Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) VTom válasza hdekakas (#999) üzenetére


VTom
veterán

A sima kürt jó pl. raid alatt, mikor valahol máshoo ölik az ellent a barátaid, megfújod, és odacsődülnek.
Akkor használtam, mikor összefutottam egy lovaggal egy ilyen szituban, plusz 5-6 katonával.
Megdújtam, jöttek is a haverok, bőszen levagsosták a katonákat, aztán vakarózva végignézték, ahogy megöl a lovag. :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1002) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Asgard rész kb mennyire hosszú?
Most ott járok, de nem igazán tetszik ez a része a játéknak 🤷‍♂️
Azon gondolkodom, hogy nyomok egy wake up-ot, de gondolom úgyis vissza kell jönni amig nincs kész itt minden küldetés.

(#1003) hdekakas válasza d3tox1c (#1002) üzenetére


hdekakas
senior tag

Én egy napot szántam rá amikor csak azt csináltam, kábé olyan 5-6 óra ha mindent összegyűjtesz. (Érdemes a cseppeket összegyűjteni, mert azért a végén az utolsó mystery ad 5 mastery pontot. Skill pontból szerintem többet is.)
De van egy rossz hírem: Asgard után jön a Jotunheim. ;] :DDD Azt én még jobban utáltam! Szerintem neked is a "kedvenced" lesz. Semmi nem az benne aminek látszik, az sem mindegy hogy merről mész egy adott pontra, ha jobbról közelíted meg, nincs ott semmi, ha balról, ott egy barlang, meg ilyenek... Nekem totál elvont dolgok, de valakinek biztos bejön. Ja, és ha azzal is végeztél, még egyszer vissza kell menned Asgardba :F legyepálni a farkast.
Meditáció: Jó, lehet hogy akkor kétszer vagy háromszor kellett. Az elején is mintha kellett volna, de az csak afféle "ilyet is lehet" miatt rakták bele. Lényeg, hogy nem nagy durranás.

[ Szerkesztve ]

(#1004) raskolnikoff válasza kovsol (#996) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ha röviden nyomod a J-t (kürt) akkor odajön a hajó a pozíciódra, nem kell kikötőkkel szarakodni. Sokszor jól jött időhúzás ellen, meg blokádoknál

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1005) kovsol válasza raskolnikoff (#1004) üzenetére


kovsol
titán

Ez nem az a horn.

Hajót az a bal oldali hajó orr alakú hívja. Van egy Sima horn, meg van egy ami itt nem látszik, az a raid hívó, és csak bizonyos helyeken aktív. (PC hotkeyeket nem vágom :D )

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1006) raskolnikoff válasza kovsol (#1005) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ja a kontrollert nem vágom. Itt ha röviden nyomom a J-t akkor jön a hajó, ha hosszan, akkor raidnél az emberek jönnek.
Ezt a tárcsát csak torchhoz meg meditációhoz használtam.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1007) Dark Archon válasza hdekakas (#1003) üzenetére


Dark Archon
addikt

Az nem elhanyagolható szempont, hogy csak akkor kapod meg a 2x5 skill pontot, ha befejezted a teljes Asgard + Jotunheim sztorit.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#1008) nubreed


nubreed
veterán

Bocs az offért srácok, de az megvan, hogy a Disney kukázta az EA exkluzivitást a Star Wars játékok tekintetében és az UBISOFT -ot kérték fel az SW címekhez? Remélem előbb utóbb készül egy open world SW rpg, nem lenne rossz...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1009) VTom válasza nubreed (#1008) üzenetére


VTom
veterán

Pont ma láttam címszavakban, hogy készítik már.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1010) RazoR válasza VTom (#1009) üzenetére


RazoR
veterán

Star wars/division, nem is lenne rossz.

(#1011) hdekakas


hdekakas
senior tag

Megjött az 1.1.1. update! Hát kíváncsi leszek, mi lett jobb. (Meg rosszabb. :D )

(#1012) GalaHU válasza hdekakas (#1011) üzenetére


GalaHU
őstag

Például Asgardot igazán rendbehozhatnák... ;)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1013) kovsol válasza GalaHU (#1012) üzenetére


kovsol
titán

Én most nyomom az Asgardi küldiket épp. Nálad mi volt ott a probléma?

May the Force be with you!

