Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) kovsol válasza DrJaka (#1100) üzenetére


kovsol
titán

Akkor vált zöldre a küldi a térképen ha kiválasztod a küldetés listán.
Alapvetően Randvi ad majd küldetéseket, ha a térképen választasz új területet, és az lesz a fő szál.

May the Force be with you!

(#1102) DrJaka válasza kovsol (#1101) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Köszönöm :R

Huawei Mate 20 prO

(#1103) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Lehet az ellen valamit csinálni hogy pl. az első viking faluban ne legyen pl. 25 fps-em? Vadonban megvan az 50-60..... :(

A diceról tudna valaki magyar leírást adni, vagy írni?

u wanted, i got it \o/

(#1104) NB2 válasza WATERDACA (#1103) üzenetére


NB2
aktív tag

Komolyan mondom 2 napja megálmodtam, hogy ez valaki felteszi kérdésként :)

Először skippeltem én is a kockajátékot, de most már értem :) Szóval: a cél az ellenfél kavicsainak az eltüntetése. 2 módon lehet vagy a kockákkal vagy a god favorok (spec képességgel), 15 db kavicsa van mindenkinek a játék kezdetekor.
Játék kezdete: fej vagy írással kiválasztod ki kezdjen. A játék elején szerintem mindegy, de mikor kevés kavics van, igenis számít ki kezdte el a kockákat dobálni. Szóval mindenki 3x dob és kiválasztja azokat a kockákat, amit megtart, a maradékkal újra dob. 5 fajta kocka van: fejsze, sisak, nyílvessző, pajzs, kéz. Fejsze, nyílvessző támad, sisak védi a fejszét, pajzs a nyilat, a kéz meg lop :) Amire én nem jöttem rá az elején, hogy vannak olyan kockák, aminek ilyen piros kerete van, azok adnak aranytokeneket. Az arany tokennekkel meg behívhatsz a nálad lévő speciális képességekből. Én azt gondolom, hogy a játék elején ezeket gyűjtögesd, ha lehet, persze ha szerencséd van, le is szedhedsz az ellenfél kavicsaiból párat, meg persze figyelni kell azért az ellenfél kockáit is.
Mire is gondolok? Sarkítás lesz, de így talán érhető. Ha mondjuk az ellenfél kidob 6 pajzsot, akkor te rámehetsz a fejszékre (akár keretes, akár nem), mert azzal szépen le tudod szedni az ő kavicsait, ő viszont a pajzsokkal nem támadhat, max az aranytokenjeit gyűjtheti. Az első 3 kőr nekem a minél több token szerzéséről szólt és utána tudjam használni a spec képességet. Nálam a best az a 12 tokennel 8 damege volt. Ha minden jól alakult, azért előtte már 3-4 kavics lekerült, utána a maradék 2-3-at már könnyebb levenni. És itt jön elő amit mondtam az elején, hogy ha te kezded a kört, és mondjuk az ellenfélnek 2 kavicsa van már csak, hiába látod, hogy olyan god favort használ, amivel leszedi a te kavicsaidat, ha a fejszével/nyíllal tudsz annyi támadást összehozni amivel leszeded a maradék kavicsait, akkor már meg is nyerted a partit, mert te előbb szedted le az övéit.

Tipp, mert nyilván becummantottam egyszer :) arra célszerű figyelni, hogy mikor azt mondod, hogy használod a god favort (spec képesség), akkor a kockák lejátszása után hány tokened marad. Szépen kiszámoltam, hogy van most 8, én dobtam 4 keretest, akkor lesz 12-m, de az ellenfélnél meg volt 1 kéz és szépen csak 11 tokenem maradt, azzal meg nem csinált semmit. Nyilván az egész játék szerencsén is múlik, mert kaptam én már ki úgy, hogy az ellenfél folyton 5-6 keretes kockát dobott, amiből 2-3 mindig kéz volt, ami lopta a tokenjeimet, ő meg folyton küldte rám a god favorokat. Az kb kivédekezhetetlen :) De mondom, azért nem csak a te kockáiddal kell foglalkozni, mert néha be kell áldozni, hogy nem keretes kockát dobsz, ha mondjuk ő már letett 3 nyilat, muszáj legalább 2 pajszot letenni 2. dobásra. Azért az nagyon fáj, ha leszed a kockákkal 3-at és még szerez is 5 tokent.
A Gwynt azért érdekesebb volt és változatosabb, de ez sem rossz :)

Ha valakinek van még ötlete mondhatja :)

