Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa

Hozzászólások

(#7047) neilszab válasza Adebayor (#7045) üzenetére


neilszab
őstag

Mivel én a GT Legends-en nőttem fel, így engem egyáltalán nem zavar, ott is ugyan így gyorsan kellett kattogtatni a box-ban. Sőt még élvezem is, egy jó kis minjáték a futamon belül, rá kell készülni, be kell gyakorolni. :D

Ezzel nem azt mondom, hogy nem lenne jó, ha rendesen is megcsinálnák, csak azt, hogy sztem egyáltalán nem prioritás, így is használható. Ugyan így vagyok a safety car-ral, meg a formation lap-pal is. :B

Amit én sokkal jobban hiányolok bajnokság szervezői szempontból, az a szerver replay, a kötelező manuális váltó, kötelező cockpit nézet, a vágások és pályaelhagyások botrányos kezelése, 2 futamos verseny, hogy a befutónál ne engedje még egy kört futni a lekörözötteket, a LAG-os autók biztonságos kezelése, ja meg hogy rajtnál előre egyesbe lehessen tenni már azt rühes a gépet... :U

(Amitől meg én kitépem a hajam, az a repaly-ek vezérlése, egér + billentyűzet gombók keresztbe kasul, egy polip kell hozzá, hogy oda-vissza tekergess, meg kikockázz jeleneteket. rF meg Simbin címekben erre eléd volt 1 darab ujj... :W )

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.