Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Tibro5 válasza Racecam (#450) üzenetére


Tibro5
senior tag

szaladni kell és "E"-vel lehet elkapni. tetoválás terveket lehet így szerezni

[ Szerkesztve ]

(#452) Racecam válasza Tibro5 (#451) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nekem nincs "E", kontrollerrel játszom PC-n, de természetesen csak viccelek, köszi a választ ezután már egyszerű lesz megtalálnom a megfelelő gombot hozzá. :R :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#453) RudY válasza Racecam (#452) üzenetére


RudY
addikt

Y :K

(#454) GAbre


GAbre
veterán

Valakinek 5let erre a bugra?Ha másnak is van/volt ilyen.
[link]
Már 4x visszatöltöttem mentést.
Elmegyünk a moló széléhez,és marad a kövessem őt,de nem tudok vele beszélni,lesz 1-2 auto mentés is,eltűnik a jel a feje felől.,és itt vége is.
Több játék újraindítás,beálltam a tűzbe meghalni de semmi.
Napokkal kezdés után,már az első questeknél beakad a játék.
Szép mondhatom....

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#455) Racecam válasza RudY (#453) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

:R :))

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#456) Peace válasza RudY (#453) üzenetére


Peace
nagyúr

Vagyis háromszög. ;]

(#457) malacka87


malacka87
senior tag

Hali tudna valaki segíteni? Segítettem megépíteni a házat a jósnőnek, majd elküldött Asgardba. Fő küldi után nem engedi bezárni a kaput és így nem tudok kijönni onnan. Valakinek működik?

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#458) l.skywalker válasza malacka87 (#457) üzenetére


l.skywalker
félisten

A spoiler gomb sokat segít :(( .

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#459) malacka87 válasza l.skywalker (#458) üzenetére


malacka87
senior tag

Sorry. Mind1 sehogy sem működik. 1 órás rollbacket toltam. Eltűntek az npc-k is a környékről.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#460) Skynet258


Skynet258
veterán

Amúgy baromi bugos a játék, jobban mint a többi AC amivel játszottam. Még jó, hogy ezt elvileg több ideig fejlesztették, több bugot tudtak beletenni. :F
Állandóan beragadok a sziklákba és ott remeg a karakter, a társ NPC útkeresése baromi nyögvenyelős, töltőképernyő alatt az előbb megnyúltak a textúrák... és rengeteg apróság. Remélem mielőbb jön egy patch mert ez ez vicc. Ettől eltekintve továbbra is órákig tudom tolni és alig várom a következő session-t de ennyi bug-ot rég láttam.

https://geekpulse.hu

(#461) GAbre válasza Skynet258 (#460) üzenetére


GAbre
veterán

Bárcsak ennyi bajom lenne vele.... :S

Avatar

(#462) Skynet258 válasza GAbre (#461) üzenetére


Skynet258
veterán

Küldetéses bug-om még szerencsére nem volt de valószínű hogy idővel belecsúszok majd én is egybe... :DDD
60 fölötti power van már pedig rengeteg felfedeznivaló van még hátra. Tippek trükkök a játékhoz, ma találtam nekem volt ami segített. :K

https://geekpulse.hu

(#463) GAbre válasza Skynet258 (#462) üzenetére


GAbre
veterán

[link]
Hát így nem fogok sokra menni,hogy a játék elején már nem nagyon tudok hová tovább menni...

Avatar

(#464) VTom válasza Skynet258 (#460) üzenetére


VTom
veterán

Sprinteltek a next gen rajtra.
Majd javítják. Ilyen téren sose volt szívbajos a Ubi.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#465) nubreed válasza GAbre (#463) üzenetére


nubreed
veterán

Nekem nem volt ilyen bug.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#466) balage25 válasza GAbre (#463) üzenetére


balage25
senior tag

Próbáltad már hívni a hajót?

(#467) Skynet258 válasza GAbre (#463) üzenetére


Skynet258
veterán

A helyedben újrakezdeném a játékot, ez még úgyis az eleje nagyon. ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#468) GAbre válasza balage25 (#466) üzenetére


GAbre
veterán

Nem lehet.
Skynet258:
Lehet,de nagyon nincs kedvem.
Ha nem ez jön 1 másik.Jegelni kell ezt úgy látom.