(#1105) Dark Archon válasza NB2 (#1104) üzenetére


Dark Archon
addikt

Igazából a lényeg, hogy mindig a keretes kockákat tartsd meg, majdnem mindegy, mi az. S még akkor is a szerencsén múlik. Kicsit kiegyensúlyozatlan az egész.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#1106) kalozhun100 válasza Dark Archon (#1105) üzenetére


kalozhun100
őstag

Minden egyes kockapárbajnál kapsz egy új god favort. Persze nem ugyanattól az ellenféltől.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#1107) WATERDACA válasza NB2 (#1104) üzenetére


WATERDACA
őstag

Az a durva, hogy én az első játékomat instant meg is nyertem, pedig nem nagyon értettem a szabályokat :D

Valahogy én is így képzeltem el. Nem váltja meg a világot ez a minijáték, de nem is rossz. A vadászat nem túl részletes mint pl. RDR2-ben, kb. csak odamész stealthbe lenyilazod és kész.

u wanted, i got it \o/

(#1108) ChoppR


ChoppR
tag

Tegnap unalmamban végig hajóztam az összes folyót :D

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#1109) NB2 válasza WATERDACA (#1107) üzenetére


NB2
aktív tag

Jó azért az RDR2-es vadászat már picit túl sok volt :) Ott szerintem átestek a ló másik oldalára. De ez is faszság, hogy direkt azt lövöm akinek aggancsa van... mégis csak bőrt kapok.

(#1110) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Min lehet nyerni a legtöbb fps-t? Néztem videókat, és elvileg az Anti Aliasingon, ami kb. lowon és highon is minimális látványkülönbséget hoz.

Egyéb tapasztalat?

u wanted, i got it \o/

(#1111) Lendova válasza WATERDACA (#1110) üzenetére


Lendova
őstag

Minden low vagy HUB Optimized, videó: [link]
saját teszt: [link]
Egy idő után bekapcsoltam a 60fps target-et is, hogy vegyen vissza kicsit a látványból a framerate javára. Brutális a VGA igénye.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#1112) VTom válasza WATERDACA (#1110) üzenetére


VTom
veterán

PS5-re kell megvenni :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1113) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Ha egyszer Angliába utazunk, vissza tudok majd menni Norvégiába még?

u wanted, i got it \o/

(#1114) ChoppR válasza WATERDACA (#1113) üzenetére


ChoppR
tag

Persze, simán. PS4-nél a háromszöget kell hosszan nyomni a térképnézetnél. Utána lehet ugrálni Norvégia és Anglia között.

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#1115) ChoppR válasza WATERDACA (#1113) üzenetére


ChoppR
tag

Tudom ajánlani első körben ezt a végig hajózást az összes folyón sztorit, mert felfedi az összes gyorsugrási pontot, mai a víz mellett van, és kapsz is utánuk 80-80 Xp-t, csak sokáig tart :D, de később ha nem akarod végig lovagolni a küldetések miatt a pályát, elég csak oda teleportálni.

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#1116) WATERDACA


WATERDACA
őstag

A játék kb. 3-4. órájában van egy küldetés, amikor elfoglalunk egy kis falut és elpusztítjuk az ellenséges klán tartalékait.

Megjön Harald király és ezt követően a játék Florliba dobott, ahol egy mészárlás volt eközben. Itt mi történt, lemaradtam valamiről?

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#1117) ChoppR


ChoppR
tag

Durva

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#1118) WATERDACA válasza ChoppR (#1117) üzenetére


WATERDACA
őstag

Akkor valami bug történt nálam?

Másnál is van egyébként hogy kidobja asztalra a játék és crashel, amikor be akar tölteni 1-1 mentést?

u wanted, i got it \o/

(#1119) WATERDACA


WATERDACA
őstag

A játékban valahol meglehet nézni, hogy éppen hány óra van? Sehol nem találtam, és zavar :U

u wanted, i got it \o/

(#1120) LendvaiFeri1 válasza WATERDACA (#1119) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A mentéseknél írja az adott óraszámot.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1121) WATERDACA válasza LendvaiFeri1 (#1120) üzenetére


WATERDACA
őstag

Azt tudom , arra gondoltam hogy reggel 7 óra vagy este 8 óra van a játékban.

u wanted, i got it \o/

(#1122) RudY válasza WATERDACA (#1121) üzenetére


RudY
addikt

A Ubisoft Connect oldalon vagy alkalmazásban részletes statisztikát is megnézhetsz.

(#1123) WATERDACA válasza RudY (#1122) üzenetére


WATERDACA
őstag

Félreértetek.
A játék statisztikáit elérem.

