Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Ezeket a képeket beteszitek ide, de én még csak Norvégiában vagyok. Azt hiszem kicsit megpörgetem az eseményeket viking honban. Gyönyörűek ezek a képek :R

u wanted, i got it \o/

(#1152) Skynet258 válasza WATERDACA (#1151) üzenetére


Skynet258
veterán

Sokkal szebb és hangulatosabb lesz Anglia, főleg, hogy azon belül is eltérő jellegű helyeket fogsz látni. :K

https://geekpulse.hu

(#1153) Nuada herceg válasza hdekakas (#1142) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Nem 1060-asom van. Nem frissítettem az adatlapom már vagy 2 éve. 1070-esem is volt, most jelenleg giga aorus 2070-esem van, 3800x procival. Az az adaptive graf beállítás is ki van kapcsolva, hogy ne butitsa le a grafikát az fps érdekében.
Egyébként kérdezte valaki, hogy melyik részén vagyok? Észak-nyugat felé mozgok. Nem az a baj hogy kopár. Mert a karakter körül van fű, hanem az a bajom, hogy kB 30 méterre már nincs. Ha oda megyek, akkor persze van. Meg főleg a távolban hát üresnek számomra a játék. Na de mindég, is, csak egy kérdés volt. Nem akarom itt lehúzni a játékot, vagy vitát generálni. Köszönöm mindenkinek aki irt
Megnézem még egyszer a beállításokat, de hát ez van.
(ja egyébként fullhd-ban játszok.)

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#1154) WATERDACA válasza Nuada herceg (#1153) üzenetére


WATERDACA
őstag

Már leírták jó páran előtted hogy az Anglia nyugati részén kopárabb a környezet. Érdekes hogy az RDR2-t hozod fel példának, ahol a térkép 50%-a kopár. Félre ne érts, az RDR2 motorja így is más szint mint a Valhalláé, de őszintén szólva, néha az államat keresem, hogy a Vallhallával 2-3 év alatt milyen játékot fejlesztettek Ubinál, RDR2 meg egy 8 éves munka eredménye.

Nekem 1660 Ti-m van jelenleg, de nálam is szebb a játék, mint nálad (nem tudom mi az oka, de ez tény). A tereptárgyak és a fű 30 méteren túl is jól látszódik. Nálam minden fullon van, kivétel a Shadows és a Volumetric Clouds. Nyilván DOF és Motion blur is ki van kapcsolva.

Nem kell ezen megsértődni, szerintem segíteni próbáltak az emberek. A Valhalla egy brutál szép játék, szerintem nem az a legnagyobb baja, ha keresni kell (és a szépséget sem szabad összekeverni a grafikai motor általános tudásával, fizika pl.)

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#1155) VTom válasza WATERDACA (#1154) üzenetére


VTom
veterán

Nálam ez az első játék, aminél még videokat sem néztem meg arról, hogy melyik platformon hogy néz ki, mert PS5-ön egyszerűen annyira szép, hogy nem is érdekel, milyen más platformon :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1156) Nuada herceg válasza WATERDACA (#1154) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Szó sincs róla, hogy megsértődtem volna!
Őszintén megköszöntem az eddigi segítséget, meg a javaslatokat. :)
Pont azért írtam, hogy nem akarok itt vitát generálni, vagy lehúzni a játékot. Főleg ezekután, hogy kiderült, nálam lehet valami gond.
Az RDR2 tudom hogy kopár, de ott is látszik pl.: a fű a távolból. Az kimondottan tetszik.
Na ennyi. Majd próbálgatok még állítgatni valamit a grafikán.
Köszi mindenkinek! :R

Értem a csíziót.

(#1157) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Sajnos már nem engedte módosítani az előző hozzászólásomat.
Ezeken a beállításokon van:


Eddig is ezeken volt, nem állítottam semmit. Néztem a Gforce Experience-ben is, ott sincs semmi különös, nincs optimalizálva, nem nyúl bele a játék beállításaiba.
Szóval itt kifújt minden részemről. :D Na ezzel befejeztem. Lehet megyek délre, hátha ott nálam is szebb a táj! :DDD :R

Értem a csíziót.

