Először töltsd le a gyári 3.0.0.4.376.3626 és frissítsd le a Merlin-t. Ezután reset. Ez megteszi a szükséges módosításokat és ezután frissítheted a legújabb gyárira. Reset és kézzel beállítva újra a router (nem mentésből visszatöltve.)

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#922) Intruder2k5 válasza Z4 (#920) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Na itt a megoldás, így jár(ok), aki nem használ, és nem is követi a gyári fw-t! :)

[ Szerkesztve ]

(#923) Z4 válasza *H* (#921) üzenetére


Z4
tag

Sikerült :R :R
Na többet nem zaklatom a routert az biztos jó ez igy ahogy most van
Köszönök mindent mindenkinek
:R :R :R

(#924) zsolt501


zsolt501
Topikgazda

Ma jelent meg egy hivatalos gyári frissítés.

ASUS RT-AC68U Firmware version 3.0.0.4.378.3873
-Fixed infosvr security issue.
-Fixed Cross-site request forgery security issue

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#925) Z4 válasza zsolt501 (#924) üzenetére


Z4
tag

szia
na az itteni fórum társak segítettek megcsinálni a router frissítést,most már teljes az öröm
mostantól csak a gyári fogom csak frissíteni

(#926) daam


daam
tag

Sziasztok.

Több problémán sikeresen átlendültem, de ezzel sajnos nem tudok, meg elég rég időm sem volt foglalkozni, remélem van erről valakinek tapasztalata, vagy ötlete.

Szóval a probléma, hogy nem nagyon akarja az adatforgalmat menteni, ha valós időn nézem akkor mutatja, de se napi, heti, vagy havi felbontásban semmit nem ír.


Valakinek valami ötlet.

Tomatot használok, de ez elvileg a kép alapján úgyis látszik.

Köszönöm a segítségeket.

[ Szerkesztve ]

(#927) AtHoS válasza daam (#926) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mintha azt írták volna korábban a topikban, hogy ARM esetében jelenleg a Tomato FW-ben a forgalom statisztika nem működik

read-only mode on the forum

(#928) daam válasza AtHoS (#927) üzenetére


daam
tag

Köszi, hát a képet sikerült jól nem beilleszteni, de akkor nem nálam van a hiba.

(#929) zsolt501 válasza daam (#926) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Az egyik én voltam, mert nekem is fontos lett volna a forgalom statisztika, de sajnos az nem működik.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#930) andris012001


andris012001
csendes tag

Sziasztok!

Új routert szeretnék venni szerintetek ez jó választás lenne?

Gyors megbízható?😃

(#931) Hyena válasza andris012001 (#930) üzenetére


Hyena
senior tag

igen :)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#932) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Előre elnézést a hosszú hsz-ért!

Elég nagy baromságot csináltam. Egy ismerősömnek megígértem hogy segítek beállítani neki egy Asus RT N18U típusú routeren a letöltést, megosztást stb... mintha tudnám hogyan kell.
De akkor még nem tudtam hogy ami nekem van routerem (Asus RT N15U) más tulajdonságokkal rendelkezik mint ez, és ezáltal (számomra) jóval bonyolultabbnak tűnik az alap dolgok telepítése. :S
Egy kedves fórumtárs Intruder 2k5 nagyon sokat segített nekem anno a saját eszközöm beállításán, és a leírásai is nagyon szájbarágósak, de még így is sok idő volt mire minden a mai állapotába került.
Már 5 óra munkám van az ismerősöm routerében, és ez alatt csak addig jutottam hogy felflasheltem egy tomato-t, meg partícionáltam a meghajtót amit rácsatlakoztattam...azt is rossz méretekkel, de azt legalább már tudom hogy sikerült.
Viszont tovább...fogalmam sincs.Félek tőle hogy nekem nem fog menni az rtorrent beállítása illetve NFS/SMB megosztás létrehozása. :(
Ezért a kérdésem a következő:
Lenne valaki aki a mai nap folyamán késő du/kora estétől egy kicsit rám érne, és segítene?

Előre is köszi!

(#933) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sziasztok!

Összedobtam egy alap optware (mc + rtorrent + lighttpd) telepítő scriptet Tomato ARM-re! Akit esetleg érdekel próbálja ki, bár sajnos az ARM optware csomagok elég régiek, nem is nagyon frissülnek, így rtorrent-ből is azt hiszem 0.8.0 kerül fel vele, de az működik...

http://asusrouterforum.besaba.com/index.php?topic=126.msg659#msg659

A bajok még folytatódnak, mert valami nincs rendben az auth modullal, annak ellenére, hogy rendben települt, a webszerver nem találta, és csak a kikapcsolása oldotta meg a problémát, csak ezután indult el a lighttpd! Ez viszont azt jelenti, hogy egyelőre nincs jelszavas védelem a rutorrent-en! Mondjuk LAN-on ez nem feltétlenül jelent problémát, ha meg távolról akarod elérni, használj VPN-t, vagy SSH tunnel-t!

