Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS RT-AC68U (Kétsávos, Wireless-AC1900 gigabites útválasztó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Intruder2k5 válasza atikó (#50) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A Download Master-t megnézheted az AC66U demo-jában, ugyanaz!

(#52) sanzi89


sanzi89
addikt

Lehet, hogy a közeljövőben be kell szereznem egy normális routert. Az RT-N66U és az RT-AC56U között vacilálok. Teljesítményben és árban az AC56U nyer, csak kicsit tartok a beépített WiFi antennáktól. Milyen a WiFi lefedettség? Az AC-s cucc egyelőre nem érdekel, csak n-es eszközeim vannak. Továbbá ez már 800MHz-es, nem melegszik? Van értelme a 3.0-és USB-nek, vagy csak vakítás, mert a 2.0-át se használja ki az eszköz?
Az N66U javára írható a külső antenna, melyet 99%, hogy soha nem cserélnék, valamint, hogy talán régebben van a piacon, stabilabb rá a Tomato illetve többen használják.

Plusz egyébként általánosságban kérdezem, nem melegszenek nagyon ezek a routerek? Az RT-N16 belsejében a kis barna matrica a nyákon megbarnult, a ragasztója teljesen kiszáradt, ami arra enged következtetni, hogy nem fázott a cucc. Idáig 3 ASUS routerem volt, mindegyikkel volt hardveres gond (WL-500g P v1 és WL-500W táphiba, RT-N16 táp és kondi hiba). Plusz ha jól informálódtam eredetileg az RT-N66U-nak volt egy kis beépített ventilátora is.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#53) Nokedli92


Nokedli92
aktív tag

Sziasztok

A minap ki akartam próbálni a Shibby féle firmwaret RT AC68U-n. A firmwaret a router webes felületén telepítettem fel. AIO-s verziót tettem fel. Felrakta de most nem oszt ki nekem alapértelmezett átjárót. Nem tudok belépni a router webes felületére.
Ilyenkor mi a teendő?
Eléggé lehangolt ez a dolog hogy mennyire egyszerű téglásítani egy eszközt.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Csaba

(#54) akisbandi válasza sanzi89 (#52) üzenetére


akisbandi
aktív tag

Végül hogyan döntöttél? Kicsit tartok én is a belső antennától, de most egész vonzó az ára. Ahol az N16 elment, csak elmegy ez is, de nem bánnám, ha stabilabb lenne egy kicsit.

(#55) sanzi89 válasza akisbandi (#54) üzenetére


sanzi89
addikt

Sehogy, maradt a TP-Link WDR3600. :DDD

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#56) akisbandi válasza sanzi89 (#55) üzenetére


akisbandi
aktív tag

Értem, én sem érzem azt a nagy ugrást, próbálgatni pedig drága, hiába akciós.

(#57) Intruder2k5 válasza sanzi89 (#52) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"Van értelme a 3.0-és USB-nek, vagy csak vakítás, mert a 2.0-át se használja ki az eszköz?"

Fórumtárs visszajelzése alapján (saját fórumomon) Tomato-val még egyelőre nem az igazi, 35MB/sec körül van a Samba, de Merlin féle fw-vel 50MB/sec felett is mért már...

[ Szerkesztve ]

(#58) Intruder2k5 válasza sanzi89 (#55) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Na de, látom már nem olyan sokáig! Én mindig mondtam, hogy a tp-link... :)

[ Szerkesztve ]

(#59) sanzi89 válasza Intruder2k5 (#58) üzenetére


sanzi89
addikt

Áááá, nem tudom mit csináljak. :O
Alap gond, hogy a TV-m nem működik együtt a miniDLNA-val, legyen az ASUS - RT-N16-tal teszteltem, ott se volt jó - vagy TP-Link, így sajnálnák 30k-t kiadni egy ASUS routerért, amivel ugyanúgy nem jó a miniDLNA, és konvertálgathatom az mkv fájlokat mp4-be, amit hiba nélkül visz.
PC-ről Serviio-val tökéletes az mkv TV-n, így ha már beruházok lehet építenék egy Home szervert, vagy veszek egy Synology Nas-t, mivel arra van Serviio. De itt meg 60-70k elköltéséről beszélünk, tehát lehet visszadugom a külső merevlemezt USB-n a TV-re - ahol minden mkv hibamentes - és dugdosok, másolgatok PC-ről, mint a középkorban. :W