(#1014) GalaHU válasza kovsol (#1013) üzenetére


GalaHU
őstag

Beakadt egy küldetés az elejéből, amikor egy védőbúra alatt kellene kibekkelni a kékek rohamát. Először ha kiteleportáltam alóla folyamatosan sebződtem, egy patch után ugyan működött a teleport, de új küldetést nem tudok kezdeni.
A búrával meg az a baj, hogy csak csordogálnak be az ellenségek, nincs az a roham mint a YT videókban. Ott 2 perc a küldi, én meg fél órát is eltölthetek alatta, néha beszédül egy-egy gaz, de odakint folyamatosan termelődnek. Szóval patthelyzet... :(((

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1015) hdekakas


hdekakas
senior tag

Na így fél óra után jelentem, semmi nem változott. Legalábbis ami engem érdekelt volna.
Halak továbbra sincsenek amik eddig nem voltak, ugyanúgy ott vannak a horgászható területén, ha sasszemmel nézem, de ha bedobom a csalit azonnal mind eltűnik.
Az Ubisoft Connect challenge-ek továbbra is bugosok, maradt a számlálóm 4 raid-nél.
A Total Progress sem kúszott feljebb 92%-nál, hiába van kijátszva.
Meg még pár apróság.
Úgyhogy hiába volt benne a update log-ban, nekem az összes problémám továbbra is fennáll. Erre kár volt várni 1+ hónapot, meg 6,5 Gb-ot. :F :O

(#1016) kovsol válasza GalaHU (#1014) üzenetére


kovsol
titán

Épp most csináltam meg azt a küldetést. Kicsit paráztam nehogy nekem is bugos legyen.

hdekakas PS5 patch 2GB volt csak.

Ha megcsinálom az Asgardos sztorit akkor tudok ide visszajönni még gyűjtögetni?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1017) Dark Archon válasza GalaHU (#1014) üzenetére


Dark Archon
addikt

Amennyi ideje panaszkodsz ez miatt, már újrakezdhetted volna az egészet, gyakoribb manuális mentéssel :-)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#1018) GalaHU válasza Dark Archon (#1017) üzenetére


GalaHU
őstag

Hát ja, mit nekem az a 80 óra... :)

Mindig reménykedek, hogy egy patch majd megoldja, de eddig semmi. Ezért is várom a next-gent, hátha...

Este felszabadul egy kis hely a gépen (befejezem a Cold War-)t, aztán felteszem újra.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1019) kovsol válasza GalaHU (#1018) üzenetére


kovsol
titán

Amikor bugos lett akkor kellett volna visszatölteni egy korábbi mentést.

May the Force be with you!

(#1020) GalaHU válasza kovsol (#1019) üzenetére


GalaHU
őstag

Tényleg? Erre soha nem gondoltam volna... :W

A megjelenéskor játszottam vele, szó szerint térdig jártunk akkoriban a bugokban, de mindegyik megjavult egy újraindításnál (fejjel lefelé lógó hajó a parton, farkas-hátas a háztetőn mint Keszeg anno, nyithatatlan ládák, stb) Másnap elterelte a figyelmemet valami mellékküldetés, abba kezdtem bele, mert az openworld lényege pont az hogy mindig találsz tennivalót. Napokig vissza se mentem Asgardba, akkor meg már nem volt meg a mentèsem.

A fene gondolta, hogy ez egy deal-breaker bug lesz, és miatta nem lehet majd végigjátszani a játékot.

No mind1, ez az én nyomorom, a neten csak pár ilyen esetről olvastam, szóval az Ubi sz@rik rá, tuti hogy n+1-dik a hibalistán.

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1021) VTom


VTom
veterán

A patch visszahozta a tegezemet, amit a Yule fesztiválos íjászat elvitt.

Ez az Asgard mesés. Nagyon tetszik eddig ez a fantasy vonal, el is időzök itt egy darabig szerintem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1022) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Ez az új patch csodás. A belépéskor keletkező hibaüzi megmaradt, meg már kétszer fagyott ki. Szarabb, mint volt.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#1023) S e t h


S e t h
nagyúr

Ubi fórumán forrnak az indulatok, nem csoda, xarházi banda, 2 hónapos hibát nem tudtak még most sem javítani, bár azt írták most kijavították.
Én november közepe óta nem tudok játszani, max ha elkezdeném újra.
A cdpr és az ubisoft között az a különbség, hogy előbbi a megjelenés előtt hazudott, az ubi meg azóta folyamatosan, szánalom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1024) VTom válasza S e t h (#1023) üzenetére