Avatar

(#469) S e t h


S e t h
nagyúr

Egyre több buggal találkozom én is, de egyre többet látok a neten is, ezen például felröhögtem.
[link]

Ez is jó.
[link]

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#470) Skynet258 válasza S e t h (#469) üzenetére


Skynet258
veterán

Raid-eknél is basszus, mire valaki végre odajön, hogy kinyissuk azt a k*rva ajtót vagy ládát... néha a saját társaimat is felnyársalnám legszívesebben. Állnak azt néznek én meg integetek, hogy gyere már segíteni... :DDD

https://geekpulse.hu

(#471) Peace válasza Skynet258 (#470) üzenetére


Peace
nagyúr

Az mocskos idegesítő!!! Meg mikor nem jelzi, hogy belökhetnétek ketten az ajtót és mászok a falra meg tetőre, keresem a titkos bejáratot. Feladom és visszamegyek ajtóhoz, erre jelöli, hogy belökhetjük ketten.... :W :W :W

(#472) nubreed válasza Peace (#471) üzenetére


nubreed
veterán

Igen ez engem is idegesít!

Más: Van egy csomó video a YT -on, hogy a különböző high end armor setteket hogyan lehet korán megszerezni a játékban. Te csináltok ilyet, hogy minél hamarabb célzottan meglegyen az adott set összes része vagy ahogy halad a sztori meg az egész, szép lassan szerzitek meg?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#473) S e t h


S e t h
nagyúr

Zealotok ellen tipp.
A missile reversal skill életmentő. Távolságot kell tartani a "szörnytől", belockolni, majd az általa eldobott lándzsákat rá kapásból vissza is dobni. Hiába tudja némelyik gyógyítani magát, a lándzsa megfekszi a gyomrot.
Most nyomtam le 70-es szintűként egy 280-as példányt, szerintem el is indulok megkeresni a legendás kardot, mert eddig ez tartott vissza.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#474) S e t h válasza nubreed (#472) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én azzal kezdtem az angliai körutamat, hogy megkerestem egy szettet, azzal nyomom a kezdetek óta, bár már cserélném másra.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#475) nubreed válasza S e t h (#473) üzenetére


nubreed
veterán

Ez nagyon jó tip, köszi! Tegnap 3-szor futottam neki Kendallnak és mindig legyakott a rohadék. A végefelé elfogyott a türelmem és ilyenkor már nem koncentrálok eléggé a védekezésre és az elugrásokra előle, pedig a health bar -jának már a 80% -át leszedtem. A missile reversal merre felé van a skill treeben?

#474 S e t h: Melyik settért mentél?

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#476) Peace válasza nubreed (#472) üzenetére


Peace
nagyúr

Én kaptam egy medvés szettet Uplay+ előfizetőként, nekem az egyelőre teljesen jó. Mondjuk nem is néztem utána, hogy milyen cuccokat lehet összeszedni. Az egész karakterem a medve szettre és a piros csillagképekre épül. Most kísérletezem éppen, hogy a két darab kétkezes fegyver vagy a sima pallos a hatékonyabb? :F Nem írja kis a DPS-t sajnos a játék, úgyhogy passz. Sajnos nagyon lomha a két darab kétkezes harcmodor, a pallossal aprítás gyorsabbnak tűnik......

(#477) S e t h válasza nubreed (#475) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudom spoilerbe rakni, küldöm privátban.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#478) nubreed válasza Peace (#476) üzenetére


nubreed
veterán

Én megszereztem a skill treeben a heavy dual wieldinget és először a már fent említett Kendallt egy kétkezes karddal és egy heavy pajzzsal akartam legyakni. De rájöttem, hogy ez rohadtul bénán működik ebben a játékban, vagy én nem éreztem rá valahogy. Nekem sokkal jobban bejön a jobb kézben axe, bal kézben meg egy hammer vagy egy másik axe harc modor.Én mind a 3 irányba elindultam, tehát bear, raven és wolf is, de a wolf van a legkevésbé "kitöltve" inkább a raven és bear részére koncentráltam a skill treenek, azért mert mind a 3 részen van olyan ami jól jön/jött.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#479) Peace válasza nubreed (#478) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem nem adják a kis egykezesek meg a pajzshasználat sem! Nekem valami nagy gyakó kell. Pallost csípem. A lándzsát még ki fogom próbálni, mert nem rossz távol tartani magadtól az ellenfelet! Én a macis részt kimaxolom, aztán majd elindulok valamelyik másik irányba.