Arra lennék kiváncsi hogy játék közben hány óra van Norvégiában vagy Angliában. Azt tudom hogy meditálással este/nappal között lehet válogatni, de ennyi.

u wanted, i got it \o/

(#1124) VTom válasza WATERDACA (#1123) üzenetére


VTom
veterán

Ezt a tapasztalt játékosok a nap állásából tudják megállapítani. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1125) WATERDACA válasza VTom (#1124) üzenetére


WATERDACA
őstag

Köszi, most már jobban fogok aludni.

u wanted, i got it \o/

(#1126) VTom válasza WATERDACA (#1125) üzenetére


VTom
veterán

:D
Nincs ilyen lehetőség. Utoljára a Witcher 3-ban láttam ilyet.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1127) GalaHU válasza WATERDACA (#1123) üzenetére


GalaHU
őstag

Pusztán kíváncsiságból, tényleg no-offens, de mihez kell neked ez az információ? Sehol nem találkoztam olyan küldetéssel ahol releváns lenne a pontos idő, max egyet kell meditálni ha valaki alszik akivel dumálni akarsz és kész.., (mielőtt kipatchellték a 3 koldus volt aluszékony éjjel)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1128) WATERDACA válasza GalaHU (#1127) üzenetére


WATERDACA
őstag

Mivel a játék elején tartok, így ezen információk birtokában egyelőre nem vagyok. Általában az ow játékokban szoktak lenni olyan küldetések hogy pl. éjfélre legyél XY helyen. Ezért is kérdeztem.

Egyébként minden részlet érdekel és oda is figyelek.

Azért Very Hardon az eleje igencsak izzasztós, de tetszik is így, nem is adnám lejjebb a nehézséget. :K

u wanted, i got it \o/

(#1129) NB2 válasza WATERDACA (#1128) üzenetére


NB2
aktív tag

Nincs lényege az időnek. Akár 3 napon keresztül is csinálhatsz mást, minden és mindenki megvár :)
egy küldi volt ahova éjszaka kellett mennem, oda kellett meditáció, mert épp nappal volt

(#1130) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Azért a PC-s irányítás nem semmi, Q másodlagos fegyver, Alt kitérés, kb. görcsbe rándulnak az ujjaim mire egy-egy bosst legyőzök :D

Ragnar egyik bizalmasa Erik rohadt kemény Very Hardon, szerintem később fogok visszatérni hozzá. Kicsit azt hiányolom, hogy nincs ellenség nehézség mérő a játékban, mert így bele kell mennem minden fightba anélkül hogy tudnám, mennyire erős az ellenfél. Mivel nem szinteződnek, így ez szerintem hiányzik.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#1131) Dobi 562 válasza WATERDACA (#1130) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én is pc-n tolom az AC játékokat de gamepad nélkül hozzájuk sem nyúlnék. Witcher 3-at mikor elkezdtem játszani beszereztem egy usb-s gamepad-ot és azóta is azzal tolom az arpg-ket.

Nem gondolkoztál még rajta, hogy kipróbálod gamepaddal?

(#1132) WATERDACA válasza Dobi 562 (#1131) üzenetére


WATERDACA
őstag

Van Xbox One kontrollerem, de valamiért nem vesz rá, hogy váltsak. Az egér irányítás kárpótol érte.
De lehet hogy megnézem kontrollerrel is.

u wanted, i got it \o/

(#1133) NB2 válasza WATERDACA (#1130) üzenetére


NB2
aktív tag

erre a szintezésre sokan panaszkodtunk

(#1134) WATERDACA válasza NB2 (#1133) üzenetére


WATERDACA
őstag

Van akinek ez tetszik amúgy :(
Pl. PC Guru

u wanted, i got it \o/

(#1135) Nuada herceg válasza Lendova (#1111) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Egyébként mire ez a nagy VGA igény? Mondják, hogy milyen gyönyörű játék, meg mennyire szép és kidolgozott a grafikája....

Másnál is ilyen? Semmi fű vagy vegetáció (fákon kívül) a távolban. Csak a kopárság. Engem valahogy ez nagyon zavar. A grafika kb. fullon van. Szeretek open world játékokban csak úgy mászkálni, felfedezni, gyönyörkodni, Witcher meg a Red Dead 2 ezt meg is adta valahogy, de itt nem tudok játszani, mert frusztrál ez a távoli látvány. :((

Erre nincs valami mod? Mindegy ha -30 fps, csak rendesen nézzen ki! :DDD

Értem a csíziót.

(#1136) kovsol válasza WATERDACA (#1130) üzenetére


kovsol
titán

Meglepne ha nem lehet billentyű kiosztását állítani.

May the Force be with you!

(#1137) WATERDACA válasza kovsol (#1136) üzenetére


WATERDACA
őstag

Lehet állítani, csak az a baj, hogy pl. a Shift is kb. két másik parancsért felelős a futáson kívül, de lehet rajta kísérletezgetni, ez tény.