VTom
veterán

Meg a Ubisoft nem adja vissza a pénzedet 150 óra játék után :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1025) S e t h válasza VTom (#1024) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vmi pár napos refund lehetőség van, vki előkereste, mert az ubi staff konzekvensen kikerülte az erre irányuló kérdésekre a válaszadást.
Pár nap alatt viszont ugye nem jön elő a 100-120 óta körül kijövő bug......
Mindenesetre szomorú, elfogadom, hogy nem egyszerű megoldani egy ilyen problémát, de a folyamatos ködösítés zavaró, arról nem is beszélve, hogy végre jött update, benne van a javítás is ami semmit nem ér.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1026) hdekakas válasza S e t h (#1025) üzenetére


hdekakas
senior tag

Na ugyanezt állapítottam meg én is. Előre megnéztem, hogy mi várható a frissítésben, meg is állapítottam, hogy oké, benne vannak a hibáim. Több mint egy hónapig le se sz@rták a játékot a fejlesztők, aztán végre jött a várva-várt update, jó hatalmas fájl is. Megnéztem benne mindent ami az én bugjaim voltak, és egyikben sincs semmi változás. Ez igen, mondom. Csak tudnám, hogy akkor mit is javított ez a patch, ha amiket a leírása tartalmaz, azokat mégsem. :F

(#1027) GalaHU válasza hdekakas (#1026) üzenetére


GalaHU
őstag

Most mondjam, hogy megint leszedtem az 50 gigát, és az én hibám továbbra is él? :D

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1028) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

A málna és gomba vadászaton kívül van valami gyorsabb életerő feltöltés?
Megőrülök hogy az egész környéket bemászkálom, és semmi.
Ez az asgardi vonal még mindig nagyon nem jön be.

(#1029) NB2 válasza d3tox1c (#1028) üzenetére


NB2
aktív tag

Meditáció ahogy witcherben is

(#1030) blue01song


blue01song
aktív tag

Sziasztok!
Megvettem a valhallát, de 10 óra gameplay után nem volt egyetlen olyan rész sem,hogy egyedül kellett volna kipucolni bázisokat,mint az előző részekben. Itt nem is lesz ilyen, ez megszűnt,mostantól csak hordában lehet menni?

(#1031) NB2 válasza blue01song (#1030) üzenetére


NB2
aktív tag

A monasteryket csak többed magaddal tudod megcsinálni, mivel vannak ajtók, és ládák amiket csak közösen tudtok kinyitni. De a többi helyet (már ahol persze a sztori engedi), csinálhatod egyedül. De lesznek assaultok, ahol egy "sereggel" támadsz.
De olyan igazi katonai bázis kipucolás kevés lesz, amit lopakodással kell csinálni kevés lesz. Megmondom őszintén én nem is igazán törekedtem itt erre. Valahogy nem nem kívánta sohasem eddig a helyzet. 4-5 ember lenyilazva, a többit lekaszaboltam :)

(#1032) blue01song válasza NB2 (#1031) üzenetére


blue01song
aktív tag

De az ilyen egyéni célpontok likvidálására is folyton elkísér valaki. Őket el lehet küldeni valahogy,hogy csak szóloba menjek?

(#1033) NB2 válasza blue01song (#1032) üzenetére


NB2
aktív tag

Változatosság :) Angliában majd azért bóklászhatsz egyedül, de az az igazság, hogy valahogy a vikingekre nem a lopakodós gyilkolás volt a jellemző :)

De pl az előző két részhez képest én azt vettem észre, hogy a side questek igen kevés része megy olyan helyre, ahol kincsek vannak. Inkább a világban kell megoldani a dolgot. Eddig ez se volt jellemző az AC játékokra.

(#1034) VTom válasza NB2 (#1033) üzenetére


VTom
veterán

Mondjuk a mellékküldetések színvonala kb. vicc kategória az esetek 90%-ban, legalábbis amit eddig láttam. Van amikor csak beszélgetek valakivel, és hopp, kész is a mellékküldi.
Van egy-két jópofa, de a többségnek semmi értelme nem volt eddig.

Lehet lopakodva fosztogatni a komolyabb monastery-ket is, aztán mikor már csak a két emberes ládák maradtak, lehet fújni a trombitát, hogy jöjjenek a haverok.

Viszont érdemes a harcrendszert is próbálgatni, mert minden fegyverrel egészen más, és nagyon látványos, élvezetes tud lenni. Szerintem ezt a részt inkább erre építették fel, a lopakodós gyilkolást inkább az order tagoknál kell bevetni.

Azt látom már, hogy nagyon hosszú lesz a játék, 52 órával most kezdtem el a második szövetséges begyűjtését, még óriási terület nincs felfedezve, és 90körül van a power level.
Viszont nem sietek sehova, nagyon jó bóklászni, felfedezni, kincset keresni. A kincskeresős részekben nagyon tetszik, hogy valamennyire visszahozták a régi AC-k hangulatát, meg kell oldanod, hogy eljuss a ládáig.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1035) kovsol válasza VTom (#1034) üzenetére


kovsol
titán

Azt hiszem te akkor tögymörgősebb vagy mint én :)
46 óra, 7 szövetség megkötve, most megyek a 8.-hoz.
Asgard rész majdnem kész teljesen.

May the Force be with you!

