Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) VTom


VTom
veterán

Nem szeretném szétoffolni a topikot, csak itt talán vannak, akik hazsnálják a Ubisoft Connect-et.
Nem teljesen világos, hogy csak akkor vihetem át a mentéseimet, ha most elindítom PS4-en a játékot, aztán veszek pl. egy Boxot, és ott is?
Vagy az eddigi Ubisoft Club-ban elérhető progression és mentés is átmegy?
Vagy a PS4-ről PS5-re váltásssal automatikusan átmegy a PS+ miatt?
Nem szeretnék elbukni 165 óra Odyssey-t, be szeretném fejezni még a Valhalla előtt.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#402) l.skywalker válasza nubreed (#400) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nemrég volt szó róla.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#403) VTom válasza l.skywalker (#402) üzenetére


VTom
veterán

Odyssey 130km2 tenger nélkül, Valhalla 94km2 tenger nélkül az ábra szerint.

IGN-en jelent meg erről cikk, ott kicsit kevesebbet írnak: link

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#404) centrino


centrino
aktív tag

Nekem valami egyszerűen nem akar összeállni...
Originsbe Odysseybe többszáz óra csak úgy beleugrott, élveztem minden percét.

Valhalla eddig tíz óra, de az is kínkeserves... Karakterek, játékmechanika, sztori, raid... Nem tudom, de előző kettőhöz képest számomra egy sokadrangú játék, amivel minél inkább akarok játszani, annál inkább unalomba fullad.

Kár érte, szerettem volna szeretni.

(#405) nubreed válasza centrino (#404) üzenetére


nubreed
veterán

Nálam meg pont fordítva. Számomra a Valhalla annyival magasabb szinten áll az Originshez képest (de még az Odesseyhez is), hogy az csak na. Egyedül az alacsony felbontású textúrákat nem tudom megemészteni de amúgy számomra ez eddig egy tökéletes játékélmény, teljesen el tudok veszni a világában. (egyedül az Animusos baszakodásokat nem szeretem, nem arról volt szó, hogy ezeket teljesen kiveszik a játékból?).

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#406) VTom válasza centrino (#404) üzenetére


VTom
veterán

Adj neki időt, én az Odyssey-vel ugyanígy voltam közvetlenül az Origins után. Aztán beszippantott. Igaz, egy év múlva :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#407) nubreed válasza VTom (#406) üzenetére


nubreed
veterán

Én múlt szombaton fejeztem be az Origins 2. végig játszásomat, DLC -kkel együtt, kínszenvedés volt. A Valhalla ahhoz képest hatalmas felüdülés.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#408) l.skywalker válasza VTom (#406) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen. Nekem is az Origins volt az Odyssey előtt a kiindulási alap. Elkezdtem az Odyssesy-t majd fél évre félretettem. Fél évvel később hopp hirtelen 100+ óra belerpeült :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#409) S e t h válasza nubreed (#405) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálam ugyanez.
Nagyszerűen lehet látni az utolsó három ac evolúcióját, amikor az ubi letért az egyre népszerűtlenebbé váló útról.

Nekem nagyon bejön a Watch Dogs Legion, de most hozzá sem tudok nyúlni a Valhalla miatt, ez a világ teljesen magába szippantott.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#410) l.skywalker válasza S e t h (#409) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pedig ezt ugyanaz a csapat csinálta, mint az Originst. Én abban bíztam, hogy inkább arra fog hasonlítani.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#411) S e t h válasza l.skywalker (#410) üzenetére


S e t h
nagyúr

Amikor lovagolok a völgyekben, erdőkben, utakon, akkor időnként olyan érzésem van, mintha a Kárpád-medencében lennék, ismerős a hely.
Tegnap néztem meg a korábbi mentett képeimet és meglepődtem, hogy az Odyssey mennyire túl volt húzva, a színek időnként irreálisen élénkek voltak, itt viszont természetesnek hatnak.

