Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Hogy a tökömbe néz ki nála így a játék?!?!?! [link]
Honnan van ez a Valhalla kép ez tuti nem ingame. 1:03 -nál egy mosott fos az egész karakter feje aztán meg jön egy 8K karakter modellel???! Ez MI?!
Érdekes, hogy az Odyssey néz ki úgy nálam mint a videóba de a Valhalla közelében sincs ehhez a részhez a videóban.
Valaki tegyen már fel képet PC-s verzió kimaxolva nála hogy néz ki Eivor plz :R

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1502) VTom válasza AsakuraDave (#1501) üzenetére


VTom
veterán

A fotó módban így néz ki.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1503) AsakuraDave válasza VTom (#1502) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Jah rájöttem közben :D Hát elég fos akkor ez a összehasonlítás mert nálam az Odyssey fotó mod nélkül néz úgy ki mint a videóba... Az a csodás TAA amit nem lehet kikapcsolni annyira imádom <3 Sok értelme van hogy ennyire kidolgozott amúgy a karakter modellje Eivornak ha játék közbe sose látod mert elvan mosva :C

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1504) VTom válasza AsakuraDave (#1503) üzenetére


VTom
veterán

Nálam PS5-ön nincs elmosva játék közben sem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1505) kovsol válasza AsakuraDave (#1503) üzenetére


kovsol
titán

Én mind a kettőt PS5-ön játszom, de az Odyssey az PS4 verzió csak, így nem tudom úgy igazán hasonlítani. Nekem a Valhalla szebb.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1506) kovsol


kovsol
titán

Most direkt megnéztem ha fotó módból ki-be váltok PS5-ön, akkor semmi eltérést nem látok grafikában. Annyi, hogy ha akarok közelebb tudok menni a karakterhez.

May the Force be with you!

(#1507) AsakuraDave válasza VTom (#1504) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Szóval nálad nem olyan a kép mint a videóban [itt] 1:59-nél? Mert ez köszönö viszonyban sincs a fotó modban lött minőséggel. :U 1:59 -nél Geralt élesebb, kidolgozottabb és vissza adja azt, hogy a ruhája bőr és acél anyagból lehet míg Eivoron az egész egy mosott valami a szörme, a ruha anyag, a bőr anyag ugyanazt a hatást kelti nincs "minőség" érzet.
Lehet 4K felbontásba a TAA kevésbé ront így ha konzolon jó TV-vel tolod szebb a textúra de 1440p-n az Odyssey után eléggé szembe tűnik a minőség romlás :((( Vagyis nem lenne minőség romlás csak ez a fránya TAA cseszi szét a képet.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1508) AsakuraDave válasza AsakuraDave (#1507) üzenetére


AsakuraDave
őstag

[link] Pár kép most hirtelen, 1440p minden maxon

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1509) Deck válasza kovsol (#1505) üzenetére


Deck
titán

Odyssey kár, hogy még nem kapott egy 60fps patch-et. :(

PS5

(#1510) kovsol válasza AsakuraDave (#1508) üzenetére


kovsol
titán


Ez csak egy ilyen sima screenshot PS5-ön. De valami pocsék minőségben menti le. Nem a fotó módban csináltam. Ez egyébként a performance mód.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1511) KazaiLecso


KazaiLecso
tag

Sziasztok, van olyan aki PC-én tolja és tele van buggal? Nekem a benchmarkot be se tölti és utána nem lehet a mentet játékot elindítani csak új játékot, a két bonus missziót nem mindig tölti be (beowolf, bersheker), nem látom a térképen, egy pár hónapja ultrán toltam és nem volt semmi baj ment simán, most meg be se tölti ha azon van a grafika, egyszerűen kidob az asztalra, high grafikán nincs vele semmi, régi video driverrel is próbáltam az se jött be, újra telepítettem semmi :(

előre is köszi ha valaki tud mondani valamit. :R

AMD Ryzen5 2600, AMD Radeon RX580 8GB, Kingston Predator 16GB DDR4, GIGABYTE B450M GAMING

[ Szerkesztve ]

Üdv, Levi

(#1512) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

A challenges-ből az ember mikor kapja meg az opalokat? Elvileg 150xp az ubi accountra és 30 opal a reward ami már megvan de ingame nem kaptam meg az opalokat...

