Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) WATERDACA válasza ChoppR (#1200) üzenetére


WATERDACA
őstag

Nagyon hosszú ez a játék valóban, de nem válik monotonná. Nekem 40 órám van benne és kb. csak Mercia területét takarítottam ki, Norvégia szelete is még vár rám és a vikingek "égijében" sem voltam.

Szerintem ez több 100+ lesz.

u wanted, i got it \o/

(#1202) ChoppR válasza WATERDACA (#1201) üzenetére


ChoppR
tag

Én már raktam bele egyszer 20 órát, de újra kezdtem nem tudom megmondani milyen indíttatásból :D
Az "égijében" még én sem jártam ebben az újrakezdésben. Szerencsére nem előfeltétel egyik küldetésnek sem, úgyhogy skippelem, ameddig lehet. Odin spear-re hajtok, de ahhoz először végig kell játszani az egészet. Talán ma sikerült :)

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#1203) VTom válasza ChoppR (#1202) üzenetére


VTom
veterán

Én 80 óránál most értem Lunden-ba. Élvezem nagyon, tetszik a felépíése, és nem erőltetem még annyira a felfedezést sem, meg a gyűjteni/megölni valókat sem, azokat majd az endgame-ben.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1204) ChoppR válasza VTom (#1203) üzenetére


ChoppR
tag

Nekem Viland volt nagy kedvencem. Jó volt mindent újra kezdeni, mégha csak pár órára is :)

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#1205) Dark Archon válasza ChoppR (#1200) üzenetére


Dark Archon
addikt

127 órám van a játékban, és mostanra takarítottam ki nagyjából mindent.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#1206) S e t h


S e t h
nagyúr

Mostanában lesz új patch, hosszú idő után bejelentkezett ismét a staff és biztosított mindenkit, aki november óta nem tudja folytatni a játékot, hogy rajta vannak az ügyön, vagyis ismét nem várható megoldása az általunk tapasztalt bugnak.

Én elengedtem már a játékot, vhogy még a rajongást is sikerült kiölnie belőlem a cégnek, amit sajnálok.

Nem tudtam volna korábban elképzelni, hogy több hónapon keresztül játszhatatlan egy játék egy bug miatt, az Ubisoft elvesztett pár rajongót a hivatalos oldalon olvasottak alapján.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1207) VTom válasza S e t h (#1206) üzenetére


VTom
veterán

Az absence of an ealdorman nincs a lidtában.
Egyébként érdekes, mert új ability-k és skillek is fel vannak sorolva a patch notes-ban, amik már benne vannak a játékban..

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1208) ChoppR


ChoppR
tag

Tegnap végig toltam. Nagyon tetszett a befejezés. Gyorsan megszereztem még Odin lándzsáját. Az elég faszántos Arthur kardjával kombinálva. Ha egy ember ellen tolom, akkor lándzsa a jobb kézben, ha több ellenfél, akkor meg átcserélem a fegyvereket a kezekben és a kard heavy támadást tolom, hogy legyen a kombináció végén kisülés :)
Kíváncsi leszek a dlc-kre.

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#1209) kovsol


kovsol
titán

Ps5 patch most töltődik 11,15GB

May the Force be with you!

(#1210) kovsol


kovsol
titán

Az új River Raids játékmódhoz 214 a javasolt power level.

May the Force be with you!

(#1211) Dark Archon válasza kovsol (#1210) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ja, az nem rossz, ha már összeszedett az ember mindenféle fegyvert, meg páncélt, lehessen is mire használni. Cserébe az egyik gombás küldetés ugyanúgy sz@r maradt, nem lehet megcsinálni. A hajós raidnél a hajó kiugrott félig a partra, nem tudtam tovább menni. Egyszer csak sikerül rendbe rakni ezt is...

