Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Kérlek erositsetek meg, ha megveszem a játék Gold edition verzióját Ubistore-bol (PC-re), a későbbi DLC-ket is automatikusan megkapom, es mem kell külön megvenni uj season pass-t?
Odyssey - t mar akkor vettem meg, amikor nem kapott új DLC-ket.
Köszönöm a választ!

(#1602) Deck válasza pete_21 (#1601) üzenetére


Deck
titán

A jövő évi dlc-khez külön Season Pass lesz. Azt még nem tudod megvenni.

PS5

(#1603) pete_21 válasza Deck (#1602) üzenetére


pete_21
addikt

Köszi a választ. Szóval a mostani Gold edition nem tartalmazza a jovo évi DLC-ket. Gondolom a jövő évi Gold már tartalmazni fogja. Akkor lehet, hogy várok még a vásárlással, addig bőven elvagyok az Odyssey-vel. Köszi még egyszer.

(#1604) Deck válasza pete_21 (#1603) üzenetére


Deck
titán

Bár ez szubjektív de az Odyssey sokkal jobb játék. Mai napig az egyik kedvencem. :)) :D
Valhallába a dlc-k borzalmasak eddig. A játék eleje volt csak kb jó Viking földön, utána csak egyre gyengébb lett. Meg persze sok más dolog miatt... Zene, loot, világ, stb.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1605) pete_21 válasza Deck (#1604) üzenetére


pete_21
addikt

Gondolkodom, hogy az idei Karácsonyi learazason vegyek Valhalla-t, vagy Immortal Fenyx Rising-ot. Bar Odyssey-vel is elleszek meg egy darabig, de érzem, hogy a main story line vegehez kozeledek gyorsan... :)

(#1606) Valty


Valty
aktív tag

(#1607) kalozhun100 válasza Valty (#1606) üzenetére


kalozhun100
őstag

Na ez marha jó:)

Samsung Galaxy S7 Edge

(#1608) HugóBoss válasza Deck (#1604) üzenetére


HugóBoss
tag

Ezzel egyetértek, bár a Valhalla még csak 17%-nál jár (most lett gépem hozzá). De nekem jobban bejött a harc, a sok loot, a sztori is jobban érdekelt. Most a main quest line-on kívül nem nagyon van motiváció bármi mást csinálni... Lehet újra kezdem az odyssey-t, csak most max grafikával :D Párhuzamosan az Origins-el, csak ott még nem jöttem rá, miért pörgeti maxon a hűtést :(

[ Szerkesztve ]

(#1609) hdekakas


hdekakas
senior tag

Mi a manó ez, hogy több mint 78 Gb-os frissítést szed le most PC-n? :F

(#1610) Warzoz válasza hdekakas (#1609) üzenetére


Warzoz
senior tag

Ha minden igaz, ezért.

(#1611) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Tapasztalatokra lennek kivancsi, hogy a Valhalla-nak mennyivel nagyobb a gepigenye, mint az Odyssey-nek. A hivatalos gepigenyeket mar osszehasonlitottam, de annyival nem nott meg. Odyssey egesz jol megy, 30-50 FPS kozott (gepem az adatlapon). Ha van osszehasonlitasi alapotok a ket jatek kozott gepigenyben, mennyivel nott meg a Valhalla? Vajon hasonlo (vagy picit alacsonyabb) beallitason elmenne a Valhalla is?
Koszi a valaszt!

(#1612) Pferi


Pferi
senior tag

Ha esetleg valaki mostanában szeretné megvenni a játékot, az Epic Games-nél az automatikusan kapott 3.000 Ft-os kupont felhasználva 6.990 Ft az alapjáték.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#1613) kalozhun100 válasza Warzoz (#1610) üzenetére


kalozhun100
őstag

Ez azért már mi, hogy kiadtak egy season passt, de vedd meg a dlct külön, mert nem lesz benne a season passba. (Dawn of Ragnarök)

Samsung Galaxy S7 Edge

(#1614) pete_21 válasza kalozhun100 (#1613) üzenetére


pete_21
addikt

Igen, ez az egesz nekem is uj... Azt hittem, ha megveszem a Goldot most akcioban, akkor megkapok minden DLC-t utana... Azt nem tudom, hogy ha jovore veszem meg a Goldot, abban mar benne lesz a Dawn of Ragnarok, vagy azt mindenkepp kulon csomagban kell majd megvenni? :F

(#1615) tibaimp válasza pete_21 (#1614) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Korábbi Gold csomagoknál (Origin, Odyssey), benne volt minden, az összes DLC is. Én így vettem meg azokat.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1616) pete_21 válasza tibaimp (#1615) üzenetére


pete_21
addikt

Igen, en is :) tavaly Karácsonyi akcioban vettem az Odyssey Ultimate kiadast. Szóval ez a szituacio most uj nekem a Valhalla-val, hogy DLC-k meg erkeznek hozzá, es nem lesznek a season pass reszei.