Sajnos most ennyire volt időm, ezt is csak egy távoli hozzáféréssel "kölcsön kapott" RT-N18U routeren csináltam, bár aki komolyan rtorrent-re vágyik, az valószínűleg ARM-en jobban jár a r0by féle Debian módszerrel!

(#934) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Sziasztok, van néhány kérdésem a routerrel kapcsolatban.
Otthon mondjuk minden fájlmegosztás működik, az be van állítva.
Ha vpn-nel bejelentkeztek távolról, eléritek-e (minden más beállítgatás nélkül) a routerre kötött nas-t (windows-os gépről, mert nekem csak mobilról megy), illetve az otthoni gépeket, és az otthoni csoportot is (pl nyomtatás miatt)?
Ha vpn-en bejelentkeztek látjátok e magatokat a kliensek között?
Nekem nem ac68u-m van (n56u gyári fw), ezeket csak azért kérdezem, hogy ez router hiba, vagy windows-os beállítás kérdése?
Előre is köszönöm szépen a válaszokat! (még kezdő vagyok, nézzétek el, ha hülyeséget kérdeztem :D )

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#935) Warter


Warter
őstag

Tervezek venni egy ac66 vagy ac68-as routert. Érdeklődnék, hogy az eredeti firmware tartalmaz-e VLAN opciót. Belső hálón szeretném használni a routert, így jó lenne ha a WAN portot is tudnám LAN-ként használni. Azt láttam, hogy a Tomato tartalmaz ilyen opciót, legrosszabb esetben felraknám azt.

(#936) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Jó lesz odafigyelni majd az új Merlin FW verzió frissítésénél:

"- IMPORTANT: There are a lot of changes in this release from Asus.
I also took the occasion to do additional changes of
my own at the same time, so it's important that you
do a factory default reset after flashing this new
version, and manually reconfigure your setting. Failure
to do so can lead to various issues with wifi, OpenVPN,
and the new AC68U bootloader.

- IMPORTANT: Please read this changelog, especially the changes
related to jffs, user scripts/config and OpenVPN."

Warter

Úgy emlékszem, hogy tartalmaz a gyári FW is vlan megoldást

read-only mode on the forum

(#937) kezo0


kezo0
addikt

Az miért van, hogy a gyári firmware továbbra is azt mutatja, hogy nincs frissebb fw a jelenleginél, holott már kb. egy hete kijött az új?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#938) zsolt501 válasza kezo0 (#937) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Mert lehet hogy arra a szerverre nem rakták fel amit a router figyel.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#939) kezo0 válasza zsolt501 (#938) üzenetére


kezo0
addikt

Ja, hát ez elég nyilvánvaló, de ugye jól gondolom, hogy ez azért kicsit fura, nem? :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#940) zsolt501 válasza kezo0 (#939) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Volt már ilyen máskor is, nem egyedi a dolog.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#941) fantest1


fantest1
csendes tag

Üdvözletem!

Most, hogy vége a vizsgaidőszakomnak tudok végre egy kicsit hasznos dolgokkal is foglalkozni, szóval kaptok tőlem egy kis betekintést a routerrel való terveimmel kapcsolatban. :K :D
Vettem egy külső 3.5-ös racket az itteni témával foglalkozó fórum ajánlása alapján: link, amibe beleraktam egy idősebb Samu HDD-t (HD502HJ). Egész jól muzsikálnak együtt így az első tesztek után, bár jobbra számítottam: Írás: 21-30 MB/s, Olvasás: 24-40 MB/s (Windows fájlmásolási értékek, /nektek is hasonló?/).

A tervem a közeljövőben a következő: Egy olyan torrentszerver létrehozása, ami jól működik 1. iOS eszközökkel, 2. távolról (DDNS). Az első pontnál szerintem a legegyszerűbb megoldás egy watchdir beállitása, ami figyeli, ha érkezik új .torrent. Egyelőre ez a guide validnak tűnik: link. (iPhoneon pedig keresek valami értelmes hálózatkezelőt, amivel be tudom tenni az ncorewebshopon letöltött torrenteket.). A második pont már kicsit bonyolultabbnak néz ki, mivel egy T-s EPC3925 után vagyok kötve, amit ugye nem is lehet Bridge mode-ba rakni, szóval az asus az alhálózatán lesz. Ez azt jelenti, hogy csak a cisco által támogatott DDNS jöhet szóba, ami a dyndns... :((( . Szerencsére ez jó megoldásnak tűnik: dyndns.hu
Na egyelőre ennyi.

ps: Remélem nem gond, hogy ilyen hosszan írtam, csak gondoltam hátha feldobom egy kicsit a fórumot :DD

[ Szerkesztve ]

(#942) Intruder2k5 válasza fantest1 (#941) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

"Ez azt jelenti, hogy csak a cisco által támogatott DDNS jöhet szóba, ami a dyndns... :((( . Szerencsére ez jó megoldásnak tűnik: dyndns.hu"

Azért ez nem így működik, mert a CISCO nem a dyndns.hu, hanem a dyn.com (volt dyndns.com) oldalt támogatja, ami jelenleg már fizetős!