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#60) Multibit válasza sanzi89 (#59) üzenetére


Multibit
veterán

Ha minden igaz, holnap megérkezik az AC56U routerem. Majd beszámolok néhány nap múlva a friss tapasztalataimról (két téglafalat kell átlőnie az 5 GHz-es wifi-nek). Gyere át később a topikjába, ha érdekel! Én nem parázok a belső antennától, annak ellenére, hogy öt évig külső antennás routert használtam. Igaz, most is elsősorban dróton használom majd az új kütyüt, csak a tapizós telefonok lógnak majd rádión.

(#61) Intruder2k5 válasza Multibit (#60) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Te miről váltasz most?

(#62) Multibit válasza Intruder2k5 (#61) üzenetére


Multibit
veterán

Mikrotik RB433AH. Csak 100 Mbites portjai vannak. Jó ideje szolgál már, most hogy a Digi belehúz, gondoltam veszek valami "trendi" kütyüt. Remélem nem csalódom az új gépezetben!

(#63) Intruder2k5 válasza Multibit (#62) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Jahh, tényleg... Ismertem a nicked, de nem tudtam melyik topikból! Végigkerestem az ASUS, és TP-LINK topikokat, de egyikben sem találtalak! Most, hogy írtad a Mikrotik-et, azonnal beugrott, a Milyen routert című topikban láttalak sokszor! :)

(#64) zsolt501


zsolt501
Topikgazda

A gyári szoftvert használóktól kérdezném, hogy a WiFi esetén a 2.4 GHz és az 5GHz mód kűlön külön ki és be kapcsolható?
Vagyis ha mondjuk nekem csak az 5GHz-kell akkor a 2,4GHz külön le kapcsolható a gyári szoftverben?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#65) zsolt501


zsolt501
Topikgazda

És az is érdekelne, hogy érdemes e a gyári szoftverben 533MHz-ról 666MHz-ra emelni a DDR-RAM sebességét az Asus által adott programmal?
Egyáltalán érezhető változás valamiben ettől?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#66) RedCat


RedCat
senior tag

Most vettem egy ilyen routert, kíváncsi vagyok érdemes e feltenni a merlin féle fw-t, vagy esetleg a tomatot? A merlin miben több/jobb? Van erről tapasztalat?

(#67) FeRkE válasza Multibit (#60) üzenetére


FeRkE
őstag

Szia,

Én is gondolkozok AC56U és AC66U között. Eddig a belső antennától irtóztam kicsit, de ha nagyrészt mobil eszközök miatt kell a wifi, akkor felesleges a 3x3 MIMO, ugye? Emlékeim szerint a mobiltelók jó esetben is max 2x2 MIMO-t tudnak.

üdv,
Feri

(#68) zsolt501 válasza FeRkE (#67) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Várhatóan az én AC68U routerem is megérkezik a jövőhéten és nem lesz vele gond.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#69) zoltan6


zoltan6
őstag

na beálltam én is a csapatba egy ilyen routerrel,egy 6 éves linksys wrt320n-esről váltottam,tulajdonképpen azzal is megvoltam elégedve.de most a digi sávszélesség emelés miatt kellett az erősebb router.
eddig nagyon tettszik,igényes érthető a kezelőfelülete,most először van külső antennás wifis routerem,amin meglepődtem hogy nem igazán erősebb a wifi hatótávolsága,mint a régi belső antennás linksysemnek.azt hittem a külső antennásak jóval erősebbek.

(#70) zsolt501 válasza zoltan6 (#69) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Erősebb az, csak be kell állítani, hogy pl ne ugyan azon a sávon dolgozzon a router, mint a környéked összes többi routere, illetve az antennákat is jól be kell állítani az is sokat jelenthet. Illetve a Vezeték nélküli beállítás > Professzionális beállításoknál az adó teljesítmény beállításoknál lehet emelni, mert az egy eléggé általános teljesítményen van. De van még ott néhány dolog, amivel szépen lehet finomhangolni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#71) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tomato by Shibby - Build 121

http://tomato.groov.pl

[RELEASE] 121 - 2014-07-12

All version:
- add web module for ip6tables (fixed problem with access restriction)
- libcurl update to 7.37
- transmission upgrade to 2.84

K26RT-N and/or K26RT-AC
- fix VLAN order for RT-N66U – thx @tvlz
- fix VLAN/VID mapping
- fix support of Tenda N60 – please read INSTALATION-N60.txt first!