(#1158) WATERDACA válasza Nuada herceg (#1157) üzenetére


WATERDACA
őstag

A Depth of Field távolra homályosítja a képet, nem ajánlatos bekapcsolni. Szerintem nem oldja meg a fő problémád, de egy javaslat a szebb látványhoz.

u wanted, i got it \o/

(#1159) hdekakas válasza Nuada herceg (#1157) üzenetére


hdekakas
senior tag

A screen menüben mi van? A field of view nálam 115%, és a resolution scale is 100%.

(#1160) Nuada herceg válasza WATERDACA (#1158) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Köszönöm, kipróbálom. :R

Hdekakas:
A fov az a minimumon van, hogy minél közelebbről lássam a karaktert. Nem szeretem amikor távol áll a karakter a kamerától. :) A resolution scale pedig 100%-on. Na holnap még megnézem ezeket. :R

Értem a csíziót.

(#1161) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Alig tudok betelni a látvánnyal :C

u wanted, i got it \o/

(#1162) WATERDACA


WATERDACA
őstag

A játékban lesz még valami elterelése a stealthnek? Bokrokat rohadt nehéz sokszor találni és a fütyülés már eléggé monoton egy idő után.
Lesz még valami kütyünk?

u wanted, i got it \o/

(#1163) kovsol válasza WATERDACA (#1162) üzenetére


kovsol
titán

Balta

;]

May the Force be with you!

(#1164) WATERDACA válasza kovsol (#1163) üzenetére


WATERDACA
őstag

Valószínű az is a gond hogy a legnehezebb szintre tettem a stealthet is és nagyon könnyen észrevehetnek. A csuklya amúgy segít a stealthben? Mert eddig nem sok hasznát láttam.

u wanted, i got it \o/

(#1165) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok.
Hordafylke "gombás" küldetéséhez van valami tippetek? Egyszerűen még leg könnyebb fokozatra állítva sem tudok semmit csinálni, pár másodperc és végem 🤷‍♂️
99-es skill, lehet még túl kevés hozzá?
Számít valamit ha esetleg ezt az egy mysteries-t kihagyom?

(#1166) VTom válasza d3tox1c (#1165) üzenetére


VTom
veterán

Lvl 300+ a javasolt szint hozzá.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1167) d3tox1c válasza VTom (#1166) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Köszi, akkor van idő még :D

(#1168) WATERDACA válasza d3tox1c (#1167) üzenetére


WATERDACA
őstag

Minden küldetést vagy templomost ha scannelsz, írja a level szintet.

u wanted, i got it \o/

(#1169) Daert


Daert
őstag

Üdv mindenkinek!
Ha már felmerült a fórumban akkor elnézést kérek,de szeretném tudni mi a teendő Gunnar esküvője után? Randvival való beszélgetés végén azt mondja,lesz még egy köszöntő,de nálam semmi nem történik.A kilátókra sem tudok gyors utazni.Vége a játéknak vagy Bug?Nem jelez semmilyen más küldit. :F

(#1170) Dark Archon válasza Daert (#1169) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ha jól rémlik, el kell indulni elhagyni a területet, akkor dobja be.

A játéknak nincs így vége, szabadon kószálhatsz, mint mindegyik másik AC-ban.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#1171) NB2


NB2
aktív tag

Működik ám a spoiler gomb...

(#1172) WATERDACA


WATERDACA
őstag

A mocsár környékén beleakadtam Spalda Fens bossba akiről kiderült hogy power 90 szint szükséges. Honnan tudtam volna harc elején hogy reménytelen belemennem? Level 20-as pálya részben van, franc se gondolta volna :)
Mindig meg kell halni , hogy meglássam, esélyem sincs? A lovagokat könnyebb scannelni, ott írja , de itt? Mit csinálok esetleg rosszul ?

u wanted, i got it \o/

(#1173) VTom válasza WATERDACA (#1172) üzenetére


VTom
veterán

Nagy hátránya a játéknak sajnos.
Én úgy oldottam meg, hogy elfutottam. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1174) Dark Archon válasza WATERDACA (#1172) üzenetére


Dark Archon
addikt

Nem csinálod rosszul, én is megszívtam, elég idegesítő. Igazából, ha nem akarsz mérgelődni, messziről elkerülöd ezeket level 200-as karakterig legalább. De van pár 340-es is, akiknél level 300-nál érdemes próbálkozni.