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1513) AsakuraDave válasza KazaiLecso (#1511) üzenetére


AsakuraDave
őstag

A 2 küldivel kapcsolatba nekem az "oldotta meg", hogy betöltöm a játékot mármint egy mentést és utána a menüben nyomok egy ubisoft connect-et ott böngészek kicsit aztán vissza lépek a játékba.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1514) KazaiLecso válasza AsakuraDave (#1513) üzenetére


KazaiLecso
tag

volt hogy meg oldotta, de már az sem... :(
Sőt most a DLC-ben nincs monológ a küldetésnél, nem beszélnek nem feliratozza , nem mozog a szájuk, nincs hang csak a természet hangját hallani annyi szól.... :((

Üdv, Levi

(#1515) Toxy


Toxy
aktív tag

Augusztus 12-én, pont a szülinapomon jön a második DLC. Hurrá :)

Assassin's Creed Valhalla: Kiderült, mikor ostromolhatjuk meg Párizst az új DLC-ben

[ Szerkesztve ]

(#1516) Deck válasza Toxy (#1515) üzenetére


Deck
titán

A druidásnál csak jobb lehet.

PS5

(#1517) AsakuraDave válasza Deck (#1516) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Egyre jobban rákattanok most erre a Valhallára :DDD
Viszont csak nekem tűnik úgy hogy alig van "gear"?
Tök véletlen belefutottam mind a 3 leányzóba és megvan Thor armor setből 4/5 viszont utána olvastam és kb csak a játék vége felé tudom csak megszerezni a palástot meg a Mjolnirt... :O
Elkezdtem felfedezni a térképet igy kicsit megszaladtam skill pontokkal és már 250 körül vannak pontjaim de felesleges volt ez a felfedezés mert a küldik is ugyan oda visznek sőt van sokszor hogy egy adott gear vagy ability küldetés lockolt mert addig nem lehet hozzáférni illetve így egy helyet 2x pucolok ki mindig.
Mai update behozza az AI scalinget végre ezt nem értem miért vették ki pedig Odysseybe is volt, nem? :U

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1518) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Ez a festival cuccal most mi a tök van? Nem ma kezdődött az event? :W

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1519) kovsol válasza AsakuraDave (#1518) üzenetére


kovsol
titán

Magyar idő szerint 16:00 kor szokott lenni a forduló nem?
Akkor szoktak az új napi itemek is jönni, meg a napi küldetések.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1520) hdekakas válasza AsakuraDave (#1518) üzenetére


hdekakas
senior tag

Az hagyján, de az új skill-ek se adnak semmit a stathoz. :DDD
Próbáltam sokat, se a health, se a melee damage, se az attack, se a raven skill, semmi, semmi, meg se mozdulnak a statisztikai adatok egy tizeddel se. :C
Úgyhogy ez az egész csak placebo, azt hiszed, hogy erősödik a karakter, aztán meg luf@sz... ;]

(#1521) need


need
addikt

Sziasztok..

Nem régen vettem meg Xboxon a Valhalla-át..
Van némi Assassin's Creed előéletem gyakorlatilag mérgezést kaptam mert egymás után toltam a Brotherhood..Assassin's Creed III.. Black Flag..Unity..Syndicate..itt vége is lett a dolognak.. úgy jó pár évig a Creed Origins..Creed Odyssey már kimaradt az életemből.. :D
Most ahogy elkezdtem érdekelne a koncepció hogy milyen irányba vigyem el a dolgot..
mint ahogy látom ez már teljesen más mint ami az emlékeimbe volt.. :D
Na most koncepció alatt azt értem hogy koncentráljak inkább a fő száll cselekményére és azon halajak..vagy most ahol vagyok menjek el minden hová fedezzek fel mindent (most kaptam meg az első Hunter feladatot a csoda szarvast :D)
Tehát hogyan vigyem a fejlődésemet..ez érdekelne első sorban :D Mi a jó Angliába való jutás majd alacsony szinten vagy minél magasabb szinten majd..?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1522) NB2 válasza need (#1521) üzenetére