Az Origins nálam egy sárga folt, minta a Tatooine. :)

A Valhallát- hibái ellenére- a hangulat adja el. Egy inváziós erő tagjaként, diplomáciai körítéssel, az eddigi legtöbb rpg elemmel, jó sztorival számomra telitalálat. Nem gondoltam volna, hogy a Tsushima érzést még át tudom élni idén egy játékban.

Nekem két dolog fáj. Ki lett herélve a madár, ami érthető, mert nagyon nagy könnyebbséget jelentett vele a játék, de jelenleg szinte nem is használom.

A másik a mimika, ami nagyon kezdetleges. Hiába a jó sztori, ha ha az érzelmek nem tükröződnek az arcokon.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#412) VTom válasza S e t h (#411) üzenetére


VTom
veterán

Ezért is akarom megvárni a next gennel, bízom benne, hogy kap még valami patch-et addig.

Az Odyssey színvilága egy napos, mediterrán országé volt, nagoyn jól visszaadta.Origins meg ugye sivatag, és oázisok, az is 10 pont volt nálam. Ezek szerint ebben a részben is eltalálták ez,t mondjuk ezen nem lepődök meg, ezen a térem mindig is páratlanok voltak a Ubi játékai.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#413) evitiguF válasza VTom (#412) üzenetére


evitiguF
senior tag

Hasonlót akartam írni én is, görög pompát, csillogást, mi más adná vissza hitelesen?
Itt meg az amúgy is esős, sötét angol területek, az lenne a furcsa, ha ott is ilyen lenne a színvilág.

(#414) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Egy számomra sarkalatos kérdés: a Valhalla térképére is sikerült annyi kérdőjelet pakolni, hogy az egyszeri acsivadász játékos hülyét kap, mire mindet felfedezi? :)

it's a danger pretty here in Night City

(#415) Nandinagy válasza Kylesa (#414) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem kérdőjelek vannak rajta inkább színes pontok(artifact,mysteries,wealth(?)). Szerintem egyébként a térkép nagyon jól eltalált :D Engem leginkább az a része zavar, hogy a küldi nem írja ki hanyas szintű. Volt már, hogy párbajra hívtak aztán 190es volt az ellenfél, de csak párbaj közben derült ki. :D :D
Változatosak a mellé küldik egyébként. Nekem legalábbis az jött le eddig.

[ Szerkesztve ]

(#416) Kylesa válasza Nandinagy (#415) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Oké, akkor legyenek színes pontok, de azokból nagyon sok van? :D

it's a danger pretty here in Night City

(#417) Nandinagy válasza Kylesa (#416) üzenetére


Nandinagy
addikt

Hát nézd van belőle pár. Annyi kétlem, hogy van mint az Odysseybe.
A legtöbb nem hosszú feladat. pl.:volt egy olyan mikor egy kislánynak kellett visszahozni a lovát kb 30 méterről és hasonlók.
Egyébként a platinához nem kellett minden kérdőjelet megcsinálni a többi részben sem, nem? :D

(#418) Jim74 válasza Nandinagy (#417) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szerintem de.

(#419) nubreed válasza Kylesa (#416) üzenetére


nubreed
veterán

Nem, de elég. Az UBI nagyon helyesen érezte azt, hogy nincs az rendben, hogy telebasszák a térképet kérdőjelekkel meg mindenféle dolgokkal, amik egy idő után rohadtul repetetívvé válnak és ahelyett, hogy a felfedezés örömére koncentrálna a játékos, egy kényszert érez, hogy hú, most ezt is meg azt is meg kell csinálni. Szerintem a Valhallában jól eltalálták az arányokat, nincs telecseszve a térkép felesleges dolgokkal mint ahogy az volt pl az Originsben vagy az összes azt megelőző AC -ben, az már lejárt lemez, el kellett szakadni ettől.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#420) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Köszi a válaszokat!