K26-ARM
- fix 3G modem support for ARM
- add RT-N18U suport
- ET driver upgrade – may fix high ping issue
- fix QoS for ARM
- fix Webmon for ARM
- add GRO CONTROL (should stabilize and speed-up dl/ul speed from Samba) – thx RMerlin

(#72) RedCat válasza Intruder2k5 (#71) üzenetére


RedCat
senior tag

Valaki próbálta már a Tomatot ezek a kütyün? Érdemes feltenni? A wifi mennyivel lesz jobb/rosszabb mint a gyárin?

(#73) zsolt501


zsolt501
Topikgazda

Meg van a router, be is állítgattam már, most finomhangolgatom.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#74) zsolt501


zsolt501
Topikgazda

Az asus betehette volna a DHCP szerver részre a Manuális hozzárendeléshez a MAC cím mellé egy az azonosítást könnyebbé tévő részt, ahol gép nevet is hozzá lehet rendelni, mint Open-Wrt esetén.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#75) Intruder2k5 válasza zsolt501 (#74) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"mint Open-Wrt esetén"
Tomato-ban benne van, ugyanúgy, mint OpenWrt esetén!

De ha nem tévedek, akkor az ASUS fw-ben is benne van!
"4.Client name is changeable and parental control, QoS, manually assigned IP, static route, port forwarding client list can also refer to this name."

(#76) zsolt501


zsolt501
Topikgazda

Sajnos nem lehet a MAC cím mellé gép nevet rendelni, csak IP címet.

Szóval jó lenne ha a gyáriban is megoldható lenne.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#77) Intruder2k5 válasza zsolt501 (#76) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

És a legújabb fw van fent?

(#78) zsolt501 válasza Intruder2k5 (#77) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Igen az utolsó, jelezte is a router, és az Asus oldalán sincs frissebb. :(

3.0.0.4.374_5656 ez a verziószáma ha ennél van újabb akkor nem találtam.

Néztem hogy a Merlinben benne van, de a gyáriban nincs.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#79) zsolt501


zsolt501
Topikgazda

Nem tudom, hogy a Merlinnel menne a HW NAT, vagy azzal sem megy?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#80) Intruder2k5 válasza zsolt501 (#78) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, ez egy 2014/04/24 keltezésű fw, a fentebb linkelt RT-N66U-ra való pedig 2014/06/27, tehát újabb! Szerintem a következő buildbe itt is be fog kerülni, mert ez is ugyanaz az ASUSWRT alap!

Bevallom Merlin-t sosem próbáltam, nem is nagyon olvastam a dokumentációját, de szerintem abban működik, mert legjobb tudomások szerint annak alapja a gyári fw!

[ Szerkesztve ]

(#81) RedCat válasza Intruder2k5 (#80) üzenetére


RedCat
senior tag

Én feltettem, működik, de semmi extrát nem találtam benne. Ezt én is így gondolom, de kipróbálni hogy lehet a HW NAT-ot? Később a Merlinben találtam 1-2 érdekességet, ami bug lehet? Pl vpn szerver mindenképp fut 1 db, de miért? És miért nem lehet kikapcsolni?

Tomatót nem próbáltátok?

[ Szerkesztve ]

(#82) zsolt501 válasza Intruder2k5 (#80) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Az jó lenne, amúgy találtam 2 bug-ot is a gyári szoftverben, az egyik az USB-s meghajtó kezelést érinti mégpedig a leválasztás után a HDD-t nem állítja le, illetve nem engedi a HDD-t használaton kívül alvómódba, míg más eszközök esetén ez pl. TV- vagy számítógép ez a lehetőség megoldott, vagyis nem hadija feleslegesen pörögni az eszközt, ha az nincs használva.

A másik hiba viszont az 5GHz-es frekvenciát érinti, ha módosítok valamit ezen az adón, akkor egyszerűen eltűnik ez az adó, vagyis a kliensek nem látják többet az 5GHz-s részét a routernek, csak a készülék újraindítása hozza vissza ezt a részét a routernek.
Ami érdekes, hogy ha a 2,4GHz-s részét módosítom akkor ilyen gond nincs, azt a módosítás után is tudja fogni a kliens, nem kell újraindítani hozzá a routert.