NB2
aktív tag

Hát ezt te döntsd el :) Én easyn tolom.
Én tudom, hogy elkezdtem az egészet az elején és elvitt egy picit a vágy, hogy menjek Angliába, de aztán inkább visszamentem kipucolni a kezdő területet, mert a játék végén már szerintem unalmas mindig ugyanazt csinálni. Így is lesz, de akkor mégjobban :)
Érdemes Norvégiát körbe járni, harcolni, vadászni. Pl jegesmedve bőröket és rénszarvast ott tudsz amúgy is szerezni. Plusz a játékot is ott lehet megtanulni. Miután átmentem Angliába én ahányszor megkaptam egy területet azt kipucoltam. Még azokat a hülye tetkós repülő papír vackokat is megcsináltam :)
Mondjuk egyszer meg kéne nézni, mivan ha csak a főküldiket csinálod, meddig megy a szinted. Gyanítom a végére már elég nehéz lesz a játék, tutira annyira nem fejlődsz fel.

(#1523) need válasza NB2 (#1522) üzenetére


need
addikt

köszi a választ.. :R

nem akarok abba a hibába esni hogy van már benne vagy 50 óra és olyan harmat gyenge a karakterem mint a picsa.. :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1524) NB2 válasza need (#1523) üzenetére


NB2
aktív tag

Én azok a játékosok közé tartozom aki szórakozni akarnak és nem agyvérzést kapni. A többiek innen hardon nyomják, meg yt-n láttam olyanokat, hogy jóval erősebb ellenfeleket is legyőztek. Hát én ahhoz béna is vagyok és nem akarok mindennek nekiállni 20x. A játék sajnos így is egy idő után unalmas és ismétlődő lesz. Amikor keresed azokat a rohadt ládákat Angliában az is elég lesz. Ezeket tényleg remélem, hogy lecsökkentik a következő részben, mert rohadt unalmas.

(#1525) need válasza NB2 (#1524) üzenetére


need
addikt

erre utaltam én is a "Brotherhood..Assassin's Creed III.. Black Flag..Unity..Syndicate.."-al..ezeket gyakorlatilag egymás után toltam le :D
teszem hozzá az ősz órám kb. 6 óra talán.. egyenlőre tetszik és érdekes de majd meglátjuk mi lesz :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1526) Deck válasza NB2 (#1524) üzenetére


Deck
titán

Kinek mi a szórakozás. Nekem az nem az, ha egy játék magát is végigjátsza olyan könnyű. Egy AC játék meg nem nehéz még hard-on se. Úgyse ha neki mész a sokkal magasabb halálfejes enemyknek, bossnak. Direkt így van megcsinálva, hogy még ez se vegye el a kedved. Na meg a mai játékoknál a normál nehézség az easy kb.

PS5

(#1527) kovsol válasza NB2 (#1524) üzenetére


kovsol
titán

Én mániákusan fejlesztettem az armoromat, és hamar elértem a kimaxolt armort és fegyvereket, így még a legnehezebb fokozaton is könnyűnek mondható a játék.

May the Force be with you!

(#1528) VTom


VTom
veterán

Másnak is eltűnt a Beowulf-os küldetés a térképről? Én a fő szál befejezése utánra terveztem ezeket a mellékküldiket, de már nem látom..

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1529) AsakuraDave válasza VTom (#1528) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Töltsd be a játékot aztán lépj a menübe nyomj rá az Ubisoft connectre ott böngéssz kicsit majd vissza a játékba. Nekem ez oldotta meg. :R

Mastery challenge tokeneket hol és mire tudom használni? :DDD

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1530) VTom válasza AsakuraDave (#1529) üzenetére


VTom
veterán

Köszi, este megpróbálom.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1531) C4mp3r


C4mp3r
addikt

erdekessegkepp beraknam procivaltas before es after benchmarkot. az elso egy 6/12-es 10400f aminek a tdp kerete ki volt tolva, ezt valtotta a 10850k most allcore 4.9 GHz-en.