Még ennél is idegesítőbb amúgy pár gombás harc, ahol az ellenfél a harc közepén barátságosba vált, és lehetetlen megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#1175) GalaHU válasza WATERDACA (#1172) üzenetére


GalaHU
őstag

Óh, a Zelóták mégviccesebbek lesznek: nèmelyik kvázi sebezhetetlen bizonyos szint alatt, vagy képessèg hiányában..,

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1176) kalozhun100 válasza GalaHU (#1175) üzenetére


kalozhun100
őstag

Nekem volt olyan, ami 3 ütés és meghalt xd

Samsung Galaxy S7 Edge

(#1177) GalaHU válasza kalozhun100 (#1176) üzenetére


GalaHU
őstag

Hát a közepétől már nekem is... ;) De a legelső amivel a római romoknál futsz össze alig hogy megérkezel Angliába, annak vagy 10x nekimentem mire (tök véletlenül) meglett a szükséges skill a legyőzéshez.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1178) d3tox1c válasza GalaHU (#1177) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Egyébként ezeknek a "számomra" brutálerős ellenfeleknek a legyőzése nélkül is végig lehet tolni a fő szálat?

(#1179) WATERDACA válasza d3tox1c (#1178) üzenetére


WATERDACA
őstag

Én úgy tudom, igen. Az "Orders" egy mellékszál, nem befolyásolja a főszálat.

u wanted, i got it \o/

(#1180) kovsol válasza kalozhun100 (#1176) üzenetére


kovsol
titán

Nekem volt amit úgy öltem meg, hogy tűz és poison sebzést felraktam majd futottam előle. :D

May the Force be with you!

(#1181) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Angliából manuálisan is vissza tudok menni Norvégiába, vagy csak az Atlas gyorsutazással lehetséges?

u wanted, i got it \o/

(#1182) VTom válasza WATERDACA (#1181) üzenetére


VTom
veterán

Hogy érted, hogy manuálisan?
Visszahajózni nem lehet, csak gyorsutazni.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1183) Daert válasza Dark Archon (#1170) üzenetére


Daert
őstag

Köszi,megnyugodtam,azt hittem van benn egy Bug és akkor valamit veszítek vagy újra kell kezdenem a mentéstől!

(#1184) WATERDACA válasza VTom (#1182) üzenetére


WATERDACA
őstag

Így értettem, köszi.

u wanted, i got it \o/

(#1185) GazRic


GazRic
senior tag

Overdesign II trófea össze jött valakinek itt? 3 órája görcsölök rajta és egyszerűen semmi.
Mindent a videok alapján csináltam.

Edmund's Arrow volt bugos, de azt sikerült megoldanom. Igy már csak ez kéne a platinához.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#1186) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Master Assassinon játszotta valaki a játékot? Csak én érzem úgy, hogy a stealth sokszor kivitelezhetetlen így?

A csuklya segít jobban vagy csak a tömegeknél tudok beleilleszkedni? A városok elfoglalásánál a "blending" tevékenységek egyáltalán mire jók, amikor akkor senkit nem tudsz lekapcsolni?

Black Flag volt az utolsó AC amit komolyabban játszottam és ezt a részét totál nem értem, vagy totál nincs kidolgozva sajnos.

u wanted, i got it \o/

(#1187) Gery9112 válasza GazRic (#1185) üzenetére


Gery9112
őstag

Melyik platformon játszol? PS4-n belefutottam a bugba, ami miatt nem oldódik fel de van rá megoldás.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1188) VTom válasza WATERDACA (#1186) üzenetére


VTom
veterán

A blending arra jó, hogy valakinek a közelébe férkőzz, vagy valahova bejuss. Amíg el vagy vegyülve, nem vesznek észre a katonák. Csuklyában messziről ugyan nem, de közelről már kiszúrnak. Olyankor is kerülni kell a katonákat, tehát nem tudsz pl. elsétálni mellettük.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1189) GazRic válasza Gery9112 (#1187) üzenetére


GazRic
senior tag

PS5! Tegnap privátba kaptam egy tippet, és ami órákig nem sikerült 10 perc alatt meglett.
Azért kicsit dühítő