Szóval kissé fura a gyári szoftver, jó lenne ezt jelenteni az Asus felé, csak az a baj, hogy az angol tudásommal nem akarom magamat égetni :)
Ha valaki megtenné és jelentené az Asus-nak azt megköszönném.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#83) zsolt501 válasza RedCat (#81) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Még nem próbáltam egyiket sem, még nagyon új az eszköz, még csak a gyárit teszteltem eddig, no meg a HW-NAT nekem fontos, mert Digi netem van és az sem a lassú verzió :)

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#84) Intruder2k5 válasza RedCat (#81) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Kipróbálni? Két Gbit képes géppel, fix IP címeket beállítva ki tudod próbálni!

Például:

PC1 192.168.1.10 -> Router LAN 192.168.1.1 -> Router WAN 192.168.2.1 -> PC2 192.168.2.10

PC2-n indítasz egy FTP szervert, amire/ről tölthetsz a PC1 segítségével, és meglátod az eredményeket! De akár iperf-el is lehet mérni ugyanilyen felállásban!

(#85) RedCat válasza Intruder2k5 (#84) üzenetére


RedCat
senior tag

Hardveres NAT nélkül 500 mbit-ig jó a router (így olvastam). Mivel a netem komoly 30 mbites, így ebbe vígan beleférek :D
Viszont a wifi sebességére nincs vmi tesztprogram, ami megbízható is? Pl mint a speedtest.net, csak épp wifi viszonylatban.
Tomato-t nem próbáltad még? Én gondolkozom, hogy ki kellene próbálni...

(#86) Intruder2k5 válasza RedCat (#85) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

WiFi-t is tudsz tesztelni iperf-el, vagy akár a LAN Speed Test-el is!

Én Tomato-t használok jó néhány éve, de nem RT-AC68U-n, hanem RT-N66U-n!

(#87) zsolt501


zsolt501
Topikgazda

Új gyári szoftver jelent meg ma

ASUS RT-AC68U Firmware version 3.0.0.4.376.1663
Network map new features :
1.System status can now show CPU and RAM usage.
2.Client status can show wireless clients signal strength.
3.Client icon is changeable.
4.Client name is changeable and parental control, QoS, manually assigned IP, static route, port forwarding client list can also refer to this name.

Security related :
1. Upgrade OpenSSL library from 1.0.0d to 1.0.0m

Bug fix:
1. Fixed IPv6 and some VDSL modem compatibility issues.
2. Fixed 3G/ 4G dongle compatibility issues for some Huawei dongles.
3. Fixed secondary wan setting issues in dual wan fail over mode.
4. Fixed traffic monitor display issues.
5. Daylight saving time can be manually adjusted.

Download master 3.1.0.88
1. Improved GUI response time.
2. Improved download speed.
3. A torrent downloading task may include multiple files and user can choose which files should be downloaded.

Others:
1. Add Airtime fairness option in Wireless --> Professional

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#88) Intruder2k5 válasza zsolt501 (#87) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

És ott is van amit tegnap hiányoltál!

(#89) zsolt501 válasza Intruder2k5 (#88) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Sajna az nem ott van, de máshol beállítható, ami ugyan nem ugyanaz, mint aminek kellene lennie, de több mint a semmi ez a lehetőség is.
Nem is értem, hogy ott miért nem lehet ezt megtenni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#90) zsolt501 válasza zsolt501 (#89) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Most vettem észre, hogy a router egy újraindítás, vagy áramkimaradás esetén elfelejti az adatforgalmat, ami kissé bosszantó, és nem értem, hogy az asusnak miért nem jutott az eszébe, hogy ennek nem kellene csak úgy elfelejtődnie, már csak azért is, mert mobil netet is meg lehet a routerrel osztani, és általában azok forgalom korlátosak, de több olyan szolgáltató is van, ahol a net forgalom korlátos, és jó lenne tudni egy áram szünet után is hogy hol tart a forgalom.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#91) RedCat válasza zsolt501 (#90) üzenetére


RedCat
senior tag

Ha már 3G stick. Azt hogy tudod megosztani, illetve üzembe helyezni? Amikor bedugtam, felismerte hogy ztm modem. A beállítások között beállítottam hogy mit tárcsázzon, apn-t, stb, de amikor kihúztam a kábel modemet és csak a stick volt bent, akkor nem volt net. Korábban egy TP-link 3420-at használtam erre a célra, ott olyan egyértelmű volt, de itt valahogy nem. Sőt, ha a kábel modem nem volt bedugva és nem volt internet, akkor még a routert se tudtam elérni... Szóval kicsit zavaros ez a rész itt. Valaki már próbálta?