Nem, valóban nem kellett minden kérdőjelet megcsinálni platinához (csak felfedezni az összes területet, ez a kérdőjeles helyeket nem minden esetben érintette), de - ahogy nubreed nagyon jól leírta fent - a hozzám hasonlós kimaxolós játékosok azért gondolom megpróbálkoztak vele, mert így éreztük teljesnek a végigjátszás élményét. Az elején (értsd: első 50-100 óra :) ) még érdekes volt tisztogatni őket, de egy idő után azért már eléggé elszomorodtam, amikor átértem egy új területre, és megint ott termett hetven kérdőjel a semmiből. :D Arra meg nem vitt rá a lélek, hogy ott hagyjam őket. Az Originsben már lemondtam róluk, végképp nem volt hozzájuk türelmem (nekem Odyssey volt az első AC-m, és rögtön utána álltam neki az Originsnek, ez hiba volt), de attól még szerettem volna mindet megcsinálni, ahogy majd a Valhallában is szeretném.

Tanulva a fentiekből, a Valhallát majd csak később, nagyjából bugmentesítve és leárazva fogom csak megvenni, noha legszívesebben már most megtenném.

[ Szerkesztve ]

it's a danger pretty here in Night City

(#421) melega


melega
őstag

Srácok most kezdtem a játékot, és hozza amit vártam tőle.

Most jutottam el Angliába Norvégiába már mindent felfedeztem
Kalandozni imádok benne, de a régiekben jobb volt.

18 as szintű a karakterem.

(#422) Skynet258


Skynet258
veterán

Én egyre jobban rákattanok. RDR2-nél is addig húztam a számat amíg a hóban kellett szórakázni, kell nekem ez a napsütötte táj. És annyira jól játszanak a fényekkel, baromi hangulatos. Római romok között botorkálni, rohangálnak az állatok az erdőben, a napfény átszűrődik a fák között... tök stílusos és hangulatos az egész. :K A nagyobb épületek is tök jól ki vannak dolgozva ma is azt fotózgattam. :D

https://geekpulse.hu

(#423) nubreed válasza Skynet258 (#422) üzenetére


nubreed
veterán

Így van, nagyon hangulatos, ebből a szempontból nagyon jó a grafikája, a táj a fények és úgy együtt az egész. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#424) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Ennek lehet köze egy meg nem értett gamerhez a kiadó részéről?
https://444.hu/2020/11/13/fegyveres-ejtettet-tuszokat-az-ubisoft-montreali-irodajaban

Zoolee

(#425) Kylesa


Kylesa
aktív tag

[link] tf

it's a danger pretty here in Night City

(#426) Liner


Liner
aktív tag

Sziasztok elnézést én néztem be valamit vagy valóban nincs hárítás/védés mint ugye a valóságban. Másik, hogy oltári gyanus Nekem ez a skillfa és nem hiszem, hogy melee képesség pld több lesz 4 nél mert mivel váltok? Plz help.

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#427) rumkola


rumkola
veterán

teszt:
Ryzen 3600@4100Mhz, 2070, 2560x1440, FOV: 115

ULTRA régi driver:

ULTRA új driver:

HIGH AA LOW:

HIGH AA LOW 70% resolution scale (így játszom):

SSD-n kell lennie mindenképpen, az legutóbbi beállítás és a legelső között játék közben nem veszek észre különbséget 55-ös TV-n. A minimum FPS-ek nem nőnek a graf butításával, lehet ott cpu limit van?

[ Szerkesztve ]

(#428) rumkola válasza rumkola (#427) üzenetére


rumkola
veterán

HIGH AA LOW 70% resolution scale, CPU 4100Mhz

ugyanaz mint fent, a CPU 4300Mhz-n (minimum FPS durván megnőtt, szóval CPU limit lehet):

(#429) rumkola válasza rumkola (#428) üzenetére


rumkola
veterán

Nem lehet CPU limit, mert 5950X-el koppra ugyanennyi az eredmény 1440-ben :)
[link]

(#430) Peace válasza rumkola (#429) üzenetére


Peace
nagyúr

Szeretném én látni azt a 60-at a 2080S-el! :P Nincs egy csúcs gépem, de a közelébe nincs a 60-nak.