(#1617) rumkola válasza kalozhun100 (#1613) üzenetére


rumkola
veterán

Ez felháborító, ezt warezzal fogom büntetni. :(((

(#1618) Deck válasza rumkola (#1617) üzenetére


Deck
titán

Az élelmiszerek drágulását meg lopással a boltban? :U

PS5

(#1619) kalozhun100 válasza Deck (#1618) üzenetére


kalozhun100
őstag

Na igen, nagy emelések lesznek januárban. Nem mintha eddig nem emeltek volna mindent folyamatosan.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#1620) VTom


VTom
veterán

Igen, valóban felháborító.
Jött egy játék amiben 170 óra után még nem fejeztem be az alap sztorit, a season passban van hozzá 2 DLC új területtel, fooyamatosan jönnek bele a gyűjthető plusz cuccok, fesztiválok, stb., új sztorival, most adtak ki 2 DLC-t a semmiből, az egyiket új területtel, sztorival, ráadásul ezt összekötötték az Odyssey-vel (szintén új sziget és sztori), van benne alyó hangon 200-300 óra tartalom összesen.
Most meg kiadnak egy DLC-t 35 órányi tartalommal, új terület, új főhős, új képességek, kvázi egy új játék, és van pofájuk elkérni érte egy új, 10-12 órányi tartalommal bíró játék árát.
Vérlázító, lopjátok is, hadd tanuljanak belőle a kiadók! :W

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1621) Deck válasza VTom (#1620) üzenetére


Deck
titán

+1 :C

PS5

(#1622) NB2


NB2
aktív tag

Gondolom a srácoknak azzal van a bajuk, hogy régen nem így volt, megvetted a season passt és kaptál mindent.

(#1623) Deck válasza NB2 (#1622) üzenetére


Deck
titán

Azelőtt meg Season Pass sem volt.

PS5

(#1624) S e t h válasza NB2 (#1622) üzenetére


S e t h
nagyúr

Régen nem is jött hozzá ennyi tartalom.
Én 299 óránál hagytam most abba, de még vissza fogok térni, miután lemostam magamról a sok vért, ami a raideken ragadt rám.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1625) kovsol válasza NB2 (#1622) üzenetére


kovsol
titán

Anno 1800-hoz most jön a Season 4 Pass. Csak hogy készülj lélekben azért említem meg, az is Ubi game.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1626) Mirakuru


Mirakuru
tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék mert elakadtam!
Order-nél csak a "The Father" van hátra 5/6clue és nem tudok tovább jutni nem adja be a küldit mit kell csinálni!
Mit rontottam el? vagy ez bug? van megoldás?

(#1627) VTom válasza Mirakuru (#1626) üzenetére


VTom
veterán

Vissza kell menni a faluba, Hythammel beszélni. Nem a házikójában lesz, hanem a long house mellett.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1628) Deck


Deck
titán

Megkapja az Origins is a 60fps patch-et. Talán jön egy kis Crossover Kassandrával ide is.

PS5

(#1629) HugóBoss


HugóBoss
tag

Az egy dolog, hogy nagyon ritka a gear loot a játékban, de hogy az első megölt zealotom sem dobott semmit, az nagyon elszomorított :)

(#1630) kovsol válasza HugóBoss (#1629) üzenetére


kovsol
titán

Páncél és fegyver fix helyen található ládákban, az be is van jelölve a térképen.
Szerintem érdemes kitűzni célnak, hogy melyik szettet és fegyvert akarod használni, és azt fejlesztegetni. Általában a bónusz amit ad az számít inkább, nem pedig az, hogy alapból milyen stattal esik.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1631) HugóBoss válasza kovsol (#1630) üzenetére


HugóBoss
tag

Igen, ezzel tisztában vagyok :) de mikor 70es "szinten" leverem a 90es zealot-ot és nem ad semmit, az frusztrál :) Egyébként 1h kard nincs a játékban?

(#1632) kovsol válasza HugóBoss (#1631) üzenetére


kovsol
titán

DLC ben van, nem tudom alap játékba raktak-e, de alapból nem volt.

May the Force be with you!