[ Szerkesztve ]

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#1190) Dark Archon válasza WATERDACA (#1186) üzenetére


Dark Archon
addikt

De le tudsz, ha pl.egy padon ülsz. Füttyentesz, odajön, döfsz.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#1191) WATERDACA válasza Dark Archon (#1190) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ez jól hangzik egyébként, de általában csordában járnak és nehéz őket szétszalajtani. :(

u wanted, i got it \o/

(#1192) VTom válasza WATERDACA (#1191) üzenetére


VTom
veterán

Akkor többet döfsz. :D

Én így 75 óra körül kezdek ráérezni, szerintem ebben a részben próbálták ötvözni a lopakodós stílust a nyílt harccal, és igen vannak olyan részek, ahol muszáj harcolni. (Odyssey-ben is így volt, de ott az erődöket ki lehetett pucolni egyedül, itt az ajtó és ládanyitáshoz kellenek a cimborák)

Nekem tetszik, hogy a lopakodás nem szájbarágós, hanem át kell gondolni, hogy merre mész, meg kell tervezni, kicsit talán jobban is, mint az előző részekben, főleg, ha nem használsz Odin's sight-ot, mivel Synin-nel nem lehet tagelni az őröket.
Ha olyan faluba érek, ahol őrök vannak, akkor köpenyben a kertek alatt el lehet lavírozni észrevétlenül, nem feltétlenül kell bárkit megölni.

Ha pedig nagyon sok az őr, akkor az íj a barátom, csak jó lenne már egy jó predator bow, az Origins-ben is az volt a kedvencem. A héten volt egy legendary Reda-nál, de sajnos nem volt nálam elég opal, nála meg nem volt contract... :(((

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1193) WATERDACA válasza VTom (#1192) üzenetére


WATERDACA
őstag

Azt én is olvasgattam, hogy az előző részekben simán mentek az enemy tagelések és ezáltal a visiont kevesebbet kellett használni pl.
Itt már van olyan fejlesztés amivel crouchban felfedi az ellenfeleket, de annak se túl nagy a hatótávja.

Nekem mindenesetre tetszik nagyon a Synines szál, tényleg jól át kell fésülni a terepet, sokszor a puzzle feladatokban/épületek bejutásában is rengeteget segített.

Jól átgondolt.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#1194) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok.
Grantebridgescire-ben Middeltun melletti kis szigeten van az a küldetés, amikor a vak embernek kell sorban begyujtani a tuzeket.Eloszor meg o vezet, hogy merre vannak, de utana el megyunk csónakkal egy masik helyre, es csak all, nem csinal semmit. Parat megtalaltam, begyujtottam, van egy rész ahol mutatja keken a kuldetes helyet, de nem akar velem jonni, pedig ott is van egy amit meg kell gyujtani...
Lehet az a baj, hogy a hely el van atkozva, azert nem jon?
Viszont egyszerűen nem jovok ra, hogy tudok bejutni a kis epuletbe, hogy megszuntessem az atkot.
Elore is koszi :)

(#1195) d3tox1c válasza d3tox1c (#1194) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Basszus. Én nem értem eddig mit néztem :o
Csak ki kellett nyitni az ajtót 😂
Pedig körbe jártam jópárszor 🤷‍♂️

(#1196) VTom válasza d3tox1c (#1195) üzenetére


VTom
veterán

Akkor vak vezetett világtalant :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1197) d3tox1c válasza VTom (#1196) üzenetére


d3tox1c
senior tag

😂
Valahogy úgy volt 😂

(#1198) Dark Archon válasza WATERDACA (#1191) üzenetére


Dark Archon
addikt

Érezhetően nincs úgy kidolgozva a beolvadás, mint más játékokban. Időnként kapóra jön, de rendszerint van kerülő út, illetve mindig ott a kürt ;)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#1199) Sipasanyi


Sipasanyi
tag

LUXURY IS A CHOICE

(#1200) ChoppR


ChoppR
tag

Úgy döntöttem rászánom a hétvégét, és végig tolom a játékot, de olyan rohadt hosszú, hogy hiába van már benne 65 órám, még mindig van vissza egy terület... Azért Arthur kardját megszereztem este, így már két duplakezes karddal szórom az áldást :)

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.