(#480) Skynet258


Skynet258
veterán

Ha már skillek, a Polygon szerint ez a 10 legjobb skill - közte van a szóba került Missile Reversal is. :K

https://geekpulse.hu

(#481) Triathlete


Triathlete
senior tag

törölve

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#482) S e t h válasza Skynet258 (#480) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez még jobb, van az összeshez leírás.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#483) Liner válasza Racecam (#445) üzenetére


Liner
aktív tag

Köszi! Azt mondod kapunk skill váltó gombot? Kicsit megnyugtattál. :)

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#484) Peace válasza Skynet258 (#480) üzenetére


Peace
nagyúr

Fincsi! Kicsit alakítgatok is, ha hazaértem! :C

(#485) Motyi válasza GAbre (#468) üzenetére


Motyi
senior tag

Neked legalább elindul. Én megjelenés napján megvettem, letöltöttem és csak a splash screenig jutok indításkor (valhalla logó) aztán nem történik semmi. Netet végigtúrtam, csomó embernél van ilyen hiba, semmilyen javasolt megoldás nem segít (még win reinstall sem). Support ticketet írtam amire 6 napja várom a választ. :D

(#486) nubreed


nubreed
veterán

Nickel ingotot hol lehet értelmezhető mennyiségben farmolni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#487) Peace válasza nubreed (#486) üzenetére


Peace
nagyúr

Térképészt megépíted a saját településen. Megveszed az összes ingot-ot jelölő térképet és elkezded felkeresni a helyszíneket. Egy idő után a sima boltokban is fel fog bukkanni 3-3 db 250 ezüst/db áron. ;)

(#488) nubreed válasza Peace (#487) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi, ezt megpróbálom mindenképp. Amúgy meg közben találtam ezt a videot is: [link]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#489) Peace válasza nubreed (#488) üzenetére


Peace
nagyúr

Az exploit az nem menő, értem? :P

(#490) nubreed válasza Peace (#489) üzenetére


nubreed
veterán

Ez nem exploit.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#491) Peace válasza nubreed (#490) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem néztem meg, de az infinite nickel ingot nekem eléggé annak hangzik. :DDD

(#492) nubreed válasza Peace (#491) üzenetére


nubreed
veterán

Az erősen idézőjelben értendő. Semmi hack vagy exploit nincs benne.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#493) Peace válasza nubreed (#492) üzenetére


Peace
nagyúr

Akkor jó. Nem tette idézőjelbe. :P

(#494) nubreed válasza Peace (#493) üzenetére


nubreed
veterán

Hint: a játék respawn rendszerét használja ki. Az én olvasatomban ez nem exploit.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#495) S e t h


S e t h
nagyúr

Mai tipp.

A sokakat esetlegesen zavaró eltorlaszolt ajtók esetében működő alternatíva a dive of the valkiryes képesség, amelyet használva az ajtó túloldalán lévő retesz is megsemmisül.

Van aki azt mondta müködik robbanó nyílvesszőel is, én ezt akkor szoktam használni, amikor nincs kedvem olajos korsókat keresni és ajtót kell berobbantani.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#496) malacka87


malacka87
senior tag

Ezek a mytic weaponok fejlődnek velünk együtt vagy amelyik szinten kiszeded ott marad?

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#497) Peace válasza S e t h (#495) üzenetére


Peace
nagyúr

:Y

(#498) Doblós


Doblós
aktív tag

Üdv Urak!

Végig toltam a Beowulfos küldit,azért járt volna valami esetleg?

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#499) Skynet258


Skynet258
veterán

Ellestem a nyugati országrészbe, itt is vannak hangulatos helyek, füves puszták, romok... De hamar rájöttem ne kössek bele az itt élőkbe mert hiába van már 94-es power, ha sokan vannak elvernek. :DDD

Ja és egy meredek hegyoldalon meglett a "csússz 150 métert a seggeden" achi is. :D

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#500) S e t h


S e t h
nagyúr

A kőbe zárt.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.