Esetleg Tomatoval egyszerűbb?

[ Szerkesztve ]

(#92) zsolt501 válasza RedCat (#91) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Ebbe én is belefutottam, nekem sem akart elindulni, azt hittem én csesztem el valamit, akkor lehet hogy ez is egy bug.

Lehet hogy ezt is jelenteni kellene.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#93) varázsgömb


varázsgömb
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Kis segítséget szeretnék kérni. Egy jó pár éves wrt54gl-t szeretnék lecserélni egy ily routerre. Háttértárat is akarok rákötni. Viszont nem tudok dönteni, mert nem annyira értek a dologhoz. Sokan nas-t használnak. Viszont azt olvasom, ez a router is tud torrentet futtani, köthetek rá nyomtatót. A rákötött hdd-t távolról is elérhetem. Akkor most mi a különbség a nas és a közvetlenül rádugott hdd között? Mi az, ami az egyik, ill. a másik mellett szól?
Előre is köszönöm a válaszokat!

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#94) zsolt501 válasza varázsgömb (#93) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

A NAS mellett csak az szól, hogy az lényegesen erősebb vasat tartalmaz, ami által több torrent is futhat egyszerre illetve finomabban is hangolható pár dolog benne.

FTP, SMB megosztás, távoli vezérlés VPN gond nélkül megy rajta, és ha egyszerre nem sok torrentet akarsz futtatni akkor az is gond nélkül menni fog vele.
Van benne DLNA szerver is az is szépen és gyorsan fut rajta.
Szóval ha nem akarsz egyszerre 100 torrentet futtatni akkor ez is megfelel.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#95) Intruder2k5 válasza varázsgömb (#93) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A router+HDD páros teljesítményben sosem fog tudni annyit mint egy NAS, viszont mivel jelenlegi routered elég régi, így routert a NAS mellé is venned kellene, tehát a router+HDD párost lényegesen olcsóbban megúszhatod, illetőleg később is kevesebb áramfogyasztód lesz!

A NAS előnye viszont, hogy célhardver, ergo HDD írás/olvasási sebességben mindig is gyorsabb lesz, mint egy router!

(#96) varázsgömb válasza zsolt501 (#94) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

:R

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#97) varázsgömb válasza Intruder2k5 (#95) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Nem gondoltam, hogy éjfél tájban ilyen gyorsan, több választ is kapok. :)
Neked is köszönöm!

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#98) Intruder2k5 válasza varázsgömb (#97) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mi vagyunk ma ügyeletben! :)

(#99) Peci


Peci
csendes tag

Sziasztok!

Először is üdv mindenkinek itt. Új vagyok, először írok ide. Az apropó az, hogy úgy 1 bő napja használok egy ASUS RT-AC68U routert, természetesen frissített gyári szoftverrel. (3.0.0.4.376.1663)

Az eddigiek alapján tökéletesen elégedett vagyok vele.

Egyetlen egy dolgot nem látok benne, pedig örülnék neki. Ez az ütemezett újraindítás. Korábban DD-WRT-s időkben ezt nagyon szerettem. Hajnal 3-kor ment is automatikusan.

A kérdésem az lenne a nálam tapasztaltabb Asus-os szakikhoz, hogy efféle úri huncutságra van-e esélyem valahogy szerintetek a gyári fiemware-val?

Köszönöm előre is!!

(#100) Intruder2k5 válasza Peci (#99) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Sajnos nem hiszem, hogy gyári szoftverben ezt össze tudnád rakni, viszont Tomato (vagy akár DD-WRT) erre is feltehető! Furcsa igény, miközben a "megszokott trend" az, hogy a minél nagyobb uptime a jó! Esetleg van valami konkrét - eddig le nem írt - problémád, ami indokolja a napi újraindítást?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.