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#1212) kovsol válasza Dark Archon (#1211) üzenetére


kovsol
titán

Nekem 70 óra alatt még nem fagyott ki egyszer se a játék PS5 verziója, na ma kifagyott.
A másik ami előjött új hiba, hogy a kép bizonyos helyeken elkezd darabokra esni, mint amikor a PC-n a v-sync nincs bekapcsolva, és túl magas az FPS. Most komolyan konzolon én ilyent nem láttam, pedig már több generáció óta használok konzolokat.

Nekem van egy olyan gyanúm, ha ezek valamit javítanak, az arra vonatkozik, hogy nem fog többet előfordulni, de aki már ráfutott a hibára annak nem fog soha megjavulni. :(

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1213) Warzoz


Warzoz
senior tag

Nekem most a mai frissítés után egy olyan kis móka jött elő, hogy gyors utazások után, amikor kicsit hosszabb a töltés, a maxra fejlesztett Moonlight baltám egyszerűen kikerül a használt felszerelések közül, bekerül a tatyóba és teljesen lekerül róla az összes fejlesztés. A fejlesztések költsége visszakerül inventoryba.
Szerk.: Most nézem, ha felfejlesztem a fegyvert, elmentem az állást, utána rögtön betöltöm, akkor is ugyanez történik. A töltőképernyőn még a hátamon a balta, de amint betölt, az bekerül az inventoryba :(

[ Szerkesztve ]

(#1214) VTom válasza Warzoz (#1213) üzenetére


VTom
veterán

Azt hiszem letiltom a frissítést, ahogy bekapcsolom ma a PS-t..

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1215) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Nekem PC-n eddig semmilyen gondom nem volt, viszont azt észrevettem hogy mintha szebb lenne a játék és jobban futna, de ez lehet csak egy pillanatnyi effekt vagy időjárás hozadéka.

u wanted, i got it \o/

(#1216) Warzoz válasza VTom (#1214) üzenetére


Warzoz
senior tag

Most megnéztem a többi fegyverrel is ami megvan nekem, csak a Moonlightot nullázza le, ha fejlesztve van.

(#1217) hdekakas


hdekakas
senior tag

Nálam egyedül a halak eltűnését javították. Mást nem.
És külföldi fórumokon is ezt olvasom. Nem javították pl hogy lehessen találni big flatfish, big mackarel halat, nem javították a beragadt total progress százalékokat, nem oldódnak fel a már régen megcsinált kihívások. Továbbra is hibás az inventory menü statisztika. És még lehetne sorolni.
Szóval úgy tűnik, belebukott Ubi ezekbe a hibákba, egyszerűen nem tudják javítani.
(Far Cry 6-ot is februárról eltolták előbb úgy tűnt, májusra, most meg már 2022-t rebesgetnek. Szóval van baj...)

(#1218) GalaHU válasza hdekakas (#1217) üzenetére


GalaHU
őstag

Hát persze hogy nem javították az Asgard-i kupolahibámat sem! :) Továbbra is beakad a küldetés, mivel teljesíthetetlen a következőre se enged át.

Nekem így végigjátszhatatlan... :W

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1219) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Ubi Connecten más se tudja elindítani a játékot? Mi a túró van? :(

u wanted, i got it \o/

(#1220) WATERDACA válasza WATERDACA (#1219) üzenetére


WATERDACA
őstag

Más játék elindul, Valhallával valami történt? Csináltam egy reinstallt, ugyanaz. :O

u wanted, i got it \o/

(#1221) kovsol válasza WATERDACA (#1220) üzenetére


kovsol
titán

Nem tudom mennyire mérvadó, de PS5-ről nekem megy.
Claimeltem is pár rewardot.

May the Force be with you!

(#1222) WATERDACA válasza kovsol (#1221) üzenetére


WATERDACA
őstag

Most más is jelezte Ubi fórumon nekem, hogy nála is baj van PC-n. Valószínű ez csak PC probléma.

u wanted, i got it \o/

(#1223) noxon


noxon
őstag

Helló, ez az epizód időrendben hol helyetkedik el az Odysses és Originshezt képest?