ugyanazok a beallitasok, es atlag fps-ben ugyan nem sokat hoz, de a 0.1% es a 1% low-ban nagyon durvan meglatszik. ha valaki 80+ fps-ben gondolkodik kell a bivaly proci nem lehet sporolni

p.s.: resizable bar be volt kapcsolva a masodiknal

[ Szerkesztve ]

(#1532) Toxy


Toxy
aktív tag

(#1533) kovsol válasza Toxy (#1532) üzenetére


kovsol
titán

Fránya Playstation kiesett a pixisből úgy fest, ott nincs korábbi kezdés season passal se.

May the Force be with you!

(#1534) nubreed válasza Toxy (#1532) üzenetére


nubreed
veterán

Az IGN szerint csak 6 pontot érdemel az új dlc. Ahogy néztem a review-t, kb egyet is tudok velük érteni. Ennél többet vártam picit. [link]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1535) VTom válasza nubreed (#1534) üzenetére


VTom
veterán

Majd meglátjuk :)

Én most kicsit visszamentem Odüsszeiázni, az Atlantis DLC kimaradt még, azt befejezem, utána irány Írország, és csak aztán jön majd Párizs.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1536) Deck válasza nubreed (#1534) üzenetére


Deck
titán

Az komoly. Azt hittem az elsőnél rosszabb nem lehet :DDD

Elvileg Kassandra feltűnik benne. Kíváncsi leszek.

PS5

(#1537) Deck válasza VTom (#1535) üzenetére


Deck
titán

Legjobb döntés. Mi is elővesszük néha :C

PS5

(#1538) kovsol válasza VTom (#1535) üzenetére


kovsol
titán

Én fotóztam Kassandra cosplayt :) [link] [link]

May the Force be with you!

(#1539) need


need
addikt

Sziasztok

Xboxon játszom most vettem meg a Seson Passt de nem a MSorebol. Hol vagy hová kell beírni a kódot???
Bocs srácok a Lama kérdésért :DD

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1540) RudY válasza need (#1539) üzenetére


RudY
addikt

(#1541) need válasza RudY (#1540) üzenetére


need
addikt

:R :R :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1542) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Az Ír DLC-t érdemes az alap játék fősztorija után elkezdeni vagy előbb is el lehet?

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1543) kovsol válasza AsakuraDave (#1542) üzenetére


kovsol
titán

Nincs a két történet között olyan kapcsolat ami miatt gondot okozna, hogy nem végeztél még az alapjátékkal.

May the Force be with you!

(#1544) noxon


noxon
őstag

Helló.

Ha pc-n kezdtem el és ps5ön folytatnám, akkor újra kell kezdeni vagy látja a mentéseket?

We live in a simulated world...

(#1545) VTom válasza noxon (#1544) üzenetére


VTom
veterán

Elvileg a ubisoft connect-tel át tudod vinni.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1546) noxon válasza VTom (#1545) üzenetére


noxon
őstag

Igen, arra gondoltam én is. Csak nekem 100%ra kell tudnom, mert nincs kedvem PS5ön újra kezdeni :) És akkor inkább nem veszem meg ott.

Megpróbálok akkor utána olvasni a neten.

Köszi.

We live in a simulated world...

(#1547) Deck válasza noxon (#1544) üzenetére


Deck
titán

[link]

PS5

(#1548) noxon válasza Deck (#1547) üzenetére


noxon
őstag

:R

We live in a simulated world...

(#1549) need


need
addikt

Sziasztok..

Tegnap elkezdtem a Beowulf küldetést gondoltam hogy ma befejezem..
csak hogy nem volt már aktív.. utána jutott eszembe hogy idő korlátos..!de azt se igazán értem mert volt még 26 óra hátra.. na mindegy...
Most így buktam a dolgot..? vagy majd újra fel lehet venni...?
voltam a kis srácnál de mást küldit adott..!

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1550) VTom válasza need (#1549) üzenetére


VTom
veterán

Nekem is eltűnt, a ubisoft connectben kellett matatni, akkor megjelent megint.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.