(#1036) NB2 válasza VTom (#1034) üzenetére


NB2
aktív tag

2 order tagot is úgy öltem meg, hogy nem is az volt a cél :)
Egyet Ledecestrescireben, egyet meg Essexben! Igaz még mindig nem értem, hogy miért támadnak meg mindkét helyen, miután szövetséget kötöttem velük. Az essex-i gyilkolás azért vicces, mert egy katona támadt meg és ahogy csaptam egyet, az order tagot is megcsaptam és az meg nekem jött. Csodálkoztam is, hogy ez nem Odyssey, itt nem esik az embernek fél Athén, mondom ezt meg hogy, aztán mivel támadott tovább lecsaptam, akkor jelent meg, hogy confirmáljam a gyilkosságot. Jah és egyébként nem tudtam mgé, hogy ő az, nem találtam meg hozzá az összes utalást.

(#1037) VTom válasza kovsol (#1035) üzenetére


VTom
veterán

Az biztos, én RPG-ben fanatikus vagyok, nincs gyorsutazás, ha a lovat otthagyom valahol, és elkóborolok, akkor onnantól vagy gyalog folytatom, amíg nem találok másik lovat, vagy visszamegyek érte :D
Nincs HUD, nincs iránytű, mindent meg kell keresni.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1038) kovsol válasza VTom (#1037) üzenetére


kovsol
titán

Így már értem. :D Én merőben máshogy játszom. Főleg a főküldetés szála érdekel, és a láda gyűjtögetés.

May the Force be with you!

(#1039) VTom válasza kovsol (#1038) üzenetére


VTom
veterán

Én szeretem így játszani őket, mert rengeteg dologba lehet belefutni így véletlenül.
Asgard-ot már megjártam egyszer, rá is jöttem, hogy mennyire hiányzik egy jó kis fantasy RGP, hasonlóan meseszép környezettel.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1040) NB2 válasza VTom (#1037) üzenetére


NB2
aktív tag

Az kemény :) Nekem ennyi türelmem nem lenne. Így is hülyét kapok mikor egyszercsak feltűnik egy rohadt sárga pötty a térképen... még egy rohadt láda...

(#1041) VTom válasza NB2 (#1040) üzenetére


VTom
veterán

Engem pont ez kapcsol ki egy pörgős nap után, ha bele utodm élni magam a játék világába.
A nehézség persze very easy-re állítva :D
Kikapcsolódást keresek, nem kihívást.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1042) blue01song


blue01song
aktív tag

Sziasztok!
Kinyírtam a második order tagot és azóta nem ment a játék. Erre valaki plz :F

(#1043) blue01song válasza VTom (#1041) üzenetére


blue01song
aktív tag

Nekem még hardon is könnyű. A very hardnál meg 1 vagy 2 ütés után meghalsz,az meg már túl nehéz. Viszont ennek ellenére az AI egy kalap szar

(#1044) VTom válasza blue01song (#1043) üzenetére


VTom
veterán

Nekem tökéletes így. Én vagyok a rettenthetetlen viking harcos, csak a boss-ok szorongatnak meg, de azért ők sem nagyon. Kár lenne lerombolni magamban ezt az image-t mindenféle nehézségi szint állítgatással :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1045) blue01song válasza VTom (#1044) üzenetére


blue01song
aktív tag

Jó az :D

Srácok, biztos volt már,de hadd ne görgessek vissza, vonalsimítást ki lehet valahogy kapcsolni? Van erre valami trükk? ini filet megtaláltam, 0-ra írva az értéket is csak low-ra teszi.
Ötlet valaki? :R

(#1046) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Az mitől lehet, hogy csikoz a kép, ha megyek a játékba? Olyan, mintha megtörne.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#1047) kovsol válasza kalozhun100 (#1046) üzenetére


kovsol
titán

Próbáld meg a vsync bekapcsolását.

May the Force be with you!

(#1048) VTom válasza kalozhun100 (#1046) üzenetére


VTom
veterán

Ezt nem játszottam PC-n, de az Origins és Odyssey esetén jót tett a borderless window futtatás is.
A motor szerintem ugyanaz.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1049) kalozhun100 válasza kovsol (#1047) üzenetére


kalozhun100
őstag

Köszi, úgy néz ki helyre jött.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#1050) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok.
Egy kis segítség kellene, Asgard:W
Egy darab láda maradt, ami ajtóval lezárva, már youtubeon utána néztem, elvileg Loki ott van és segít. Na, itt senki nincs.
Egy Quests is maradt,
Taking Root.
Megneztem a cuccaim között a Potential at Its Peak-et, felmentem a hegyre, ahogy kell, de semmi.
Mit kell még tennem, hogy kijussak ebből a fkalap Asgard-ból?
Előre is köszi ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.