Köszi.

We live in a simulated world...

(#1224) VTom válasza noxon (#1223) üzenetére


VTom
veterán

Odyssey: i. e. 431
Origins: i. e. 49-43
Valhalla: 873

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1225) Dark Archon válasza GalaHU (#1218) üzenetére


Dark Archon
addikt

"Nekem van egy olyan gyanúm, ha ezek valamit javítanak, az arra vonatkozik, hogy nem fog többet előfordulni, de aki már ráfutott a hibára annak nem fog soha megjavulni."

kovsol, a félisten írta, tehát ez így van :DD :O

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#1226) Grawens válasza VTom (#1224) üzenetére


Grawens
senior tag

Ez érdekes, milyen tápot eszik ez a Reda gyerek? :DDD

(#1227) WATERDACA válasza Grawens (#1226) üzenetére


WATERDACA
őstag

Imádom ezt a kissrácot, egy film/sorozat szereplőjére emlékeztet, de már nem tudom pontosan, kire. :D

u wanted, i got it \o/

(#1228) VTom válasza Grawens (#1226) üzenetére


VTom
veterán

Biztos időutazó.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1229) noxon válasza VTom (#1224) üzenetére


noxon
őstag

Köszi :) Akkor itt már létezik az Assassins rend, nem úgy mint a másik kettőben :)

Vajon ebben az időben mit csinál Kassandra/Alexios? :D Mert, hogy...

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#1230) Dark Archon válasza Grawens (#1226) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ő a Hegylakó :D

noxon: bizonyára töcsköl :-D Egyébként tényleg király lett volna a felbukkanása, aki játszott az Odyssey-vel, annak olyan formában, ahogy utoljára hagyta.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#1231) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Adott egy zealot. Very hard difficult.

Power 90 és kb én is az vagyok. Nyilazás, blokkolás, ability megy, de a páncélját kb áttörni nem bírom és szinte végig védekezik. Van olyan fegyver ami áttöri a védelmet , vagy felejtős?
Neha úgy érzem jobb futni és nyilazni, de az se véges.

Milyen fegyver töri át a védelmet ? Vagy mit csináljak ? Az a baj a nyílt harc tölti az adrenalint is...

u wanted, i got it \o/

(#1232) NB2 válasza WATERDACA (#1231) üzenetére


NB2
aktív tag

special ability?

(#1233) Warzoz


Warzoz
senior tag

(#1234) hdekakas válasza WATERDACA (#1231) üzenetére


hdekakas
senior tag

Azonos szintűvel én nem foglalkoznék, túl nagy vesződség a semmiért.
Anno én is próbálgattam. Aztán haladtam tovább a történetben meg a felfedezésekben, nőtt a szintem. Később meg már pár csapás és annyi nekik.
Pikk-pakk eléri az ember a 2-3-4százas szintet, és akkor meg már kábé sima kis katona szintűek hozzád képest. (Kb 500-as szintűnek megfelelő vagyok, 402-es szint, meg vagy 90 mastery pont, legendás fegyverekkel. És még a dupla lándzsát fel sem vettem, inkább két sword-del nyomom, az olyan hogy azért kis esélyt adok az ellenfeleknek is. :DDD )
Meghalni nem is tudom mikor haltam meg utoljára, kábé 100 órával ezelőtt.
Ja igen, meg később lesz 5 gyógyítód is, az is sokat fog segíteni. A skill fán meg a 3 adrenalin slot is ad annyit, hogy akár érintkezés nélkül legyepálod őket. :))

[ Szerkesztve ]

(#1235) Dark Archon válasza WATERDACA (#1231) üzenetére


Dark Archon
addikt

Dobál vagy lövöldöz valamit? Mert akkor a missile reversal skillel gyerekjáték, és menj tőle távolabb. Ha csak csapkod, akkor felejtős, amíg nem vagy 2x magasabb szinten.

hdekakas: pikk-pakk 50-70-100 óra játék után :-D

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#1236) GalaHU válasza WATERDACA (#1231) üzenetére