(#431) Skynet258 válasza Liner (#426) üzenetére


Skynet258
veterán

Hárítani L1-el tudsz, a kepessegekbol 4 lehet aktiv a gombokon de értelemszerű te adod majd meg mi legyen aktív.

https://geekpulse.hu

(#432) Nandinagy válasza Liner (#426) üzenetére


Nandinagy
addikt

Pajzsal tudsz védekezni az l1/LB-vel. Ha 2 fegyvered van akkor csak counter attackot tudsz.

Abilityből lehet 4 egyszerre közelharci és távoli. Ott valóban neked kell összeválogatni melyik négyet akarod használni.

[ Szerkesztve ]

(#433) hdekakas


hdekakas
senior tag

A dobókockás, kavicsos mini game-ben mi a játék lényege? Csak úgy random válogattam hogy melyik ikon legyen, ki is kapok mindig. :D Angolul meg nem értem annyira, hogy leírja.

(#434) Skynet258 válasza hdekakas (#433) üzenetére


Skynet258
veterán

Én egyet nyomtam az elején, a szöveget eléggé elnyomtam mondom majd menet közben rájövök, aztán azt se tudtam mi van. Végül addig szerencsétlenkedtem amíg vége lett a menetnek és nyertem. Passz, hogy miként hoztam össze, a menet felétől próbáltam rájönni a szabályokra. :DDD Az biztos, ha összejön annyi világító cucc akkor el tudod sütni Thor villámát és az két kavicsot kilő az ellenféltől, használtam vagy háromszor és így nyertem.

Most rákerestem, itt vannak tippek a minijátékokhoz meg szabályok. :R

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#435) hoolla


hoolla
aktív tag

Meg az elejen gondoltam felporszivozom a mapot amig a tobbiek varnak a kikotoben angliaba indulasnal... Az egyik barlangban egy kek ikon, amikor a kozelebe ertem atvaltott kek, de valmifele harcos fejje... namost a barlangban feluton van egy kisebb nyilas amin at kene bujni hogy eljussak az ikonhoz/mellekkuldihez, de nem megy at az emberem a nyilason. Nagyon ugy tunik hogy program hiba. Ez bosszant. Nektek sikerult atverkodnotok magatokat ott?
Amugy eleg jol fut 2080ti vel 3440x1440 nem megy le 60 fps ala. atlag 75-80 fps korul mozog ultra es very high beallitasokkal. De kellett az uj driver mert a regivel addig futott csak jol amig jott egy atvezeto video, onnantol elkezdett laggolni es szetesni a jatek. Az uj driverrel nem csinalja.
szerintem amugy tuti nincs kesz a jatek. Vannak a vizbol, hegybol, hobol kirepulo madarseregek, az egyik fele az evezo emberkeknek lefagy es ugy marad az egesz ut soran mig a masik fele evezik rendesen. A kisboltos csaj csak ugy mozog es tatog, de semmi ertelme nincs annak amit csinal, Sziklafalbol elobujo ellensegek stb... Amugy teccccik es varom hogy angliaban is felfedezzek. De azert remelem hogy jon egy nagyobb pecs hamarosan.

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#436) T0rnad0 válasza hoolla (#435) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ha egyre gondolunk, akkor én az ugrás (space) gombot nyomkodtam és valahogy átmászott...

Z Fold 4

(#437) hoolla válasza T0rnad0 (#436) üzenetére


hoolla
aktív tag

Koszi, idoztem ott egy picit de nekem nem sikerult, kozben talaltam rola videjot. [link]

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#438) S e t h


S e t h
nagyúr

Örülök hogy egyre jobban nyomják az rpg elemeket, viszont van ami egyszerűen böszmeség és nem értem miért csinálták meg így.

- a boltokban miért nem lehet látni a vásárolni kívánt fegyver, páncél statjait? Vakon kell megvenni mindent.