(#1633) VTom válasza Deck (#1628) üzenetére


VTom
veterán

Ez hivatalos?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1634) Deck válasza VTom (#1633) üzenetére


Deck
titán

Igen, az. A hivatalos twitter oldaluk írta ki. A Crossover része nem biztos, azt csak én gondolom.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1635) VTom válasza Deck (#1634) üzenetére


VTom
veterán

Közben én is megtaláltam, szuper, úgyis újra akartam játszani valamikor :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1636) kovsol válasza VTom (#1635) üzenetére


kovsol
titán

Én még meg se vettem, de lehet beruházok rá majd PS-re.

May the Force be with you!

(#1637) tibaimp válasza Deck (#1634) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az: [link] . A Crossover-t viszont nem írja. Gondolom az a PC-s verzióba is jön.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1638) Deck válasza tibaimp (#1637) üzenetére


Deck
titán

A Crossover saját tipp. Oda is írtam, hogy csak én gondolom így. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1639) tibaimp válasza Deck (#1638) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK, figyelmetlenül olvastam :B :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1640) Deck válasza tibaimp (#1639) üzenetére


Deck
titán

A legjobbakkal is megesik :R

PS5

(#1641) HugóBoss


HugóBoss
tag

1 kérdés... Honnan tudom, hogy egy talált fegyver jobb-e, mint ami most van, ha még nincs upgradelve? Most kb annyit tudok tenni, hogy mentem a játékot, upgradelem a cuccot, aztán max visszatöltöm :(

(#1642) rumkola válasza HugóBoss (#1641) üzenetére


rumkola
veterán

Onnan hogy nem dárda. :DDD

(#1643) kovsol válasza HugóBoss (#1641) üzenetére


kovsol
titán

Igazából édes mind1. Stat kb nem is számít ami eltérés van a fegyvereken. Eleve ha egy fegyver gyorsabb akkor nem számít, hogy kisebb rajta a stat, mert gyakrabban sebzel vele.
Az számít, hogy milyen fajta, és mit ad extrában, és hogy milyen fajta. Medve, varjú stb, mert arra extrát kapsz skill pontokból még, de idővel úgyis kirakod az összes pontot majd.

Kétkezes lándzsa mind a két kézbe ami már csalás szint :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1644) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Sziasztok!
Ha megveszem az Ultimate kiadást az majd tartalmazni fogja a következő nagy DLC-t?

(#1645) rumkola válasza Maxxy10 (#1644) üzenetére


rumkola
veterán

Most beszéltük, hogy sajnos nem.

(#1646) HugóBoss válasza kovsol (#1643) üzenetére


HugóBoss
tag

Van rá valami ability?

(#1647) kovsol válasza HugóBoss (#1646) üzenetére


kovsol
titán

[kép] itt találod. Skill pontból rakható ki.

May the Force be with you!

(#1648) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Most kezdtem el a játékot, de nagyon el vagyok veszve benne, hogy merre induljak el. Főküldetés, vagy haladjak szigetről szigetre? Mire érdemes már az elején odafigyelni?
Originst, Odysseyt végigtoltam, de ez nagyon másnak tűnik elsőre.

Köszönöm a segítséget. :R

(#1649) Jim74


Jim74
nagyúr

Még annyi, hogy jelenleg ott tartok, hogy kiszabadítottam a társaim, hajóra szálltunk és a legközelebbi szigetre átmentünk. Ott valami kereskedő félével találkoztam, ahol volt egy láda, amihez kulcs kellene. Ezeket a kulcsokat merre keressem?

A korábbi AC-kben úgy csináltam, hogy egy adott teruletr érve elsőként a viewpoint-hoz mentem, amivel felfedtem a környéken lévő elvégzendő feladatokat, összeszedhető cuccokat. Ez itt is igy működik, vagy valami be kell állítani a menüben ehhez?

(#1650) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni. Gyűjtögetem a pontokat és beváltom bizonyos kézségek(skills), pl van egy olyan, hogy amikor megütnek akkor automatikusan védekezne a pajzsal(Shilder Master) és nem történik semmi vagy pl amikor majdnem meghalok akkor elméletileg visszatölti az életerőmet(Last chance healing) de ez sem működik. Hogyan kellene ezeket használni? Most ott akadtam meg, hogy Leorfrithet kellene legyőznöm, de állandóan használja a képességeket(abilities), nekem meg elfogy azonnal :( Közelharcban meg én adok neki 1 ő addig 5-t. Hogyan lehet ezen változtatni? Valamint a nyilak (predator,hunter) közt, hogyan lehet váltani?

Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.