GalaHU
őstag

Nem a római romok környékén portyázik? Erre nekem is ráment vagy 5 órám, aztán hagytam a fenébe! Visszajöttem 120 körül, időlassítós-kitérős skill-el, aztán két lándzsával salikratűztem... :)

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1237) kalozhun100 válasza Warzoz (#1233) üzenetére


kalozhun100
őstag

Az kemény XD

Samsung Galaxy S7 Edge

(#1238) noxon


noxon
őstag

Helló. Az expolation difficulty 3 verziója között mi a különbség?
A Pathfinder mutat legkevesebb infót?

We live in a simulated world...

(#1239) noxon


noxon
őstag

Helló. Nem rég kezdtem. Az a csillingelő hang, bizonyos részeken. Az mit jelent? Nem találtam arra semmit.

We live in a simulated world...

(#1240) WATERDACA válasza noxon (#1238) üzenetére


WATERDACA
őstag

Pathfinder mutatja a legkevesebb infót, de ezt egyébként írja a játékban is.

Milyen csilingelő hangra gondolsz? Gondolom még Norvégiában vagy, nem rémlene ilyesmi..

u wanted, i got it \o/

(#1241) noxon válasza WATERDACA (#1240) üzenetére


noxon
őstag

Szia, Norvégiában még, igen. Konkrétan csillingelő hangra :) És nem mindenhol, csak bizonyos helyeken, de nem tudok rájönni, hogy miért.

We live in a simulated world...

(#1242) WATERDACA válasza noxon (#1241) üzenetére


WATERDACA
őstag

Én is emlékszem hasonlóra egyébként, de szerintem az csak háttérhang, zenei aláfestés része.

u wanted, i got it \o/

(#1243) kalozhun100 válasza noxon (#1241) üzenetére


kalozhun100
őstag

Iron lelőhely van a közelben.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#1244) noxon válasza kalozhun100 (#1243) üzenetére


noxon
őstag

:R

És annak mi értelme volt belet tenni, ilyen szép csillingelő hangot egy sima fém lelőhelyhez :F

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#1245) WATERDACA válasza noxon (#1244) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ez nem is jutott eszembe, de ezzel Angliában is fogsz találkozni. Egyébként Norvégiában vannak olyan soundtrackek, aminek szintén csilingelő hangjai vannak.

Hogy mi értelme volt? Nem tudom, mert egyébként olyan szép fényesek, hogy simán ki tudod őket szúrni messziről is. :)

u wanted, i got it \o/

(#1246) szasanyi


szasanyi
félisten

Sziasztok! Be lehet már szerezni valahol jó áron? Tehát ahol nem 10k+ Köszi!

(#1247) VTom válasza szasanyi (#1246) üzenetére


VTom
veterán

Elég jók az eladási mutatók, úgyhogy szerintem arr még várhatsz kb. a nyári leárazásig.
Ha PC-re keresed, akkor greenmangaming, cdkeys, és hasonló oldalak szoktak akciózni azért, ill. kedvezmény kuponokat osztogatni.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1248) kovsol válasza VTom (#1247) üzenetére


kovsol
titán

PC-n most volt nemrég ha jól emlékszem -30% leárazásban, és még -15% kínai újéves kupon is volt az ubisoftos webshopban.
Szerintem már ez is meglepően jó ajánlat volt.

May the Force be with you!

(#1249) szasanyi válasza VTom (#1247) üzenetére


szasanyi
félisten

Értem. Akkor még várok és nézelüdök.

(#1250) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Ti melyik harcstílust pártoljátok?

Van itt 1+1 fegyver, vagy kétkezes kard/bárd, vagy pajzs+egykezes fegyver.

A pajzsnak egyébként milyen értelme van? Parryzni kétkezessel is lehet normálisan pl.
Olyan mintha dísz lenne? Mert amúgy tetszik mint kellék, olyan vikinges.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.