- miért nem látható, hogy egy adott küldetésnek mi a javasolt szintje?
Az még hagyján, hogy elvállalok egy napi küldetést, aztán amikor elfogadom akkor kapok róla tájékoztatást, hogy javasolt szint 130, én meg 50 voltam, de ezt akár ki is hagyhatom, hiszen amikor lejár az időlimit, akkor nem történik semmi.
Viszont sokkal gázabb, hogy állok neki egy főküldetésnek, elrak egy olyan helyre a térképen, ahonnan csak akkor van kiút, ha befejezted a feladatot, majd kiírja, hogy javasolt szint 90, én meg 40 voltam.
Vissza kellett töltenem egy korábbi állást, mert nem tudtam megcsinálni, majd később próbálom, amikor fejlődtem, de akkor is fura nekem ez a két fenti dolog.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#439) nubreed válasza S e t h (#438) üzenetére


nubreed
veterán

Igen, ezek engem is zavarnak, ez furcsa, mintha ebből a szempontból félkész lenne a játék.

Más: csak nálam van ilyen "gyönyörű" glitch néha a felhőknél? Nem mindig csinálja de néha elkezdi és akkor ilyen:

És ez állandóan változik, néha, ahogy mozgok a térben, sokkal csúnyább is tud lenni.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#440) Peace válasza nubreed (#439) üzenetére


Peace
nagyúr

Jajj, de csúnya. :Y Én ilyennel még nem találkoztam.

(#441) melega


melega
őstag

Na srácok én már az összes fast travelt aktiváltam most pucolom ki az 55-ös és a 20-as szintű területeket 32-es szintű vagyok.
Utána jön a fősztori Angliában az első küldetés Norvégia után.,

de abba is ha 90-es és 130-as szintű leszek irány azoknak a területeknek a kipucolása.
Utána megyek tovább a főküldetésekre.

(#442) kalozhun100 válasza melega (#441) üzenetére


kalozhun100
őstag

Hol írja a szintet? Mert nekem csak powert ír, az is 11.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#443) Nandinagy válasza kalozhun100 (#442) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az a szint :D Térképen látszódik

(#444) Liner


Liner
aktív tag

Köszi! Miután megkérdeztem rájöttem. :) Már csak egy dolog zavar de az eléggé. Most valóban csak 4 melee abylitit kapunk? Ugye Oysseyben a 0 val kaptál egy új tiszta ability
helyet.

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#445) Racecam válasza Liner (#444) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Majd jön a következő négy, ne aggódj! :)

Az Odyssey-ben is csak a Spear Level 3-as szintnél nyilt meg. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#446) melega válasza Nandinagy (#443) üzenetére


melega
őstag

Arra gondoltam powerre, nekem már 37 kelet Angliát East-Englandot kipucoltam kivétel a két kincs amihez egy 160-as, és egy 320 as szintű valamit is le kell ölni akkor adja meg a játék a két káést amit egy szoborba kell szúrni, a harmadikat főküldetésben kell megszerezni, d3e ott még nem tartok.

Most a többi 55-ös szintű terület jön, utána a 20-as szintűek, utána megyek a főküldetésre

(#447) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Másnak is Online Service Errort ír? Nekem már fél órája.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#448) melega válasza kalozhun100 (#447) üzenetére


melega
őstag

Ne né offline játszok.

kipucoltam az összes 55-ös szintű területet 43-as szintű vagyok most a 20-as szintűek következnek, utána az első főküldetés.

A melléküldetésekbe csak azok a melléküldetések nem sikerültek ahol 160-as meg 320 as szintű bossal vagy farkasokkal kellett harcolnom, a többi az megvan a ládák mind, ahol a vikingeknek vagy civileknek kellett segíteni ott nem mind,

Már az egész térkép föl van fedezve.
43-as szint alatt 43-as power szintet értek.

Lehet a végén 360-as szintű leszek.

Videókat viszont nem nézek róla nem akarok spoilert.

(#449) nubreed válasza kalozhun100 (#447) üzenetére


nubreed
veterán

Igen, állandóan he 1-1 screenshot fölé viszem az egerem. Legalábbis tegnap este ez volt.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#450) Racecam válasza nubreed (#449) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Srácok!

Azokat a repülő leveleket, vagy papírlapokat, hogyan lehet levadászni, "elkapni" vagy mit kell velük csinálni? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.