Nuada herceg: Én még Angliában nem jártam, de Norvégia véleményem szerint nagyon jól kidolgozott, bár ott a hóban nincsenek növényzettel gondok. Erre én is kíváncsi lennék majd.
A játék nagyon zabálja a GPU-t, ez tény.

u wanted, i got it \o/

(#1138) VTom válasza Nuada herceg (#1135) üzenetére


VTom
veterán

Ez tényleg csúnya...
PlayStation 5-ön ilyen.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1139) WATERDACA válasza VTom (#1138) üzenetére


WATERDACA
őstag

Elvileg a PC-s a legszebb, szerintem Nuadánál NVIDIA/AMD driver butíthatja. Csak egy tipp.

u wanted, i got it \o/

(#1140) kovsol válasza WATERDACA (#1139) üzenetére


kovsol
titán

A vegetáció az a pc max beállítás felett megy PS5-ön. Több a növény.

May the Force be with you!

(#1141) Nuada herceg válasza VTom (#1138) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Hú bakker, nálad nagyon jól néz ki!
Legalább ilyennek kéne lennie. Tényleg ezért nem játszok vele, mert nem tetszik.
Minden maxon van, talán az élsimítás nem, de még lehet az is...
Nem értem pont PC-n miért nem lehet beállítani a max grafikát.

Értem a csíziót.

(#1142) hdekakas válasza Nuada herceg (#1141) üzenetére


hdekakas
senior tag

Hogy lehet nálad egy gtx 1060-nal minden maxon? :D
Ráadásul a képeiden az van, hogy 80-90 fps-ed van. Már ne is haragudj, de az low grafikán is jó eredmény. Meg gondolom nem is 4K-ban játszol, hanem fullHD vagy az alatt. Lehet, hogy még a resolution scale sem 100%-on van. Akkor meg ne csodálkozzunk, ha ilyen.

Nekem jó tuningos 2080Ti kártyám volt, de rendesen visszább kellett venni a grafikán... Aztán váltottam RTX 3080-ra jól tuningolva, egy 5300MHz-en futó 9900KS procival, egész rendszer vizezve, és így már minden megy maxon, többé-kevésbé 60 fps-sel. Némely helyeken 55-ig lemegy ritkán, de nem vészes.

Sok mindenben haragszom a játékra, de a grafika az tényleg szép. Minap elindítottam kicsit az Origins-t, hát szörnyű ehhez képest.

(#1143) VTom válasza Nuada herceg (#1141) üzenetére


VTom
veterán

Quality mode, azt elfelejtettem írni.
HDR-rel minden nap rácsodálkozom egy-két helyen. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1144) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Én is valamelyik nap feltekertem mindent ultrára 1080p-ben és Nuadánál sokkal szebb volt a grafika.

Nála van a gond, PS5 ennyivel nem szebb szerintem, sőt.

u wanted, i got it \o/

(#1145) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Ahogy nézem brutálisan nagy a térkép, főleg Angliáé?

Jól látom hogy ez nagyobb mint a GTA V vagy CP2077, talán a Skyrimé volt ekkora összességében?

u wanted, i got it \o/

(#1146) Skynet258 válasza Nuada herceg (#1135) üzenetére


Skynet258
veterán

Véletlenül nem a nyugati részén vagy a térképnek? Mert ott alapból kopárabb a táj...


De máshol meg bőven van vegetáció és gyönyörű minden...





És ez csak egy PS4 Pro. Lehetetlen, hogy PC-n megfelelő beállításokkal ne nézzen ki minimum így.

https://geekpulse.hu

(#1147) RudY válasza Nuada herceg (#1135) üzenetére


RudY
addikt

Vannak kopár hegyoldalak, XSX-en pl. ilyen (a méretük miatt csak linkek):
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1148) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

figyuzzatok már!

Egy relatívce erős PCn próbáltam konkrétan a megjelenés napján a játékot, és a temetésig el is jutottam. Kb 1 db buggal nem találkoztam, ezért is csodálkozom rajta, hogy miket írkáltok ide.

PS5-ön van valami nagyobb baj a játékkal?

Mentés fel, majd PSen beolvasás működik? (Immortals alatt nem megy nekem azert kerdem)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1149) kovsol válasza Adam_Shepard (#1148) üzenetére


kovsol
titán

Én nem találkoztam PS5 verzióban komoly hibával. Igaz én nem kezdetektől játszom, mert csak karácsonyra kaptam meg a játékot ajándékba. Most járok a 10. szövetség megkötésénél.

May the Force be with you!

(#1150) Grawens


Grawens
senior tag

Pár képet én is hoztam.
XSX teljesítmény mód. További képek itt.







Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.