Véletlenül nincsen IPPT opció a CISCO-ban? Van amelyikben benne van, van amelyikben viszont nincs...

[ Szerkesztve ]

(#943) fantest1 válasza Intruder2k5 (#942) üzenetére


fantest1
csendes tag

Én is azt mondom, hogy a dyndns támogatja, hívjuk bárhogy is, a legismertebb DDNS szolgáltatásnyújtóról beszélünk. És igen, pontosan ez a gondom, hogy az egyetlen támogatott platform fizetős, ami valljuk be elég szemétség. Ellenben a magyar megfelelője az oldalnak ezt a problémát sikeresen* áthidalta.

IP Passthrough lehetőség volt a routerben, de azóta már kiszedte a Tré a legújabb firmwareből, úgyhogy nincs. :( (akinek működik a dolog az nehogy hard reseteljen! :D)

*Egyelőre úgy tűnik, hogy a cisco elfogadta a beállításokat(username/pw/host), bár még egyelőre nem sikerült semmi hasznosra használni. (Még utána kell néznem, hogy pontosan mi merre, gondolom a portokkal kell szopakodni, meg az alhálózatot jól beállítani.)

(#944) bundasotello


bundasotello
újonc

Hahó!
Totál gyíkként kérdezlek titeket, volt-e problémátok Time Machine mentéssel kapcsolatban?
Nekem többszöri próbálkozásra sem sikerül az első mentést végigtolni wifin (retinás a kütyü amin ugye nincs Ethernet kártya). a cca. 90 GB-ból kb. a felénél közli, hogy not success. System logban nem találok semmi idevonatkozót, és persze a Time Machine se részletezi a hibát.
Firmware:376.49_4 (Merlin)
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Late 2013)
OSX Yosemite 10.10.1

Kösz!

(#945) fantest1 válasza bundasotello (#944) üzenetére


fantest1
csendes tag

Hello!

Az egy viszonylag elterjedt probléma, hogy a Macek nem igazán szeretnek más Time Machine partnert mint az Apple gyártotta Time Capsulet, de jelenleg ennél részletesebbet nem tudok most mondani, majd csak jövő héten (akkorra javítják meg a Macem SSDjét). Esetleg még érdemes ráguglizni a problémára...

(#946) bundasotello válasza fantest1 (#945) üzenetére


bundasotello
újonc

Kösz! Keresgélek, ha megtudok valamit, megírom.

(#947) Spuri2000 válasza bundasotello (#944) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Esetleg meg lehet próbálni az USB to Ehernet átalakítókat. Kb. 3-4000 Ft, csak azt nem tudom, iOS-re jó-e.

(#948) daam


daam
tag

Sziasztok.

Felrakta az owncloud-ot ez [alapján]
Működni működik, mert saját szoftverével elérem, lehet olvasni meg írni is fájlokat, még telefonos app is látja, de böngészőből nem lehet elérni, a bejelentkezésnél elakad, mintha nem lenne jó a jelszó, azt a mezőt kitörli, és nagyjából ennyi.

A log fájlban ezt találtam, de az nem biztos, hogy ez erre a hibára utal, de ezért kérem a segítséget, mert hát ez kicsit meghaladja jelenlegi tudásom :-):

{"app":"PHP","message":"session_start(): open(\/tmp\/sess_03eb7daa06fe08e92da3b94f6c162145, O_RDWR) failed: Permission denied (13) at \/nas\/web_server\/owncloud\/lib\/private\/session\/internal.php#21","level":3,"time":"2015-01-25T11:30:31+00:00"}

{"app":"PHP","message":"session_write_close(): open(\/tmp\/sess_758ede67a2f8b5909881a4d473da75cb, O_RDWR) failed: Permission denied (13) at \/nas\/web_server\/owncloud\/lib\/private\/session\/internal.php#52","level":3,"time":"2015-01-25T11:30:33+00:00"}

{"app":"PHP","message":"session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () at \/nas\/web_server\/owncloud\/lib\/private\/session\/internal.php#52","level":3,"time":"2015-01-25T11:30:33+00:00"}

Szóval jól sejtem, hogy itt van valami bibi, és ha igen mi lehet az?
Vagy valaki már szerzett erről tapasztalatokat?
Köszi előre is a segítséget.

(#949) AtHoS válasza daam (#948) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Úgy tűnik jogosultsági probléma van a php session útvonalán

read-only mode on the forum

(#950) daam válasza AtHoS (#949) üzenetére


daam
tag

És ez mit is jelent pontosan? Mit tudok ezzel kezdeni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.